2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • jaszy
    #2078
    Nemismerem őket! Nemgondoltam rosszra :)
    Csak furcsán olcsók! De ettöl lehetnek jók!!
  • Smithie
    #2077
    Hát persze,de gondoltál rá!;)
  • jaszy
    #2076
    Nemmondtam hogy rossz!!!
  • Smithie
    #2075
    Attól még lehet jó...
  • jaszy
    #2074
    Érdekesek az árak:) Piacon árul a Pecsába. Nemtudom..............
  • Krisztian7
    #2073
    van pesten olyan csávó aki 6-ért teszi bele a chipet , csak az modbo 735.de nem hiszem, hogy sok különbség lenne. ha érdekel akkor keresd meg itt: www.multiformat.hu van vkinek esetleg tapasztalata vele?
  • Smithie
    #2072
    Verba 4x-en!
  • jaszy
    #2071
    Azért vigyázz mert nem egyszerű. 19-21 ponton kell beforrasztani cérnavékony kábellal, lehetetlen pontokra. Jó páka és tudás kell hozzá!
    Én nemmerném magamnak sem :)))
  • s14
    #2070
    Köszönöm a gyors választ - mind2t - meggyőzve érzem magam.
    A lemez VERBATIM 4x-esen írva.
    A szaki még a kérdéses, talán ÉN magam :)
  • jaszy
    #2069
    A modbó megbízható! Egyedül beszereléssel lehet kinyírni.
    Remélem jó szaki teszi bele!
  • Smithie
    #2068
    Hát akkor ez még jobb is mint ami neked kell!:) A jó minöségü lemezre figyelj oda,meg arra hogy rendszeresen legyen takaritva.A por sokmindent ki tud nyirni.
  • s14
    #2067
    Hozzáértők véleményét várom!

    SCPH-77004 Modbo 745-el ár/érték arányban (4.700 Ft csak a chip) korrekt választás?

    Nem "szétnyúzni" akarom a gépet, hanem 7végi kocajátékosként művelődni!
    (lényeg a "biztonsági másolatokat" gond nélkül vigye és ne kelljen részegységeket cserélnem néhány hónap játék után)

    Előre is köszönöm építő jellegű segítségeket
  • Smithie
    #2066
    Nézesd meg a ps-ed azt javaslom,nem biztos hogy a chip hibás...
  • jaszy
    #2065
    Nem! Abba nemkell!!! scph77004
  • Apus
    #2064
    Üdv. Láttam az Auchanba 21900-ért ps2-őt. Melyik típus? Az amelyikbe fejvédelem is kell?
  • Bendy
    #2063
    Olvastam, hogy memkártyáról is lehet futtatni az elf fileokat. Speciel én sms playert szeretnék indítani memóriakártyáról.

