2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • mohus
    #1111
    AR MAX képes kezelni az USBs pendrivokat....bedugod a PS2 egyik usb portjába és az AR MAX memóriakártyakezelő progija képes retenni a max kiterjesztésű mentéseket....
    a pendrivról így pcre is másolhatóak a mentések és ott tárolhatóak
  • Norsz
    #1110
    mert mentés miatt kéne ,hogy fel tudjak dobni egy mentést a kártyámra
  • Norsz
    #1109
    hy
    venni akarok max drive-ot és az lenne a lényeg hogy nem e kell hozzá hdd a vagy internet vagy valami mert nekem sima ps2 van nem lapos hanem rendes sima és nincs hozzá semmi kegészitöm semmi csak memokártya
    hogy kell e valami kiegészitő hozzá?
  • Banyapapa
    #1108
    USB-s megoldás szar.de rákötni rá lehet.
    Kevés játk müködik vele,és állitolag sebbeségbe se mutat semmi jot.

    Azokhoz a maxdrive/xport cuccal mennek fel mentések pc-röl memoriakártáyra,de ezekhez kell még a USB cuccuk is.


  • vki
    #1107
    Hi!
    Hogyan tudnék felrakni MC-ra mentéseket, mert próbáltkoztam a CodeBreakerrel, de nem hajlandó bebootolni a lemez, a Gameshark nem működik, a többi módszert meg nemnagyon ismerem.

    A válaszokat előre is köszi.
  • vki
    #1106
    Hi!
    A SIMA PS2-höz USB-s vinyóval/rack-kel nem lehet hozzákötni valahogy a HDD? Mert most nincs money-m egy olyan network izére.
  • Norsz
    #1105
    idök közbe rájöttem
    ugy hogy nem kell abban a kérdésbewn segitség de a maxdrive fileokat hogy tuom áttöltreni a memoria kártyámra mi kell ahoz ????
  • Speedy86
    #1104
    Sziasztok!
    Tudom láma vagyok de lenne pár kérdésem!
    Szerintem elromlott a ps2 two fejegységem, mert fel se pörgeti a cd-ket és meg se próbálja elindítani!:(
    Ezért érdekelne ez a hdd megoldás!
    Úgy nem lehet megoldani, hogy a vinyó a gépben marad állandóan (pc-be)?
    És mondjuk hálókártyával összekötni a gépeket.
    A fejegységek így minden jel nélkül szoktak elromlani? Egyiknap király minden, másiknap meg 1millió próbálkozásra 1millió dvdvel se indul el semmi:(
    Előre is köszönöm a segítséget!
    (mennyibe fáj a slimhez egy fejegység?)
  • Norsz
    #1103
    hy
    nem tudja valaki hogy a vincsesztert hogy hivják ami a ps2-be meg nem netán max drive mert ha igen akkor hol lehet olyat kapni ha nem akkor mi az
    kösz elöre is a segitséget
  • Banyapapa
    #1102
    ezek beállitások:)
    itt kukk,mihez mit kell állitani
  • kgy89
    #1101
    Ez lemaradt
    6.No network support
    7.No UAB Patch
    8.Soul Calibur 2
  • kgy89
    #1100
    Hi!

    Valaki meg tudná mondani, hogy a hdl dumb-nál mik ezek a beállítások?
    1.Slow HDD Access 6.No network support
    2.No dvd9 support 7.No UAB patch
    3.Kill Hd Loader 8.Soul Calibur
    4.Date/Time fix 2
    5.Date/Time fix 3

    thx
  • Al Age
    #1099
    ULaunchELF vinyókezelő részével nézve a vinyón több partíció látszik, amelyek nagy része a feltett játékoké és egy van a HDLoadernek is. Ugyanakkor van még péládul __boot, __common partíció is, ezekről tudja valaki, hogy micsoda, illetve, hogy szabad-e ezekre másolni? Technikai akadálya nincs és a __common partíció például 1 gigás, amiből 6 mega foglalt, a többi tök üres.
  • mohus
    #1098
    faq nincs:)
    link van

