9022
Far Cry 2
  • Harry Seldon
    #4242
    Szerintem is. :)

  • gduck
    #4241
    ?
  • rage
    #4240
    SpujeN7x - próbáljátok ki, mint promóciós kód.
  • reaper4
    #4239
    hmm. elég jól optimalizálták. 1680-ban dx 10-ben csont fullon kivéve aa átlag 45-50fps. azt hittem szarabbul fog futni.. mondjuk vannak penne érdekes dolgok pl: rakétavetővel rálőttem 1 fára és a fa mögött robbant a töltény, ugyanez farakásra: meg se moccant a farakás... na mind1 nem vártam semmit szal akkorát nem is csalódtam.
  • Nesztea
    #4238
    a hamachin valaki csinálhatna helyet mivel én is csatlakoznék...
  • Prince23
    #4237
    Hát ez a játék most már kissé kezd monoton lenni, persze küldetésileg.
    olyan mint a boiling point és merc 2. kár hnincs főszál, mármint mi kell megkeressük a főküldit... na mindegy a hangualata még mindig odavág.
  • grebber
    #4235



    Ezt a föküldetéses dolgot asszem kezdem kapizsgálni vagy legalábbis remélem.
    Pala nevezetű helyen adnak főküldiket máshol egyelőre nem kaptam.
  • grebber
    #4234
    Menüben kapcsold be!
  • marco2
    #4233
    Sziaztok célkeresztet lehet kirakni? Mert most nincs
  • ronso
    #4232

    A napfelkelte verhetetlen..D
  • Borg
    #4231
    Ja, és az AI ettől még ugyanúgy viselkedik. Nem butul le, csak nem sebez annyit.
  • wedge31
    #4230
    Hát igen akkor nem volt ember aki full grafal tudta tolni az elsö részt én is csak bö egy ével a megjelenés után ezt meg kapásbol minden maxon.
  • Borg
    #4229
    Én csak javasolni tudom mindenkinek, hogy easy-n kell játszani. Akkor bőven marad tér élvezni is a játékot.
    A saját fegyverem élethűen sebez, fejessel lehet irtani rendesen, plusz gránáttól, tűztől is halnak ahogy kell. A bekapott találatokól meg nem halok meg egyből, párat azért kibírok így. Igy is volt mondjuk hogy meghaltam, amikor 2 sniper elől nem birtam elbújni, vagy 5-6 shotis támadott meg a vasútállomáson az egyik csarnokban... vagy elbasztak autóval, elégtem a bozóttűzben stb. :D
    Viszont nem folyamatos szenvedés a játék.
  • Szasza20
    #4228
    Sztem mindenki többet várt tőle! Én is! Bár Én jól elszórakozok vele ahogy tonyr (#4224) is Az első rész az mérföldkő volt grafikailag akkor, de ez most nem egy mérföldkő a grafika szempontjából!
  • elitehun
    #4227
    A tűz a valóságban sem a legjobb barátod
  • NeBby
    #4226
    Uprisingot tolunk hamachin , lehet jöni!
    leírás
  • rumkola
    #4225
    Nem játszottam olyan túl sokat vele, de eddig egyetértek veled /lehet a későbbiekben változni fog a véleményem/.
    Egy valami viszont tuti: a graf egyenlőre röhej a Crysis után. Tiszta Call Of Juarez.
  • tonyr #4224
    LOL... nem jo ez a game ? hát akinek nem teccik az gyorsan törölje le !!!
    én meg lépek vissza irtani a sok nig*át ak-val, javitom a verdám, lövöm magam életért, szedem a pirulákat malária ellen...ja és még a kihalofélben lévö állatoknak is segitek átjutni az örök vadászmezökre :f
  • Devergo05
    #4223
    Összegzés:

    A tűz nemhogy előny hanem kifejezetten zavaró mivel van mikor pont a tovább utadat zárja el pl.egy szűkebb úton ahol két oldalt sziklák vannak,na és nemutolsósorban az ellenség ahelyett hogy égne vígan lövöldöz ki a tűzből.
    Sebesülések:persze hogy akkor kapok kritikus találatot amikor 4-5 ember támad rám és ha nem gyógyítom magam meghalok,szal legnagyobb tűzharcban kell a golyót kiszednem a combomból,engem ez is zavar lehet hogy mást nem fog nem tudom.
    Küldetések:egy küldetést amit felveszel megtalálni minimum negyed óra jobb esetben,elvégezni a küldetést két perc,ez is borzalom hogy mennyit kell menni a pusztában egy küldetésért amit 3 ember kinyírásával meg is csinálsz 2 perc alatt.
    Térkép:szerintem zavaró hogy állandóan a térkép foglalja el a monitor 80%-át de viszont ha nem használod nem tudod hol vagy abszolút.
    Járművek:amellett hogy igénytelenül néznek ki még akkor is találatot kapnak mikor már a lövöldöző ellenséget elhagytuk egy kilométerrel..no comment..

