2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Banyapapa
    #1071
    slimhez

    ugyanez máshogy

    Amugymeg vatera árulnak ezt csakhát 18 ropi:O
  • dinomano
    #1070
    köszi infot, elolvastam...
  • KhanCommander
    #1069
    PS2 HDD Itt mindent megtaláltok a hdd-ről és hogy hogyan csatoljátok.
  • öregharcsa
    #1068
    ha jól olavstam régebben akkor ennek nagy tudója Lammer...szerintem keresd meg őt..
  • dinomano
    #1067
    Hmmm...ha valaki nagyon ráér, nekem is elmagyarazhatna, h. hogyan van ez a PS2-es vinyos dolog(mennyiben "fáj" kb.anyagilag vinyo arat nem szamolva) + ...Nekem is SLIM-em van, ha jol tudom ahhoz külön kell vmi adapter; nincs hely a vinyonak; mint régi nagy PS2-ben... milyen progik kellenek hozza? Sima FAT 32-es file-rendszerü formazott vinyo kell? Megy minden game?
  • Gerisan3
    #1066
    Hali!
    Van PS2-ön de tök új vagyok így vinyó téren.Valaki elmondaná,hogy hogy is megy ez és milyen vinyó kell?Jó az sima PC-s USB vinyó vagy más kell?Szóval midnent elkéne mondani mert nem tom,hogy megy ez.PS2Slim-em van egyébként.
    Jó lenne ha emailben leírnátok mindent.Köszi
    [email protected]
  • gabor34
    #1065
    sziaztok guruk köszönöm a segitseget, királyok vagyok!demég a usb vigyos dolog nem megy.ki irja hogy tölt és inentöl semi nem örténik!HELP!!!
  • Neme.
    #1064
    Általában azért nincsenek ilyen formában mentések, mert a legtöbbnek szüksége van a file dátumra is, ami módosul a másolgatáskor, és visszamásoláskor nem fog működni. Azért léteznek ezek a memcard backup programok, amik saját formátumban tárolják, hogy megőrizzenek minden infot, vagy pl az ULaunchELF, ami külön file-ba írja a dátumot másoláskor. Ettől függetlenül vannak olyan játékok is, amiknek nincs szüksége a dátumra.
  • Al Age
    #1063
    Nem tudom, én nem töltöttem le még mentést, csak a gamefaqs-on látottak alapján írtam, de szerintem valószínűleg csak ilyen formában vannak máshol is.
  • Banyapapa
    #1062
    Van oldal ahhol "normális",egyböl ( ha jol emléxem exeftp-vel lehet igy töltögetni rá) a memora rakhato mentések is vannak?
  • Al Age
    #1061
    Szerintem az a probléma, hogy a netről nem memóriakártyára való mentést szedtél le, hanem valamelyik játékmentés-kimentő-progi végtermékét (MaxDrive, CodeBreaker, X-Port...).
    Ahhoz, hoy ezek működjenek vagy kell a szóban forgó progi, vagy pedig a neten ár kell keresned a ps2 save builder (vagy valami ilyesmi) nevű progira, azzal meg tudsz nyitni ilyen fájlokat és azt tudod feltenni memóriakártyára.
  • ps two
    #1060
    ez hogy jön a winchesterhez?
  • gabor34
    #1059
    sziasztok guruk!!! kérdés:szetem le a netröl ps2 mentéseket és ráteszem a mc re és aszt irja ki hogy korupt file. hogy lehetne ráteni hogy műkődjőn? előreis kősz mindenkinek.
  • ps two
    #1058
    tudna vki mondani vmit erről az usb extremeről, mert lehet beszerezném
  • Banyapapa
    #1057
    milyen játék?
  • gabor34
    #1056



    Vaki help!
    Ps2slim+usb mobile rack+usbextreme win+usbadvance free, a játékot elinditva kiirja please wait, loading title és utána semmi történés.mi lehet a baj?
    kérlek válaszoj vagy valaki!!!elöre is kösz mindenkinek. cimem:[email protected]
  • Lammer
    #1055
    nezd meg a csatlakozast(vinyo+bba adapternel jol be van-e csavarozva etc), lehet bibi van... btw tedd pcbe a vinyot... formazd le es nyomass rajta egy full feluletszkent... lehet bad sectoros... :(
  • baddeni
    #1054
    Sziasztok lenne 1 nagy gondom Hdloaderrel tolom és mostanában fagynak a játékaim.... Pedig azóta már Winhippel újra formáztam a vinyót (seagate 20GB 5400) és úgy pakoltam fel a gammákat.... . A Grandia 3-at kinyomtam meg a Genjit addig nem volt gond de most Tekken 5 Guitar Hero fagy és össze vissza, van hogy 5 perc van hogy 1 óra után.

