9022
Far Cry 2
  • Hellsing47
    #2452
    hát ez a videó szerintem kurva jó lett :-o
  • Tommy093
    #2450
    priluki ennyire lemaradtam ti jáccotok vele vagy csak kamuztok vagy mivan?
  • priluki
    #2448
    osztom a véleményed,meg nagyon részletes a játék ,ahogy beragad a fegyver és probálja rángatni,stb nagyon hangulatos,de találtam egy iszonyatos zavaro hibát.. Ha kocsibol lövöd ki az ellent, egyszerüen kiesik belöle,akár a csukott ajton keresztül is..
  • elitehun
    #2446
    1 repcsi van az egész játékban...
  • adammmmmmm
    #2445
    LOL
  • kifli
    #2444
    holnap? Egy kényelmes fotelböl miközben valami üccsit szürcsölgetek?
  • Snexi
    #2443
    már azt hittem valami pc verzió torrent link
  • Newfronter
    #2442
    Itt is tolhatod.
  • Bokafix2
    #2441
    Ez szeméccség.... én is megyek!
  • kifli
    #2440
    én holnap mék át komámhoz boxon tolni :P
  • gduck
    #2439
  • Freddycom
    #2438
    I wanna play FarCry2!!! Wááááá
  • extra sensory
    #2437
    Az egyik szupi dolog az A.I.-t illetően, hogyha pl. éjszaka közelítesz meg egy falut, az NPC-k legtöbbje alszik, és nem fenn botorkál meg kóványok a házak körül, vagyis a viselkedésük teljesen hasonlít egy valós helyzetbeni viselkedéshez - így írták valahogy.
    Szóval éjszaka több sikerrel végig lehet hajtani egy akciót. Másik dolog, hogy az NPC-k által adott mellékküldetések teljesítése erősen kihat a főküldetések alakulására Egy példa: egyik küldetésben a fő cél egy antennasor felrobbantása, természetesen mélyen az ellenség vonalai mögött. Ha a küldetés végrehajtása előtt meglátogatjuk valamelyik NPC cimboránkat, kaphatunk néhány mellékküldetést, amiknek bizonyos esetekben drámai hatása lehet. Ha mondjuk úgy döntünk, hogy útban az antenna felé lerombolunk egy vízvezetékrendszert, akkor a pálya egy részét elárasztjuk. Ezután bepattanhatunk olyan csónakokba, amiknek azelőtt a kiszáradt szakadékokban nem sok hasznát vehettük, és sokkal rövidebb úton közelíthetjük meg a fő küldetés területét.
    Ezenkívül minél többször lépünk kapcsolatba az NPC-kel, és minél több feladatot csinálunk meg nekik annál komolyabban igyekszik segíteni. Minden NPC személyiséggel lesz megáldva, és ennek köszönhetően egyesek jobban hajlanak majd a segítségnyújtástra mások nem. Nem lesz mindegyik ugyanolyan készséges, még akkor sem, ha pl. egyszer segítettünk rajta. Egyeseknek ezzel lehet majd a kedvükre tenni egyeseknek azzal, de az biztos, hogy nem lesz két ugyanolyan séma szerint működő NPC, még az ellenségesek között sem. Jó kis A.I. mi?
  • VRSDM
    #2436
    mivel az egész alapja a nagy hype-nak így 100%. szó se volt róla hogy kivennék.
  • Newfronter
    #2435
    Gondolom benne van, de ez nem olyan nagy cucc már. Sokkal jobban érdekelne az a marha jó AI, ami miatt (is) nagy pontszámot kapott a játék.
  • HeadHunter86
    #2434
    Egyet mondjatok meg nekem. A növények dinamikusan növekednek benne? Ez benne van vagy kivették belőle, mit lehet tudni?
  • gduck
    #2433
    Pontosan! Grebber takaríthatna picit ;)
  • adammmmmmm
    #2432
    Na tessék most olvasom hogy nem csak ez de a Fable 2 is kiszivárgott. (nem szabad megbízni az újságírókban)
    link
  • adammmmmmm
    #2431
    Szerintem a Fallout 3-nál és itt is végleges verzó az ami fent van a neten. A Far cry 2 megjelenéséig 6 nap van, a Fallout 3 megjelenésésig meg 11.
  • kifli
    #2430
    Ez a retail verzió mit takar? nem a végleges még vagy mi?
  • Snexi
    #2429
    az hogy kinnt van x360-on nem jelent semmit,fallout 3 is kinn van napok óta x360-on de pc-n nincs
  • zeus89
    #2428
    Yó van már! megértettem, többször nem kell leirni
  • Bokafix2
    #2427
    ...és 6-szor
  • Tib
    #2426
    Mellesleg minden ilyenre ott a WAREZ rész... Arra lett kitalálva, be kellene tartani és tartatni
  • elitehun
    #2425
    5-6 nap alatt végigvinni? kétlem
  • Tib
    #2424
    Olvass vissza és ne írj hülyeséget...
    Ez több mint valószínű, hogy a RETAIL verzió lesz, amiből NEM LÉTEZIK PC-s...
  • Hellsing47
    #2423
    fallout 3? :|
  • Bokafix2
    #2422
    Nem biztos? Hidd el mielőtt a számláló lejár, már 6-szor végigvitted és a kiegészítőért fogsz nyávogni.
  • adammmmmmm
    #2421
    Azt elfelejtettem írni hogy nem biztos hogy a megjelenés elött pc-re is lesz warez. Lehet hogy csak az xboxost lopták ki. Pl: Fallout 3
  • adammmmmmm
    #2420
    Mi a franc? Mindig mondják hogy pc-re mekkora a warez de ez nem semmi. A legjobb címeket mind kilopják xboxra. Még a megjelenés elött(plusz azok vannak hamarabb a neten) Fallout 3,Far Cry 2, Dead space
  • Prince23
    #2419
    A pc-s megjelenést úgy is a kiszabott határidőhöz szabják. akkor a a dead space is meg kellett volna jelenjen, ha itt tartunk.
  • Synchronous
    #2412
    Eszement hangulatos ez a gémpléj video! Az eleje olyan mint egy afrikai kalandfilm bevezető képsorai.
    Amikor megy a kocsival és jönnek szembe gyalog az emberek, meg integet és köszön nekik, bölény elállja az utat npc-k komolyak, szervezkednek, szal sztem tök reális. Grafika pazar, terület hatalmas, a textúrák még így a videón keresztül is kristálytisztának tűnnek... mi lesz itt ha kijön pc-re is?
  • grebber
    #2409
    "This game simply rocks! 9/10!
    Great Gfx, Huge Dynamic open world"

  • gduck
    #2408
    Hát én meg arra vagyok kíváncsi, hogy a Collector Pack verzióban lesz-e felirat! Ha nem, akkor remélem valahogy bele lehet majd csempészni
  • grebber
    #2407
    Azt írnák már ki a magyar verzió mikor jön,mert csak ennek tudatában rendelem elő!
  • Tommy093
    #2406
    igaz ez a goombas dolog :D devan PC is
  • Tommy093
    #2405
    sztem nem kell addig várnod ha az ,,illegális'' utat választod
  • Tommy093
    #2404
    http://www.dailymotion.com/video/k6PtuXsN4DQegHMEUH
    itt van egy multis videó jónak tűnik
  • FlyHigh
    #2403
    Nem esnék kétségbe ha már szerdán ezzel kéne játszani.:D Amúgy ha 8-ba ideér akkor még jó szerintem, az még nagyábol normális ár.
  • Tommy093
    #2402
    jaja vanám