2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • turho
    #2118
    Egyedi probléma is lehet, nem sikerült a forasztások egyike stb. Mindenképpen ahol vásároltad, oda kell előzör ezzel a dologgal fordulni...Olyan nincs hogy nem tartja a hátát valamiért. Én 6 hónapot vállalok rendre, de másnál is sztem 3 a minimum. (csak a beépítésre persze).
  • ecneb
    #2117
    golemkonzol fogadjunk....
  • zolo
    #2116
    Innen rendelted: Multiformat???
    Ha lesz rá pénzem, innen rendelném én, de ha nem megbízható, akkor inkább nem
  • zsuzska
    #2115
    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Egy hete vettem Ps2 slimet (77004) Modbo chippel ellátva egy internetes boltból-postán küldve.
    Legalábbis kifizettema chip árát is, de az írott játékok nem mennek rajt, kiírja a szokásos szöveget, hogy tegyek be egy eredeti lemezt.
    Már több helyről kértem kölcsön írott játokakat, sőt én magam is írtam ki egyet, hátha a lemez nem tetszett a gépnek, de egyik sem megy.
    Mi lehet a gond?
    -rossz a chip?
    -ki van kapcsolva a chip (ha van ilyen)?
    -nincs is benn chip?

    Honnan tudhatom szétszedés nélkül, hogy raktak -e bele chipet?

    Köszi a válaszokat, tippeket.
  • jaszy
    #2114
    Persze lehet kapni, Max shooter a neve. Tőlem sokat elvittek már és nempanaszkodtak arra hogy nemtámogat mindent. Nemolcsó 5000ft :(
  • ecneb
    #2113
    azabajvele tudomásom szerint nem midnen játék támogatja... meg sztem elveszti a fílingjét h bmeg nemtudom eltalálni szóval akkor "túl egyszerű" lenne a játék
  • duality666
    #2112
    értem én is err etippeltem mondjuk..., köszi szépen a segítséget, még az érdekelne ps2-höz hallottam hogy lehet billentyűzetet + egeret csatlakoztatni valami féle átalakítóval, egyedül még úgy ez érdekelne az fps gamekhez, bocsi tudom nem itt kellene erről kérdezgetni de ez az utolsó dolog ami még érdekel:) KÖszi!
  • jaszy
    #2111
    Azok sima kimenetek! 1 kép 2 hang. Mint a gyári csatlakozó lenne amit adtak a géphez!
  • duality666
    #2110
    RGB kábelem van, tehát akkor ez ilyen, nem gond amúgy, kibirom... ezen az rgb kábelen van még azon a kis fekete dobozán 3 csatlakozó mit lehet rádugni?
  • jaszy
    #2109
    A csippnek nincs köze a képminőséghez! A Most wanted gyenge minőségü! Mindenkinél pixeles!
    Mhz nek nincs köze ehez! Ez butaság!
    RGB kábellal próbáld meg valamivel szebblessz a kép!

    ITT megnézheted hogynézki!
  • duality666
    #2108
    Sziasztok!
    Én vettem egy ps2-t ki van chippelve de ahogy olvasgatom itt amiket írtatok "több féle chipp is létezik" nem mind1 miylen chipp? lejátsza az írott dvd-t és kész? vagy ennek a kép minőséghez is köze van?
    Na de amiért ide írok az az, hogy játszok 1-2 játékkal de én azt veszem észre hogy pixeles pl a ned for speed most wanted is tökre pixeles, látom a pályát de sokkla szebb is lehetne, azt mondták azért mert nem valami nagy mhz-en működnek ezek, ehez nem lehet venni valami kábelt amivel ha a tv-re kikötöm szebb elsz a kép?
    Előrre is köszönöm e baromi sok kérdésre a válaszokat:)
  • turho
    #2107
    Érzékenyebb rá, az tény, de ha jó az iso, az író meg a lemez is, kellene mennie. Bár némely chip nem támogatja....
  • chriss6
    #2106
    Üdv!

