9022
Far Cry 2
  • DarkSector
    #3005
    jah ezért mondom. régen első résznél még nem volt probléma.
    És érdekesmód emlékezetes lett, és nem a nagy gépigényéről.
  • DarkSector
    #3004
    Gépigény lehet.
  • HeadHunter86
    #3003
    Ez így igaz. És nem mindig csak azokra kell gondolni akiknek bika gépük van. Így a kisebb pénztárcájú emberek is élvezhetik. Szerintem jót tett a FC-nak hogy nincsnek szörnyek, szabad bejárhatóság stb stb. Itt azért látni fejlődést. Én UBISoft-ba csak 1x csalódtam, de akkor nagyot. Assassin's Creed-be pedig, azt nagyon eltolták.
  • DarkSector
    #3002
    Cod4...jericho...bioshock...stb mind szebb, nem csak a crysis-hoz képest, csak cry-ban van nagy szabadság.
  • extra sensory
    #3001
    Én pl. sosem hasonlítom egy játék 2. részét egy másik játékhoz. Én mindig az 1. részhez hasonlítom, és úgy vonom le a következtetést, hogy ahhoz képest mennyire jelentős a fejlődés.
    Lehet az FC2-t a Crysishoz hasonlítani, de nem érdemes. A Crysis olyan játék, amit a legfullabb beállításokkal egyetlen mezei felhasználó sem tud tökéletesen futtatni. Lehet csúnyább lesz az FC2, de akkor csak a Crysishoz képest csúnyább és nem úgy általában csúnya.
    Ha nem hasonlítgatod össze Crysishoz hasonló atombika gépet igénylő gémekkel, akkor még pazarnak is tűnik és megállja a helyét az idei felhozatalban.
  • HeadHunter86
    #3000
    Túlbonyolítod :D
    Gondolj csak bele: robbantóeszközök használata, enemy megsebesítése. Beragadó fegyók, intelligens ellenség, éjszakai lopakodás, nappali rambózás, vagy az égbe repíteni egy egy bázist. Autós üldözések. Ez mind mind olyan ami egy FPS-t izgalamassá tesz, tolja az adrenalint, és nekem más nem is kell. Adrenalin+látvány+izgalom, Ezt meg is adja.
  • DarkSector
    #2999
    Értem akkor a feladványok a grav fegyóval szarabbak lesznek, mint a far-ban a logikai részek?
    vagy mire céloztál.

    videóban látható is.
    megölhetsz 1 embert 3 féle módon.
    késsel lövöldözéssel, vagy égess fel mindent.
    Papám ez eszméletlen izgi...:P
  • HeadHunter86
    #2997
    Szerintem épp hogy Dead Space van túlhipe-olva, Saw interjú bla bla, nyomják a színészek hogy így jó játék meg úgy jó. Én nem azt mondom hogy nem jó, de szerintem unalmas lesz kissé. Mész és ölsz, no taktik, max néha parázol kicsit.
    Elöbb lesz unalmas a DS, mint a FC2.
  • DarkSector
    #2995
    Nem ... én tudtam, és akiknek mondtam, kiröhögtek.
    Én csalódtam benne, és ez egy átbaszás megint, amit már kezdek unni.
    Kurva ubifasz.

    Tudod sok embernél mézesmadzag, hype-> azonnal előrendel, (hiába mondja az ember, hogy zsákbamacska).
    És ez iszzonyat dühítő.

    PL dead space érdekesmód egyeltalán nem mondanám ugyanezt, pedig az is új játék, nincs régi referencia, minrt far esetében az első résznek.
  • DarkSector
    #2994
    Jah biztos....
    starwarsnál is a ps2-es grafikát mutogatták embereknek, hogy felhívják a figyelmüket a játékra.
  • HeadHunter86
    #2993
    Igen és? Eddig is tudtuk hogy így fog kinézni, nem értem mit problémázol. Menj aludni. Mert látom kicsit zavarodott vagy.
  • DarkSector
    #2992
    Jah ésmárpedig?
    semmi gond, én ilyenkor senkire nem haragszok, csak kíváncsi vagyok más érveléseire, meglátásaira, háátha valami elkerüli figyelmemet.
    Ne fogjátok vissza magatokat.
  • HeadHunter86
    #2991
    DarkSector, ha Editor alapján ítéled a grafikát, akkor azt ne tedd, mert tuti hogy ott ki van spórolva jópár feature, mivel a videókon se így nézett ki az emberkénk keze. Nem az lesz a FULL, arra mérget vehetsz.
  • DarkSector
    #2990
    szeretek vitatkozni, de most az egyszer tutira nincs igazatok!!!

