62
  • Tokman
    #62
    Hi all nézzétek meg az oldalamat :)
    http://www.idsoftware.uw.hu
    Most csináltam ! nem gagyi! ha tetszik írjátok le persze oda :) Mirc en általába fent szoktam lenni és ha van Quake3 szerveretek akkor én szivesen kíron na enyi bye-ez
  • Dead
    #61
    Én aszondom, hogy nem kell sokat várni ettől a filmtől.

    Nem a Marson játszódik.
    A szörnyeket is a Hellboyból szalasztják.
    Nem a pokolból jönnek.
    Valami hülye vírusból lesznek (álá Resident Evil).

    Mi ebben a Doom?
    Meggondolom, hogy egyáltalán megnézzem.
  • soulhunter
    #60
    Hát,reméljük,h nem "Doom - The sucked movie" lesz a cime :D
  • Csiaki
    #59
    Detto ezt akartam mondani!
  • Csiaki
    #58
    Már elég ideje van Resident Evil 2.Kicsit el vagy maradva a warezos korral cimbilimbi!!
  • NEOreg3
    #57
    miylen?:O
  • odex
    #56
    de jó lessz a film
    halottam már egy pár dolgot hogy mien lessz
  • NEOreg2
    #55
    Bagge szétoffolunk itt mindent:D
  • Wing Rockling
    #54
    Most nyilvánosságra hoztad rendszeres tevékenységemet
  • NEOreg2
    #53
    Amikor az ember 1-et kattint a neten, letölti a filmet, megírja vcd-be, és nézi a házimozi rendszerén...
  • sweech
    #52
    Mikor lesz ez még tv-be mondmámeg?
  • TANKboy
    #51
    Pont ugyanezt akartam én is írni. Karl Urban azért fontosabb szerepben volt a Gyűrűk Urában mint a Riddick krónikájában.
  • RangeR
    #50
    Köztudott, hogy a Doom film nem a Marson fog játszódni, hanem a galaxis egy távoli pontján lévő bolygón, aminek semmi köze a Marshoz. Ugyanis ez nem a Doom játék, hanem a Doom film. Ami meg egyébként simán olyan lesz, mint mondjuk a Resident Evil moziverzió, azaz 1x meg lehet nézni, aztán gyorsan elmenni valami rendes filmre. Mert ezek a játékadaptációk úgy 15 éves korig célozzák meg a nézőközönséget. Az felett csak vicc az egész.
  • Wing Rockling
    #49
    A pokol pedig elég messze van, születésedtől egészen halálodig kell harcolnod hogy eljuss oda :)
  • Akitlosz
    #48
    "A rövid leírás szerint a film - hűen a DOOM-hoz - ... a nézőt a galaxis távoli pontjaira kalauzolja el."

    A cikk írója vajon tudja milyen játék is ez a Doom?
    A Marson játszódik meg a pokolban és nem a "galaxis távoli pontján". Szóval nem olyan messze tőlünk.
  • Demon Eyes Kyo
    #47
    hihető!
  • Demon Eyes Kyo
    #46
    hát ezaz, hogy gyár és nem igényesség
  • Sityi
    #45
    Ja, és AMtel TV-m van ATidia képcsővel...
  • Tetsuo
    #44
    he
  • Sityi
    #43
    Meghajtom vízzel; ha szivárog, majd akváriumot csinálok a TV-ből...
  • muerte2
    #42
    Ezze is van megoldás, a zalman kihozta az új katódsugcső hűtőjét a passzív kicsit nagy kb 4m2, a vantec is agyal valamin, bár s vízzel még gondjaik vannak.
  • NEOreg2
    #41
    MIlyen típusú a TV-d? Állítólag a katódcsó tuningolása túlmelegedést okoz.
  • Sityi
    #40
    Én meg megküldöm a 100Hz-et 112,36Hz-cel...
  • Wing Rockling
    #39
    Akkor karácsonykor nagy tévévásárlás lesz :) De az is lehet, hogy én csak kibővítem egy gyorsabb és intelligensebb komponensű képcsővel, beleépítem a Lehel hűtőt, és adok neki 1000 Voltot hogy gyorsabban generálja a film textúráit.
  • Wing Rockling
    #38
    A doom 3 mint játék is el van baszva, szal attól már csak jobb lehet
  • NEOreg2
    #37
    A filmhez carmakék egy teljesen új motort fognak készíteni, ami az összes pixart le fogja gyűrni reggelire, ám ennek a hátulütője az lesz, hogy a kazettás, meg dvd-s verziókon, amit az user megvesz a boltban, csak egy 1.5 milliós superplazmatv-vel fog indulni, különben nézheti a vacak 40 ezres tévéjén low-felbontásban 25 fps-el 75 hz-en:( A film nagyon parás lesz, ugyanis a valóságban a csávó nem tudja olyan gyorsan a zseblámpa-fegyver váltást megcsinálni(az hogy rákösse a géppityura az neki sem fog az eszébe jutni), miközben a (a szörnyek 95%-át kitévő) IMP-k dobálják főhősünkre a tűzgolyókat. Hogy a készítők spóroljanak a TV-k memóriájával a szörnyek elfognak porlani. Főhősünk akár még a dobozokat is tologathatja majd, ugyanis a filmhez készített fizikai motor páratlan lesz, az MI-ről nem is beszélve: a szörnyek meglátnak, jönnek, hátrálunk, lőnek, meghalnak, elporladnak.
  • Sadist
    #36
    Akkor már inkább a Max Payne-ből. Annak legalább szövevényes sztorija is volt, jó kis krimi-akciófilmet össze lehetne hozni belőle.
  • hopp
    #35
    resident evil 2 már régen van.. :D
    http://www.imdb.com/title/tt0318627/

