9022
Far Cry 2
  • The Protector
    #3947
    Teljesen jó a meghatározás.a gépemen medium és high között 30-50fps-el megy.
  • Cat 02 #3946
    El lehet valahogy érni, h ne lőjjenek rám állandóan ? Tök 8 hova megyek mindig bántanak :D
  • RolandX
    #3945
    Minimum Configuration:

    Operating System: Windows® XP (with SP2) or Windows Vista® (with SP1)
    Processor: Intel® Pentium® 4 3.2 Ghz, Intel® Pentium® D 2.66 Ghz,
    AMD Athlon™ 64 3500+ or better
    RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
    Video card: NVidia™ 6800 or ATI™ X1650 or better
    256 MB DirectX® 10.0–compliant video card or DirectX®
    9.0c–compliant card with Shader Model 3.0 or higher
    See Supported List 1.1.3 for more information.
    DVD-ROM: DVD-ROM
    Hard Drive Space: 6 GB
    Sound: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
    Internet: Broadband connection and service required for multiplayer mode

    Windows-compatible mouse required

    Recommended Configuration:

    Operating System: Windows® XP (with SP2) or Windows Vista® (with SP1)
    Processor: Intel® Core® 2 Duo Family, AMD Athlon™ 64 X2 5200+,
    AMD Phenom™ or better
    RAM: 2 GB
    Video card: NVidia™ 8600 GTS or better, ATI™ X1900 or better
    512 MB of graphic memory
    See Supported List 1.1.3 for more information.
    DVD-ROM: DVD-ROM
    Hard Drive Space: 6 GB
    Sound: DirectX® 9.0c Compatible Sound Card 5.1 with Latest Drivers
    Internet: Broadband connection and service required for multiplayer
  • Borg
    #3944
    Amit ir. A kütyüdön a zöld fény villogása gyémánt jelenlétét érzékeli.
    Ha közelitesz hozzá gyorsabban villog, ha közvetlen odaérsz folyamatosan világit. Igy tudod megtalálni őket.
  • urbijoe
    #3943
    itt mit kell csinállni?

  • Viktor9202
    #3939
    Jajj bocsi, megvan:)
  • VRSDM
    #3938
    egyik safehause-am melett néhány kecske legel :) meg csirkék.

    am. picit crysis gyanús nekem a növényzet felépítése, szinte ugyan azok a típusú fák-bokrok stb.-k vannak. afrikától mást vártam.

    persze afrika is hatalmas, van benne dzsungel-sivatag-szahara-szavanna stb.
  • Viktor9202
    #3937
    Valaki tudna mondani egy hivatalos gépigényt? Előre is thx
  • Borg
    #3936
    VANNAK BENNE ÁLLATOK.

    Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Eddig mindenféle állattal találkoztam, még csordában is, amik Afrikában fellelhetőek.
  • RolandX
    #3935
    Nem olvastam vissza miket csináltál eddig, de ATI driver frissítés (8.10), esetleg XTreme Catalyst-tel próbáltad már?
  • kemotox
    #3934
    Hello én vagyok megint! Közben megpróbáltam énis a hotfixet, de úgyse lett jó, visz az eseménynaplóba (vagy kezelő vagymi) azt irja hibánál, hogy valami atishlx.exe rosszalkodik. Valakinek valami ötlete?
  • berczely
    #3933
    Hát én nemtom milehet a baj!
    Hotfix fentvan mindenből legfrissebb és 1fps az ubi logónál...
  • xido
    #3932
    koppkopp....eddig sokan több órája nyomják,többszöri indítással és semmi ilyesmi probléma nem merült fel...
  • berczely
    #3931
    Valaki erre?
  • Szasza20
    #3930
    Pont ezt akartam írni :)
  • woy
    #3929
    Szerintem is kezd nagyon unalmassá válni az egész :S A térkép egyik végéből át kell menni a másikba.Aztán pár perc harc,és mehetek megint új küldetésért.És kezdődik minden előről,eddig a küldetések se voltak túl változatosak,sok volt az egyforma :S Hát ettől azért többet vártam.
  • LackoMester
    #3928
    ja-ja,tényleg a tehén kimaradt,és nagyon szép a grafika-jól van optimizálva...
  • Szolnokboy1
    #3927
    lol, vannak állatok a játékban, én láttam többször is antilopot, sőt lőttem zebrát. ha te nem láttál, akkor az FAIL! meg amúgy sem gyakori egy egész csordányi zebra azon a területen, ahol dúl a polgárháború és mindenki lő mindenkire. elárulom: afrika nagyobb annál, amekkorát a játékban látsz.
  • VRSDM
    #3926
    mondom egyenlőre. nagy még a térkép épp most fedezem fel az egészet.

    de élvezetes amúgy, az utóbbi évek fps-eihez képest meg nagyon is jó.

    csónakkal robogok, meglátok egy kecót a parton, motor leallit, suhanok a vizen tovább, rámarkolok a gépágyúra a csónak orránál, és ledarálom az egész kócerájt, repkedenek a fadarabok, az emberek, vér. és paff. enyém a ház :)

    mindezt éjjel, lesből a sötétből, jó !
  • Cat 02 #3925
    Hja, meg egy tehén elállja az utat :D
    Eddig nagyon jó a game!
  • kirol
    #3924
    Én azt hittem majd szabadon száguldozhatok a szavannán az állatok között.
    Nincs benne ilyen?

