19
  • Tetsuo
    #19
    LOLLer
  • mikike
    #18
    hol ott a mailcím?
  • ttt ttt
    #17
    Külön részleg foglalkozik....ROTFL

    Jó vicc, azt akarják elhitetni, hogy a publikus címükre érkező bármilyen levelet - még akár a spamet is - nem törlik azonnal, hanem külön fizetnek egy részleget, akik naponta min. 4 milla/ fő levélkét átböngésznek, hát gondolom ettől a melótól tényleg megnő a péniszük....ROTFL
  • SuspiciousC
    #16
    Hmm, megneznem, hatha meg nem regisztralt egy-ket spames honlapon, de nincs szivem ilyet tenni senkivel. :)
  • Cat #15
    ott a cikk alján a honlapja
  • Jimmyke
    #14
    Jaja, én is erre gondoltam
  • tehen_m
    #13
    Tudja valaki a címét?
    Magyar anyázásból is kell neki.
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    náluk biztos m$ anti-spam 2005 pro akrámi van .. és megkérdezi mind a 4 000 000 emailnék , hogy biztos szpemnek nyilványítja ? biztos benne hogy törölni akarja ? töröljem már végre bazmeg ? kiraktam a kukába jó ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    pf loál .. kész ... csak 4 millio ? igen keves ... tekintve hogy minden valamit magara is ado szpemmer napi 1000 levelet küld bilg géccnek ..
  • AnarchoiD
    #10
    abbol 1milla anyazo ;) augy ha nem lenne az isp-knel spamszures tesi siman kapnal ennyit ;)
  • formatuq
    #9
    "Ballmer ... elmondta, hogy főnöke naponta négymillió elektronikus üzenetet kap, amelynek jó része spamnek minősül"

    négymillió elektronikus üzenet!
    azert az mennyiseg :D
  • Raszkolnyikov
    #8
    szerintem meg azt akarták így elérni, hogy a sok spammelő azt mondja magában: "a francba! hát ezekszerint felesleges az egész! abbahagyom!..."

    Van rá egy söröm, hogy habi az egész hír...
  • intrex
    #7
    Ezexerint májkrémszaft nem tud normális spamszűrőt készíteni, humán erővel oldják meg. :)
    Hogyan is bízhatnék meg ezekután bennük? (persze eddig sem bíztam...)
    :)
  • Luminas
    #6
    Biztos egyedül vagyok a véleményemmle, de én sajnálom őket :)
  • Wilddog
    #5
    Mennek nekik is az "enlarge your penis" és a "get magic bule pills" levelek.
  • pemga
    #4
    Hány MS programozó kell egy villanykörte kicseréléséhez? Egy egy spamassassin felkonfigolásához?
  • Nyiri
    #3
    Biztos van egy free szolgaltatos emailje is
  • xoraxax
    #2
    bruhaha
  • antijedi
    #1
    lol...