2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Sera26
    #2158
    ModBo 4.0 vagy DUO3 Ultra?
    Ez a nagy kérdés...
  • kissnewl
    #2157
    küldtem privát üzenetet chippel kapcsolatban
  • turho
    #2156
    Ment reprivát.
  • turho
    #2155
    Hogy érted hogy felismeri? Logoig bejön? Mert ha nem, akkor nem ismeri fel olyan értelemben....
  • pee1
    #2154
    és valaki az én gondom/bajomra? tehát ps2 játékot szó nélkül cdről/dvdről,ps1et felismeri de nem bootol teljesen
  • Sera26
    #2153
    Szia Turho!

    77004-es gépbe milyet chipet építesz és mennyiért?
    Postai úton hogyan történik a fizetés?
    Elég messze (Miskolc) vagyok ugyanis tőled...
  • turho
    #2152
    Néhány manuálisan kapcsolható régi chip úgy vitte a filmet ha ps1 módba kapcsolták. De ez nem egészséges működés annyira.....Manapság ilyen nincs, megy és kész.
  • kilcsir
    #2151
    köszi srácok, amugy azért kérdeztem mert egy haverom vastag ps2je chippelt és nem viszi a filmeket
  • elims
    #2150
    Ps1es chipet vennék bekötési rajzzal,ha tud vki,írjon.
  • turho
    #2149
    DVD filmet minden normális chip lejátssza azután is, sőt, régiómentes filmlejátszás is támogatott. Továbbá automtán a megfelelő kímélő módban indít, nincs egy halom félredetektálás meg felesleges laser-indítgatások mindkét optikai tubuson.
  • pee1
    #2148
    viszi
  • pee1
    #2147
    dvdt még nem próbáltam de mindjárt kopróbálom multiformait.hu ps2->szervíz
  • kilcsir
    #2146
    és a dvd-filmet lejátsza?
    hol chipeltetted?
    Elöre is köszi
  • pee1
    #2145
    ja, de a leírása szerint támogat ps1 et is, sztem csak gyenge az olvasófejem..rengeteget darálja amíg felismeri..ps2 gammánál benyomom a lemezt és gyorsabban felismeri mint a gép
  • redbull0304
    #2144
    Ez jó??? Megéri? :)
  • redbull0304
    #2143
    Nah most már tuti, hogy chip-elés lesz! :)

    Nos akkor milyen chip-et is ajánlotok?

    Hol és mennyiért chip-elik be? Tud valaki egy jó helyet? :)
  • kilcsir
    #2142
    neked modboo 735öd van?
  • pee1
    #2141
    hát nekem sitty-sutty bevesz minden ps2 gammát 4xen írva de ps1 cd-t nem... ps2cd-t igen, nemtom miért lehet..egyszerűen gagyi a csipem, vigyem vissza?
  • kilcsir
    #2140
    hello!
    A modbo 735 chip az jó?miben rossz?
    modbo 760 jobb?
  • ecneb
    #2139
    am következő dolfgom az lesz, hogy csinálok valami ps2faq és felrakjuk ide mert ez már nagyon para :)
  • turho
    #2138
    Igen de a hackelt hdloaderek chip nélkül nem mennek (sokkal több játékot visznek mint a gyári, ez tény).
    50004 igen strapabíró gép már, nyugodtan chipelhető, tiszta környezetben minőségibb lemezekkel használva bírja....
  • Sera26
    #2137
    Akkor most hogy van ez?
    Bármelyik szériájú PS2-re lehet vinyót aggatni?
    Arra felteszem a játékot és chip nélkül viszi?
    Vagy hogy??:)
  • pee1
    #2136
    na írtam mindkét fajta cédére 4x sebességgel, alkoholizáltam is meg imgburn-al próbáltam de semmi. mi ajánlott ps írásra?
  • pee1
    #2135
    hát ha hdd-t veszel bele network adapterrel(ugyanis ezzel lehet rádugni a vinyót)+egy hdd loader progit akkor az semmilyen fizikai módosítást nem igényel..rámásolod a játékot gépről aztán uccu
  • pee1
    #2134
    hi
    nekem modbo 735 csipem van, 30003-ps2ben. gond nélkül elviszi az összes ps2 játékot, de ha belerakok egy ps1et nem mutatja a logót, tehát felismeri a lemezt, elkezdi játszani majd visszalép azzal hogy nem eredeti...4xen írom verbára.most fogok írni tdkra meg traxdata-ra
  • redbull0304
    #2133
    Sziasztok!
    Most jutottam el oda, hogy vagy chip-et vagy winchestert szeretnék bele!

