9022
Far Cry 2
  • Tinman #3050
  • Harry Seldon
    #3049
    Akár bele is vehetsz, a tényeken nem változtat.
  • Adam II
    #3047
    Csak az ukránok visszalőnek AK-val.
  • nono55
    #3046

    Te, szabolcs az nem fennt van? Veszprémhez képest biztos és talán BAZ megyén kívül, mindenkinek fennt van. :D
    Ott aztán lehetne a négereket meg az ukránokat osztani egy PA-val. :))
  • Kandurex
    #3045
    össze - vissza hadoválsz, ma már szinte mindenki hozzáfér az internethez, az SG fórum pedig a legnagyobb az országban ami foglalkozik a játékokkal, egy szóval elég széles réteg megtalálja, és ebből adandóan tulajdonképpen egy egész jó társadalmi felmérés, amiről te beszélsz az szélsőséges és kritikus....ja és gondolom te pont kiesel abból a 90% -ból ugye?
  • nono55
    #3043

    Én nem mertem ilyen módon írni, mert a topik látogatóinak a 99% nem hiszem, hogy érti azt amit írtál.
  • koschwarz
    #3042
    öhöm...na igen...ott a pont...bár én egy rossz szót sem mondtam még sehol az xp-mre
  • gduck
    #3041
    Nekem is eredeti... Nem ez itt a baj! Több mint fél éve vagyok ebben a topicban, folyamatosan írogattam az infókat, stb. A baj az, hogy elindult az értelmetlen hozzászólások áradata! Én is írok tök felesleges dolgokat, de azt nem ide
  • White QVAS
    #3040
    Van egy egyszerű megoldás. Akinek nem tetszik valami, vagy szerinte kaki ez meg ez, vegyen egy riasztópisztolyt, jöjjön le Szabolcsba, itt is van jó nagy puszta állatokkal meg sötét bennszülöttekkel, itt aztán kiélheti magát a realitás grafikájával és fizikájával.

    Játékhoz visszatérve pedig, számomra már az is nagyon szimpatikus, hogy végre kimozdultak az eddig megszokott környezetből, és Afrikát választották. :)
  • nono55
    #3039
    Feltenném, csak nem látod.:)) (2 asztali + 1 notebook)
  • Kandurex
    #3038
    jelen
  • nono55
    #3037
    Nos, végigolvasva 1 oldalt a topikban...Nevetséges.
    Minden új játék előtt megy a nagy találgatás, meg tesztek nézegetése, nevesebb gamer oldalak pontozása...Nevetséges. Aki ezekre ad, az is nevetséges. Lefikázni egy játékot mert egy videón láttam ezt meg azt...Nevetséges. Warezos játékról véleményt írni lehet, -szépen csendben- de jobban teszi az aki lopja, ha csendben marad. Ellopni egy szoftvert bűncselekmény, nem hogy ezt még a világhálón felháborodva és teli torokból üvöltve szétkürtölni...Nevetséges. Az átlagéletkor 15...Nevetséges. Aki ezekkel az emberekkel leáll vitatkozni...Nevetséges. PC-Konzol verziókat összehasonlítani, nemhogy nevetséges, hanem gyerekes és értelmetlen. Én csak a saját szememnek hiszek, ha MEGVETTEM a játékot, talán visszajövök ide, leírni a vélemenyemet a játékkal kapcsolatban, esetleg segítve ezzel a vásárlás előtt álló gémer kollégák döntését. Azt hiszem egy ilyen topik erről szól, nem pedig a VAN WAREZ, DE KREKK MÉG NINCS HOZZÁ! és hasonló, értelmetlen hozzászólásokból. Senkit nem érdekel. Minden embernek más és más az értékrendje, nem minden embernek tetszenek ugyanazok a játékok, erről nem is kell beszélni. Ha valakinek nem tetszik vagy nem érdekli a Far Cry 2, akkor -kérdem én- mi a Szent szart keres ebben a topikban? Egyáltalán, hogyan keveredett ide? Ha viszont érdekli a játék és a vele kapcsolatos hírek, beszámolók, olvassa végig és pár sorban kommentálja a személyes tapasztalatait vele kapcsolatban. Nem kérünk -szmélyszerint én- olyan beszólásokat, hogy ez egy szar, meg bugos, meg csúnya...stb. Ha valakinek ilyen aggályai vannak, üljön le a gépe elé és készítsen egy olyan játékot, ami a FC2-őt veri és minden igényét teljes mértékben kielégíti, egyébként meg nézzen magába és utánna véleményezzen bárminemű játékot.
  • Magnum PI
    #3036
    Látom megy a nagy warez ellenesség itt is. Mióta nem adnak ki demót én is warezolok mert vakon nem veszek meg semmit.

