9022
Far Cry 2
  • Shep
    #3481
    ÁÁÁ találtam egyes növények alatt lehullott leveleket :) Kár, hogy csak tök közelről lehet őket észrevenni, mert majdhogynem egyforma színűek a talajjal :) Az is kár, hogy nem lehet csak 1 fix helyen elvagdosni a növényeket.
  • extra sensory
    #3480
    Elég gány akkor. Az ingame videókban levő grafikátról majd bevérzik a pléjer szeme, akkorát üt, és erre tessék, kiderül, hogy tök gáz az egész. Nekem sem a grafika a minden, de egy jobb színvonalat azért el lehetne várni, tekintve hogy a 2004-es 1. rész is a grafikával aratott elsősorban. Egy Far Cry legnagyobb erőssége a külcsín kell hogy legyen, különben nem Far Cry. Mindegy akkor kárpótlásként a legalább játékmenetében legyen némi eredetiség.
  • grebber
    #3479
    1280*1024 minden maxon DX10 2xAA




  • inter94
    #3478
    na nekem nemszól az őrnek de akkor megpróbálom újra
  • Nathan66
    #3477
    Amúgy nagyon tetszik. A javítgatás, szabadság, alvás, lövöldözés stb... Nagyon bejön a game!
  • kirol
    #3476
    Hát ez a sterilség az editorban is látszik. Ez viszont gáz.

    De majd véleményt csak akkor mondok, ha ki is próbáltam!
  • Shep
    #3475
    Ja elfelejtettem, hogy 2x FSAA van, meg driverben 16x aniso.
  • Nathan66
    #3474
    Én very highon tolom avg:40FPS
  • Shep
    #3473
    Hát elvileg szól az őrnek, hogy engedjen ki megjavítani a kocsit, próbáld újratölteni, hátha segít.
  • Shep
    #3472
    Nekem így megy minden maxon 1152*864 (tudom nem szabvány, de én ezt szeretem) * Average Framerate: 34,25
    * Max. Framerate: 51,54
    * Min. Framerate: 28,17
    E4400@3Ghz 8800GT (alap órajel) 4Giga ram és XP-n a driver 178.13


    Annyira azért nem vészes a grafika, de engem az a pár lentebb felsorolt dolog nagyon zavar + amit már tegnap is írtam, hogy van az alap talajtextúra arra rá vannak dobálva a növények/utak egyéb objektek, de mindenhol egyforma a talaj, a nagy növények alatt sehol egy sötétebb textúra, hogy azért alatta vannak száradó levelek ,vagy egy száraz gally, semmi, tök steril az egész.
  • Szasza20
    #3471
    Jól fog menni Nálad
  • mikiking
    #3470
    megkérdem .... mert én még nem tudtam kiprobalni :S hogy fut a játék ? max hoz mien gép kell ?
  • inter94
    #3469
    hy all!
    az elején vagyok már megöltek a fickók meghalok.egy ember elvisz egy raktárba vagy mibe és elkel mentenem a játékot utána felveszem a fegyvereket egészségügyi ládát kinyitom beszurom a életet és ezután mit kell csinálni?nem enged kimenni és már itt elakadtam:D
  • kirol
    #3468
    Ennyire gázul néz ki? Ajj! :(

    Persze nem minden a grafika, de az is fontos lenne.
  • Shep
    #3467
    Rakjál már majd be DX10-es képeket az elejéről.
  • Shep
    #3466
    Belenéztem a gamebe, és a grafika hát az olyan, hogy ... Az árnyékok mindenhol tök élesek, ami azért elég gáz, túlságosan steril az egész, egyáltalán nincsen meg a grafikai alapozás a játék hangulatához, a játék ettől még lehet jó, azt 15 perc játék után nem lehet eldönteni, de a grafika minimum 3 évvel ezelőtti színvonal.
  • ZÓÓÓcsi
    #3465
    Az új driverrel?
  • Szasza20
    #3464
    Az elég jó mert akkor nálam is elmegy símán, mondjuk én 1650be nyomom majd, de sztem abban is jó lesz Ultra High-on, majd meglátjuk! Este tesztelem és rakok képet!
  • grebber
    #3463
    Az van mint az editorban.Ebből a fizikából sokkal többet ki lehetett volna hozni.
    Gépigányről csak ennyit hogy 1280*1024 minden very high amit meg lehet ultra highon DX10 mod 2xAA. Átlag 30 fps megvan szóval egész jól fut.
  • norbi56
    #3462
    Vagy is de:D most hirtelen másra gondoltam:D
  • norbi56
    #3461
    cod4-be nem úgy tölt-.-
  • teddymac
    #3460
    Ati hot fixet probalta mar valaki?
  • dronkZero
    #3459
    Például az M24 azért félautomata, az tud ilyet egyébként... Szerintem a Crysisban lévő fiktív cucc is...

