9022
Far Cry 2
  • Borg
    #4283
    Te nem érted. Easyn se várják meg.
    Egyébként mit kéne várniuk, amikor a gránát kb egyből robban?
  • Harry Seldon
    #4282
    Valamit nem értesz. Normalon pont azt írom, hogy messze nem várják meg a gránát robbansátá ha észreveszik, hogy odaröppent egy.
  • Borg
    #4281
    Ez easyn is ugyanigy van. Az easy csak az ellenség sebzését veszi lejjebb.
  • Encore
    #4280
    Azon vagyok megdöbbenve, hogy sokan gagyizzák az M.I,-t. Eddig ez a legkomplexebb, nem scriptelt MI, és minnél komplexebb valami, annál több bug is előfordulhat, épp ezért ha néha egy-egy katona nem azt csinálj mint kéne, attól még nem gagyi az MI, mert a többi rendesen teszi a dolgát. Úgy látom sokan amitn meglátnak egy egyhelyben áldogáló katonát máris szutyok MI-t kiáltanak, holott a másik 15 zsoldos úgy taktikázik, hogy csak nézel...
  • xido
    #4279
    és milyen szinten kezdted el?
  • Harry Seldon
    #4278
    Fogadjunk easyn tolod. Már normalon is elszaladnak onnan, ahová a gránátot dobod és észreveszik.

    Én olyannal sem találkoztam, hogy hárman ne három útvonalon próbálnának megközelíteni és ne próbálnák akármilyen közelről kilőni a koponyámból az agyvelőt.

    Szerintem nehezebb fokozaton próbáld meg.
  • xido
    #4277
    akkor rossz ház:)
  • TOMARGUS
    #4276
    Annyi az extra, hogy több irányból lehet menni, van egy rész ahol egy raklap van letámasztva egy lyuk elé, azt szétmacsétázod, ott is be mehetsz, de szerintem a szomszéd csarnok szerűségből is. Ott az ajtata ilyen verandaszerűségen, kinyitod, bentvagy.

    A guard post ok ujra és ujra megújulnak, kérdezném ismét.
  • Harry Seldon
    #4275
    Elég közel kell menni az ajtóhoz, kábé pacsiznod kell a szúval a deszkában. :)
  • Gnome
    #4274
    sztem szimplán csak unalmas egy idő után...az eleje nagyon hangulatosan kezdődött aztán ennyi...küldetések egyformák, az AI hülye: gránátot dobok a lába elé ordibál, h gránát sőtt még meg is kérdezi, h honnan jött de mozdulni nem mozdul + a már említett dolog, h félméterre mászkál elöttem, már azthiszem, h nemis ellenség erre leesik neki, hogy mégiscsak lőnie kéne hamár ottvagyok....

    a fizika viszont tetszik nagyon...robbanások utáni légnyomás stb elég profin megvan csinálva....multiját nempróbáltam még lehet abban nagyonjo
  • xido
    #4273
    hát bemész abba a házba:)..rögtön a legelső küldetés mondhatni a legelső safehouse után..ahogy mész az úton,jobbkanyar,ott lesz pár házikó,meg vagy 4 őr..a legvégében van egy ház,ahol egy csávótúsz...
  • Gando
    #4271
    bár sztem senkinek sincs már ilyen fostalicska gépe úgy hogy nekem kéne kísérletezni XD
  • Gascan #4270
    Nem tudom kinyitni mert nem jelenik meg a kéz rajta .. úgy kell egyébként?
  • Harry Seldon
    #4269
    Ja, én is csak olvasom a sok gyökeret és nem hiszek a szemenek. Azért, mert képtelenek ráérezni a játék ízére, hangulatára, azért, mert nem látják meg az egész varázsát, máris nyögne és sírnak. Állítom, hogy ezerszer jobb ez mondjuk egy Stalkernél - énszerintem ez annak a riválisa, és ötszörösen lezúzza azt minden szempontból.

    A konstruktív kritkák érdekelnek, de az, hogy nincs változatosság, ezért szar... Miért bazeg, mit vártatok? Állatmentő akciókat meg szafarizást? Lol. Háborús övezetben vagytok egy free roam keretében, egy hatalmas területen.