    Melyik a jobb? Melyik a biztonságosabb? Mennyibe kerülnek kb? Ha Chip akkor milyet érdemes venni?

    A gépem: PAL SCPH-50004

    Előre is köszi a segítséget! :)
  • HoReSz1975
    #2132
    Én kiírtam és megy, semmi gondja, csak a 9G lemezekkel vagyok gondba idáig...
  • duality666
    #2131
    Halihó!

    Kiírtam a pro streetet, berakom a dvd-t várok a plastation 2 felirat be is jön na mondom tuti lesz game, erre se kép se hang utánna... ez miért van?
    Vagy valami boot cd-t kellene betenni előtte?
  • kilcsir
    #2130
    hali
    vettem egy ps2-t és van pár kérdésem.:)
    Ha chipeltetem a ps-t mien baja lehet töle az olvasofejen kivül?
    Az olvasofejhibát meglehet elözni vagy egyszer befog következni?
    Mien chippet tegyek bele?
    Én is néztem a multiformatot, az ő chipjük jo, lejátsza vele a dvd-t?
    Bocsi a sok kérdésért, és elöre köszi.
  • turho
    #2129
    Tipikus, de legalább a hozzáállás ok volt...
  • turho
    #2128
    nem
  • jaszy
    #2127
    "magyar ps2 amerikai játékot" Hmmmm most amerikai vagy magyar?
    Az NTSC-s játékot nemviszi a PAL os gép. Kivétel ha chippelt!
  • bhtzf
    #2126
    Hello!

    Valaki tudna segíteni nekem? Hol csinálnapk Pécsen PS2 chippelést?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • darthb
    #2125
    Sziaztok!
    A következő problémám van, remélem tudtok segíteni. E-bayen keresztül rendeltem Angliából egy játékot (jedi starfighter), ami elvileg angol. Nálam viszont csak franciául megy, a nyelvválasztás lehetőségét nem ajánlja fel bekapcsoláskor. Egy ismerősömet megkértem, hogy nézze meg, de nála is csak franciául megy. A manual teljesen angol, a lemezen fel sincs tüntetve, hogy egyáltalán van francia nyelv, ott is minden írás angolul van. Szóval a kérdés, hogy mit lehet evvel kezdeni (a francia nyelv elsajátításán kívül)?

    Más: a PAL formátumra beállított ps2 képes-e NTSC formátumot lejátszani, létezik-e valamilyen átalakító. Konkrétan magyar ps2 amerikai játékot visz-e?

    Előre is köszi a segítséget :)
  • zsuzska
    #2124
    Tegnap felvittem a gépemet az üzletbe, mint kiderült a forrasztással volt gond az egyik lábnál. Most már működik viszi a biztonsági másolatokat.
    Amúgy rendesek voltak, elnézést kértek a kellemetlenségért.
    Az üzlet a Multiformat.
  • SPANYOLVIgASZ
    #2123
    Sziasztok,

    erre az SCPH-77004-re kell fejvédelem is?
  • jaszy
    #2122
    Nagyon korrektek! Bízhatsz bennük!
  • zolo
    #2121
    Engem a chipes érdekelne, de ígyis várom a beszámolód :)
  • Rip
    #2120
    Én ma rendeltem tőlük egyet, chipmenteset. Szólok, hogy mizu, ha megjön.
  • zsuzska
    #2119
    Még nem írnám meg, hogy honnan rendeltem, nem akarom rontani az üzletüket.
    Viszem a gépet vissza nekik, majd utána megosztom a helyet veletek - nem akarom indokolatlanul rossz hírüket kelteni.