9022
Far Cry 2
  • gduck
    #4323
    Ez a te véleményed, másnak meg más! És ezzel semmi gond nincs
  • Cat 02 #4322
    Gyémánt nem tiltott helyen volt ?
  • kery1990
    #4321
    Hali! Nem tudja valaki, hogy Ati 9600XT Edition-nal megy a Game?!
  • reaper4
    #4320
    a lényeg. annyira nem rossz a game, csak a név kötelez alapon fos. sokan valszeg ezért háborognak. el kell fogadni nem kötekedni velük...
  • reaper4
    #4319
    elbaszták ennyi. összedobták, kiadták...
  • reaper4
    #4318
    tudtam, h most ez jön :). na szal majd ha megveszik emberkék, akkor a nagy számok törvénye szerint tuti lesz olyan aki ue a véleményen lesz. akkor neki már szar ezt mondani...
  • Frank99
    #4317
    amúgy érdekes a játék, tényleg.

    Az elején, amikor a papnak kell elvinni a kazettát, először sötétben mentem, 1000 ellenség, a végén alig életerő, mondom, menünk vissza safehouse-ba.
    reggel lett. nem messze találtam egy jeepet 3 katonával...

    mondom,próba cseresznye.
    és szépen világosban bekocsiztam a városba.
    nem értem.
    aztán amikor megvolt a kazi átadása, kijöttem, és nézelődök, találok egy gyémántot, aztán rámjönnek.
    visszatöltöm, felveszem, nem jönnek rám.
    megnézem a másik piros helyet, bemegyek, mielőtt felvenném a gyémántot, rámlőnek azonnal.
    aztán menekülés, kis idő múlva (csónakozás) visszajövök, és nem lő rám senki....
  • NeBby
    #4316
    Csináltam helyet hamachin lehet jonni , aki nm fért be! TDM et tolunk
    FarCry2-SG
    jelszó: fc2
  • Dave0092
    #4315
    lehet, de itt aki lefikázta, abbol mennyi vette meg?
    egyszerű: senki sem vette meg...
  • Nesztea
    #4314
    csináljon már valaki egy 2-es hamachi szobát please!
  • reaper4
    #4313
    mert ez gy hangzik, mint a : ha nem tetszik csinálj jobbat. de ha vki kiad érte lóvét akkor had legyen már véleménye róla...
  • Nesztea
    #4312
    adjatok premiumot, nemenged fel mennék szivesen lehentelni mindenkit!!
  • norbi56
    #4311
    Valaki segítene #4289-en!!!!!!
  • NeBby
    #4310
    Hát igen , kb 50 en vagyunk bent De premiummal be lehet jönni (ha minden igaz)
  • reaper4
    #4309
    értem. én is gondolkodtam, h lehozom mielőtt megnéztem, de utánna láttam ,h felesleges. főleg, h ez erre van optimalizálva én meg nem csak ezzel játszok...
  • Dave0092
    #4308
    miért?
  • setuh
    #4307
    en mennek hamachira de sajnos full:(
  • mapi
    #4306
    Hi! Ha a nehézségi fokozat HARD , akkor a játék közben lehet MEDIUMra váltani?
  • Frank99
    #4305
    ÉRDEKES, ÉN VELE NYOMOM, ÉS 6%-NÁL TARTOK...
  • reaper4
    #4304
    "De megnézném hogy te a tized grafikai szintet megtudnád-e alkotni egyáltalán... " ez nagyon szar duma ugye tudod? :D
  • mNzJean
    #4303
    mert 2 oldalon keresztül mindenki azt írta ,hogy ilyen jó meg olyan jó az uj driverrel , ezért letöltöttem.
  • NeBby
    #4302
    FarCry2-SG
    jelszó: fc2
  • Dave0092
    #4301
    Egyesek a grafikát szidják... háát ha szar a gépetek, valószinűleg oylan látvány fogad titeket, ami valóban nem étvágygerjesztő... de ne mondjátok azt, hogy pl.: egy ilyen kép csúnya, mert akkor nektek soha semmi nem lesz tökéletes. De megnézném hogy te a tized grafikai szintet megtudnád-e alkotni egyáltalán... Nagyon lenézitek más munkáját, főleg úgy, hogy megse veszitek, csak letöltitek, aztán leszarozzátok...


