9022
Far Cry 2
  • Roger6
    #8462
    Nagyjából igen, sajnos...
  • Noodlee
    #8461
    18%-nál tartok a játékban, és baromi unalmas.
    Az egész játék arról szól, hogy felveszek egy küldetést, elkocsikázok a térkép másik felébe, megölök valakit, majd megint kezdődik az egész előről?
  • Bokafix2
    #8460
    Még ezt a baromságot? Sztem kérd meg a fejlesztőket hogy adjanak ki külön neked egy átdolgozott verziót, ahol nem erősen pigmentált falusi legényekre kell lövöldözni, hanem krieger féle energia-italokon nevelkedett monsztákra, akik előszeretettel borítják fel az afrikai ökoszisztámát (is).
  • Solid Snake
    #8459
  • Tib
    #8458
    Ha a 2 térképrész között nem az úton haladsz, visszavág a "menetszél" :)
  • koschwarz
    #8457
    fraps-szel csinálsz egy képet a farcry-ból egy szörnyről. kinyomtatod. ha élethűbben szeretnéd, színessel nyomtasd. ha ez megvan, kivágod ollóval a szörnyet. mikor játszol a farcry 2-vel, ezt a kivágott szörnyet ragaszd fel a monitorra. ezzel nagyszerűen nehezítheted a játékot, mert legalább a monitor felét-harmadát el fogja takarni a papírszörny
  • kuzco007
    #8456
    szerintem jobbanjársz ha sehogy:D
  • derdani
    #8454
    Szevasztok . Nem tudja valaki hogy lehet az első részből átrakni a szörnyeket ebbe???
  • zooleeh
    #8453
    persze ! igy van
  • arty
    #8452
    annak sajnos semmi köze a hardcore játékmódhoz :(

    ubi foruma alapján csak multiban lett HC mód :(
  • zooleeh
    #8451
    Mar csak az oprendszerbol tudod meg erzekenybbre alitani!
  • zooleeh
    #8450
    Az egyszemelyes modban alpbol benne van a hard nehezsegi szint
  • Noodlee
    #8449
    Hiho!

    Van arra valami lehetőség, hogy az egér mozgását még érzékenyebbre állítsam a max. beállításnál? Még mindig baromi sokat kell mozgatnom, hogy az igényeimnek megfeleljen.
    A másik problémám az, hogy a játék elején leírtottam egy 6-8 fős csoportot, majd visszafutottam a közelben hagyott kocsiért. Az egész művelet nem tartott egy percig sem, mivel a kocsit sem hagytam messze. Behajtottam a házak közé, és láss csodát full resp volt megint. Ezt eljátszotta 3x.
    Hogy a túróba respelnek újra az ellenfelek másodpercek alatt?
  • SzocsA
    #8448
    nem akarok átmenni csak a gyémántok kellenének! de vissza se tudok menni
    mit csináljak?
    igen nem csináltam meg minden küldetést!
  • Shep
    #8447
    Gondolom még nem végeztél az első térképen azért nem enged át a másodikra.
  • SzocsA
    #8446
    most keresem az összes gyémántot !
    elmentem a sivatagba ott ahol át lehet menni a térkép másik felére! megtaláltam az első gyémántot majd megyek tovább hirtelen homokvihar majd elősötétül a kép a földön találom magam egy közli háznál! onnan nem tudok semerre menni mert állandóan elájulok! és mindig visszarak a ház előtti útra hiába megyek akármerre!
    mit csináljak?
    mentésem csak 2 nappa előtti mikor elkezdtem szedni a gyémántokat még egyszer nem akarok nekiugrani !
  • koschwarz
    #8445
    tipikus véresszájú-konzolos szöveg...szánalmas és nyilvánvalóan röhejes, mert majd a konzolok diktálják az FPS-színvonalat mi? hahahaha....
  • barmi
    #8444
    A DX 10.1 előcsalásához kell valamféle patch vagy alapból támogatja a 10.1-et? Csak mert display options-ben sima dx 10-et ír...
  • arty
    #8443
    Hardcore mód csak multiban van vagy az egyszemélyes kampányt is módosítja?
  • kuzco007
    #8442
    néhány év múlva biztos kiderül:D
  • derdani
    #8441
    Nem tudja valaki hogy lessz-e Farcry 3 ?
  • barmi
    #8440
    Csináltam néhány képet Windows 7 alatt DirectX 10-ben (vagy DirectX 10.1-ben, ezt nem tudom, mert a játék elvileg tudja a 10.1-et is, ugye?) Szeréntem f@sz@ így is! Le a kalappal!

















  • barmi
    #8439
    Sziazstok!

    Nem tudja esetleg valaki hogy a windows 7 hova pakolja a mentéseke?
    Az xp-vel készült mentések, profil vajon használható e win7 alatt is?

