2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Banyapapa
    #1151
    80as samsungom van,télleg franko de rezonál
  • Al Age
    #1150
    Western Digital: csatik távolsága nem stimmel.
    Maxtor: melegszik, de többeknek van az és senki nem panaszkodik, ettől függetlenül én nem tennék bele ilyet.
    Samsung: rezonál (pc-mben is Samsung van, PS2ben is, két teljesen más típus, mindkettő rezonál).
    Seagate: nincs személyes tapasztalatom újabb típusokkal.
  • tukko
    #1149
    Milyen vinyót ajánlotok ps2-höz (Maxtor, Samsung, Seagate, Western digital stb.)? Az érdekelne melyik halk és melyik nem melegedik annyira!
    Azt hallottam hogy Samsung az elég jó választás! Több ember véleményét is várom!
  • mohus
    #1148
    nem megy
  • gammar
    #1147
    Sziasztok! A ps2 hdd-ről online játék még mindig nem megy ki tudja?
  • mohus
    #1146
    áhh az a b3....nálam egy kincs:)
  • mohus
    #1145
    lehet hogy a másolt cdt nem viszi a ps2je...öcsémé is gagyi:) még az eredeti ps1 gémeket sem visz:)
  • silverwings
    #1144
    Sziasztok!
    Akinek van esetleg eredeti (nem platinum) Tekken 4, Tekken 5 vagy Burnout 3-ja és eladná az irjon a [email protected] ra
    kösz
  • Haxley
    #1143
    A hd-loadert még be tudná olvasni.
  • Haxley
    #1142
    Szia M.ki! Az a problémám hogy a ps2-őm (slim, chippelt) egyre gyakrabban fagyogat,a Gran T.4-et már fel sem ismeri. Szakértők azt mondják megérett egy fejcserére. Az az ötletem támadt, hogy fej helyett beújjitok egy winyóval. Megoldódna a problémám? Tom hogy a fejcserét nem úszhatom meg, de eltolnám későbbre.
  • Al Age
    #1141
    Az ImgBurn szinte az összes képfájl formátumot ismeri és tudja írni.
  • Al Age
    #1140
    A képfájlt semmivel sem olvasom be, csak az ImgBurn write módját választom, kikeresem a képfájlt, amit ki akarok írni és 8x-osan írható lemezre 4x-esen írom ki.
    Régebben Neroval (6-os) írtam a lemezeket és azokkal sem volt gondom soha.
  • Banyapapa
    #1139
    az imgburn ugy tudom nemir ki cd fájlt,pl a bin cue is az asszem,keress oda ISO-t (vagy a decryptert irásra).
    A vinyo jonak kell lennie,elvileg nagyobbat is felismer,nem az a gond ott,ha már a loadert se tölti be.
  • angeluska
    #1138
    Ezt már próbáltam!Figy az img file-t(BIN,CUE) mivel olvasod be, mivel írod ki, hányszorosan írod???Én már próbáltam Imgburn-nel és Nero-val is!A válaszokat előre is köszi!
  • Al Age
    #1137
    Eurasia-n a PS2 utils között erre keress rá, szedd le és írd ki:
    HDLoader v0.8b (cd)
  • angeluska
    #1136
    Ezt most tovább olvasta, de a helyzet ugyanaz marasdt sajnos. Lehet, hogy túl nagy a vinyo?!? de attól még a progit be kéne neki olvasni, max csak a vinyot nem látná. Lepróbáltam játékot beolvassa. Most megpróbálom vinyo nékül mit lép.
  • angeluska
    #1135
    Igen van. Kb. 2éve chippeltettem, de nem tudom, milyen van benne.
    Már próbáltam a 0.8b-t is, de ugyanez a helyzet. A 0.8b-hez van patch és vmi source is ezekkel mit kell csinálni? Nem értem a játékoknál, ha ilyet csinál csak egy reset és utána jó. Most írtam ki a FREE_HDLOADER_CRACKED_by_PS2OWNZ-ISO mindjárt meg is nézem. remélem működni fog mert már kezdem feladni.
  • Al Age
    #1134
    Chip van a gépben?
  • angeluska
    #1133
    Hali! Köszönöm, hogy válaszóltál. Épp most probáltam ki a HD_LOADERfullypatchedv7c-t(iso file) imgburnnel kiirtam dvd-re és cd-re is, de a PS beadta a PIROS képernyőt(Insert ps or ps2 format disc), majd megprobáltam isoként is de úgy is ugyanez történt.
    Légyszi segíts!

    UI: egyébként 160GB-os SAMSUNG vinyo van benne.
  • Banyapapa
    #1132
    kicsit lejjeb lapozva a "melyik loader?-re" 0.8b irnak lennt.
    winhiip-re meg,hja,vagy ha ráérsz akkor hdldump.