    Van egy kis problémám. Az egyik az, hogy tokaji vagyok és itt nincs semmi ps szervíz. A konkrét pedig az, hogy kiakartam csippelni egy modbo760-sal a gépem(70004), de voltam olyan állat, hogy magam akartam megcsinálni, de csak buherálás lett belőle. Aztán miután egy két vezetéket felforrasztottam a helyére egy icipici alkatrészt elcsesztem a lapon. Na ekkor kerestem fel egy helyi "szakit" aki bele is rakta a csipet+a fejvédelmet, ahogy tudta még (utánam), de most azt csinálja a gép, hogy bekapcsoljuk, és színes függőleges csíkokat rak a képernyőre, semmi mást nem csinál. A lemezt pörgeti, de a gép be sem bootol... :-( Alaplap csere? ... Vagy van valami tipped? Kicsit hosszú voltam, de remélem érthető! Előre is köszi a választ!
    Üdv: chriss6
  • HoReSz1975
    #2105
    vagyis

    akkor nem
  • jaszy
    #2104
    Nemnagyon olvassa be
  • HoReSz1975
    #2103
    A PS2 lejátsza a másolt DVD 9 formátumot, mert én kiírtam a God Of War 2 -öt és be sem olvasta

  • archelf
    #2102
    Titan SX chipes gépet vettem, mennyiért lehetne "átchipeltetni"?
    Nagy gondom nincs vele (játékok problémamentesen mennek, általában elsőre), de DVD-t nem akar normálisan lejátszani: nem lehet 4:3-as és 16:9-es üzemmód között váltani. A 4:3-as TV képernyőre a 16:9-es képet nem normálisan (Letterbox/Panscan) teszi ki, hanem a képet áttorzítja (függőlegesen kihúzza) 4:3-ra...
    Lehet, hogy nem a chip hibája, de nem tudtam rájönni mi okozhatja.
    Ja és az üzemmód váltás sohasem aktív DVD üzemmódban és a kézikönyvben leírt 5 mp-ig gombnyomogatós (asszem select) módszer sem működik.

    AE
  • Sera26
    #2101
    Szia Turho!

    Adott egy 77004-es PS2. Akkor milyen chipet javasolsz bele és mennyiért szereled be? A postai megoldáson hogyan oldható meg a fizetés?
  • turho
    #2100
    Nézd, a Titan sx-et aztán abszolút nem. 3 gépben cseréltem idén ilyet. 70004 széria felett igen furcsán működik, elavult a programja, egyszerű a topológia....
  • Navaho
    #2099
    Köszi a tippet!
    <OFF>
    Mellesleg Ti hogyan szoktatok játékot/lemezt cserélni?
    1. RESET > Lemezcsere
    2. Lemezcsere > RESET
    3. Máshogy
    </OFF>
    Ha chip van benne, akkor hogy érdemes?
    <b>smusher:</b> Hogy érted, hogy a fej gyárihibás? Eredeti lemezeket jól olvassa, a másoltaknál van csak gond, de ott sem az, hogy nem olvassa be, hanem az, hogy másoltnak látja.
  • Jatekszerviz
    #2098
    HI!

    Videojátékok (PS2, Xbox360, Xbox, PSP, NDS) olcsó s gyors szervízelése. Futárral (biztosabb mint a posta) megoldható gépfelküldés a pesti szervizbe! A gépeket mindig először bevizsgáljuk. Ezt díjmentesen végezzük. Fejcsere/javítás, alaplapjavítás, tápjavítás/csere, szoftverfrissítés, egyéb alkatrészek cseréje, javítása megoldható.Minden munkánkraí garanciát vállalunk Régebbi típusú (Gamecube, PS1, GBA stb..) gépeidet is tudjuk javítani. ÚJ ÉS HASZNÁLT GÉPEK ADÁSA VÉTELE CSERÉJE!
    Részletes gép, szervizalkatrész, illetve szervízszolgáltatás árlistát levélben kérjetek. Az átfutási idő, átlag maximum 1 nap, de a legtöbb esetben megvárható.