    Köszi!
  • Zsubi
    #8438
    Ez már csak ilyen. De amíg ilyen csipkelődős szinten marad a rivalizálás a két tábor között, addig nincs gond. :D Annak pedig örülök, h más hibát nem véltél felfedezni benne.
  • totya4
    #8437
    Kár hogy így kezdi: A Far Cry 2 teljesen elkerülte a figyelmemet, hiszen az első része PC-re jelent meg, így erre is ráhúztam a "ez is egy PC-s szutyok" címkét.

    Én pont a fordítottját tapasztalom, ami konzolról lett átírva, az általában egy konzolos szutyok. :)
  • Zsubi
    #8436
    Ugyan nem PC-s, hanem konzolos teszt, de Far Cry 2, szóval tessék elolvasni:Far Cry 2 teszt.
  • Tib
    #8435
    A megoldás, hogy megveszed az eredeti játékot a boltból és jó lesz a szinkron
  • Neogan
    #8434
    Üdv!
    Az lenne a gondom, hogy találtam egy gyémántot Pala-tól északra, egy híd tövénél. Megszerezni, még meg is tudom, ha leugrom, de a feljutás már nem ilyen egyszerű, mindíg, lezuhanok. Tudom, hogy béna kérdés, de ha valaki tudja a megoldást, akkor ossza meg velem :)
    Előre is kösz!
  • Warton
    #8433
    Egy hangyányit jobb lett a multiplayer mert most már nem dobogat ki a szerver olyan sűrűn mint partch előtt. De ez a ready up rendszer még mindig komoly fizikai fájdalmakat okoz nekem.
  • G3gI
    #8432
    felteszem jatekot bealitom magyara ahogy levan irval es nem megy a jatek belep minde es se beszelnise semmit nem tudok hogy tudom ezt a hibat kijavitani ?
  • Tib
    #8431
    Valamint ITT a v1.03 patch mellé Linux Dedikált Szerver v1.03!!!
  • zooleeh
    #8430
    Far Cry 2 1.03 Patch Yeeeee
  • zooleeh
    #8429
    kiraly
  • l-toro
    #8428
    köszi szépen!
  • koschwarz
    #8427
    amikor előveszed a térképed, akkor egy jobb egérgomb.

    nem a klasszikus játék-távcső van benne.
  • l-toro
    #8426
    hogy kell távcsövet elővenni? már mindent végignyomkodtam ill az opcioba nem találok távcsőre vonatkozó gombkiosztást.
  • lami321
    #8425
    Public TS: shootingstar.mydns.hu:8767 gyertek, hasznaljatok visszajelzeseket a [email protected] msn cimen várok.
  • Tib
    #8424

    Far Cry 2 - Shopping
    Számos megoldással lehet valamit hirdetni. Ennek egy változata az, amikor egy játékot vesznek elő és egy egyedi animáció készítésével belecsempészik a forgalmazni kívánt terméket. És hogy lett ez kivitelezve a Far Cry 2-vel? Klikk a fenti képre
  • koschwarz
    #8423
    ja, érdekes, hogy 33-ból elvileg csak 30 főküldetést csináltam meg...ez hogy lehet? mindig követtem a haver választható küldetéseit is egyébként.
  • koschwarz
    #8422
    tegnap befejeztem. azt kell mondjam, ahhoz képest, hogy 3. nekifutásra sikerült végigjátszanom, nagyon tetszett. mindent visszaszívok, ami rosszat mondtam korábban.

    persze továbbra is igaz, hogy ezzel a fajta játékmenettel sokszor van némi "üresjárat" (amikor a küldetések helyszínei között kell közlekedni), ami miatt az első "lépések" frusztrálóak tudnak lenni (nagy a kísértés autóval közlekedni, ami persze vonzza az ellenséget és mindig harc lesz belőle), de rá kellett jönnöm, hogy ez igazából még gyalogosan, a susnyásban csendesen rambózva sem tart olyan sokáig, főleg kihasználva a buszjáratokat, már ha az ember nem akar lépten-nyomon harcolni, járőrökbe ütközni.

    a történet, a hangok, a grafika, a hangulat, a belelélés, mind 100%. néha bután viselkednek az ellenfelek, de szerintem az MI egyáltalán nem vészes a mai felhozatalban.

    ráadásul én a 20 éves játékosmúltammal nem találkoztam olyan történettel játékban, ahol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az lett volna az általam játszott, alapvetően bad-ass karakter sorsa a végén, hogy feláldozza magát

    úgyhogy ez nálam extra jópont.

    na, 90%-ot simán érdemel nálam, azzal a pár hiányossággal együtt, amiből talán egyedül a szinte azonnal visszatermelődő ellenfelek az, amit jobban át kellett volna gondolni. ha ez nem lett volna, szerintem sokan nem hagyták volna abba már az elején. nekem a statisztika szerint 31 órám van a játékban.