    ezt nézd meg
  • JiBBeRiSH
    #1097
    Jó lenne egy faq.:] Mert van ugye a HDLoader, HDAdvance. Láttam mindkettőböl 3.0-ás verziót, de ugye van a 0.8b is. Most akkor melyik a jó? Melyiket érdemes használni? És mi a különbség?:]
  • Lammer
    #1096
    mar reg van "0.8.5" verzio is
  • mohus
    #1095
    a másolás mindegy...én pl az ISO-t tolom át HDL DUMB-bal PC-ről a routeremen keresztül a PS2be...

    a futtatási beállítás már nem mindegy...

    -HD loader kill
    -DVD9 support
    -stb
    -stb

    én tegnap dobtam fel a memómra az uj HDL DUMB-ot 0.8.4 most már 1,3MB/s ről 1,6 MB/sre nőtt a sebesség...egyre jobb a tempó és nem kell mindig szétszedni a gépet

    ja meg a HD Loaderből is egy számomra új verzió van 8/B patchelt verzió...mert az újabb gémek fagytak egyes helyeken HD Advance 2.0 alatt pl: Verdák, F1-06 és az Outrun Coast 2 Coast

    a gyerek meg vardázni akart...
  • baddeni
    #1094
    HI All!! Lenne 1 problémám remélem tud valaki segíteni. Vastag PS2-t használok vinyóval kb 4 hónapja kinyomtam vagy 5-6 játékot és eddig semmi gond nem volt majd elkezdett fagyni véletlenszerűen. Elmondom miket próbáltam eddig:

    nyomattam új formatot winhippel , próbáltam más vinyóval (a vinyók nem voltak melegek sőt még langyosak sem), több gammaval is teszteltem ami régen ment azokkal is, ott is fagyott , 1 originál játékkal is megnéztem DVD-ről (a vinyó benne volt ettől függetlenül) akkor is fagyott , utánna vinyó nélkül is teszteltem original gammaval akko is kifagyott........ AZTÁN azon agyaltam mit csináltam az utóbbi időben ÉS beugrott az optikai kábellel rácsatiztam az erőlködőmre... NA azt kihúztam a vinyót visszaraktam és egyelőre nem fagy ... BÁR félek nem ez volt a gond szal ha valaki tudná esetleg mi lehet a probléma kisegíthetne mert ha megint elkezd fagyni abba belepusztulok..........
  • kgy89
    #1093
    Köszi majd kipróbálom!!!!
  • JiBBeRiSH
    #1092
    Az mindegy, hogy mivel másoljuk a vinyóra a játékot (toxic, dms, hdloader, hdadvance)? Szóval ha nem is fut mindegyik cucc alatt, attól még látják a másik által másolt játékot?

    Remélem érthető voltam:D
  • Neme.
    #1091
    "Filmeket meg zenéket hogyan lehet feltölteni a merevlemezre? PC-ről Ps2-re!"

