9022
Far Cry 2
  • Boboka12
    #4201
    szisztok! nekem meg lefagy 2 perc game után és kiírja hogy a hibát talált a nv4display.dllben :(:(:( vkinek vmi ötlet?
    driverem a legújabb 180.x
  • bertino
    #4200
    soha.
  • twine
    #4199
    Sziasztok....had kérdezzem meg hogy itt is van akinek ugy szaggat a játék, hogy közben meg van a géptől elvárt FPS? Magyarul az FPS szám rendben van,,de mégis olyan LAG szerű akadás van a játékban.....
    köszönöm ha jelzitek...
  • GPx8
    #4196
    Demó mikor lesz, tudja vki?
  • SkylineGTR
    #4193
    igen, gyorsabbak, amúgy hogy lehet lángszorót csinálni? mindig fel vesz ilyen kis benzies kannát, meg van ahol ilyen gázpalack is van.
  • TomDantes
    #4192
    Ezt a hiba üzenetet kaptad? 0xc000001d Milyen procid van? Tudja az SSE2-őt vagymit? Nekem az a baja, és ugyanez a hiba üzenet.
  • Balumann
    #4191
    Nálatok is gyorsabban mennek a kocsival az ellenségek? :S Akármilyen kocsival megyek, mindig utólérnek. És még csak kikerülni sem lehet sokszor az ilyen helyeket ahol mindig vannak :S
  • mounteverest
    #4190
    Köszönöm szépen a segítséget,de sajnos így sem megy.
  • Encore
    #4189
    Részem volt egy jó kis autósüldözésben az előbb. Ketten tapadtak rám, de mindkettő civiljárműves zsoldos volt én meg terepjáróval tartottam a város felé. Először az egyik balra mellémhajtott és rámhúzott, de mivel az én kocsom nagyobb volt így nem térített ki. Aztán a másik a jobboldalamra hajtott és ketten közrefogtak. :D Mondom még szerencse, hogy nem jön egy harmadik jeep-es. elértem a hídhoz, amin túl a város van és a hídon csak egy autófér át, ráhajtottam a jobb oldalamon lévő lefékezett a szakadék előtt a másik viszont nem tudott. :)
    Amúgy a küldetések nem is olyan egyhangúak a lényeg hogy a fő küldik mellett mellék küldetéseket is kell csinálni és úgy már változatosabb. Ha a peched van és olyan küldiket veszel fel, lehet hogy mindegyik konvoj megsemmisítős lesz. De én már csináltam mindenfélét, embereket mentettem, vízpumpát semmisítettem, felrobbantottam ezt azt stb..
    De volt egy durva bug is, kijöttem a városból és mentem egy küldetésre, mikor megtámadtak én meg nem tudtam lőni egyik fegyver se csinált semmit, nem beragadtak, hanem csak nem lőttek. Aztán egy visszatöltés segített.
  • BiG G
    #4188
    nem :| játék állást pedig nem lehet újratölteni, mert itt lenne az első mentés.
  • timantes
    #4187
    ez jól hangzik , ott leszek én is
  • dragon11
    #4186
    Én mennék, ha lenne képem is nem csak hangom..
  • Balumann
    #4185
    Látom tényleg jó sokan vannak a szobában. Lehet, hogy csatlakozok és megnézem milyen. Szerver készítést nem vállalom, mert nemhiszem hogy nekem annyira tetszeni fog.
  • mounteverest
    #4184
    Köszi megpróbálom.
  • Cat 02 #4183
    Gondolom azért nincs mini map h élethű legyen ... Nekem tetszik h ha mek, akkor akkor nincs kint semmi, csak a fegyverem látom. A térkép meg sztem úgy jó ahogy van xP
  • NeBby
    #4182
    Ma 18:00 kor Hamachi LANparty (multiplayer) !