    Egyébként: TEGYE MÁR FEL A KEZÉT AKINEK EREDETI WINDOWS VAN A GÉPÉN!
  • gduck
    #3035
  • koschwarz
    #3034
    egyetértek.

    lassan már be sem nézek ezekbe a topicokba, mert én meg az összehordott hülyeségektől, az önjelölt szakértőktől, na meg attól a kibaxxotul kifinomult ízléssel rendelkező idiótáktól kapok agyérgörcsöt, akik kiakadnak ha a játékban a karater orra nem vet árnyékot a saját arcára, tehát a játék szar!

    amit végképp gyűlölök, az az, amikor valaki a lekalózkodott játékot köpködi, teljesen jogosulatlanul.

    már szinte közhely, de az ilyenek csak az élet nevű játékot tudnám ajánlani.
  • Harry Seldon
    #3033
    Áhh, a neten mindenki rohadt nagy kritikus és rohadt igényes. :)

    Pistike a nyóckerből a 5 nm-es szobájából egy hokedlin ülve pontosan azt a látszatot tudja kelteni, hogy értelmiségi, igazi hozzáértője minden témának, mint Józsika Budáról, aki ugyan kiváló anyagi helyzetben van, de életében nem olvasott könyvet a felsőtagozatos kötelezőkön kívül.

    A net egy hatalmas játszótér, ahol személyiség illúziók acsarkodnak egymással.
    Közben a netezők 90%-a egy teljesen szürke, totálisan jellegtelen ember, akik a nyomoronc hétköznapjaikből próbálnak kitörni azzal, hogy a netre merészkedve ezerszersével felfújt egóval próbálnak egy olyan látszatszemélyiséget kreálni, amihez a valóságban a közelében nem járnak, nem járhatnak.

    Játék kritikák orrba-szájba: Szellemi önkielégítés. Ha már más szellemi, intellektuális lehetősége (tehetsége) nincs, akkor inkább egyfolytában a nála tehetségesebbet fikázza, ezzel azt a illúziót keltve magában, hogy a fikázás tárgya-tárgyai-személyei sem többek-tehetségesebbek nála. Pedig de. :D
  • Kandurex
    #3032
    ühüm, de te most félrebeszélsz, mi hozzáállásról beszélgettünk, nem VS. -ről...
  • REAKTOR
    #3031
    Hát a játékkal nincs is probléma
  • gduck
    #3030
    Teljesen más a probléma
    Régebben: megjelent egy játék, max az újságban volt róla előzetes vagy demó!
    Most: itt az internet és fél évvel a megjelenés előtt elindított marketing hadjárat!!!