    Mi kéne még? Inkább Stalkerezzetek....
  • Gando
    #4268
    csak arra vagyok kíváncsi hogy igen vagy nem :D
  • FlyHigh
    #4267
    én így 5 óra játék után adnék neki 95%-ot.
  • BiG G
    #4266
    a crysisnek és a far cry 2-nek a legjobb tudomásom szerint már vajmi kevés köze van egymáshoz :)
  • Bucser
    #4265
    Az ajtón keresztül?
  • bordy
    #4264
    nálam így nézz ki a banch. nem rossz,nem rossz.
    ha még 2x-aa-t elbírná az lenne a királyság. ráérek bőven majd a nyári kártya felhozatalból választani újat asszem. :D

  • Gando
    #4263
    ne kényszerítsetek arra hogy lewarezoljam... :D
  • koschwarz
    #4262
    asszem erről a topicról is kénytelen leszek leszokni...látom a hiperigényes warez-kommjuniti szerint ez egy baromi rossz játék lett (megint). nem olvasom tovább az ilyen szarságokat.
  • kokos
    #4261
    Hali!Véletlennűl nemtudjátok,hogy lehet beállitani a graft úgy ,hogy célzásnál ne homályosodjon el a képernyő széle?Néha nemlátok tőle semmit!
  • Gascan #4260
    Sziasztok... van egy olyan pálya a játék eleje fele, hogy ki kell szabaditani valakiket egy "befalazott házból" (bricked up buliding) egy kakasviadalnál..

    Az lenne a kérdésem, hogy abba a házba hogy lehet bejutni?
  • BiG G
    #4259
    megoldódott a "nem mozdulok, nem tudok semmit sem csinálni az első küldetésem előtt" probléma: csak akkor van, ha a magyar csávót (Paul Ferenc-et) választom főhősnek.
  • HeadHunter86
    #4258
    Így van, és ez megöli a játékot. 0 változatosság.
  • FlyHigh
    #4257
    sötétben automatán bekapcsol, azt tudom.
  • moralosan
    #4256
    Mi köze a Crysishez ennek [jó tudom van egy kevés :D]? A Crysis is fasza játék szvsz, de ehhez képest még az is nagyon, de nagyon lineáris.
    Nekem ezért is tetszik a FC2, mert mertek a készítők egy kevésbé mainstream-hangulatú játékot csinálni, ahol minden sarokban lő rád az ellen. Amúgy meg tudsz buszozni is...
  • FlyHigh
    #4255
    Szerintem szép a grafika, dx10-ben maxon nyomom és nem eszi le a gépemet, pöröghet az akció.
  • Wanted
    #4254
    A járműveken elvileg van világítás. Sikerült valakinek bekapcsolnia?
  • FlyHigh
    #4253
    Nekem inkább ez grafikai megvalósítás tetszik, ezt többre tartom mint a sima crysist, a warhead az más.:D
  • moralosan
    #4252
    Nem túlságosan bonyolult:

    2 fő frakció küldetései [UFLL, APR (?)]
    Fegyverkereskedők küldetései [konvojzúzás]
    Az Underground küldetései ami a maláriához kell [templom]
    + a rádióantennáknál kapható küldetések

    Szerintem ennyi.
  • Gando
    #4251
    ugye ezt már nem lehet megoldani hogy sm2vel szaladgáljon? mert a crysist még meglehetett :D (bár ha tovább van fejlesztve akkor nem valószínü)
  • reaper4
    #4250
    nekem nem tölt sokat,,, legalábbis az elején, mert még keveset toltam.
  • Bucser
    #4249
    Azét töltöget percekig, mert az egész térképet betölti egyszerre.
  • Harry Seldon
    #4248
    Sorry, ez mondjuk pont nem olyan kép... De itt van ez.

  • DarkSector
    #4247
    A játék "csak" 6900ft.....szar, ezért mondj nemet a warezra....XD
  • Netrat
    #4246
    Óriási ez a game! Félelmetes a grafikája, ütős a hangulata, végre egy igazi fps.

    De miért tölt ilyen rohadt lassan?! Ez valami bug, vagy nálam van csak? Eléggé jó a vasam, annyi RAM van, hogy a fél játék elférne benne, akkor meg miért töltöget percekig? Vagy az 1.1 Patch majd megoldja? :)
  • xido
    #4245
    a főszál elvileg,hogy a "Sakált" likvidáld nem?..legalábbis a töltéseknél mindig azt írja ki,mint monológ,hogy belépett az országba,5 perc múlva látta,hogy elkurvult a helyzet és a "Jackal" tehet mindenről,aki kézben tartja a katonaságot,meg az egész fegyverkezést és őt kell kinyírni...vagy ilyesmi:)
  • Nesztea
    #4244
    milenne hogyha valaki csinálna még 1 hamachi szobát azoknak akik már nem fértek be az eddigibe..
  • rage
    #4243
    "Select "Additional Content" at the main menu, then select "Promotion Code". Enter one of the following codes to activate the corresponding cheat function.
    Unlock Extra Missions
    Enter SpujeN7x as a case-sensitive code."