    Crysis-ban nézd meg a fegyókat...no komment, többit már nem is kelll....

    ne légy rest megnézni!!!!!!!!!!!:

    Far Cry 2 ahogy valójában kinéz!!!!!
  • HeadHunter86
    #2989
    Crysis azt adta amit kellet. EGy pörgős 1x kijátszós szép FPS-t. Semmi több. De ez elég is volt. Far Cry azért többet ad.
  • HeadHunter86
    #2988
    Hülyeségeket beszélsz. A játék értékelései se ezt mutatják, szinte mindenhol 90% felett kapott, de legtöbb helyen 95% felett, ami valljuk be nem arra utal hogy egy fos-hugy unalmas bugos valamivel lenne dolgunk.
  • Gabe18
    #2987
    És ha a Crysis-ből leveszed a tájat,akkor mi marad?Szerintem ha abban nincs az a környezet grafika ami van,akkor az még egy tucat fps-nek is gyenge lenne...
  • DarkSector
    #2986
    Igénytelen karakterek, és fegyók, a tály az nem minden egy fps-ben, ahol a fontos szerep a karaktereken van meg a fegyókon amiket végig látsz a képernyőn.
    jah és nagy szép táj, gondolom a sok nyilt füves területet mondod, 6-7 kopár fával díszítve nem?
  • DarkSector
    #2985
    Na előszöris a grafika nem csúnya, hanem nem szép.
    a csúnya a karakterekre mondtam.
    Stalker hasonlat pedig nem grafot takar, hanem hogy az első rész többet ért abban az időben mint most 2008 végén ez.
    Ennyi.
    Crysis-ban meg nem volt ekkora terület, végülis igazad van.... meg járművek sem jah oké.

    Tűz helyett meg voltak élethű robbanások....
  • HeadHunter86
    #2984
    Na várjunk csak én még mindig hiszem hogy ez egy jó játék.
    ELmondanád hogy szerinted miért nem az. Én lejjebb már kifejtettem hogy szerintem miért jó.
  • DarkSector
    #2983
    THX.
    örülök, hogy egyetértünk.

    Mint mondom én pont ellenkezőleg látom, hogy más láma, aki azt hiszi, hogy a méret számít!
    Én azt mondom, hogy ez egy átlag játék lesz.

    És sokan a megváltót látják ebben, hogy krájziszkiller far2 lesz.
    Hehehehe
  • HeadHunter86
    #2982
    Kit érdekel hogy csúnya, a játékélmény visz mindent. Szerintem irtó összetett a játék, a STALKERT oda-vissza veri. Azzal kellene hasonlítgatni, nem pedig a Crysis-sal, mivel itt is szabadon bejárható területet kapunk, járgányokat, beragadó fegyókat, eszméletlen sérülési modellt. Alvás lehetősége, többféleképpen megoldható küldetés és még sorolhatnánk...
    Szabadság, ez a kulcsa ennek a játéknak, na meg a fizika, minden fizika alapú, a fák mozgása, a tűz, stb stb. Szerintem ezek a dologok visznek benne mindent.
    Na meg a hosszú játékidő, amit itt megkapunk.
  • HeadHunter86
    #2981
    Nálatok a méret arányos a játék minőségével?
    Nevetségesek vagytok, főleg te DarkSector.
  • DarkSector
    #2980
    Kis méret nagy játék, avagy nem a méret a lényeg......PREY!!!! MUST HAVE!!!