    A JÁTÉKKAL MEG SEMMI BAJ, CSAK A HOZZÁÁLLÁSSAL
  • Adam II
    #3029
    Én csak azt nem értem miért kell folyton ezen rágódni? Mindkét oldal leállhatna már mert már olyan unalmas ez a PC vs. Konzol keresztes hadjárat. Amúgy meg külföldi fórumokon nem is tapasztalok ilyet ott csak konzol vs. konzol megy tehát vagy nem vesznek PC játékot vagy azt is vesznek csak kussban vannak.
    Meg az is unalmas, hogy minden játékot úgy lehúztok a sárga földig (még a megjelenés előtt) meg minden kis apró szar miatt elégedetlenkedtek. Jó szar lehet úgy játszani, hogy minden apró hibától agyérgörcsöt kaptok, miért játszotok egyáltalán ha ekkora csalódást okoz?
  • REAKTOR
    #3028
    Pontossan
  • Kandurex
    #3027
    Mindig ez megy, a leáldozott topikba, meg a PC játékok jövőjébe csapkodják a mellüket, hogy így PC - úgy, meg ők nem warez és szent emberek, aztán itt, meg a warez topikba éppen, hogy csak nem verik bömbölve az asztalt crack -ért,
  • REAKTOR
    #3026
    Az a helyzet ,hogy amíg minden fórumon az megy ,hogy így meg úgy töltöm le addig nem kell számítani arra ,hogy pcre értelmes játékok legyenek. Van itt is pár ember akinek a gépe fél milla ,és ezt a pénzt meg sajnálja a játékra . Csak a pc-s nemzet magával baxik ki.
  • #3025
    Nekem is gyanús...
  • kifli
    #3024
    am nemértem hogy lehet 3.6gb 1. rédzre volt 3gb
  • morphologu
    #3023
    Hát érdekes meglátások vannak. Már mint a #2990 hozzászolás. Akinek nem tetszik ne játszon majd vele igaz még szinte alig jöt ki és fikázák.
    Szrintem a személyes tapasztalat dominál majd úgy is. A stalker clear skyt is leírták minden szarnak mégis sokan játszanak vele és ott elemi problémák tönkelege volt benne.
  • gduck
    #3022
    CTRL+F és beírod hogy: " GB"
  • Cefre
    #3021
    Hello
    kérdés ,hány GB -s a játék?
  • STFU
    #3017
    En keszultem arra, hogy csalodni fogok, de hogy ekkorat, arra nem szamitottam. Itt is az a baj, mint minden mas ilyen konzolos jateknal, hogy meg van kotve a fejlesztok keze. Regen mikor meg voltak olyan jatekok, amik csak pc-re jottek ki, teljesen mas volt mar az is, ahogy az egeret mozgatta az ember, es ahogy a fegyverek lottek. Teljesen mas erzes mozogni egy hl2 ben, mint uj rainbowsix vagy bioshock, gears of war, bia3, turok... ezeken erezni, hogy csak egy atiratok, koze nincs ahhoz ahogy pl a regi ut ben vagy quake ben mozdult a kep mikor az egerrel forogtal. Aztan a grafikat is butitani kell, es nem a kisfelbontasu texturakon van a hansuly, hanem az egesz grafikai motor tok mas mintha csak pcre irtak volna, es mindenki biztos lehet benne, hogy ettol sokkal jobbat is tudtak volna, csak a konzol beleszol a dologba. Persze attol lehet, hogy nagyon fasza jatekmenete lesz, de ha mar idegesito az elso megmozdulas a jatekban, akkor mar el van cseszve az egesz elmeny. En tovabbra is azt mondom, inkabb ne legyen tortenete, de elvezetes legyen a jatekban a lovoldozes, es az szorakoztasson ahogy jatszok, ne a tortenet. (bar azt sem tudom mi ennek a tortenete, de mar el is ment a kedvem tole)
  • Gabe18
    #3016
    Néztem.Azt mondom rá,ha ezzel a kinézettel kapok egy korrekt játékmenetet,és nem lesz tele bug-al (ami az ilyen free játékmenetes,küldetéses, játékok egyik legnagyobb hibája ) akkor ebben simán benne van hogy egy jó játék legyen.Nem azt mondom hogy tuti az lesz,de az lehet.Amit eddig 360-on láttam belőle,az nekem biztató volt.
  • Bokafix2
    #3015
    A kék lények? Azok szemetek voltak. Nem elég hogy hideg volt a havas részeken, még le is akartak fagyasztani. Okos. Mintha valaki jégkrémmel kínálna, mikor télen bejössz a hidegről. Mondom okos.
  • DarkSector
    #3014
    én konkrétan a figurák és fegyókat nem tartom jónak, többek között, ami szerint az x360 verzió még lehet jobb szebb.
    de akkor is az animációkkal is gondok vannak.
    nézted már ezt az új 2 napos videót??????????
    #2990