    Vastag PS2, a chip mindent visz, még a dvd9 írott lemezeket is. Gondolom mennie kellene a cuccnak, csak az a kérdés hova kell másolnom a BOOT.ELF filet? És melyik gombot kell lenyomnom a gép indításakor, hogy elinduljon a BOOT.ELF? Köszi a válaszokat.
  • dani z
    #2062
    játékok 500/db áron
    akit érdekel írjon.
  • Callme
    #2061
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám: Nagy Dragonball-os vagyok(hát lehet ez is probléma, de hagyjuk:D) és a Tenkaichi szériával nyomom csak a ps2-n. Most szereztem be a Sparking Meteort, és ahogy elindítottam(persze NTSC) nem volt semmi gond, a menüben is tök jó, meg minden, de amint elkezdődik a harc, olyan bugos lesz a kép, hogy nem látok belőle semmit... és csak egy pálya kiválasztásánál nem csinálja ezt, a többinél mind. A Tenkaichi 2(PAL) nál is csinált ilyet, de ott csak néhány karakternél volt olyan, hogy csak félig látszottak, vagy terljesen el is tűntek. Mi lehet a probléma? Megpróbáltam már nagyobb hz-es tv-n is(az NTSC miatt, mert a Sparking Meteor 60 hz-en fut), kiírtam többfajta dvdre, de nincs eredmény...A régebbi ps2-esemnél nem volt ilyen hiba, pedig már ott is játszottam a Tenkaichi 2-vel, és ott minden karakter látszott, egy szem hiba nem volt a játékban. Nagyon arra gyanakszom, hogy chip hiba van a dologban, mert a fej tökéletes, minden más játékot visz, mint a kisangyal, csak ez vmi cell-shaded grafika, vagy mit használnak ezeknél a játékoknál, és lehet a mostani chipem azt nem bírja... Mit gondoltok, megoldaná a problémát, ha kicseréltetném a chipet?
  • Krisztian7
    #2060
    FID:nem tudod véletlenül, hogy milyen chipet tesz ez a csávó a ps-ekbe?
  • turho
    #2059
    Az alaplap 1 szabad pontjára ahová elfér. Utána 20-22 vezetélkkel gyakorlatilag be kell hálózni az adott alaplapot, sok alattomos aprócska forrpontra :)
  • FID
    #2058
    Hova teszik a chippet?
  • FID
    #2057
    Szerintem igen. De nem kérdeztem soha!
    Az én ps2-öm ugyse garis! Nézd meg a galériámat.
  • turho
    #2056
    Így van. Ha nem esik le bizonytalan 1 vezető sem, akkor annak meg is kell maradnia.
  • jaszy
    #2055
    Ez igaz! Azért írtam vagy jó vagy nem. Olyan nemlessz hogy ma tökéletes 2 hónap mulva meg megváltozik a "forrasztások, jelutak, jelhosszok, tápzavarok"
  • turho
    #2054
    Függ azért....forrasztások, jelutak, jelhosszok, tápzavarok....
  • jaszy
    #2053
    Nemlehet csak egyféle képpen betenni. Vagy jó, vagy nem!
  • Wheeler
    #2052
    és attól nem függ, hogyan szerelik be a chippet? amúgy köszi a válaszokat^^
  • jaszy
    #2051
    Jóminőségü, nemkarcos lemez! 4X esen írva! Pormentes gép! Ennyi!
  • Wheeler
    #2050
    Akkor mitől függ ez az egész? nekem vannak ismerőseim akik jó pár éve tolják írottakkal és semmi baj a gépükkel.
  • jaszy
    #2049
    A chippelésre bizos. De a fejre senki sem ad. Azt szétlehet nyírni hamar írott lemezzel!
  • Wheeler
    #2048
    és adnak rá pár hónap garit?
  • FID
    #2047
    13.-kerület gömb utca a béketéren szélsz le a 14-es villamosról.
    9-ropit kérnek, és elég jo munkát csinálnak.
    Már pár haver vitte oda és semmi gond!
    Még acsávo azt is mondta hogy nincs valami jo hatással a fejre az írott dvd. De megcsinálja.
  • Krisztian7
    #2046
    engem is egy ilyen hely érdekelne.pm-ben is jöhet.kösz
  • Wheeler
    #2045
    Hali!

    Nem tudnátok mondaii nekem BP-n egy helyet, ahol tuti jó minőségben csinálják meg a csippelést? 6-10ezer ft-ig terjed az ár ahogy látom, de nem tudom ki csinál tényleg precíz munkát, mert sokáig szeretnék játszani:)
  • Rikimaru
    #2044
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hogy a fehérvári Gameplay-esek foglalkoznak-e chippeléssel?
  • Krisztian7
    #2043
    Hello, én is szeretnék venni új ps2 -t .most láttam az auchanban, hogy le lesz akciózva 20-ra, ennyiért meg megérné.ehhez kell esetleg tápegység vagy ami amit direkt kihagytak belőle, hogy olcsóbban el lehessen adni?
    Gondolom akkor megéri kichippeltetni, mert nem akarok szenvedni a swap magic-cel.A golenkonzolon láttam, hogy 7-ért megcsinálják modbo chippel.erről azt hallottam, hogy jó átlagos chip, én nem is akarok a ps2-n csak játszani.Itt csináltassam meg, vagy tudtok esetleg pesten vmi megbízhatóbb szakembert?
    Az új ps2 slim-nek mi a kódja mostanában? Van ezekkel vmi hiba, amiért megéri régebbit venni?
    Elöre is kösz
  • Smithie
    #2042
    A fantáziádra bízom!;)
  • jaszy
    #2041
    Ja :) hahaha Mit alakítanak át? A burkolatát!
    Mind1 nem kötekedtem csak szépen szóltam!
  • Smithie
    #2040
    Ki irta hogy chippelnek?Átalakitás szerepel a mondatban...
  • Petyko
    #2039
    HDL 8.b++ elf direkt a GOW2-re lett patch-elve, letölt -> elindít -> játszható.