    Az eredeti kérdésre válaszolva... :)
    DMS Format toollal létre kell hozni egy PS2-es PFS partíciót, amibe PC-ben PFSExplorerrel, vagy PS2-ben HOST:-on keresztül lehet file-okat másolni.
  • snakeimp
    #1090
    SMS-sel megy, ja
  • turho
    #1089
    Ezt magyarázom :)))))))))))))))) (nem próbáltam ki sosem, de ez az elmélet, kösz hogy leírtad, nem tudtam a progi nevét. Lammer-effektus :D)
  • Al Age
    #1088
    Végülis ha úgy megy, hogy a media playert vinyóról indítjuk, akkor szerintem tényleg elég egy dev.1-es chip is, amivel az uLaunchELF-et kell indítani, azon belül pedig már vinyóról is lehet elfeket indítani.
  • turho
    #1087
    Jahm, asszem chip devmode 2 tudással, meg mediaplayer a vinyón -> örülés vanik. Illetve lehet Dev 1 is menne, de énis lusta vagyok :DDDD meg buta.
  • Lammer
    #1086
    pedig megy :P csak maceras :P
    (keretik utanaolvasni, nincs kedvem linkelgetni /lusta :P)
  • Al Age
    #1085
    Valószínűleg belefutottál a ps2-es játékok 94,5%-ából egybe, ami nem működik USB-s megoldással.
  • turho
    #1084
    Annak a forrasztásnak a külföldről rendelt anyagköltsége csak 12 k :(
    Vinyókábel, 2 speciális überfinom szalagkábel kb. 36 forrsztási ponttal, meg az ide-csati a gép hátuljára, felszerelő csavar+távtartó, na és egy kis modern kapcsolóüzemű táp a vinyó meghhajtására...Egyszer csinátam már olyat, nagyon jó lett elsőre, de nem én szereztem be, és megizzasztott a finom munka amivel járt :) Egy olyan gépbe került, amibe DMS! PRO SE chip volt, rajta a Toxic OS-sel és Toxic Biossal. Mai napig megy, a legkompatibilisebb vinyós megoldás, de csak ez a kombó, többe volt a mod mint a gép, és hát ki van baxva a vinyó a gép mögé, egy IDE-kábellel :)
  • mohus
    #1083
    sehogy
  • mohus
    #1082
    nálam elindult, csak a versenyindításkor adta be a kulcsot:(((((
  • Banyapapa
    #1081
    a játék megy USB-s megoldásal?
  • Gerisan3
    #1080
    Vettem egy 160Gb-os vinyót meg egy USB mobile Rack-ot.Bedugtam a Ps-be és meg is találta a vinyót meg a játékot rajta de ha rámegyek,hogy "Start" akkor ki írja "Please Wait Loading Title" de aztán nem csinál semmit cak itt áll.Mi a rákért nem megy tovább?
  • JiBBeRiSH
    #1079
    Jah, ezért vettem én is most vastagot. Mondjuk elég volt jó áron beszerezni egy 50004-es alig használt/chip mentes példányt.:)
  • Lammer
    #1078
    hehe ezert jo ha meg "vastag" geped van xD
  • kgy89
    #1077
    Filmeket meg zenéket hogyan lehet feltölteni a merevlemezre?
    PC-ről Ps2-re!
  • dinomano
    #1076
    PS2 slimre kötve mennyire fáj anyagilag a dolog? A s73 altal közölt "vinyó elég sérülékenyen és rondán lóg ki a tyúkbélen a gépből" - "tyúkbeles" megoldas nagyon gáz? (kinezetre+serülekenysegre)
  • Oldern the 1st
    #1075
    Jajj, ez nem ide ment :D
  • Oldern the 1st
    #1074
    HEHEEEE!!!

    Far Cry Instincts WII-re is :D

    http://wii.ign.com/articles/723/723080p1.html

    No urak? ;)
    (tudom, broáf a cucc - de igazából nem is :D)
  • kgy89
    #1073
    A formula one 2006 megy HDD-ről?
  • s73
    #1072
    A Hdd combo-s megoldás beszerelessél együtt itthon olyan 20-25 e közt fáj, de egy nagtyon igényes megoldás, csak egy kicsit lesz vastagabb a gép.
    A többi megoldás sem sokkal olcsóbb, mert vagy veszel egy usb-s rack-et (7-10 e) és az Usb advance progival kínlódsz, hogy csak kb. a játékok 10%-a megy (usb extreme-mel kb. 20%), vagy van. mikor az alaplapra ráforrasszák az adapter-t, és a vinyó elég sérülékenyen és rondán lóg ki a tyúkbélen a gépből (ez is 10 körül van tudtommal)
    Szerintem inkább fizess ki többet, de a hdd combo ház egy elég stabil dolog, nem néz ki túl rondán, majdnem minden játék fut rajta.
    Két hibája van, v14 és 15-ös gépet nem lehet rákötni, illetve aq memókártányáról bootolás nem megy vele. Pontosabban nekem még nem sikerült rávenni.