9022
Far Cry 2
  • SötétBarom
    #3435
    Hozzá kell tenni, hogy a tesztkonfig egy C2D 3.0, 1333mhz FSB, 4GB corsair... Ha mondjuk ebben a konfigban van egy 4850 az már nálam csúcsgép.. (hiába nem a legdrágább kártya, per pillanat nincs olyan gém, ami megfingatja.. Másrészt, meg nem hiszem, hogy mindenki 2500x1600as felbontásban játszik )
  • koschwarz
    #3434
    teljesen jó, szerintem, én azt hittem hogy sokkal brutálabb gép kell majd egy a szép és folyamatos futáshoz.


    nesze neked cryengine...
  • grebber
    #3433
    Egy másik volt linkelve ezt még nem láttam itt! (De nem kizárt hogy elsuhantam felette)
  • SötétBarom
    #3432
    Már volt linkelve, csak kiszedtem belőle ezt, szvsz FAQba mehetne is, elkerülendő az ezen-meg-ezen a kártyán fog-e futni kérdéseket..

    teljes teszt
  • grebber
    #3431
    Teljes tesztet/cikket tudnád linkelni?
  • NeBby
    #3430
    Aki szeretne multizni és megvan neki a "demo" az lessen be a warez topikba
  • SötétBarom
    #3429
    Ha most sem jön össze akkor nyilvánosan szájbahugyozom magam -.-

  • xido
    #3428
    majd koppannak,mikor sorban állnak,csak nem kaptak értesítőt:)
  • Prince23
    #3427
    De ezt nem értem most már... én komolyan megvenném ma, most... de ha késni fog hónapokat, akkor marad a ....
  • gduck
    #3426
    Azt hittem Te voltál
  • wesker24
    #3425
    Még nem jelnet meg semmi a Cd galaxisban is csak november elején lesz kapható a magyar verzió !
  • grebber
    #3424
    Még nem jelent meg a magyar feliratos verzió.
  • Prince23
    #3423
    Mikor jelent meg????????????? a magyar????? most, ma? :)
  • grebber
    #3422
    Hehe most vettem észre valaki átjavította a banner alatti szöveget.
    Galaxisneten neten rendelve csak 6290FT!
  • grebber
    #3421
    Na ez érdekes hír akkor cdgalaxis-ban vajon miért késik?
  • Shep
    #3420
    Na 576-ban elvileg pénteken lesz magyar feliratos, legalábbis nekem a srác ezt mondta telefonban.
  • bala1
    #3419
    Pedig a 180.42-es driver-al tesztelnek.pont ezt a karit is megemlítik,hogy javítottak rajta FC2-alatt.érdekes.meg E8400-al tesztelnek.kíváncsi lennék egy QuadCore mennyi pluszt hoz!álllítólag nagyon le van optimalizálva többszára!má nagyon várom!
  • FlyHigh
    #3418
    Amúgy nagyon nagy respect a 8800 Ultrának.:D
  • gduck
    #3417
  • HeadHunter86
    #3416
    Egy srác írta az XBOX360-as verzióról:
    "Nekem meg pont hogy bejön az ellenfelek mozgása. Támadnak mint atom. Ha nem mész be a bázisra, csak "belősz", akkor autóba pattannak és szó szerint őrült módjára rád rontanak. Ha bemész a bázisukra, akkor se mindegyik szemből megy neked, hanem szépen megkerülnek és hátulról lőnek a patkányok. tetszik az is, hogy nagyon sokszor nem halnak meg egy lövéstől, ilyenkor csak fekszenek bénán kezükben maradék pisztolyukat szorongatva, és várják, hogy vagy arra jársz vagy nem. Ha igen, akkor szépen belédlőnek még párat.
    Ha viszont nagyon messziről sniperrel lősz ki egyet, akkor a többi előbb szétnéz hogy honnan jöhetet a lövés, aztán ha nem lát akkor vagy fejvesztve rohangál, de inkább jellemző hogy elbújik valahova, és várja hogy megjelenj.
    Tiszta játékidő eddig 13 óra és 16%nál járok. Bár én nyitogatok meg fele mindent, nem kimondottan a küldikre hajtok."
  • gduck
    #3415
    Mondjuk a 9800GX2 hát az valami iszonyat!!! Baromi nagy driver gond! NVIDIA remélem hamar javítja, mert iszonyú nagy szívás a GX2 tulajoknak
  • bala1
    #3414
    igen.
  • grebber
    #3413
    Igen pc-re magyar felirattal jelenik meg.

    Hm az igen valaki írta 6 óra alatt csak 8%-nál van.Akkor eléggé játékos függő a téma!
  • gduck
    #3412
    Szép! Egész jól fut
  • rambuu
    #3411
    A PC-snek lessz honosítása?
    Me akkor megvárom azt, me én xbox-on már játszom nagyba 60%-nál vagyok 9 és fél óra játékkal...
    De akkor apámnak megvárom inkább a Honosított verziót!
  • bala1
    #3410
    Far Cry 2 PC VGA Graphics performance review: [URL=http://www.guru3d.com/article/far-cry-2-pc-vga-graphics-performance-review/
  • grebber
    #3409
    De a honosítástólfüggetlenül angolverziót azértkiadhatnának.(Nem magam miatt, mert én nem tudok angolul a magyart fogom megvenni)
  • gduck
    #3408
    Két oka volt hogy ott rendeltem:
    - nálunk nem vol gyűjtői változat előrendelés
    - a mi régiónkból nincs elérhető "digitális" (letölthető) változat
  • Lateralus
    #3407
    A konzolos verziók mától már itthon is kaphatók.
    A PC-nél valószínűleg megcsúsztak a honosítással, ezért késik.
  • grebber
    #3406
    Ja így már értem azt hittem nálunk vetted.
  • gduck
    #3405
    Írtam régebben hogy az UbiShopból rendeltem meg (akkor még 45 font volt az ára és ingyenes volt a szállítás is)! Tegnap délután adták fel Párizsban! A csomagkövetés szerint Párizs->Belgium->Budapest útvonalon jött és ma reggel 8-kor már pesten volt :) Szal egy nagy mázlista vagyok
  • nono55
    #3404
    Na ez engem is érdekel...Egy barátomnak már úton van az ÜK-ból, de az X360...
  • grebber
    #3403
    És honnan vinni ki a futár?? 576-ban még nem jelent meg,galaxisneten eltolták a megjelenést.Akkor honnan?
  • koschwarz
    #3402
    azonnal jelentsen, zsoldos!
  • gduck
    #3401
    Ha szerencsém van és ma még kihozza a furár, akkor este letesztelem
  • koschwarz
    #3400
    a barna a "realisztikus"...legalábbis a fejlesztők ezt hiszik.
  • koschwarz
    #3399
    oops, sorry, lemaradtam
  • Shodan
    #3398
    Ezeken a képeken abszolút nem jön át az Afrika hangulat, ezzel a barna fos filterrel nagyon elrontották, most biztos ez a menő, grid, crysis...Itt szarrá tekert brightnesst tudnák elképzelni normális színekkel.
  • koschwarz
    #3397
    baszki...te aztán értesz a szőrszál hasogatásához.
  • koschwarz
    #3396
    szerencsére az nvidia is rákapcsol és nemsokára új driver lesz (most béta), ami a farcry2-őre ooptimalizált (ugye az ati már kiadott egy hotfixet).