568
  • sorrow
    #488
    sagjoz

    játszd le a videófájlt az egyik irodában, azután kinyílik a liftajtó.

    Innentől kezdve kezd a játék úgy magával raadni, hogy nem lehet abbahagyni..
  • sagjoz
    #487
    Help me please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sagjoz
    #486
    Sziasztok!

    Segítenétek! A bandatagos szitu után vagyok jóval! Mikor egy iroda épületben vagy van egy fém dedktor de a lift nem enged fel pedig a pc-ket is megnéztem! Help me please!

    [email protected]
  • Dimitri
    #485
    A bandatagokat ne bántsd akkor beengednek és ott elkezdenek harcolni az ügynökökkel :D
    akkkor te be tudsz menne egy ablakon ahol találkozol a fekával.
    ha végképp nem megy nézz végigjátszás után : "second sight walktrought" egy keresőbe rd be és ott lesz egy csomó végigjátszás.
  • Balázs 17
    #484
    Segitség kéne!!

    A Streetlife-on vagyok és nem tok mit csinálni. Elvittem a csomagot, beszéltem mindenkivel. És nem tok eljutni semerre mert annyi ki****ott ember jön hogy az hihetetlen. Pedig szerintem az egyik ablaknál kell bemászni, ahol egy gépfegyveres hapsi lövöldöz. De amig odáig elérek .......game over!!!

    HELP ME!!!
  • Dimitri
    #483
    hát kösz de azon már egy ideje túl vagyok és képzeld még úgy is sikerült megcsinálnom hogy a csaj nem maradt a túl oldalon hanem átjött velem és csak utána szakadt le a faszerkezet. amúgy nem ott akadtam el és már sikerült megcsinálnom nem vettem észre a kulcsot az egyik zöldruhás faszinál.
    egyébként nem kell ez a lekezelő hangnem és egy csomó játékot végigvittem ami nem csak a hentelésről szól (lásd obscure,syberia 1 2, the neverhood stb..)
    tehát nem vagyok teljesen képzetlen az ien "gondolkodós" játékokba.
  • sorrow
    #482

    ez a gondlkódó ember játéka,

    emeld fel a padlót a két épület között és tartsd amí a csaj átjön
  • Dimitri
    #481
    végigjátszás nincs vhol?
  • Dimitri
    #480
    ÜDv!
    Most szereztem meg ezt a gemt egészen véletlenül :D és nagyon király , jó a storija csak elakadtam mégpedig azon a pályán ahol a tetőkön kell menekülni.
    beüzemelem a liftet utána nem tudom kinyitni a 1 emeleten a csajnak az ajtót.pedig sztem ott kéne lehozni a csajt be a liftbe át az udvaron és kész lenne a pálya.
  • dardevil
    #479
    Köszi - sikerült !
  • grebber
    #478
    Erre a részre tisztán emlékszem. :)

    Menj fel ott hátul ahol az a fekete bejárat van.
    Ott lesz egy ajtó nézz be rajta ott lesz egy kar azt huzd meg telekinézissel vagy mivel.Kinyilik egy ajtó.
    Oda ugy jutsz le hogy ezen a részen ahol állsz lesz egy fedő szt is le tudod szedni ezzel a képeséggel.
    Remélem érted.
  • dardevil
    #477
    Itt mit kell csinálni v. hova kéne menni. Már bejártam mindent.



