2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Atosz10
    #2198
    CSÁ

    CSippelésen kívül még hogy futnak másolt játékok ps-2-őn???
    Ha van ilyen hogy kell csinálni???
  • jaszy
    #2197
    Arrol nemis beszélve hogy a vaterán 15 ért árulta valaki a kártyát!
    Annyibol 2 chipp is belemenne!
  • turho
    #2196
    Minden játékot meg kell patchelni hozzá, azaz egyedi lemezeket gyártani, bugos még, fejlesztgetik stb....részemről nem annyira szimpi, Swap Magicot sem komálom mondjuk.....
  • JiBBeRiSH
    #2195
    Valaki találkozott már a Memor32 'modchippel'? Elvileg egy memóriakártya az egész, nem kell forrasztani meg semmi és viszi a másolt cuccokat vami hackelt firmware-el.
    Kiváncsi vagyok, hogy tényleg működik vagy kamu?:)

    A kártya honlapja:
    http://www.memor32.com/
    A hackelt cucc honlapja:
    http://www.mementoteam.com/
  • jaszy
    #2194
    Nem használunk chippet:) Ez nem az a bolt!
  • zsvidecz
    #2193
    Mi különbség van ezek a gépek között?? léccí segítsen valaki spch 77000, 77004,SCPH50004,SCPH-77004
  • zsvidecz
    #2192
    Csá nekem az lenne a kérdésem hogy mi a külömbség a vékony és a vastag ps2 között! spch 77000 jó?
  • turho
    #2191
    Ok, akkor jót használtok, ez azt jelenti!
  • jaszy
    #2190
    Szerintem jó! Satabil!
  • turho
    #2189
    Végülis van miből válogatni :) nem azt mondtam hogy hibás vagy xar a Modbo... Én nem fogadtam be, ennyi csak.
  • jaszy
    #2188
    Pedig a "gagyi" chippek közt a legmegbízhatóbb és az egyik legnagyobb tudásu!
  • turho
    #2187
    Szerinted én többek között miért nem csípem annyira a Modbo nevet?
  • broken brain
    #2186
    sziasztok.
    gondolom mindennapos errefelé ez a kérdés.
    érdeklődnék, hogy hova forduljak egy megbízható, jól dolgozó műszerészhez, aki el tud bánni egy 77004 es slim pöspövel, úgy hogy ne nagyon produkáljon nekem hibákat, tehát ismétlem, megbízható legyen az uriember keze.
    válaszotokat (priv) előre is köszönöm.
    sziasztok
  • AtisH
    #2185
    Csak érdeklődés szintjén kérdezném a szakemberktől mi a különbség a rengeteg különböző Modbo típusok között (Modbo 520/530/735/745/760, 2/3/4)? Ezt találtam hírtelen: "Please note only Modbo 520/530/735/745/760 is original modbo chip from official team. All other modbo like modbo 4.0/750/4.0+ etc is clone and no guarantee".
  • turho
    #2184
    Itt már sok mindent leírtam, de a szimpatikus érdeklődésre való tekintettel ment egy privát üzenet. Egynek....
  • kosza5
    #2183
    A nevet elírtam: - turho -.
    Bocsi.
  • kosza5
    #2182
    -Turhu-
    A szakmai tanácsodra lenne szükségem! Most szeretném chipeltetni a ps2-m. Kérdésem, hogy milyen chippel-"kkel" érdemes és hogy kb. mennyibe lenne? Nem szeretném ha átvágnának... A korábbi írásokból a -modbo 760- tűnik jónak, de én igazán nem értek hozzá. Az előzmények olvasatából úgy tűnik Te "szakmabeli" vagy, ezért kérdezlek. Mások véleménye is érdekelne.
    Annyit tudok, hogy az én ps2-m : 77004, vékony.
    Előre is köszönöm!
  • jaszy
    #2181
    Hívd őket! Lehethogy 1-2 mégisvan!
  • TaKy01
    #2180
    Afranc...
    De karácsonyig csak lesz?
  • jaszy
    #2179
    Egy DB gépük sincs! Ma beszéletm velük!
  • TaKy01
    #2178
    Magyarul megrendelhetem nyugodtan. :)
  • Smithie
    #2177
    :D Mindenki tesz érte hogy beszarjon,de főleg a hozzánemértő "kontár" magukat műszerésznek nevező "szerelők"... Tisztelet a kivételnek,és éljen a becsületes szakmabeli!
  • Seth
    #2176
    azt kihagytad hogy beszarik...
  • turho
    #2175
    15 év alatt beszarik ha a polcon áll bontatlanul, akkor is :)
    Ugyanúgy beszarik gyári lemezzel is, mert van egy bizonyos élettartama, mint mindennek :)
    Dohányfüstös retkes igénytelenséges közegben igen hamar beszarik.
    Szarrákarcolt fénysebességgel írt 10 ft-os lemezektől jó esélye van hogy hamarabb beszarik.
    Persze igénytelen hamis régifajta chippel a faramuci működtetés miatt jóhogy hamarabb beszarik.
    70004-esek egy része meg a kontárok miatt szarik be hamar.
    A legelső nagy gépek meg már zömmel be is szartak (tisztelet a kivételnek) :)