    Egyébként FC1-hez tényleg semmiköze, itt sztorival nem nagyon tlaálkoztam, meg azért a fc1-be teljesen mások voltak a küldetések
  • reaper4
    #4300
    minek rakjátok fel? a sima legjabb driverrel is qrva jól megy...
  • dragon11
    #4299
    Valaki végre segítene?^^

  • mNzJean
    #4298
    Nekem az elöbb volt kék halál , gyanítom ,hogy az uj nvidia driver okozza ,mert elötte nem volt egyszer sem.
  • norbi56
    #4297
    #4289-en valaki segítsen sürgős lenne!!!
  • grebber
    #4296
  • gduck
    #4295
    Köszi!
  • Viktorr
    #4294
    Nemtudjátok,hogy Far Cry2 hamachi servereket hol találni?
  • broman191
    #4293
    Jó hogy azt nem írták hogy sípolni is fog...thx UBisoft...és xido. :)
  • xido
    #4292
    villog..hideg..világít..jó irány..tessen menni,amíg nem sípol...na..
    faq-t a bannerbe ezzel a kérdéssel:)
  • FlyHigh
    #4291
    hoppá, nálam dobott egy kékhalált a vga tesztnél, vmi data crash-re hivatkozva.:D
  • broman191
    #4290
    Én nem láttam hogy lett volna. Tudom hülye kérdés de nem tudok mit csinálni ... semmiféle táskát nem látok, csak pár zsák van egy szekeren...dobtam rá gránátot, lőttem rá RPG-vel de eredmény nulla...
  • norbi56
    #4289
    Hello
    Konfigomat alul látjátok 8.9-es Catalyst van fent de amikor belépek a játékba bejön bal oldalt a loading de vibrál és amikor az intro jönne hang van de sötét az egész képernyő ugyan ez van a menüben is.Valaki tud segíteni?
  • Borg
    #4288
    Ha folyamatosan ég a led, akkor nézel jó irányba. Arra lesz az aktatáska, amiben a gyémánt van.
    De lassan már bannolni kéne ezért a kérdését, annyiszor volt itt.
  • Gnome
    #4287
    fszt tolom easyn:P.....normalon kezdek minden játékot de igazadvan nempróbáltammég hardon pedig gondolkoztam rajta...de nem hiszem, hogy a nehézségi fokok állítása befolyásolná az AIt max a sebzést...kipróbálom
  • broman191
    #4286
    Pachee

    Még az elején amikor egy srácot kiszabadítottam, visszamentem a megbízóhoz aztán elmondta hogy a gyémánton kívül semmit ne fogadjak el mert nem ér semmit. Kimegyek a kis házikóból és kijön egy ablak hogy a GPS szélén villogó zöld fényt figyelve találhatom meg a zsákmányt, amikor megáll a villogás akkor mit kell csinálni? Mert azt ugyan nem írja...nézek valami zsákra egy szekeren de nincs semmi interakció...mit kell csinálni ott?
  • wedge31
    #4285
    Nem tudod elfogadni hogy másnak más a véleménye és még te gyökerezel ,szánalom.
    A játékal játszotam délelött bö 4órát és tényleg totál egysiku unalmas egy-két óra után tul nagy lett a map egy csomot utazgatsz aztán pár perc alatt vége a küldinek.
    Igy önmagában nem lenne roszz egy 10/8-as játék a baj csak az hogy ott van az elsö rész és az összehasonlitásban böven alulmarad de egyszer végigtolható.
    A hájp miatt csalodás hogy stilszerü legyek nagyobb volt a füstje mint a lángja.
  • Papirzacsi
    #4284
    Nekem is ilyen problémám volt eleinte, de aztán eszembe jutott, hogy feltettem még régebben a CPUcontrol nevű progit. És ha az megy, akkor a távolsírás2 csak egy magot használ. Ha fent van a cpucontrol, akkor állítsd át a farcry2.exe-t 4 magos használatra, és úgy fog menni, mint meleg kés a vajban.