    na most erre mit monnyak?
    mert csak ennyi jutott eszembe:
    "mi ez a szar?"
  • Gabe18
    #3013
    Az előbb még szépségről volt szó,nem fegyverekről.Amúgy te honnan tudod hogy a FC2-ben rosszak lennének a fegyverek?Mert én speciel a 360-as verzióban nem találtam sok kivetnivalót,igaz nem sokat mentem benne.
  • DarkSector
    #3012
    Háát nem 2000x2000-es textúrák vannak, de jobbak a fegyók, meg a többi része.
    nemtuom. G36C fun!!!!!!!
  • MerlinW
    #3011
    Mint ahogy írtam, ízlések és pofonok, de a fejlesztőknek akkor kellene a nagy felbontású textúrákat, effekteket ráhúzni a játékra, ha ezek nélkül is önfeledten tudnak játszani. Persze ma már álmodik a nyomor.
  • DarkSector
    #3010
    Háát szutykos szörnyeket is jó öldökölni.
    Nekem inkább crysis-ban a kék lények okoztak hányingert. azok a havas részek...degáz......
  • DarkSector
    #3009
    Deus ex 3 iszonyatjól hangzik így trélerekből.
    remélem nem basszák el. :P
  • xido
    #3008
    minden játéknak jót tesz,ha nincsenek benne szörnyek:)...egy nagy területű szabadon bejárható játékban ne is a zombik meg mutáns gagyik legyenek a "kihívás",az maradjon meg az agyatlan horror-fps számára:)
  • Gabe18
    #3007
    Hogy a CoD4 ennél szebb lenne?Hát a csernobilos pálya talán,nem a semmiért azzal mutogatták szinte örökké azzal...
  • MerlinW
    #3006
    Üdv a világban:) Így működik a világpiac immár 20 éve:) Nincs ezen semmi kivetni való... Az okos meggazdagszik a butából. Ettől megy a motor.
    Különben is okos enged...

    Crysis, Far Cry, Call of Duty, stb... mindig arra váok mikor jelenik meg egy újabb Deus Ex, Bioshock, Metal Gear Solid vagy akár egy Oblivion, kaliberű tartalommal töltött játék. Talán majd most a Fallout 3... de egyre ritkább. A minap is inkább játszottam Riddick-el, mert abban még van valami fantázia.

    Erről szól a piac. Az ember öregszik, változik az értékrendje. A fiatalnak még el lehet adni a DX összes effektjével ellátott ufós, szörnyes észnélkül lövöldötős akciójátékot Z kategóriás sztorival (lásd Crysis - ami valóban az igényesebb fajtábül van ugyan de egyszer végigjátszós) - de egy idő után az ember azt veszi észre, hogy mikor éppen ubotkaszezon van, akkor nem a 2006-2008-as játékokat veszi elő, hanem a '90-es 2000 első éviben készült darabokat. mikor még nem 4 nagy kiadó futószalagán jöttek a játékok, hanem 20-30 kisebb cég konyhájából. Manapság már kevés ilyen van. Blizzard sem a régi, hol van a régi Westwood a régi iD soft, a Team17, Psygnosis és a többi fejlesztő akik valóban jó játékokat gyártottak? Mindegyik az EA, Ubi, Atari és a többi mammutgyárban, kemény határidővel, olcsó ötletgazdákkal.
    Hiszen a szart is el lehet adni a mai effektekkel és pár nagyfelbontású textúrával, minek feccöljenek bele többet?

    Ennyi. Jön a FC2, ki fogom próbálni, mert szeretem a játékokat. De nem várok semmit. Hacsak 640x480-as felbontása lesz, DX6-os effektekkel, de a gép elé szögez, úgy mint a régiek, hogy arra eszmlek, hajnalodik, akkor jó játék.
    Viszont ha akármilyen szép is, de 1-2 órán belül eszembe jut, hogy kilépjek, akkor csak egy a sok közül.