    Nem törvényszerű hogy egy moddolt gép hamarabb tönkemenjen, de többnyire az egész folyamat során a szerelőtől a tulajig mindenki tesz érte :DDD
  • pee1
    #2174
    hát akármilyen csipet rakhatok akármilyen gépbe, egy idő után akkor is hazavágja a fejedet ha pölö csak sony verba meg philips lemezre írsz..
  • TaKy01
    #2173
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy a multiformat oldalán láttam egy ps2-t 36E-ért, MODBO-735-ös chippel. Szerintetek érdemes megrendelni? Visz minden gamet, nem vágja haza majd a ps-t, stb?
    Mielőbbi válaszotokat várom! :)

    Köszi,
    TaKy
  • jaszy
    #2172
    Egy próbát megér! Szerintem igen. 1600 körül van egy kábel az nemnagy rizikó :)
  • bhtzf
    #2171
    Hello!Most chipeltettem a PS2m, de az NTSC-s játékok nem mennek tökéletesen, ugrál a kép a tv-n, és így nem lehet játszani.Láttam pár oldalon NTSC kábelt az megoldaná a problémám?
  • turho
    #2170
    Részben szereléstechnikai a probléma, részben meg van rá alernatív orvoslat, de ezt a beépítő embernek kell tudni/utánanézni.
  • tyler82
    #2169
    Nálam is előfordul ez. Nekem mondjuk SCPH50004esem van valami kézibootos chip van benne. Semmi bajom vele. Egyfajta lemezt használok és csak a saját magam által írt játékokat rakom bele. 150game hibátlan mind. De nálam is csinálja ezt a problémát. A lényeg hogy üríteni kell a gép RAMját. vastagoknál hátul kikapcs. vékonynál húzd ki konnektorból várj 4-5 mp. és vissza. (a lemez már benne legyen) és akkor kapcsold be. Ez beválik.
    Amúgy néha "besül" a chip, (nem lehet kikapcsolni a gépet) akkor is 220ból kihúzás segít. Amúgy ez nálam kb. minden 100. indításnál ha előfordul de lehet ritkábban...
  • pee1
    #2168
    de elméletileg igen
  • pee1
    #2167
    nemtom mivel nem tudok duplát írni
  • turho
    #2166
    Nem szabadna ilyet tapasztalnod. Lehet a szereléstechnika nem tökéletes. Ilyennel dolgozom. Minden chipnél előjöhet nagynéha 1-1 sikertelen felismerés, de csak igen ritkán. Mibe építetted és mennyit ment előtte ez is kérdés. Gyengülő fej is lehet....
  • kilcsir
    #2165
    a modbo 735 lejátsza az irott kétrétegü játék és film dvd-t?
  • Navaho
    #2164
    DUO3 ULTRA CHIP tulajok, beszereleők!
    Én magam építettem be a fenti chippet a konzolomba, most már kb. 1,5 hónapja. Amit furcsának tartok és érdeklődöm az ilyen chippelt szerelt gépek tuljajitól, hogy nálatok is így működik-e: Mikor berakok egy írt lemezt, akkor néha előjön a piros "tegyél be erdeti lemezt a gépbe" képernyő, mint ha nem lenne chippelt a gép. Ez úgy kiküszöbölhető, ha úgy rakom be a lemezt, hogy a lemezfedél lecsukása előtt RESET-et nyomok, ekkor szinte 100%-ig jól működik. Ezt a jelenséget már korábban is beírtam ide, akkor jöttek ötletek, hogy szar lemezre írtam, vagy hibás íróval...Nem hiszem, hogy ez a baj, mert TDK-val is ezt csinálja, mással is. Ami érdekelne, hogy a fenti chippel szerelt gépek tuljajainak van e ilyen tapasztalata? Nem fogok belehalni, ha így marad, mert teljes mértékben használható így is, csak mégis érdekelne, hogy másnál is van-e ilyen ó, vagy nálam van valami gond.
  • pee1
    #2163
    kiírtam egyet tao-ban és így se ette meg..ebben az a gáz hogy 2 cipősdoboz tele van ps1 gammákkal
  • pee1
    #2162
    ha spec indítással csinálom akkor csak fekete a kép! modbo735 chip (full autoboot of blablabla)multiformatnát szerelték be
  • turho
    #2161
    Szar chip, rossz ill. hiányos bekötés....vagy régi félautomata chip, amit spec gombnyomásal kell ps1-re rávenni (Pl. 2 mp-es powergomb-megnyomással indítani a gépet standby-ból vagy ilyesmi).

    Privátokra válaszoltam.
  • pee1
    #2160
    pont ez az..elkezdi felolvasni a lemezt, megjelenik a browserben is, de nem jön be a ps logó és kilép hogy eredeti lemezt a nagy képembe
  • jaszy
    #2159
    Célnak mindkettő megfelel!