496
és miért nem ismerik ezt el a nők?
  • Taranov
    #220
    Nem mondtam még el 2-szer?
  • Taranov
    #219
    Oké, akkor legközelebb leírom a frankót a saját szavaimmal, akkor is, ha véletlenül mikike írta előbb.
  • Taranov
    #218
    Akkor 4-5 éve még normálisan regáltál a hülyeségekre :D
  • sz4bolcs
    #217
    Miért? Minek kéne ide jönnie?
  • Taranov
    #216
    Nyugi, foglalkoznának, csak meg kéne szervezni egy interjút vag egy cikket valahol.
    Én el tudnám intézni, hogy foglalkozzanak velem, ez 100%.
    Az miért baj, hogy megbukott matekból? Egyszerűen nem érdekelte!
    Uncsi az iskolai matek, talán még szivatták is.
    Nem függnek össze az iskola kötelező évei a tudással.
  • Tuvok #215
    :DDDD

    Pont ugyanígy védekeztem 4-5 éve :DD
  • sz4bolcs
    #214
  • sz4bolcs
    #213
    MERT OKOS VOLT ÉS MÁS (TÖBB) ÉRDEKELTE, NEM A KŐMÜVES SZAKMA, AZÉRT!!! -erről.
  • Taranov
    #212
    JAj ne! Légyszi ne!
    Megint a korommal jöttök? Minden idősebb ezzel szokott jönni, ahelyett, hogy a témához szólna hozzá.
  • Tuvok #211
    De ő maga honnan tudná, hogy ha más szakmát választ, akkor feltalál vmit ???!!!!!
    Ha én tudom előre, hogy teszemazt feltalálom az átlátszó alumíniumot, akkor nem elektrotechnikusnak megyek, hanem kémikusnak !

    A feltalálások 90%-a a véletlenen alapszik, a maradék 10% meg a kutatómunkán, bár ez a mérleg folyamatosan változik a pénz miatt ...
  • Pyx #210
    #205-#206: hogy jön ez ide?
  • sz4bolcs
    #208
    Ezt nem tudhatod.
  • Pyx #207
    Aki ilyesmit ki tudna találni, az nem menne el köművesnek.
    Ha mégis, akkor is megtalálná a módját hogy közölje a világgal a felfedezését.
  • sz4bolcs
    #206
    Ez az a gondolkodás, amiért legtöbbször lenézik egymást az emberek.
  • Tuvok #205
    Ott van pl . Werner von Braun . A II. vh-ban a émeteknek csinált tömegpusztító fegyvereket, el akarták ítélni, amiért az ötletével emberek tízezreit gyilkolták le, majdnem halálra ítélték, amikor néhány amerikai tudós megtudta, hogy ki ő és mit csinált, kiálltak mellette magánál az USA elnökénél, aki végül megkegyelmezett a nácinak .
    Később Braun megteremtette az űrkutatás alapjait a NASA-nál ...
  • sz4bolcs
    #204
    Miért nem?
  • sz4bolcs
    #203
    Épp te vagy az, aki másoknak helyesel, de meg sem próbálod alátámasztani azt, amit mondasz.
  • Tuvok #202
    A frászt, szép is lenne . Ha hozzád odamegy egy csöves azzal, hogy megdöntötte a relativitás elméletét, mit csinálsz, belerúgsz és 5x körberöhögöd ... nem fogod magaddal vinni a Tudományos Akadémiára, hogy ez + az ..
    Nézd reálisan, valakiből akkor lehet jó valamiben, ha egyrész felfedezi benne a tehetséget, vagy ha a lehetőségei adottak, nem tudhatod hány ember hal meg úgy, hogy semmit se csinált életében, mert nem tudott, vagy nem láttak benne semmit, pedig a tehetsége meg lett volna akármire ...
  • sz4bolcs
    #201
    Szerintem egy kőműves is tudhat filozofálni, és egy egy filozófus is lehet nagyon jó kőműves. Más érdekli, és ez nem szellemi szint kérdése.
  • Tuvok #200
    Hát én se akarlak megsérteni, de 4-5 évvel ezelőtt én is hittem sokmindent, ami mára megdőlt . Még relatíve elérhetőeket is . De a lehetőségeim nem adódtak úgy, hogy megvalósítsam a terveim .
    Eintesin megbukott (asszem) matekból, ha akkor fiatalon feladja, akkor ma nem lenne minden iskolában kinn a képe ..
    És mi lenne, ha én pl . egy TV javítása közben gondolatban megdönteném a relativitás elméletét ? Ideális esetben elismertséget szerzek, átírom a fizikát, stb, stb, de a realitás az, hogy a kutya nem hinné el nekem, nem foglalkoznának velem ...
  • Taranov
    #199
    Ha egy csöves ilyen elméletet dolgoz ki, rögtön jóra fordul az élete.
  • sz4bolcs
    #198
    Hol nincs igazam szerinted? Én is azt mondtam, hogy a munkákat nem kéne keverni okossággal, ellenben te is megtetted.
  • Tuvok #197
    Lehet, hogy egy csöves, amelyiket melóból haza 3x leköpsz, ha másképp alakul az élete, fizikus lesz ..
  • Taranov
    #196
    Nem érted, hogy miért nem? Bocs, én bírlak téged abszolút és nem akarlak megsérteni, de ez már butaság.
    Aki annyira okos, hogy a relativitás elméletén gondolkozzon, az nem lehet kőműves, sokkal komolyabb szellemi munkára vágyik, nem arra, hogy a centimétereket méregesse.
  • sz4bolcs
    #195
    Nem vagyok kőműves, és azt írom ide, amit gondolok.
  • Tuvok #194
    Lehetett szerencséje is, nem gondolod ?
    Nem tudhatod melyik kőműves találhatná fel a szupravezetést pl, ha lenne rá lehetősége .
  • mikike
    #193
    MERT OKOS VOLT ÉS MÁS (TÖBB) ÉRDEKELTE, NEM A KŐMÜVES SZAKMA, AZÉRT!!!
  • Tuvok #192
    Mért nem ?