    Előre is köszi !
  • SCooBYY
    #476
    Asszem be kell szálni a kocsiba....
  • dardevil
    #475
    Én még most szenvedek a csajjal, állandóan parázik, nem akar követni.
  • pot1
    #474
    Elakadtam az ESCAPE pályán.
    A gorilla melletti számítógéphez hol a jelszó, mindenfélét beír de az egyik jelszó sem jó.
    Hogy lehet a pályáról továbbjutni ?
    Feljutottam a parkolóházban egy sorompóig, hogyan tovább ?
  • grebber
    #473
    Na tegnap végre a végére értem.Igaz a vége előtt 6-7 pályával azt hittem hogy az utolsón vagyok mert egy txt félreinformált.
    Jó volt a game de nagyon.
  • rorr
    #472
    1! :)
  • soulhunter
    #471
    hány CD-s a jatek? csak azért kérdem,mer mindenhol csak ssdisk1.bin -t találok,és a "disk1" azért utal arra,hogy több lesz... és amig nemtom mennyi,addig inkább nem szedek le semmit,ne foglalja feleslegesen a helyet :)
  • Duddits
    #470
    Én is megcsináltam. Szerintem elmegy.
  • grebber
    #469
    Én a BiA-nak is igy csináltam ésszerintem jó lett.Pc-s nem tudom miért nincs.
  • Duddits
    #468
    Hááát... Nem tudom. Egy sima képből nem tudtam korongot csinálni, pedig csak a széleit kellett volna levágni... :-(
    De megpróbálkozom az Xbox boritóval. Az szerintem jobb mint a PS2.
  • grebber
    #467
    Szerintem szedd le a PS2-es korongborítot és a ps2 logot meg a playstation 2 feliratot könnyen le lehet szedni,és akár helyükre mást tenni.
  • Duddits
    #466
    Valakinek van korong boritója?
  • pauly
    #465
    A charm képességgel meg kell nyugtatni,és akkoe leereszkedik a gyerek,és utánna ha joltudom megmutatja hogy hol van az utolsó gyerek is.
    Egyébként én is 1-2 helyen elég sokat szarakodtam,pedig valójában egyszerű :)
  • grebber
    #464
    Na ismét elakadtam ugy néz ki a vége ilyen elakadok félpercenként feeling lesz :(

    Ott vagyok ahol 2 gyereket megmentettem és nem tudok merre menni csak visszafelé de ottis csak egy teremig ahol egyik kisgyerek lebeg a levegőben.
    Mit kell csinálni?
  • dardevil
    #463
    Sikerült, 1 picit továbbjutnom. A gorillákat megnyugtattam, ajtó kinyilt, most gépezek.
  • dardevil
    #462
    Elakadtam, már a 3. pályán.

    Valami laborban vagyok ahol gorillák vannak bezárva, most kaptam meg Charme tulajdonságot.
    Köszi !
  • sorrow
    #461

    ARSENAL - nak:

    A lemez a WC melletti raktárban van egy kicsit visszább a folyosón.
  • pauly
    #460
    Igen,én elég ritkán viszek végig egy játékot,de ezt én is végigviszem.
    Itt látszik hogy nem a grafika a lényeg egy játéknál :)
  • CarajoEsp
    #459
    Hmmm....éppp most vittem végig. Nem lennék fent ezen a késői órán ,ha nem lenne a játék tényleg remekbeszabott. Ennyire összerakott történettel nagyon rég nem találkoztam. Nálam 10/9-de csak azért vonok le egyet ,mert kicsit rövid volt.

    Grebber: Van egy kis szoba, ahol vannak UDv-lemezek. Ezekből felveszel egyet, majd átmész a kamerás szobába(asszem),ahol lesz egy jegyzet ,amit hanson írt. Azt kell elolvasni. Majd át a harmadik szobába és ott az egyik gépről átmásolni az UDV_re a letöltött e-mailt. A másik gépbe berakni ,majd elindítani.



  • grebber
    #458
    Akkor ez a gáz mert lemezt nem találtam sehol az ég világon.
  • Shep
    #457
    mert az még nem is kell, menj vissza a szobába és egyik gépről pakold rá a lemezre a video filet a másikkal meg játszdd le, Jaa hogy nincs lemezed, előrébb van a sufnisban.
  • grebber
    #456
    Na már átmegyek alatta,és nem jelez.
    Most viszont a liftet nem tudom használni mert kér valami key-t.
    Mát átnéztem mindent de nem találtam semmit.
  • grebber
    #455
    Hát majd megprobálom.
  • pauly
    #454
    én kinyirtam őket :)Ha meg riadóztatnak,akkor elbujtam egy idore es kesz.
    De ott 2 őr van ha jol tudom,en kinyirtam mindkettot csndben,es nem riadoztattak.
  • grebber
    #453
    És az öröket hogyan csalom el addig onnan??
    Mert vannak páran.
  • pauly
    #452
    Az átjárót a telekinézissel kilehet addig kapcsolni amíg átmész.
  • rorr
    #451
    nem!
  • predakon
    #450
    megoldás a RELOADED verzió,mindent kiirtottak belőle,csak crackelni kell és kész
  • predakon
    #449
    ez a játék nagyon nagyon jóóóóó,ha okés lenne a kamera akkor tuti befutó lenne.
    anno nagyon szerettem ps1en a metal gear solidot,ez a játék tök olyan,a zene pl sztem néha ugyanaz.
    Mindeki próbálja ki,rég nem játszottam már végig játékot de ez nagyon tetszik.