    A"mit/hogyan állitsak be"hopppp
  • angeluska
    #1131
    Hi ALL!

    Légyszíves segítsetek rajtam. Ma vettem meg a ps2be az adaptert és a wincsit. És szeretném tudni, hogy melyik progit használjam hdloader vagy hdadvance és melyik verziót? valamint mindenképpen sztgép segítségével szeretném felrakni a vinyora a gamesokat, a winhiippel lehet ezt?? honnan tudom, hogy a gamest melyik módban kell feltenni a wincsire?

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • mohus
    #1130
    megoldódott

    winhiip átölt
    utána ppf patch

    és "döcögősen" indul...de a gém maga aztán klasszul néz ki
  • mohus
    #1129
    thx
  • Banyapapa
    #1128
    Amit én irtam,az a HDLdump 0.8.1-el ment fel.
    ISO méretet meg megkérdem,mert másnál van a cucc éppen
  • mohus
    #1127
    köszi az infót...

    de ez komoly?....ehhez szét kéne szednem mindent:) eszembe sem jutna elsőre...de legalább kiporszívózom a PC-t:)

    patchelt iso + HDLDumbos áttöltés megoldás valakinek már bejött?
  • mohus
    #1126
    igen ezt olvastam

    azt meg tudod mondani hogy mekkora az ISO file-od pontos mérete? patchelés után?

    amúgy thx az infót
  • brodix
    #1125
    PLS írjátok meg az e-maiom-re([email protected]),hogy hogy kell használni ezt a HDLoadert,meg hogy honnan lehet megszerezni!
  • s73
    #1124
    Úgy próbáld, hogy már fent van a vinyón, és a WinHiip-en keresztül engeded rá a patch-et. Így elvileg működnie kell.
  • Banyapapa
    #1123
    pedig elindul,asszem mode 1+3 a megoldás (persze pecselni azt kellet).

    Bár enyim origi loader,és igy a elsö videonak a hangja akadozik
  • mohus
    #1122
    FINAL FANTASY 12 nem akar elindulni HDDről...

    -mode 3-at kipróbáltam
    -patcheltem magam az us verziót
    -letöltöttem a patchelt FFXII-t

    egyik sem jött be eddig
    hdloader 0.8bm van
  • mohus
    #1121
    letölteni sehonnan, pár ezrest megér
  • brodix
    #1120
    PLS Help!
  • brodix
    #1119
    Honnan lehet tölteni HDLoader-t,és hogy lehet használni?
  • Al Age
    #1118
    Ha viszont mindenképpen kell lemez, akkor jobban jár, ha például kiírja egyre az eurasia-n megtalálható uLaunchELF progit, azzal nagyon sok mindent lehet csinálni, pl fájlkezelő (usb is), ftp szerver, vinyó kezelő.

    Sőt!

    Most ugrik be, ha beállítja defaultnak a memkártáyn levő hdloadert, akkor csak indítania kell a gépet, elindul lemezről az uLaunchELF és az meg pár másodpercen belül (amennyire éppen beállítja) indítja a hdloadert.
  • s73
    #1117
    Al Age-nek igaza van, egy eredeti Ps1-es játék mindenképp kell hozzá, ha nem tudja a géped a dev 1-et. Mondjuk Ps1-es játékot 2000-ért már utánad dobják, és a segítségével még a legtöbb fejhibás gépnél is működik a Hdloader.
  • evid
    #1116
    olvass vissza
  • brodix
    #1115
    HI!!!
    Pls mondjátok már meg,hogy mi kell ahhoz,hogy winchesterről futtathassam a játékokat,meg hogy hogy kössem össze a ps-sel meg mindent!

    Ja és pls az e-mailomra küldjétek már az üzit,ha küldötök!
    [email protected]


    Éljen a DBZ Budokai Tenkaichi!!!!



  • Al Age
    #1114
    Ami Neked kellene, az egy olyan chip, ami tudja a dev.1 módot, magyarul a memóriakártyáról bootolást.
    Ha nem tudja, akkor nem fog mindenféle lemez nélkül, csak úgy memkártyáról indulni a hdloader.
  • Angyisz
    #1113
    Hali !

    Már jó régen jártam erre, de mivel van egy problémám ezért újra itt vagyok. A probléma a következő rá kéne bírni a PS-emet (vastag PS), hogy a HDLoadert legyen hajlandó betölteni a Memory Card-ról.
    Első lépésként leszedtem az Eurasia-ról ezt "HDLoader MC Installer (Pal)" na a dolog innentől érdekelne tovább, ha tudtok segítsetek, köszi.
  • grande2006
    #1112
    ezt az ar max progit honnan tudom letölteni?