9022
Far Cry 2
  • Tib
    #2581
    Megnyugtatlak, lesz hangtompítós pisztoly és géppisztoly is. Sőt, hangtompítós machete is
  • KillAir
    #2580
    Nyugtassatok meg, hogy legalább egy hangtompítós valami lesz a game-ben, mert nagy marhaság lenne belopakodva valahova egy lövéssel ricsajt csapni. Akkor felesleges lesz a lopakodás... A bemutató videón beoson a táborba, majd lead egy hangos lövést az mp5-el (asszem ez volt) majd lopakodik tovább - basszus. Lehet itt napszak és időjárás változás, ha csak hentelni lehet, vagy késsel hadonászni... pfff. A Crysis hangtompítós feelingje nagyon ott volt - főleg amikor kiesett az ablakon az ürge a lövés után és azzal csapott zajt. :)
  • kirol
    #2579
    Király lehet akkor!
  • priluki
    #2578
    Vann benne északa nappal,esö szél,minden., ha kedved tartja elmész vadászni vagy bármi mást,de azért vigyázz az utonállokkal :D néha csak ugy furikáznak jeep-el :)
  • gduck
    #2577
    Éppen telihold és felhőtlen égbolt volt, szal lehetett látni rendesen ;)
  • FlyHigh
    #2576
    Ti fogtok csinálni cigiket a játékhoz?
  • kirol
    #2575
    Köszi a választ. És ha leszáll az éjszaka, akkor hogy látunk? Full sötét van?
  • FlyHigh
    #2574
    GTA4-et a megjelenés napján kivitték a futárok. Bízom azért benne, pont ráérnék, nem kellene melózni...
  • gduck
    #2573
    Szerintem kb. 0% az esélye, hogy a 4 napos ünnep előtt meg lehetne venni valahol :(
  • FlyHigh
    #2572
    Tényleg most akkor hogy is lesz, 22.-én megjelenéskor kihozzák? CDGalaxis szerintem megjelenés előtt kapja majd raktárra, szar lenne rá várni péntekig.
  • gduck
    #2571
    Doboz a gyerekeké :D Napszakra már válaszoltak ;)

    Bóklászás: a játék elején van egy rövid "kötött" rész, amit végig kell csinálni (amolyan training) itt ismered meg a játék irányítását és egyéb dolgokat! Bóklászni lehet (eddig autó, platós kisteher géppuskával, csónak akadt az utamba), de vannak ellenőrzőpontok amire figyelni kell (vagy elkerülni kell vagy megküzdeni velük).

    Sokat nem tudok mondani, mert igazándiból csak kíváncsi voltam rá, játszani nem játszok vele, várom a PC-s verziót ;)
  • Djemba
    #2570
    azzal is kibékülnék ha vasárnapig kijönne
  • urobee
    #2569
    Persze változnak a napszakok és arra mehetsz amerre akarsz. Ha nem akarod kivárni az estét, csak elmész a SafeHouse-ba, beállítod az ébresztőt és addig "alszol". Persze felgyorsítva :)
  • kirol
    #2568
    Hú ilyen géped van és mellette még dobozod is van?
    Jól nyomod!

    Amúgy már kérdeztem, de nem válaszolt senki.

    Lehet csak úgy kedvemre bóklászni a szavannán? Mert mondjuk én rögtön azzal kezdeném, hogy szereznék egy dzsipet, és elmennék vadászni a naplementébe. Lesz benne este is? Mármint változik a napszak ha egy helyben vagyok? Mármint nem azt akarom, hogy van a direkt esti pálya, mert az ugye nem változás, csak állapot.
  • gduck
    #2567
    Na úgy látom elszabadult a pokol

    Este megnéztem a "demó" verziót ;) Háááát! Iszonyúan el van találva az intró és nagyon nagy afrika feelingje van a játéknak! Az eddigi legszebb FPS grafika amit boxon láttam, picit ugyan furcsa a Crysis után, hozzá kell még szokni ;) AI-ról csak pozitívan tudok nyilatkozni!!!

