9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #2776
    Nem olyan vészes. Ennyi még belefér
  • grebber
    #2775
    Gameplay ebben is milyen már amikor felrobban a faszinál a bomba hogy csúszik a teste :(
  • balika16
    #2774
    http://www.youtube.com/watch?v=_HmDUsDykdM&fmt=18
  • NeBby
    #2773
    Szerintem tegyetek ki a banner alá vagy a szövegboxba egy 12+ os táblát...
  • Synchronous
    #2766
    vérzebra.... wáááá
  • NeBby
    #2764
    *mindennap=mindig
  • NeBby
    #2763
    Páran írták , tehát tisztázzuk : A játékban csak magyar FELIRAT lesz , amit az angolba is pillanatok alatt bele lehet másolni , tehát ha szeretnél vele minél előbb játszani, akkor fölösleges megvárni.

    A futár AZNAP fogja kihozni a játékot , szinte mindenhova (mo-on belül persze) , főleg hogyha nagyvárosba , vagy amellett laksz , ugyanis már náluk van a termék legrosszabb esetbe előző nap , tehát simán ki tudják küldeni (eddig én mindennap megkaptam aznap , Pécs mellett egy faluban lakok) .
  • kifli
    #2760
    szerintem elég jó lett minőségben is (rádión/élőbe) Meg angolba is káromkodnak és egy csomót magyar fülnek sokkal viccesebbé tették pl aztbesztmegba*ta
  • Synchronous
    #2759
    Amúgy jó, de "vót má".
  • gduck
    #2758
    [URL=http://farcry.us.ubi.com/experience/experience.php]"demó" :D[/URL]

    forrás: fc2.hu
  • elitehun
    #2757
    Ja csak sztem ebben a játékban nem lehet meghalni! én még 1 videóban se láttam meghalni a csávót
  • Bokafix2
    #2756
    "Ha pedig 1x lelőnek, akkor már nem játszhatsz a játékkal!"


    Wazz, ez de durva lenne! Ha egyszer kinyírnának, nem kezdhetnél új játékot, sőt még ha újratelepítenéd sem engedne játszani. Egyszóval egyáltalán nem játszhatnál.
    Ekkor lenne csak igazán izgalmas a játék.
  • Adam II
    #2755
    Nekem is tökmindegy milyen nyelvű, amúgy se szeretem a szinkront legalább is játékokban. Crysis szinkronjára rá lehet mondani, hogy jó de lehet csak a túl sok káromkodás miatt érzem így nem igazán vették komolyan a szinkronszínészek a dolgot.
  • zeus89
    #2754
    akkor viszont nekem már mind1 h angolul vagy magyarul irja, mind2-őt vágom :D
  • grebber
    #2753
    Nem lesz,csak felirat!
  • zeus89
    #2752
    Far Cry 2-be is lesz szinkron?
  • bertino
    #2751
    amiota náluk veszek gamet (fél-1 éve kb ?) azota mindig így veszem és mindig el tudtam hozni első napon, persze futárral más...
  • bertino
    #2750
    értesítenek ha kaphato, akkor adhatsz le rendelést.
  • grebber
    #2749
    Én tudom mit várhatok hiszen raklap videót láttam már.
    Bár fogalmam sincs miért veszem meg még ha kínoznának sem tudnám megindokolni.

    Galaxisneten nem lehet előrendelni jelengleg vagy csak nálam nem jó valami??
    Mert ott azt írják "Ez egy értesítés kérési lehetőség. A játék megjelenésekor e-mailt küldünk, mely segítségével a tényleges megrendelés leadható lesz majd."
    Basszus nehogymár a megjelenés után lehessen csak előrendelni ki látott már ilyet.
  • Shep
    #2748
    Hát ha veszem én is a magyart veszem, de igazából az a bajom, hogy még mindig nem tiszta számomra mit is kapok majd a pénzemért, a Crysisoknál ilyen nem volt, meg mondjuk ott volt egy demo is.
  • grebber
    #2747
    Na akkor már van konkrétumuk.Legutóbb mikor néztem akkor még nem lehetett tudni mikor lesz magyar verzió.
    Jól látom nemlehet előrendelni??
  • Tommy093
    #2746
    csütörtökön jön ki de sztem szerdán vagy kedden lesz ,,demó'' .
  • xido
    #2745
    öö..ez itt nem elég konkrétum?:)

    farcry2
  • felony
    #2744
    kíváncsi lennék arra is, hogy az ajánlott 8600gts mit produkál
  • grebber
    #2743
    Nekem mindeképpen előbb lesz "demó" mivel még mindig mindig nincs konkrétum mikor jön a magyar feliratos verzió angolt meg csak "demóként"tolom majd addig.
  • Kandurex
    #2742
    kár érte :/
  • Shep
    #2741
    Hát én továbbra sem tudom ,hogy megvegyem -e, vagy sem, valahogy még mindig nem tudom mire számítsak, persze ha előbb lesz "demo" akkor azt meglesem aztán majd meghozom a döntést.
  • Kaszi46
    #2740
    pc verzióban lesz kihajlás?
  • Tommy093
    #2739
    akkor az én kártyám is vhogy ígylessz..
  • grebber
    #2738
    Nem tudom hogy hihető-e ez a teszt amiről már volt szó.Furcsálom hogy élsimitás nélkül gyorsabb a 4850 mint a 8800GT (ez érthető ) ,ellenben élsimitás bekapcsolásával már lasabb mint a 8800GT sőt még a 3870 nél is.
    Kiváncsian várom valóságban hogy fog futni.
  • elitehun
    #2737
    Még mindig 5 nap de mind1
  • felony
    #2736
    Sorry, nem láttam az idézőjeleket
  • Tommy093
    #2735
    ez az időpont mostmár biztos nem lessz elhúzva :) nem menekül elsenki elől
  • atila4
    #2734
    az már nem sok :P
  • Tommy093
    #2733
    türelem 4 nap az már semmi
  • elitehun
    #2731
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt a warezra érted?
  • The Protector
    #2730
    A net nem lessz zárva.
  • elite
    #2729
    Ja, inkább örüljünk, hogy legalább ennyi van, és nem egyszerűen kiizzadja a golyót a fedezék mögött.
    Vagy nézd meg a battlefield 1942. Ott egyszerűen mozgat egy csavarkulcsot a tank előtt állva, és megjavul.
    Ez egy játék, és a játékélmény a fontos.
  • grebber
    #2728
    lol baszzus nem látjátok a rohadt "-jelet?? Nem nekem kell magyarázni ez a leirás nem az enyém mivel pc-re még nem jelent meg és én csak ott tudnám kiprobálni.

    De nyugi bele pár nap múlva én is alázom majd a hibái miatt! És akkor már nem lehet majd a RETAIL verziócska mögé bújni.
  • Adam II
    #2727
    Ami engem kissé idegesít ,hogy megint felcserélték a fegyverek oldalait legalábbis az AK esetében tuti. Most komolyan elég szép ez a játék és szerintem akkor is bejönne mindenkinek ha nem látná ahogy röpködnek ki a hüvelyek. Meg itt magyaráznak milyen valósághű de én nem örülnék ha a valóságban néhány centire az arcomtól köpködné ki a forró rezet meg gázokat nem véletlen teszik jobb oldalra a hüvelykivető nyílást.