    megvan dvd-n már egy ideje :P nem az év filmje, de azért egyszer nézhető
  • sweech
    #34
    Szerintem tökre el fogják baszni.
    Szeretnék pozitívan csalódni!
  • sweech
    #33
    Fasza lenne ha bábúkat dobálnának?
  • Sityi
    #32
    Előre félek, hogy elba...ltázzák... Eddig én még egyetlen olyan "játékból-film"-et sem láttam, ami igazán jó lett volna. Nem volt rossz a Tomb Raider, de nekem annyira nem jött be. A Street Fighter és a Mortal Kombat halál gyenge lett, A Kaptár még szódával elmegy (ha lesz 2. rész, ahogy az a végén sejthető, akkor a városban való mászkálásban több lehetőség van). Illetve készül a Silent Hill is, de az majd csak 2006-ban lesz bemutatva. Egy francia rendező Christophe Gans készíti - én ne ismerem.
    A Dommra rátérve: ahhoz képest, hogy a szereplők listája nem ismert, itt azért írnak pár nevet, bár azon sem lepődnék meg, ha tényleg csak ez a 7 ember szerepelne benne. Én azért várom, és reménykedem, méltó lesz a Doom címre...
  • Farseer
    #31
    amugy a csókának tényleg dúmos fele van :-)
  • Farseer
    #30
    "egyfajta sötét, zavaros jövőképet fest majd le"
    Naná.. halivud csak sötét és zavaros jövőképeket fest.. az lenne az igazi, a az idsoft csinálná géppel az egészet :-) persze csak miután konzultált a T. userekkel ,hogy milen legyen..
  • Alfa Of NS
    #29
    Felek teletoljak ezt is otvar szamitogep generalta szornyekkel.
  • bandia
    #28
    Ja, hogy ha nem nevezték meg a szinészeket, én 100% ra tudom, hogy The Rock, és ez az Urban csákó játszik benne.
  • bandia
    #27
    Ja, király, itt forgatják Prágában ehehe:) Ismerek egy csajszit, aki az editálásán dolgozni...Meg kéne nézni a Rock gyereket ehehe:)
    Reméljük jó film lesz...
  • galocza
    #26
    dettó, jason stathammel 8)
    bár urbanből jó doom-főszereplő lesz, bele tudom képzelni a doom2 nyitóképernyőjére ahogy vicsorog...
  • Wing Rockling
    #25
    A nézők infravörös szemüvegben nézik majd a vásznat, és elemlámpával világítanak közben :D
  • lola
    #24
    Ha a film a doom3-on alapul, akkor jó sötét lesz benne... Ja, és egy kis stúdióban is fel lehet venni a szűk terek miatt... LOL!!!
  • sweech
    #23
    A painkillerbő' is csinálhatnának filmet!!!