    Egyetértek.
    De karakterek sztm csúnyák.
  • rage
    #2979
    Az biztos, láttunk már FPS-t ami 100 Kbyte(!)-ot foglalt csak, s egész jól el lehetett vele játszani, még nagyon csúnya se volt :)

    Krieger
  • Balumann
    #2978
    Játszottam én már jobb játékkal (legalábbis jobban tetszett) mint a Crysis, aminek jóval kisebb volt a mérete, vagy nagyjából ugyan ekkora. Sőt, szép játékot is láttam már ekkora méretben.
    Mindenesetre lehet tényleg sokan fognak csalódni benne, és Crysisnál is lehet jobb.
  • Gabe18
    #2977
    Na persze,szebb mint a Crysis,de rosseb tudja hány négyzetkilóméter szabadon bejárható terület.Hát aki tényleg ezt várta,az csalódhat is...
  • rage
    #2976
    Az értékeléssel nem várunk addig míg mondjuk legalább kijön a játék, s megnézzük ? :)

    Amúgy lehet, hogy a 12 GB nevetséges, nem tudom, de pl a Sacred 2 az egész pontosan 21 GB-ot foglal el feltelepítve :)
  • Balumann
    #2975
    Telepítés elején azt írta, hogy 6 giga szabad hely szükséges, feltelepítve viszont (illetve ezt már a telepítési hely megadásánál is írja), 3,17 giga helyet foglal csak.
    Kiváncsi vagyok, hogy ez tényleg a teljes-e, és tényleg csak a többi nyelv miatt lesz nagyobb esetleg az eredeti, illetve másik release. Ettől még tényleg lehet jó, ki tudja mit tud az új engine.
  • DarkSector
    #2974
    Nem csak a méret.
    az nem lep meg sokakkal ellentétben.
    csak sokaknak valszeg nagy csalódás lesz, mert pont az van amit te mondasz!!!

    Nem egy crysis!!
    Mivan???
    Jobbnak kellett volna lennie.....

    Az más, hogy játéknak nem rosz, de ehhez fűződő remények...háát szerintem sokak így voltak vele.

    Egyszerűen csalódtam a játékban.
    Jó lesz abból a szempontból, hogy..már megint egy játék, de ez közel sem akkora durranás, mint amit a felhasználóknak beadagolnak a dumával.
  • DarkSector
    #2973
    Huh megllepődne mindenki, hogy a rendszerigényeknél sokszor miket írnak.

    Sokszor kell c-n hely, amíg telepíted ideiglenessen, meg utána ha terjeszkedni akar. a 12 még így is nevetséges.
  • Gabe18
    #2972
    Most nem tudom veled mi van már...
    Nem mindegy hány giga feltelepitve?Eleve a kint lévő verzio csak az angol nyelvet tartalmazza.
    Kinézetről meg annyit,ha csak úgy fog kinézni pc-n jól futva mint a 360-as verzio,szerintem már nem lesz csalódás.Nem,nem egy Crysis full,de ha mellé vesszük hogy itt mekkora területen játszódik az egész,ahol oda mész ahova akarsz,máris más az állás...
  • rage
    #2971
    Azért jó nagy eséllyel nem 3.4 GB lesz majd a teljes játék feltelepítve. Főleg hogy az eddig megjelent rendszerigények 12 GB-ról írnak.
  • DarkSector
    #2970
    Sorry most nézem nem ide kellett volna írnom...
  • DarkSector
    #2969
    Über fárkrájról nemrég írták:
    "feltelepítve 3.4GB..."
    Gondolom sokan előrendelték! Ebben van nagy üzlet....megveszed, amit még nem is láttál.

  • DarkSector
    #2968
    4.x lett akkor mostmár nem is lesz jó?
  • DarkSector
    #2967
    Neten is ezt a sk láma dumát olvastam, már elnézést.
    azért kisebb talán, mert tömörítve van nem???
    LOL stalker nézzétek 1 dvd-ből csinál 1dl-ert.

    Meg mindenki azt hiszi, hogy:
    "asztabazdmeg farcry2 ...istenem ez iszonyatodabasz"

    Én mindenhol mondogattam, hogy a videókban is lehet látni, hogy egy gány lesz az egész, és sokan csalódnak majd. Na tessék az első dózis!

    Nézzétek gyors ingém videókat. röhelyessek a fegyók, és iszonyatgázak a karakterek, szögletessek, kb fear kinézetűek, ami manapság már nem egy nagy teljesítmény.
    A mézesmadzag mi?

    És ha meg lebutították konzolokról???
    Soha nem tudni...
  • saxicola
    #2964
    Szerintem nagyon kedvező áron jön a game, tehát ne warezoljunk ha lehet.
  • Prince23
    #2963
    amúgy azt mondják, h csak angolul van meg, szal még kg 4 nyelvicsomag hiányzik, ami kitenne kb 6 gigát...
  • Szasza20
    #2961
    ja hát én egy 5-6 gigás méretre számítok, de inkább 6