    BiA-t nem vágom, ha az 2.VH-s, akkor ott nem kéne, hogy ilyen legyen...
  • NeBby
    #3458
    CoD4 , Crysis , BiA így hirtelen...
  • gduck
    #3457
    Ha az ATI hotfixre gondolsz, akkor az DX9 multi GPU és DX10 single és multi GPU konfigoknál okoz javulást!
  • Lowosan
    #3456
    Helló XP-n ATi kártyáknál csak a crossfire rendszereknél műkődik a driver? Mert nekem csak egy 1db hd 4850enem van
  • Balumann
    #3455
    Melyik játékban tölt úgy snipernél, hogy közben bele néz a távcsőbe? :S
  • NeBby
    #3454
    Ja azthittem a fölöttelévőre írtad , bocs!
    BF el nem játszottam...
  • dronkZero
    #3453
    Milyen tűzről beszélsz? A sniperről beszéltél, meg hogy az első játék, amiben el kell venni szem elől lövés után.

    Most hirtelen az első, ami eszembe jut, az talán a BF42, 2001ből, de biztosan volt már ilyen előtte is, utána meg számtalan. Ha neked ez az első, akkor nem nagyon vagy otthon a témában...
  • NeBby
    #3450
    Hol írtam , hogy újdonság számomra? Lehet , hogy valakit érdekel , hogy milyen a tűz , ha téged nem , azért nem kell beszólni...
  • dronkZero
    #3448
    Elég kevés játékot láthattál, ha ez neked újdonság...
  • koschwarz
    #3447
    nem kérdés.
  • NeBby
    #3446
  • Omlás
    #3445
    Warez és crack ide oda én megveszem ígyis úgyis :D.
  • gibson9
    #3444
    Most fejlesztem fel kicsit nagyon a gépem és a Far Cry 2 lesz az első játék amit tesztelek rajta! November elejére terveztem és addigra már biztos kiadják a magyar verziót!
  • NeBby
    #3443
    Á nem hiszem , első játék , amibe nem tölt úgy a sniperrel , hogy épp céloz a célzókán keresztül , hanem el kell venni a szemed elől és csak akkor tölt újra!!
  • NeBby
    #3440







  • koschwarz
    #3438
    láttam a cikkben a tesztkonfigot, de a memória az a "standard" 2 giga, csak félreérthető ahogy fel van sorolva, külön-külön van a kétfajta alaplapra....

    szóval a 8800gt-mel és a kétmagos intelemmel, meg a 2g memóriával asszem 1280x1024-ben, high-jal kezdhetek, úgy gondolom...
  • NeBby
    #3437
    Működik a multi a demoval: (én csináltam)


  • Omlás
    #3436
    Továbbá mint a cikkben olvasni is lehet erősen CPU limitbe ütköztek szóval egy erős 4 magos rendszeren ennél szebb eredmények várhatóak. Összegezve akárki akármit mond a grafika nekem bejön egyeltalán nem ronda nem kell mindenhova csilli villi efekt, ehez vesszük azt, hogy elég jól van optimalizálva akkor nyugodtan kimondhatjuk ismét odatették magukat a készítők.

    Mellesleg megjegyzem öcsémnek gyengébb gépe van de az editorban is bőven elfogadható értékekkel futott egy 4000+ X2 AMD vel 2 GB rammal meg egy 8500GT-vel.