    Ne már, hogy csak befixált kis völgyekben mehessek!
  • VRSDM
    #3923
    kb. 1 óra után nekem tetszik, most kaptam teljes szabadságot, és élvezem, az utvonalak amin mehetek eléggé lineárisak, nincsenek végtelen szavannák, csak ösvények amik meredek sziklák szélén futnak. remélem alrébb ez máshogy lesz.

    egyenlőre jó :) nagyon!
  • LackoMester
    #3922
    hmmm...ja már kb.25 percet nyomtam,azt a rohadt másik gépemet kellett-kell renbe rakni...de majd este nekiugrok...és vannak állatok..egyböl az elején ,ahogy visznek a Jeep-pel mosolyog rád 1 gazella :D.nagyon jó gamenak tünik....
  • berczely
    #3921
    Sziasztok!

    Szerintetek miért akad úgy a játék hogy már az Ubisoft logó is 1fps-el megy??
  • kirol
    #3920
    Miért nincsenek állatok? Ne már!

    Aki már játszott vele sokat, tetszik egyáltalán valakinek?
  • timantes
    #3919
    kb 10 órát toltam eddig a játékot , sajnos megmarad az "odamegyek-kinyírom-visszamegyek" metódus... unalom az egész , kopár arborétum az egész játék , legalább lenne egy csomó élőlény a játékban....
  • STREEX
    #3918
    Aki nem 3-4 hanem 7-8 órája játszik vele az nyugtasson már meg hogy ez az "odamegyek-kinyírom-visszamegyek" nem tart örökké a játékban.
  • hitch
    #3917
    a játék már megjelent.:Dcsak nem itt magyarországon
  • kicsirobi
    #3915
    Elképesztő mennyire odaver ez a játék.
    Optimalizálás isteni.A Razoros crack is tökéletes,csak lehet hogy egy fake-es oldalról szedted le.Amúgy aki csak csökkentett módban tud windowsba visszalépni,az törölje a vga drivert,és tegyen újat.Atisok persze az ehhez kiadott hotfixet.Én is szívtam vele de megérte
  • Rodman6
    #3914
    De az eredeti farcry2.exe az 13MB-os. Na mindegy, a lényeg: elindítom a játékot. A főmenübe sikerül belépnek, kiválasztom a szereplőt és start. Elkezd tölteni, forog a folyamatjelző a bal felső sarokban, közben képeket mutogat. A harmadik képnél már megjelenik a kék halál, billentyűleütésre nem reagál. Ujraindítom a gépet és nem tud a windows rendesen elindulni, csak nagy nehézségek árán csökkentett módban tudok újra életet lehelni bele rendszervisszaállítással. (A gépem: AMD x2 6000, 2GB DDR800 RAM, GigaByte GF9600PRO) ezen elvileg futnia kéne. XP-n és 64 bites Vistán is ugyanez a jelenség áll elő. Semmi más játékkal nincs gond.
  • tonyo9
    #3907
    sikerült:D kösz
  • MerlinW
    #3906
    Bal Alt+Enter, ahogy mindent:)
  • tonyo9
    #3905

    ezt hogyan tudom visszaállitani teljesképernyőre?
  • HeadHunter86
    #3902
    told még 2-3 órát és rájössz mennyire unalmas. akkor majd más lesz a véleményed. 2-3 óra játék után valami ilyesmi véleménnyel voltam én is.
  • HeadHunter86
    #3901
    Azt STALKER-ből lopták, ahogy a fegyver beragadást is. Meg a tuningot is.
    2. játékuk az UBI-nak ami iszonyatosan nagyot üthetett volna, és elcseszik a monotonitással, csak hogy szabad legyen a játékmenet. Máshogy nem tudták volna megoldani ezt a szabad mászkálást. Kezek bepöccenni az UBI-ra, régen kedveltem őket, de lesűlyednek az EA szintjére. Minden a pénz, a játékos meg le van szarva.
  • Rage47
    #3900
    Ugyanerre gondoltam játék közben :D ugyanazt érzem, mint mikor AC-el játszottam...
    amúgy mikor közel van a gyémánt, az a hang nagyon hasonlít az AC-re :)
  • HeadHunter86
    #3899
    Szerintem ezt a a játékot ugyanúgy elscseszték mint az Assassin's Creed-et, ami rohadt idegesítő. Az agyamra megy hogy mindig ugyanaz a misszió. Hogy lehet egy ilyen kaliberű játékot ilyen monotonitással elqrni? Édes Istenem.
  • HeadHunter86
    #3898
    Bazz mekkora baromságokat tudtok írni "amBX effekt: Eddig nem tudtam mi az, így be sem volt kapcsolva.
    Bekapcsolás után az erdőbe dobott molotov káprázatos erdőtüzet okozott."

    Hát ez qrvára nem az. Ez egy hardwer, ventillátorok és fények pl. Ha fúj a szél akkor fúj a ventillátor, ha molotovot dobsz akkor villan a lámpa, stb stb EZT JELENTI.
  • MerlinW
    #3897
    Most költöttem, friss élmények alapján:)
  • Bokafix2
    #3896
    Ezt magadtól írtad, vagy bemásoltad? Mert ha magadtó, sztem írónak kéne menned.