    Bazdmeg .
  • mikike
    #191
    NEM BAZDMEG!!!!!!!!!!!!!!
  • Tuvok #190
    Mért, Einstein nem lehetett volna kőműves ?
  • Taranov
    #189
    Én azt mondtam, hogy GYAKORLATILAG (elvileg talán igen) nem lehet ANNYIRA okos egy kőműves, mint egy fizikus-feltaláló.
  • sz4bolcs
    #188
    Nem én írtam, hogy a kőművesek buták, fizikusok okosak, hanem te.
  • Tuvok #187
    Nem a kérdésre válaszoltál !

    Amúgy ezt nekik mondd, ne nekem .
  • Taranov
    #186
    Ugyanabban a sportágban játszanak, nem? Megmérkőzhetnének, ha úgy gondolnák.
  • Tuvok #185
    Egy nő miért akarná legyőzni Lékót vagy Kramnyikot ?
  • Taranov
    #184
    Sorold még, ez csak kettő. És Polgár Judit legyőzné Lékót vagy Kramnyikot?
  • Taranov
    #183
    Hát ez fantasztikus, te olyan okos vagy, hogy hamarabb megmondtad a "frankót", mint Quipper.
  • Taranov
    #182
    Ez tény, és csomó buta kijelentéssel, ami nem mozdítja előre a vitát.
  • Taranov
    #181
    Ez nem baromság, akinek a fizika jár az eszében, az nem bírja ki kőművesként. Az nagyobb szellemi képességeket igénylő dolgokon akar gondolkodni.
  • Taranov
    #180
    A te kérdésedre azt válaszolom, hogy nem:) Ezt csak a saját nevemben mondom.
    Egyébként tényleg itt a pont, az apukád is okos és Einstein és okos, és a dolog teljesen relatív.
    Ezért nincs igaza Sz4bolcsnak, mert itt max. a fodrászok fodrász tevékenységét lehet összehasonlítani nem szerint, mivel az okosságnak nincs hivatalos mértékegysége, hogy meg tudjuk állapítani, hogy melyik nem az okosabb.