    Telefonszám 10-17 óráig hívható! 06-70-217-12-28. e-mail: [email protected]
  • Dracira
    #2097
    Hello!
    Szeretnék venni egy Sony PlayStation Two-t.
    Két helyet találtam, ahonnan rendelni lehet. Egyikbe modbo 735, a másikba Titan Sx-3 TE chip van. Melyiket ajánlájtok?
  • turho
    #2096
    Duo3-ban a legújabb forráskód fut, én is ezt használom. Mindent tud és remekül. Képernyőmenüs flancolást kivéve. És természetesen automata, nem kell kapcsolgatni. Ott más lesz.....
  • Al Age
    #2095
    Nem ismerem a Duo3 Ultra képességeit, de létezik olyan modchip, ami csak a gép indulásakor tudja elindítani a másolt lemezeket. Ugyanakkor nem hinném, hogy ez ilyen lenne.
  • koivu
    #2094
    Szerintem Turho mesterrel konzultálj ezügyben!Ő valószinűleg tud segíteni.
    Lehet hogy tényleg a fej,de lehet pld.hogy maga a chip a hibás..
  • smusher
    #2093
    Nekem van rá tippem, hogy mi a gond. A fejeddel van gond, valószínűleg gyárilag lett elbaszva.
  • Navaho
    #2092
    Sziasztok!
    Nem vagyok profi, de tegnap magamnak építettem be a V16-os PS2-be egy DUO3 ULTRA chippet. Hát nem volt egyszerű... Végül is sikerült, de van pár érdekes jelenség. Másolt lemezekkel töténő bootoláskor előfordul, hogy mint ha nem is lenne benne a chip, betöltődik a "Kérem helyezzen be egy PS vagy PS2 komatibilis lemezt!" angol nyelvű változata (gondolom ismerős piros hátteres animált kép) A furcsa, hogy ugyanazzal a lemezzel néha OK néha meg a fenti jelenség tapasztalható. Ez főleg akkor fordul elő, ha bekapcsolt állapotban lemezt cserélek. Ha lemezcsere után teljesen kikapcsolom és vissza, akkor OK. Mi lehet ez? HA egyszer jól be van forrasztva a chip akkor az mindig jó kell hogy legyen! A lemezeket 4* es sebességen írtam, Verbatim anyagra. Kiírás előtt természetesen "REBUILT" volt (Isobuster-SONY PC/DVD Converter 2.0/IMLtoISO módszer) tehát nem gondolom, hogy a lemezekkel lenne gond.

    Az lehet gond, hogy a chip vezetékeket nem sikerült mindenhol párhuzamosítanom, főleg az O,P,T,U,V,W pontokhoz menő vezetékek. Tápkábelt és a GND vezetéket a lehető legrövidebbre vágtam. Utóbbi nincs 1,5 cm.
    Szóval ezek vannak. Van tippetek hogy mi a gond?
  • maciamd
    #2091
    Sziazstok!
    Engem is érdekelne hogy hol lehet Kecskeméten chippeltetni PS2-őt?
    Köszönöm előre is a segítségeteket!
  • kozizso
    #2090
    hy!valaki tudja kecskemét és környékén hol lehet ps2-t csippeltetni?
    válaszokat előre is köszönöm!
  • Szlazi
    #2089
    És PSX-eset?
  • turho
    #2088
    Aki nem fél a postás szerviztől, állok rendelkezésére, mint eddig is.
  • bonnye
    #2087
    HEllo! Valaki tudna nekem tippet adni, hogy Miskolcon vagy Egerbe hol lehet PS2-t chippeltetni? Nagy segítség lenne!
  • Lizardman
    #2086
    azért meg golemkonzolba vette (nem, nem tudom, 100%-ig, de ott árulnak ilyen chippel alapbol ps2-öt...
  • turho
    #2085
    Melyik modbo? És miért nem mondták el a tudnivalókat? ....
  • Supermoto
    #2084
    syasztok!! Budapesten keresek olyan helyet ahol kichipelik a ps2-et!! aki tud vmi megbízható helyet elfogadható áron az légyszi írjon. a válaszokat előre is köszi
  • Smithie
    #2083
    Akkor csomagold ki,és ird ki image burn-el,v alcohol 120-al.
  • Szlazi
    #2082
    Talán nem ide tarozik de segíség kéne..

    Hogy írjam ki a letöltött játékot, hogy működjön is? (Nem az ISO-t írom ki)
    Előre is köszi
  • Cash0717
    #2081
    Sziasztok!
    Az érdekelne hogy egy ps2two-ban amiben modbochip van a chippet hogyan lehet ki és bekapcsolni hogy lehessen vele neten játszani eredeti játékkal???
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • jaszy
    #2080
  • Smithie
    #2079
    OKÉ FŐNÖK!:D