568
  • Kaszi46
    #448
    gamepadot tudott vki konfigolni a játékban? nekem egyáltalán nem ismeri fel(logitec rumblepad), igy nem is tudom beállítani
  • tiroxine
    #447
    Végigcsináltam a Starforce Nightmare-os procedúrát, és ezt adja ki a cd ellenőrzése után: "Failed to identify the disc in the drive. Insert a licensed disk." Na mindegy.
  • grebber
    #446
    Ez nem is az utolsó pálya volt :(

    Most a Conspiracy pályán vagyok ott fullra nem tudom mit kell csinálni.
    Bejutok egy gép rendszerébe,de utánna nem tudok hova menni mert mindig észrevesznek mert van egy átjáro ami érzékeli a fegyvereket vagy mit.
    Meg van egy liftis de nem megy az semerre mert észrevesznek.
    HELP!!!!
  • grebber
    #445
    LOL na ezt ne.Semmi hülye vak voltam már megvan.
  • grebber
    #444
    Az utolsó pályán megtorpantam.
    Ott vagyok ahol van egy bázis és egy alagút vezetne oda ,de lézervonalak védik.
    Mondom ez nem akadály kilépek a testemből de nem találom a kapcsolot.
    Közben az embereim harcolnak és vészesen fogy az energiájuk ezért mindi visszamegyek felgyógyítani őket.

    Hogy jutok át ezen a lézeres uton??
  • ronhaven
    #443
    mindegy mar megvan
  • ronhaven
    #442
    De amugy marhajo, mar vagy 20 perce szaladgalok, neha neha visszanezek a szamitogepre es folyamatosan jonnek a spamlevelek, hogy vegyen mittomenmilyen gyogyszert, 25%al olcsobban,meg Quazambique allamban puccs utan ki akarja menekiteni negyedmillio dollarjat az orszagbol, es adjam meg a bankszamlaszamot:D
    Na de a lemez tovabbra is merrevan?

  • ronhaven
    #441
    Elakadtam az NSE palyan mikor egyik geprol masikra kell atrakni a videot lemezen, csak nem talalok sehol lemezt. Az hol van?
  • Drex
    #440
    Egy kis snipR bug :)))


  • Shep
    #439
    nekem is ez volt, vmi bug lehet, addig addig mászkáltam a fickó után hátra, meg asszem le is ütöttem, hogy a végén a csaj átadta a csomagot.
  • petee
    #438
    Sziasztok!A fagyás ellen most tulajdonképp mi a megoldás?Mert eddig nem derült ki pontosan,vagy én vagyok a ?
  • grebber
    #437
    Valaki help #425 !!!!
  • sorrow
    #436
    Amikor megkaptam az egyik alternnatív befejezésnek,
    hogy elkapnak és megköszönöm a segítséget
    "az én utolsó barátomnak aki maradt", hát majdnem sírtam.

    Ezt csak az érti aki játszott vele és meghalt...., mások pedig csak játszanak a populáris játékokkal,
  • Maxtreme
    #435
    Ok, szoktam, csak most lusta voltam :)
    Sorry :)
  • hykao #434
    Légyszi használj thumbnail-es képfeltöltőt (http://www.imageshack.us/) a bazinagy képek és a sokáig töltődés elkerülése érdekében.
  • dardevil
    #433
    Újra kedvet kaptam hozzá, folytatom tovább, ezt semmiképp nem akarom kihagyni !
    A 3. pályánál járok.
  • Maxtreme
    #432
    Tényleg nagyon jó!!! Azt leszámítva amit mondtam az előző postomba.
    Most vagyok annál a résznél mikor a csajt kell megkeresem a diliházba.
    Ha ennek a játéknak kicsit szebb lenne grafikája, nálam eddig az év játéka címet kapná.
    Baromi jó story, abszolút nem sablonos játékmenet, eredeti ötletek !

    Játékélmény 10/10
    Kezelhetőség 10/6
    Grafika 10/7
    Hangok 10/9

    Ittvan pár saját készítésű kép:









  • sorrow
    #431
    Ez a játék HIHETETLEN ,

    ilyen eredeti és megdöbbentő játékbefejezése talán csak a
    Metal gear Solid játékoknak van. Az utolsó 2-3 fejezet maga volt a tömény Paranoia.
    Felejts el mindent amivel eddig játszottál ilyen befejezést még sose láttál...

