9022
Far Cry 2
  • Shep
    #2646
    Akkor ezek szerint te, nem a -kontrollerrel is ugyanúgy lehet fps-ezni- csoportba tartozol? :)
  • Synchronous
    #2645
    Ez az ipse sebészeti függőségben szenvedhet, hogy állandóan szúrkálja magát. Vagy csak szimplán drogos volt.

    Az elején, mikor felrobbantja a kocsit és az felszáll a levegőbe, az enemi csak fél perc múlva zuhan le és épül be a betonba. Elhiszem hogy fentről vonzó a kilátás, de hogy ennyire?!
    Közvetlenül ezután a kocsira szerelt géppityuval emberünk fellövi!!! a másik kocsiban ülő egyedet a másik kocsi géppityu állásához, hogy ő is tudjon tüzelni. Ilyen pontosan célozni?! Ez nem semmi! És még irányítja is a golyóival hogy merre menjen.
    Egy biztos, ha egy hely megüresedik az FBI-nál, hősünket biztosan azonnal felveszik...
  • priluki
    #2644
    Persze nyomom boxon,de jobblenne Pc-n márcsak az irányitás miatt is,,jaja jol hasit az erőmű :D amint lesz pc-re ujrakezdem azon :))
  • xido
    #2643
    Sneaky mission..erre a hülyéje hangtompító nélküli pisztollyal lövöldöz,hogy felfedezzék..ehh:))
  • elitehun
    #2642
    Nem :D
  • STREEX
    #2641
    Nem tudom volt e már
    Hogyan érhetjük el a célunkat 3 különféle módszerrel.:)
  • Tommy093
    #2640
    priluki látom van atomerőműved meg dobozos is te is próbáltad boxos fc2-t?
  • Tommy093
    #2639
    így van egyébként mikor a crysis készült olyan videók voltak hogy crysis DX10 jungel fight és ott tényleg sokkal szebb volt a játék csakhát kénytelenek voltak lebutítani .
  • priluki
    #2638
    Tök igazad van,ez megint csak parasztvakitás.. Semmiféle dx10 sincs nemhogy 10.1,röhely az egész ..
  • Alwares
    #2637
    Xboxra van már :)
  • Harry Seldon
    #2634
    Én bekómálok, mire mehetek a játékért a boltba. Szerda, igaz? Mondjátok, hogy szerdán mehetek érte és meg is kapom!
  • Shep
    #2631
    Mi a frásznak a DX10.1 mikor normális DX10-es játék sem volt még, vagy ti tudtok mondani akár egy olyat is ahol a DX10 gyorsabb volt mint a DX9, mert ugyebár elvileg erről is szólna a dolog, persze eddig ezt még nem nagyon sikerült senkinek összehozni.
  • Viktorr
    #2630
    Ha eddig tudtatok,azt a pár napot miért nem tudjátok kivárni?
    Ahelyett,hogy itt nyálaskodtok,mennétek inkább csajozni,vagy segítsetek anyátoknak a házimunkában:)
  • Snexi
    #2628
    miért vagytok ilyen hülyék?nem a pc-s verziót szivárogtatták ki hanem a boxosoat
    akkor miért lenne most pc-n?
  • mikiking
    #2625
    hát akkor ennek sem lesz értelme sok
  • Newfronter
    #2624
    Az csak egy kis reklámszöveg hogy a legdrágább karit vedd meg. :)
    Lesz gyorsulás 4850-en is szerintem, legalábbis reméljük.
  • kifli
    #2623
    xp csak dx9-et támogat de a driver szerintem dx9-ben is fog javítani valamit
  • mikiking
    #2622
    csak vistával van változás ???
  • kifli
    #2620
    nekem is jó lenne ha vistát tennék fel de nem teszek....
  • kifli
    #2618
    mert a karid tudja a dx10.1-et nvidia meg nem
  • mikiking
    #2617
    süvít majd a HD 4870 X2 kártyákon, és szebb is lesz.
    ez nagyon nem biztatóóó . és egy hd 4850 tulajnak ez miért jo amugy ? mint én
  • Newfronter
    #2616
    Far Cry 2 DX 10.1 támogatás!
    Az ATi-sok örülhetnek!
  • Örm
    #2614
    Hello!
    Az xbox-os és a ps 3-as verzió is magyar felíratos lesz vagy csak a pc-sben lesz benne a magyar felírat?
  • marco2
    #2610
    sziaztok ncorén ezt tették fel most Far.Cry.2.[PC.2008].Eng.Uncut[.iso+crack].by-LOKOM.rar by hate szerintetek?
  • Tommy093
    #2605
    Szerintem ezt még senkisem tudja .. de nemhinném hogy olyan nagy külömbség lenne szal NOPARA
  • Szolnokboy1
    #2604
    köszi a válaszokat! én úgyis 1024*768ban fogom tolni, annál feljebb nem bírja a monitor (17colos CRT), ill bírná de 60 hzen. :) mostmár csak az a kérdés, hogy grafikai szempontból mit jelent a médium (mennyivel szarabb mint a high). az alap crysisban igen nagy különbság volt a kettő között.
  • Tommy093
    #2602
    hát én 1280x1024 és 1680 x 1050 be nszoktam általában tolni:) ennél nagyobb nekem legalábbis nemkell
  • gduck
    #2601
    OFF:

    Felbontás függő! 1280x1024-ben nincs nagy difi, de magasabb felbontásokat sokkal jobban visz a GTX260! KIVÉVE: a Crysis, mert ezzel már 25+ FPS van veryhigh beállításnál az addigi 9+ helyett :D

    Magasabb felbotásban viszont jóval gyorsabb!

    UI: ha ezzel kapcsolatban van még kérdésed, inkább priviben
  • Tommy093
    #2600
    nemtudom nem rossz gép szerintem de a VGA-tol sztem nevárj sokat
  • priluki
    #2599
    sztm medium..
  • Szolnokboy1
    #2598
    ezzel a konfiggal kb mire számíthatok futás ügyileg: AMD Phenon x2 4400+; Ati HD3650 256 mb ram; 2 giga DDR2 (dual channel); winxp sp3
  • obe
    #2592
    nem szabad 100%osnak venni amit a SRL eredenynek ad, 8800GTX-el semmi okod aggodni, max tämpontnak hasznälhato a meröprogi
  • Tommy093
    #2591
    öhm amugy a GTX260 mennyire viszi jol a játékokat ? sokkal több fpst tud nyujtani mint pl az enyém vagy régebbiek ?
  • Tommy093
    #2590
    jah igaz akkor nem kell beruháznom uj vga-ra :)
  • Tommy093
    #2589
    tieden ugyan ugy fdog futni mint az enyémen :)
  • elite
    #2588
    Argh!
    Akkor az enyém a minimum körül lesz.
  • gduck
    #2587
    Szépen fog futni a gépeden: lásd: #2554
  • Tommy093
    #2586
    lefutattam systemrequirementslabot Far Cry 2 vel recomended a gépem , de a VGA-m majdnem minimum felett van eggyel :D ezek szerint nem tul jó hozzá, dehát majd meglássuk
  • Tommy093
    #2585
    http://fc2.hu/news.php?extend.144
    nézzétek meg 3db akciódús ÚJ video
  • priluki
    #2582
    Lesz benn hangtompito,ugy lehet majd fejleszteni a fegyvereket és meglehet venni rá,én még nem tartok ott,kb 5 orát nyomtam eddig és 8% nál vagyok :))