    Nem tud vki vmi megoldást?
  • Lammer
    #1053
    mar a 0.7Enel jarnak :P
  • ps two
    #1052
    Ps Two HDD

    18000-ért
    http://vatera.hu/item/view/real.php?cod=8756350
  • maruzst25
    #1051
    Azt szeretném megkérdezni hogy megvan valakinek a HDloader 07.c MŰKÖDŐKÉPES DVD verziója? Ha valakinek megvan légyszi priviben jelezze. Előre is köszönöm.
  • Lammer
    #1050
    ooize koszi, majd megnezem holnap(meloban vagyok :()
  • Neme.
    #1049
    Így történt. :)

    Some forum user:
    - Me neither, so is there no other way to make it run?
    Crazyc:
    - Try this. (attached files: hdlgetstat.ips.gz)
  • Lammer
    #1048
    nekem tokre priman mentek a kovetkezok: Seagate 8GB, maxtor 10,20,30 GBosak... csakigy hirtelen felindulasbol 4(de mint emlitettem korabban geczisok vinyot kiprobaltam es nem szarozott 1iksem, az ujabb WDknek van egy oylan szeriaja, aminel a szalagkabel es a tapkabel kozti tavolsag mas! pl: WD800 na azokat mivel keptelenseg beszerelni, igy ofkoz nem tudtam letesztelni... :DDD) :P
  • Lammer
    #1047
    meselj csak? ;)
  • Neme.
    #1046
    Yeah. :) De valamelyik .7c kapcsolót nem szereti, pl. nekem a /C /L /N /S /T5 /IM /IS /F /B opciókkal nem működött. Csak a /C-vel viszont igen. Az újabb peccserbe nemsokára beépítik.
  • Al Age
    #1045
    Időközben megtaláltam. :-)
  • Al Age
    #1044
    ToxicOS nélkül, mezei HDLoaderrel is?
  • Neme.
    #1043
    Az a 4 gigás biztos valami régi darab, meg 40 giga alatt nem is ajánlanak vinyót hdloaderhez. A 80-assal szerintem biztos, hogy menni fog.
  • maruzst25
    #1042
    Leformáztam egy 4 gigás vinyót a ps2-vel és tettem fel rá 2 játékot. De ha berakom a Pc-be akkor a PC felismeri de a winhiip már nem és a vinyó neve helyett is csak kriksz-krakszokat ír ki és nem enged rá pakolni semmit. Most az a kérdés hogy a vinyó nem jó neki vagy a winhiip-em??Mert holnap akarok 80gigás vinyót venni de csak akkor ha valóban szuperál. Ezért próbáltam ki a 4 gigással elősször. Sikertelenül.A ps2 felismeri és rá is pakol de a Pc már nem. Miért?
  • Neme.
    #1041
    Megy a Shadow of the Colossus vinyóról! :)
  • Al Age
    #1040
    Ja most látom hogy nincs chiped. Akkor hogyan gondoltad a memóriakártyáról bootolást?
  • Al Age
    #1039
    Ciki. Nekem megy gond nélkül.
  • Banyapapa
    #1038
    hátberaktam a memora ami a isoban volt,de semmi
  • Al Age
    #1037
    Sorry elírtam a címet, meg nem is linkeltem, így lesz jó:

    http://www.eurasia.nu
  • Al Age
    #1036
    www.euraisa.nu

    Regelj be és a ps2 cuccok között olyat keress, hogy fully patched hdloader 0.7c.
  • Banyapapa
    #1035
    haliho.
    Memora akarnám a hdloadert felrakni (van origi hdadvance-mivel chip az nincsen-,vinyon azzal a exeftp-vel,flashftp-n keresztül látni is a memot),na és a fájlt vagy fájlokat merre lelem meg amiket fel kell rakni memre??
  • dufi
    #1034
    Sziasztok szeretnék egy kis segítséget kérni. Véletlenül nem tudtok valakit aki kiütne egy PS2-est mert csak a gyári lemezeket olvassa be (kb 2-3 éves) már amúgy sem garis. Érdekelne még ehhez való memóriakártya és lehetőleg olcsóbban mint a boltban ja és játék valmi gyereknek való. Előre is köszi minden hozzászolást és segítséget.
  • Banyapapa
    #1033
    olyan nix,de azé köszi.
  • mohus
    #1032
    elvileg lehetséges

    csak egy jótevő emberke kell, aki átadja neked a memókártyája tartalmát:)