9022
Far Cry 2
  • kifli
    #2103
    ugyan így nézett ki a crysis gép csak más festéssel
  • NeBby
    #2102
    Igen!
  • grebber
    #2101
    Eddig meg sem fordult a fejemben hogy megveszem a gamet mert 9990-re számítottam,de az az ár elég baráti szal megveszem eredetibe a magyar feliratosat.
  • elitehun
    #2100
    Asszem ja
  • elitehun
    #2099
    De okt előbb van mint nov.
  • grebber
    #2098
    És ez az "Internetes engedményes ár:6 290 Ft" dolog akkor is érvényes ha én neten előrendelem de viszont személyesen a boltban veszem át?
  • Shep
    #2097
    Igen, ha minden igaz igen.
    CDG:
    Fontos tudni:A játék beérkezése október végén vagy novemberben várható. Magyar feliratos változat készül a játékból, de lehetséges, hogy érkezik angol is belőle előtte. Bolti normál ár internetes rendelés nélkül: 6990 Ft.
  • NeBby
    #2096
    Na , most nem a kérdésre válaszoltam , szóval: Igen , de az csak később jön! (nov vége - okt eleje)
  • NeBby
    #2095
    Lehet hogy érkezik az angol verzió előtte (21.e után pár nappal gondolom) , a magyar verzió előtt , ami nov vége - okt elején jön nekik.
  • grebber
    #2094
    Most akkor ami kapható lesz az alapból magyar feliratos lesz ??
  • NeBby
    #2093
    Én is ma néztem , nagyot csodálkoztam! Olyan 10-12 re min. számítottam ilyen kaliberű játéknál ...
    De ahogy nézem a Crysis Warhead beindíotta ezt a "magyaroknaknincspénzükocsójátékotnekikésakkormegisveszik" lázat (Bia 3 is 6.3k)

    Meg is rendeltem...
    (az viszont kár, hogy csak később jön )
  • saxicola
    #2092
    Nagyon kedvező az ára.
  • gduck
    #2091
    FC2 elővétel: 6290 Ft!

    "Fontos tudni:A játék beérkezése október végén vagy novemberben várható. Magyar feliratos változat készül a játékból, de lehetséges, hogy érkezik angol is belőle előtte..."

    forrás: cdgalaxis.hu
  • gduck
    #2090
    Amúgy grat az előkelő 3. helyhez a fansite listában

  • gduck
    #2089
    Ma van október 9, nem?

    Valószínűleg ITT lesz, per pill még továbbdob az Ubi oldalra ;)
  • Tib
    #2088
    holnaptól :)
  • gduck
    #2087
    Mától lehet játszani a webes "Jackal Hunt" játékkal :D Pontos időpontot még nem tudok, jelenleg még nem elérhető!



    Képek

    LINK!
  • elitehun
    #2086
    De nem csak az állatok miatt mentek afrikába
  • bordy
    #2085
    meg állatkert is létezik már egy ideje sok féle lakóval. :)

    ezt a kéz töréses dolgot nem igen értem a multiban. míg visszatöri 5x fejbe lövik majd az illetőt.
  • alma2
    #2084
    Gondoltam mar ezen tuljuottak manapsag a fejlesztok, ha masert nem esszeru sporolas miatt, hogy nem kuldenek ki egy teljes brigadot mikrofonnal rohangalni afrikaba, hogy rogzitsek a helyi allatvilag hangjait, hanem neten rendelnek tizezerert egy afrika hangjai cimu hang cd-t. Tevedtem. Mindenre van penz. Igy tenyleg fel lehet tornaszni egekig a koltsegeket feleslegesen.
    De ha csak hatra ment volna az udvarba a mikrofonos emberke felvenni a szomszed asszony bolond csirkeje hangjat, a jatekosok 90 % -a mindenfele hang manipulalas elott se lett volna kepes megkulonboztetni, hogy ez egy csirke, vagy egy gazella hangja...
    Vajon a jurassic park keszitesekor hanyszor utaztak korbe a foldet, t-rexet keresve, mig rajottek, a csirke hangja is megteszi...
  • JSbyMSI8800
    #2083
    Most már megy!! Visszavonom amit az előbb mondtam
  • JSbyMSI8800
    #2082
    Oké!! Eddig nem írt ki semmit csak hogy megszakadt a kapcsolat, most már azt írja hogy critical error Nincs kapcsolat MySQL...
    Remélem az adatok nem szálltak el
  • gduck
    #2081
    Most valóban nem megy! Frissítés van vagy elszállt az adatbázis az oldal alól :(

    szerk: most perpill megy ;)
    szerk2: megint nem :(

    ERGO: próbáljad később :D
  • JSbyMSI8800
    #2080
    Ti be tudtok menni az FC2.hu-ra?
    Mert nekem minden oldalt behoz csak azt nem
  • grebber
    #2079
    Multiplayer trailer
  • Pacal17
    #2078
    *(576 és galaxis kizárva, 12, 13 ezer körüli árak vannak sok heylen, de még nem láttam sehol se előrendelést)
  • Pacal17
    #2077
    Nem tudjátok hol lehet előrendelni X360ra?
  • #2076
    Pont ezen agyaltam most...
  • gduck
    #2075
    Járművek
  • gduck
    #2074
    Várjuk

    Más: Esetleg nincs arról infód, honnan lehetne majd letölteni? Mert a steam, ubistore, direct2drive oldalakon csak USA/Canada/Mexico lehet megvenni Ha valóban nem lehet tölteni (értelmét ugyan nem látom) akkor muszály leszek megrendelni a fadobozt Ha már fadoboz: nemtod nálunk meg lehet majd venni vagy muszály lesz külföldről megrendelni ?
  • Bokafix2
    #2073
    Én a megjelenés előtti napokat diafilmnézéssel fogom tölteni... szoktatom magam a játékhoz.
  • Prince23
    #2072
    Terepgyakorlat
  • grebber
    #2071
    Hát ha amit mondtál igaz akkor lehet hogy már toljuk amikor mondani fogod
  • Tib
    #2070
    Meg van a nagyon is jó oka, hogy miért nem mondta eddig senki...
    Pár nappal a hivatalos megjelenés előtt szerintem én is fogok érdekeseket mondani De sajnos addig
  • gduck
    #2069
    Azért engem picit zavar, hogy még nem mondták : GOLD! Pedig itt lenne az ideje, ha két hét múlva a polcokon akarják látni a játékot....
  • elitehun
    #2068
    Már nem bírom ki a megjelenésig (hála az égnek csak 15 nap)
  • STREEX
    #2067
    Új gameplay videó!
  • Prince23
    #2066
    Ajánlom is!
  • kirol
    #2065
    Ja.
  • zomgzerg
    #2064
    xboxról van szó.