    Mivel nagy rá az érdeklődés , nagyon sokan vagyunk hamachin és mivel sikerült kiszűrni a hibaforrásokat ezért gondoltam megnézhetnénk , hogy mire képes ez a játék 16 playerel

    Előszöris szükségünk lenne egy min 20mbites nettel rendelkező emberre (vagy gyorsabb) , aki vállalná a szerver szerepet! Tehát akinek gyors nete van az kérem jelezze itt nekem PM ben , Hamachin vagy esetleg MSN en : [email protected]

    A Hamaci szoba elérhetősége:
    Szoba neve: FarCry2-SG
    Jelszava: fc2

    Hamachi letöltése: LETÖLTÉS
    Fontos!!! Csak ez vagy régebbi verzió a jó , NE , ismétlem ne frissítsétek !

    Hamachi beálítása:
    Semmi dolgod nincs , belépsz a szobába (3 pont összekötve gomb - join an existing network és értelemszerüen beírod a szoba nevét és jelszavát!)
    Itt aki előtt zöld csillag van , ill fehér a neve az van online!

    Belépés a játékba:
    0. (előszöris valakinek csinálnia kell egy szervert , anélkül nem fog találni semmit)
    1. Multiplayer
    2. Alul Create , itt létrehozol egy Offline profilt
    3. Belépsz a profiloddal
    4. LAN
    5. Join macth
    6. Itt rákeresel a szerverre játékmód alapján (ezt majd mondjuk , hogy milyen lesz)
    7. Kapcsolódsz a játékba

    Hibaforrások , ha esetleg nem talál szervert , pedig indított valaki:
    - Hamachi 1.0.1.5 ös vagy régebbi verzió kell!
    - NOD32 tűzfalát kikapcsolni vagy UNINSTALLÁLNI , ugyanis ha feladatkezelőbe bezárod újraindítja megát (tálcán nemírja , hogy megy)
    - területi beállítás - angol egyesültállamokbeli (ez 64 bites Vistánál volt gond) by Six

    Esetleg Ventrilot vagy TS t is indíthatunk majd!
    Tehát ma 6 kor , gyertek minél többen!
  • Borg
    #4181
    Szerintem az x550 túl gyenge hozzá.
  • mNzJean
    #4180
    10 perc játék után a véleményem:örülök ,hogy mégsem rendeltem meg.2008 -ban egy fps-ben lehessen már lehasalni,és lehessen a fegyvereket egyes lövésre válltani ,ha már a fegyver animációban szépen megrajzolták a tűzváltó kart.A térkép nekem zavaró ,hogy kitakarja a fél képernyőt , és miért nincs minimap? Sok a félhomályos sötét hely ahol kifolyik a szemem. Kezdetnek ennyi , játszom még hátha elkap valami varázs ,de nekem egyenlőre nem jött le még az africa feeling sem .Ez magánvélemény ,ettől még lehet jó játék.
  • Cat 02 #4179
    Ne a legfrissebb legyen fent :D
  • dragon11
    #4178
    help, htx.
  • MerlinW
    #4177
    A DVD-n.
  • Shep
    #4176
    Á lehet már csak azért is megnézi :)
    Azt amúgy jelzi valahol a játék, hogy hány szem pirulám van?
  • mounteverest
    #4175
    Sajnos annyira nem vagyok májer, hogy tudjam ezeket a dolgokat.
    Azt a support mappát hol találom?
    Ja és egyszerűen keressek rá ezekre a neten és töltsem le?
    Köszi
  • SZilaJMaGGoT
    #4174
    Nincs harag, mondtam, h nem vitatkozni vagy kötöszködni akartam, csak én az a típus vagyok pont elvárna némi önállóságot az emberektől, de erről tényleg kár vitázni, mert attól a srác még nemfogja kipróbálni... :/ :D
  • Shep
    #4173
    Jó idiótán hangzik, hogy egy válasz alapján dönt, de ő egy ilyen típusú személyiség, ez van. Bár az igaz, hogy egyre több az ilyen sajnos, vagy szerencsére? (nézőpont kérdése) Na téma lezárva nincs harag remélem :)
  • mama 2
    #4172
    Töltsd újra a játék állást, és jó lesz.
  • SZilaJMaGGoT
    #4171
    Nem mondtam, h jobban tudom, nem is vitatkozni akartam, és korábban írtam is, h én tiszteletben tartom, ha valakinek valami nemtetszik, csak az zavar, ha az emberekben semmi önállóság nincs... És képzeld gyakran volt velem is olyan, h megkérdeztem az egész barátitársaságom véleményét valamiről, de mégis szereztem a dologról pont annyi tapasztalatot ami alapján én is joggal mondhattam, h tettszik/nemtettszikik... Nem úgy, hogy azért nem tetszik mert xy azt mondta, hogy nemjó... az úgy kicsit idiótán hangzik... nah mind1...
  • gduck
    #4170
    "van már megoldás arra, h ne lőjenek ezren rám kilóméterenként? "