    Fegyverek:igénytelenül néznek ki,tiszta rozsda mind és két tár után dobhatod el,naneeee...A bunkó,bugyuta mesterséges intelligenciát meg inkább nem is említem mikor áll az ellenfél tőled egy méterre és csak azt várja mikor lövöd pofán,szörnyű..
    Ez a játék nem méltó a Far Cry névhez.Aki Far Cry-al akar játszani az vegye meg az első részt ami most perpill nem kerül 1000 ft-ba,de ne ezt a borzalmat.
  • Gibor
    #4222
    Na arra mondjon bárki bármi okosságot hogy a setup.exe re miért nem reagál...
  • TOMARGUS
    #4221
    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni azoktól, akik már játszanak vele, hogy az ellenörző posztokat, amelyeket ha ugye járművel akarunk menni, midnenképpen útba kell ejteni, mert frankón a főbb kereszteződések közepére rakták, szóval 1. ott ha jól sejtem, ha fejreállok is akkor is azonnal megtáamdnak? 2. ha kiirtottam minden környező embert, plusz felderitettem, és mondjuk a lakatos ikon helyett lett egy lőszerellátó, pl. akkor remélem már nem kell mégegyszer szétszednem ugynaazt a post ot visszafelé :) Vagy hogy van ez?
    Egyszer mission miatt estig aludtam, és mikor arra jártam, új adag katona, összesereglett autók, stb. Szóval lehet ezeket a pontokat lenullázni?
  • xido
    #4220
    hamachira vajon lehet editorral készített pályákat benyomni..vagy az hogy mehet?
  • xido
    #4219
    :DDDDDDDD

    csak ha papírt hoznak,de félreérted:)
  • wedge31
    #4218
    Nem hát ,többnyire gugolunk a bokorban ott legalább senki se bánt...
  • xido
    #4217
    na de érted mi a lényeg..a demo-t azért töltöd le,hogy kipróbáld fut-e,tetszik-e,mielőtt megveszed az eredetit:)..most tekintsd ezt egy demonak,csak nem 2,hanem 3.5 gigás..ha tetszik,ezután is megveheted eredetiben:)
  • FlyHigh
    #4216
    Senki nem csinál küldiket vagy mi?
  • bertino
    #4215
    neked.
    nyilvánvalóan nincs benne olyan részletes környezet mint crysisban, nem lehet annyi mindent annyi darabra szétszedni, de ez legalább nem 20 FPS alatt adja a képkockákat... így szerintem sokkal jobb valamit játszani, mint a crysis-al.
  • NeBby
    #4214
    Capture the diamondot tolunk most , gyertek!
  • NeBby
    #4213
    Na most játszottunk 10 en multit , uprising (most valamiért megszakad) valami eszméletlenjó a multija!
    Ahogy neonx mondaná : CoD sehol sincs ehhez képest!
    Tényleg , iszonyatosanjó , azok a hatalmas robbanások , meg nagyon király a játékmód is... ááááá
    Na mentem is vissza!
    Lentebb leírtam , hogy mit hogy , lehet jönni Uprisingra!
  • Cat 02 #4212
    Nem kell. Mehetsz gyalog is. vagy busszal, ami ugye sokkal logikusabb
  • Devergo05
    #4211
    Még valami:Szerintetek is hasonlít kinézetében ez a játék a Solider of fortune 3 -hoz grafikában??A fizikát és az autózásokat leszámítva.Mert szerintem totál olyan,full gagyi....
  • davidka003
    #4210
    "Crysis mellett fel sem állhat szerintem...Csalódás!!!"

    Szvsz feláll. Pont az a jó benne, hogy GTA típusú. Nekem tetszik, hogy szabadon lehet menni bármerre. Jobb, mint a szar Crysis.
  • Cat 02 #4209
    Max ez is olyan lesz mint AC, csak itt nem Jeruzsálemnél fagy ki :D
  • SZilaJMaGGoT
    #4208
    Kocsikázás összevissza... úristen... Mit vársz egy freeroam játéktól?? A többibe nemkötök bele, viszont a crysisról se hallottam sok jót...
  • SZilaJMaGGoT
    #4207
    Arra gondolt sztem, h most a warez szolgál demó gyanánt, és ha tetszik akkor talán megveszed az eredetit...
  • Devergo05
    #4206
    Nem akarom nagyon lehúzni a game-et,de én többre számítottam jóval.Tiszta gagyiság hogy kocsikázni kell össze-vissza,ennyi erővel GTA-2008 is lehetett volna a neve.Valamint a fizika se valami egetrengető,az emberek meg úgy néznek ki benne mint egy viaszbábú.Bár mondjuk mit is várjon az ember 3,3 gigától.Crysis mellett fel sem állhat szerintem...Csalódás!!!
  • SkylineGTR
    #4205
    ne mondjad hogy ez csak a demo? ott lenne egy küldi vagy vmi, ez a teljes kell hogy legyen
  • Matyesz56
    #4204
    Akkor mit tegyek ha nincs küldetés kiadva?
  • FlyHigh
    #4203
    Hogy lehet főküldiket csinálni? Állandóan teherautókat kell szétlőnöm.
  • xido
    #4202
    ez nem elég demo?:)..manapság 1 demo 2 giga,ez a játék 3.5:)