9022
Far Cry 2
  • davidka003
    #3133
    21.-e előtt nem engedi a játék elindítani magát.
  • kirol
    #3132
    Honnan lenne eredeti, és miért nem? Még időlimit is van?
  • mNzJean
    #3129
    Üdv, tudtok valamit a játék multijáról ?
  • gduck
    #3128
    Az az értesítést kérek nyomógomb lenne (régebben megrendelés volt...)
  • SötétBarom
    #3127
    "Hosszas konzol keresgélés (és egy 3 LED-es hiba után) után sikerült egy jól eldugott kis konzol kuckóban sátrat verni és bekapcsolni a gépet!"

  • nono55
    #3126
    Bocs, béndzsa vagyok, de CD Galaxisban hol lehet rendelni? Sehol nem találom...
  • gduck
    #3125
    Mert hivatalosan csütörtökön jelenik meg! Szerda éjfélig meg pont annyi idő van hátra, amennyit az óra mutat! Persze ha szerencséje van valakinek, akkor már előbb hozzájut :) 21.-e előtt (amerikai megjelenés) még az eredeti sem indítható

    nono55: #3121
  • nono55
    #3124
    No, még annyit, hogy honnan rendelhető?
  • nono55
    #3123
    köszi!
  • kirol
    #3122
    Ha 22-én jelenik meg, és ma 20-a van, akkor miért van még hátra 2,508 nap?
  • Maxtreme
    #3121
    http://cdgalaxis.hu/PC/14900/far-cry-2.html
  • gduck
    #3120
    Magyar felirat lesz benne!
  • nono55
    #3119
    Azt nem tudja vki, hogy magyarul jön-e ki?
  • Viktorr
    #3116
    Nemtudjátok,lesznek e a játék során társaid,akik segítenek a harcban?
  • Kandurex
    #3111
    továbbiakban csak a játékról beszélgessünk
  • Adam II
    #3109
  • gduck
    #3108
    Tib írt egy tesztet: ITT
  • Riddick21
    #3096
    Játékról valaki?
  • Harry Seldon
    #3092
    Igen, értelmi képességeim sajnos meglehetősen behatároltak. Fábry és Kazincy, látom, válaszottál. :)
  • Harry Seldon
    #3086
    Ne már.. CD Galaxison holnapra ígérik. :(

    24.-én zárva lesznek, nem?
  • nono55
    #3083
    Én úgy tudom, hogy 24.-én jelenik meg.
  • nono55
    #3082
    Nem rossz...Viszont egy ilyen kaffer bivallyal nem szeretnék találkozni...
  • Harry Seldon
    #3081
    Részemről be is fejeztem, nálam innentől kezdve Ontopic van.

    Már alig várom egyébként a holnapot, remélem, tényleg az van, amit a webshopban kiírtak és kapható lesz a játék.
  • Adam II
    #3080
    Harry azért ne vidd túlzásba

    REAKTOR:
    A fegyverek néha beragadnak majd. Majmokról meg oroszlánokról nem tudok de gazella, zebra meg gnu lesz benne. Jah meg madarak.
  • davidka003
    #3077
    FAR CRY 2 FLASH JÁTÉK Egész jó kis játék. Érdemes kipróbálni.
  • REAKTOR
    #3073
    Vissza a játékhoz ,német ubisoft tv bemutatóban azt láttam ,hogy a fegyverek is betudnak szarni . Nem tudom láttátok e már? Meg az érdekelne lesznek majmok meg oroszlánok benne
  • gduck
    #3070
    A "Jackal-hunt" játékban cevys (©HarryProf) még mindig benne van az első tízben! HAJRÁ! Én az előkelő 2297. helyen vagyok
  • Kandurex
    #3069
    levezetőnek királyos, az ilyen túl tanult társadalom ítészeknek meg tökéletes rúgás :D
  • REAKTOR
    #3068
    Tudod mindenki magából indul ki Régi de jó duma.
  • Kandurex
    #3067
    ezt kétlem, csak locsogsz és próbálod magad intellektuálisnak beállítani, ugyan már...emlékszel? 90%...te írtad, bele illesz a saját kritikádba
  • Tinman #3066
    Nincs és... általánosítottál, ami hiba.

    A szleng meg egy fórumos társalgásban olyan természetes, mint ahogy kék az ég.

    Érdeklődnék amúgy az általad említett "nyócker" felől, hogy az milyen magyar szó?
  • Harry Seldon
    #3065
    De azért tökéletesen precízen úgy reagálsz mindenre, ahogy gondolom, miközben írom a posztokat. Most is így lesz. :) (Nem reagálsz inkább? de. :D)
  • nono55
    #3064
    Nem baj, akkor megnyomom a gombot a rucimon...Az AK-s ukránok csak azt fogják hallani, hogy "mákszimumármór" és hazavágom őket a határon túlra. Vagy visszaszorítjuk egységeinkkel Prypia-t térségébe aztán lehet jáccani "sztólkerest". :D
  • Tinman #3063
    Kiegészíteném azzal, hogy offline lapot nem veszek már évek óta.
    Miért ne támogassam pér forinttal azt az oldalt ahol a legtöbbet olvasgatok, fórumozok? Ennyiért nem, hogy előfizetést sem kapok egy évre, de 1 db. Gémszarhoz sem jutnék hozzá.
  • Harry Seldon
    #3062
    IT Worker mint további százmillió (? vagy több?) ember a világon. Oké, és? :D

    Ráfényesíteni? Ez valami újmagyar szó?
  • Kandurex
    #3060
    a csillag a moderátorsággal jár, ingyen van, miért ne használjam? :)
  • Kandurex
    #3059
    tükör? ugyan már? nem ismersz csak általánosítasz...!
  • nono55
    #3056
    Te is biztos, mert annyi csillagod van, mint a szomszédomban lakó Bella Dandártábornok Úrnak. Húzza is a vállát...Nehéz teher...xD
  • Kandurex
    #3055
    ezek nem tények, hanem a szubjektív társadalom kritikád, abba a kategóriába tartozol aki azért fikáz mert attól különlegesnek képzeli magát, felül emelkedsz az átlag embereken és felülről szemléled a világot...pedig ha hiszed, ha nem, ilyen a világ
  • Harry Seldon
    #3054
    Már válaszoltam jóember... Jó kis tükör lett a jellemzés, nagyon magasra ismertél, igaz? :D