    Igen! Taxiba ülsz, vissza a reptérre és irány ámerica
  • Vincentcloud
    #4169
    Fura, én 30 percet se játszottam vele, mégis azt a véleményt alkottam róla, hogy nagyon faja kis játék.
  • Cat 02 #4168
    Nem beszélnek épp hozzád?
  • BiG G
    #4167
    itt nem tud megmozdulni a főhős, csak áll egyhelyben, és HUD sincs, mit csináljak?

  • Szolnokboy1
    #4166
    "Egyébként ajánlom mindenkinek legnehezebb szinten. úgy izgalmas és nem unalmas."

    lol. biztos kurva izgalmas lehet, h alig h kimész a városból az első random busman gégénlő és game over.

    van már megoldás arra, h ne lőjenek ezren rám kilóméterenként?
  • Nathan66
    #4165
    Az 1. 1-2 órában mikor játszottam vele, nemtudtam én se mirevélni. Viszont miután már értettem az egész lényegét stb... , teljesen meváltozott az egyébként - véleményem.
    Amúgy itt van a gond sokaknál, ugyanis Ők nem is akarják megismerni, kiismerni. Azt gondolják, hogy egyből minden elérhető egyből a teljes játékot látják/játszák. Pedig ez nem így van. Minél többet halad előre benne, annál jobban kezdi megszeretni.(legalábbis én így vagyok) Ezért nemértem, hogy 30perc játékidő után miért alkot véleményt...
  • Shep
    #4164
    Erről kár vitázni, mert úgy látom te ilyen én mindent jobban tudok fazon vagy. Erre kérlek ne is válaszolj, részemről téma lezárva. Gondolom te sem kérdeztél még meg soha senkit, hogy szerinted ez a film/játék akármi jó,
  • mounteverest
    #4163
    Sajnos annyira nem vagyok májer, hogy tudjam ezeket a dolgokat.
    Azt a support mappát hol találom?
    Ja és egyszerűen keressek rá ezekre a neten és töltsem le?
  • BiG G
    #4162
    valóban nincs, de azért érted mire gondoltam igaz? ;) akkor meg miért kötekszel hülyegyerek? ;)
  • SZilaJMaGGoT
    #4161
    Arra nemgondoltál, hogyha ismerik is egymást attól függetlenül lehet, hogy nincsenek összekötve, és azért lehetne valaki annyira önálló, hogy megpróbál valamit sajátmaga megítélni... :/
  • SZilaJMaGGoT
    #4160
    kb... :/ elég szomorú...
  • Shep
    #4159
    Arra nem gondoltál, hogy ismerik egymást és hasonló az ízlésük?
  • SZilaJMaGGoT
    #4158
    Érted azt még elfogadom, h kinek a pap kinek a papné, de ilyen hülyeséget, h valaki azért nem próbál ki valamit mert egy másik azt mondja rá, h szar... És itt még csak nem is arról volt szó, h megveszi... Nem igaz, h valakibe nincs ennyi önállóság, h magától ítéljen meg valamit...