    Szal igazán jöhetne már a fadobozom :D
  • urobee
    #2566
    Szerintem itt elírta a címet a cikk szerzője. Érdekes, hogy a Fable2-t megemlíti, de a Far Cry2-t meg nem. Meg nem is láttam még sehol feltöltve a Gow2-t.
  • Encore
    #2565
    Volt ilyen már régebben is pl Boiling point, de szerintem még azelőtti játékokban is volt ilyen feature.
  • zeus89
    #2564
    A test alapján nekem 20 FPS felett kell majd menjen very high-on, mert a testbe 1850*1050be rá volt még nyomva 4xFSAA .... azt ha leszedem akkor biztos kijön a 20 FPS plusz ...
  • Synchronous
    #2563
    "... a fegyverberagadás hatalmas ötlet"


    Ezt a fícsört a Stalker már rég elsütötte.
  • xido
    #2562
    olyan osonkodós szivatós gerillázás lesz itt,ha tényleg jó az MI,ami nagyon fincsi lesz:))
  • Shep
    #2561
    Akkor nehéz fokozaton fogom játszani :)
  • grebber
    #2560
    "A grafika varázslatos minden szépen ki van dolgozva. Remek ötletek vannak benne a fegyverberagadás hatalmas ötlet. Nagyon idegesítő tud lenni de hatalmas.Amit még így észrevettem hogy piszok nehéz a játék, nagyon okosak az ellenfelek. A főszál nincs meghatározva, apró küldetések mellékszálak megcsinálásával haladhatsz folyamatosan előre. A térképnek több a szerepe mint ami a videókon látszik mivel ugye alacsonyabb szinteken GPS jár magasabb szinteken már iránytű meg a térkép CSAK... A játék indításánál meg több karakter közül is lehet választani.. Vannak társaid is a sok ellenfél között érdemes velük is foglalkozni mert sokat segítenek. Egyszerre egy egykezes fegyver, egy gépfegyver vagy vele egyszintű illetve egy bazooka vagy vele egyszintű fegyver plusz egy machate lehet nálad."
  • grebber
    #2559
    Na ez egész jól hangzik.Ezek szerint még sok ideje van a 8800GT-mnek hátra mivel az elkövetkezendőkben elég sokáig nem jön über grafikájú game!
  • Shep
    #2558
    Hát ez teljesen korrektnek tűnik, úgy néz ki nincs mitől tartania a 8800 GT-mnek :) Mondjuk a képek engem nem győztek meg, de ha a játék jó lesz, bánja a fene.
  • grebber
    #2557
    Használjátok a WAREZ TOPIKOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Reggel óta 147 új üzenet és kb max 10 volt amit meghagytam nem dísznek van a Warez rész. Itt nem érdekel senkit ki honnan tölti mennyivel és mit.
  • Viktorr
    #2556
    Gameplay
  • SD456
    #2554
    Hogy ne csak a wrz legyen hír: Benchmark
  • kirol
    #2553
    Vazd ki csak hülyéskedek. Még jó, hogy. Hisz az óvóNŐk között is ritka a férfi.

    Ha nincs annyi xbox, mint PC, ami tuti, akkor hogyan lehetne összehasonlítani. Max. az arányokat.
  • atila4
    #2551
    én is, de télleg youtube-on biztos van már vidi:P
  • Tommy093
    #2550
    azert nagyon megnézném hogy boxon milyen :)
  • adammmmmmm
    #2544
    Pc-re vaklószínű de nem biztos. Azt elfelejtetted leírni hogy csak warez van még:)
    Legalább feldobta a topikot egy kicsit a hír.
  • atila4
    #2543
    x-box-ra igen,pc-re meg még nem tudni :D
  • Prince23
    #2541
    kijött a játék? több mint 100 üzenet, csak azé kédem :)
  • Kandurex
    #2539
    [vállat von]

    csak megjegyeztem, egyébként a PC warez a konzolhoz képest brutálisan magas, apropó warez:

    "A WAREZ-zel kapcsolatos és a felesleges OFF hozzászolások törölve lesznek!"

    vegyétek komolyan.
  • Tommy093
    #2538
    aham értem
  • adammmmmmm
    #2537
    A fable az teljesen szerepjáték és elég népszerű (próbáld ki az elsőt)
    A fallout 3 az úgyanúgy rpg és FPS is (nem tudom hogy az ilyet hogy hívják)
    Ezt is nagyon sokan szeretik főleg az 1 és a 2 részét.
  • Tib
    #2535
    Pár retail verzió szét lett osztva. Ez a kiadás előtti nem hivatalos verzió.

    VALAMINT (így kiabálva) MEGKÉRNÉK MINDENKIT, HOGY A WAREZ RÉSZBEN BESZÉLJE KI A WAREZ TÉMÁT! Ezalá a tartozik a hol is töltheted le, mi van benne, ki mennyivel tölti le és fel...
  • bordy
    #2534
    487 új üzenetem volt itt. akkor nem is olvasok tovább :D
  • Hellsing47
    #2533
    jóltudod
  • kirol
    #2532
    Most már engem is kezdenek meggyőzni, hogy a PC-nek leáldozott!

    Hisz magasan vezet a konzol WAREZ!