    (játékmenet, irányítás terén sokat kölcsönzött a MGS-tól.)
  • rorr
    #430
    pedig nagyon jó játékot hagytok ki!
  • Thanatos
    #429
    maximálisan egyetértek, énis emiatt függesztetem fela gamet..., iso még nem lett törölve de ahogy foggytán a hely attól félek ez elsz az első ami repül... :/
  • Maxtreme
    #428
    2 dolog miatt lett tele teljesen a tököm a játékkal.
    1. A célzási rendszer hihetetlenül szar. Ennél bénábbal még nem volt dolgom.
    2. A mentési rendszer. Vagy másfél óra játék után hogy ne lehessen menteni, azért kicsit túlzás.
  • Thanatos
    #427
    őőő én ugy emléxem maponként ment, de már elég rég jáccotam vele
  • Maxtreme
    #426
    Azért kérdem mert az első map vége után nem kérdezte hogy akarok-e menteni..:/
  • grebber
    #425
    A banda megvan.Beszélek velük.Megyek viszább megyek egy ajtó felé ami mögött a egy csaj van de előtte jön egy bejátszás ahol egy bandatag és egy őr verekszik lelövöm az őrt.Bemegyek a csajhoz már a gyerek is ittvan.

    Azt csomagot hogyan honnan?Beszéltem én mindenkivel.
  • gesa
    #424
    Nálam 1024x768x85-be futnak a dolgok. Kipróbáltam a 85-öt, de azzal nem müxik. A játékban a video opcióknál 1024x768x85-öt mutat és max. 60 képkockát jelenít meg a program másodpercenként. Vajon mit állítottunk ezzel?
  • Thanatos
    #423
    konzolos beütés ala mentesz amikor vége a mapnak... :(((
  • Maxtreme
    #422
    Igazán nincs mit, ezért van a forum vagy mi :)
    1ébként menteni hogy kő bent? :D
    Vagy a szokásos konzolos beütés? ala mentek mikor majd én akarok? :)
  • EmThor
    #421
    jézus... na lehet h visszarakom, köhike
  • Maxtreme
    #420
    Kutattam az ini-be, mondom megpróbálom kikapcsolni a fullscreen-t, hátha az a baja.
    Ekkor láttam meg hogy 60hz-en akar futni a progi. Namondom az jó mert nekem be van lőve hogy 100hz-en menjen a monitor. Átírtam és láss csodát. :)
    1ébként sztem baromi jó game. Az első pálya lenyomása után legalábbis tetszik.
    Gépigény nem nagy, graf se olyan szörnyű.
  • Duddits
    #419
    Neki nem működött!
  • gesa
    #418
    Tényleg működik. Gratulálok. Erre hogy jöttél rá?
  • Maxtreme
    #417
    Megvan a hiba.. :omg: :omg: :omg:
    A game cfg file-jába átírtam a 60hz-t 100-ra, és most megy.
  • syabi
    #416
    sziasztok!
    egy kis segitségre lenne szükségem! a "Conspiracy" nevü résznél vagyok, de aszem bugos a játék nálam. megycsinálok mindent a pályán, ahogy kell: lemásolom a filmet a diszkre meg elinditom a vetitöteremben, de amikor vége kellene lennie a pályának, akkor nem történik semmi. elméletileg akkor van vége a pályának amikor elinditod a filmet és bemész a vetitöbe. ha vki tul van ezen a részen küldjön nekem már nekem egy save-t vagy vmi.
    kösz
  • Duddits
    #415
    Aham, majd megnézem, köszi.
  • Shep
    #414
    számítógépből tudd meg a lift kódját, őröket kerüldd ki vagy produkáldd nekik magad attól a sarokba bújnak
  • ThugEdge
    #413
    van egy gádzsi,aki az egyik helységben van,aszem arra kell menni,ahol meglátod először a bandát,na ott előtte kall vhova bekavarni és beszélj a gáréval,az elküld egy csávóhoz,aki szintén a közelben vanad egy pakkot,amit oda kell nekik adni és onnantól veled vannak,ha jól emléxen
  • Duddits
    #412
    Az első pályán hogy kell az őröket likvidálni? Vagy, hogy kell átvinni?
  • EmThor
    #411
    köszi, de töröltem, ha lesz türelmem és lelkierőm újra előveszem, addig jó játékot ;)
  • Thanatos
    #410
    akkor akár abba is hagyhatod a reklámozást...
  • grebber
    #409
    Azon a pályán aminek a neve Streetlife mit kell csinálni mert van egy banda vagy mi és ha bemegyek a területükre kinyirnak mint a szart sose fogynak el??