568
  • Ramires
    #528
    Én most nem tudom hogy mi van.. Feltettem, key-t beirtam, nem működött, crack-elgettem, nem működött, most letöröltem, pár nappal később újra feltettem és megy.. Nem értem DE LEGALÁBB MEGY :D
  • Sheke
    #527
    a rescue nevű pályán amikor a csaj hülye akkor mit kell ott ahol ha leesek nemtok felmenni és a lift be van szarva
  • hykao #526
    Már készül hozzá magyarítás: KATT
  • Kristóf00
    #525
    HY sajnos az enyém csak probaverzios :(

    tudna vki adni 1 linket amin van vmi amivel teljjesé tudnám tenni??

    pls!!
  • Ramires
    #524
    Tudtok mondani pár oldalt, ami ezzel a játékkal foglalkozik? Lehet magyar, külföldi. Készül hozzá magyarítás? Engem nagyon megfogott a játék ;)
  • Duddits
    #523
    Innét.
  • winder
    #522
    nem tudjátok honnan lehet letölteni cracket?????
  • winder
    #521
    Pontosabban ezt írja ki "enter a disc key for the disc labelled SSDISK1"
  • Mustang2005
    #520
    Akkor a crack és kész!!!
  • winder
    #519
    reloaded
  • Mustang2005
    #518
    CD key-t kér?????

    Nekem csak crack file volt és ment utána

    Reloaded verzió vagy CLONE CARBON ????
  • winder
    #517
    Helloztok nem tudom feltenni a second sightet mert cd keyt kér megtudná valaki mondani a kódot kössz sürgős helloztok
  • Duddits
    #516
    Magyarítás nincs, végigjátszást meg nem tudom.
  • evil 007
    #515
    honnan szedhetek magyarítást vagy végigjátszást??????????
  • Duddits
    #514
    Mondattagolás rulezz...
  • Duddits
    #513
    Nincs.
  • wewe
    #512
    van magyarositasa ha van hol?
  • dunga
    #511
    Megy ez, kellett a segítség, lekötelez.
  • dunga
    #510
    Ja, visszaolvastam, megprobalom.
  • dunga
    #509
    Ave. Elakadtam a Conspiracy-n azt hiszem. Így kezdődik, hogy bemegyek az épületbe, ül eg yőr, betölti az adataimat és leütöm. Na, tiszta üres a pálya, mindenkit meghalasztottam, de nem tudom mit kell csinálni. Liftekbe kell vmi kártya, vagy merre induljak?
  • Siffredi
    #508
    Kell egy belépő kártya, amivel egy nagy irodába tudsz majd bemmeni, ott meg egy számítógépről információkhoz jutsz majd...
    A belépőkárta pedig abban a teremben van, ahol a majmok vannak bezárva - a zárt vezérlőben lesz, de ide nem tudsz bemenni, használd a telekinézist.
    Tudom igy elég kevés az info, de keresd és megleled :)
  • bogyesz
    #507
    a kiképzés utáni pálya.amikor a kiképzés után visszatérek a liftbe
  • dardevil
    #506
    Az melyik, mert én már nem emlékszem rá.
    Hol akadtál el ?
  • bogyesz
    #505
    hellosztok!azt szeretném kérdzni hogy valaki nem-e tudja hogy hol lehet leszedni ehhez a játékhoz egy magyar végigjátszást?ha nem az sem baj csak mondjátok meg hogy az Experimentation nevű pályán hogyan kell tovább menni!előre is köszi
  • dardevil
    #504
    Én a 15. pályánál tartok ! Sztem is nagyon jóó game.
    Ahhoz képest, hogy csak 1 CD...
    A hangulata nagyon magával ragadott és a graf is elég jó sztem.
  • Seth
    #503
    1. Isolation
    2. Preperation
    3. Experimentation
    4. Fieldwork
    5. Escape
    6. Madness
    7. Rescue
    8. Reliance
    9. Entrapped
    10. Streetlife
    11. Teamwork
    12. Breakout
    13. Conspiracy
    14. Infiltration
    15. Childcare
    16. Confrontation
    17. Redemption

    Még hátravan pár pálya....
  • Gareth
    #502
    Meg tudná valaki mondani, hogy hány pályából áll a játék? Kevés időm van rá, de végig akarom vinni :) A Reliance-en vagyok épp és nekem is nagyon tetszik!
  • dardevil
    #501
    Nagyon köszi !
    Most sikerült. Köszi !
  • Dimitri
    #500
    Ennek a lemezesnek működnie kell ahogy leírtam mert én szórol szóra így csináltam meg.
    Az a lényeg hogy ha elindítod az ajtóhoz közelebbi gépen a videót (miután átmásoltad) nem szabad leállítan hanem az ott fog menni és akkor kell átmenni a vetítőterembe ahol kis movie következik.
  • Dimitri
    #499
    bővebben hol? Kijutottál a szobádból?
  • bogyesz
    #498
    hellosztok!!elakadtam a second sight -ban az első pályán!kapásból ahol felébredünk!!légyszi segítsetek!!előre is köszi
  • Caine
    #497
    Nem tudom valaki észrevette-e már, de a kiképzésnek a végénél, amikor végig kell menni a gyakorló pályán egy paintball stukkerrel és lelődözni vagy kikerülni az őreket, ha visszafelé indultok el, fel lehet veni egy éles assault riflet és azzal durrogatni katonáék hátsójába . Van ennek valami gyakorlati haszna (bónusz részek a játékban, elágazás, mittomén) vagy csak poén. Sikerült így is eljutnom egy darabig, de ilyenkor q sokan lesznek hirtelen és persze visszalőnek ők is.
    Még valami, a játék végéig pizsamában fogok bóklászni? Kicsit Arthur Dentes feelingje van így a dolognak ...
  • dardevil
    #496
    Nem sikerült !
    Másolgattam én már mindent, de semmi. A nagy Tv a vetítőteremben már kásás meg zúg, de kép semmi.
    Én lassan feladom !
  • Dimitri
    #495
    sztem azt magától föl kell hogy vegye.
    aztán odamész a géphez (a hátsóhoz) és mint a windowsba :D áthúzod a filmet az udvmi mappába így rákerült a lemezre az adat. majd átmész a másik géphez és elindítod a filmet
  • dardevil
    #494
    Conspiracy pálya - Sztem én is itt akadtam el, de nekem nem sikerül. A lemezek megvannak, de nem veszi magához őket.
  • Seth
    #493
    abba a kis raktárba van, ami arra a folyosóra nyílik,ami a végén kettéágazik és jobb irányba ott a fémdetektor :) remélem érthető
  • sagjoz
    #492
    Hohóóó help me please! thx
  • sagjoz
    #491
    Szia!

    És a lemezt hol találom???? MErt körbe néztem mindent és semmi anélkül pedig nehéz lesz!
  • Dimitri
    #490
    ja és utána még nem a lifen mész fel hanem van egy visszaemlékezés.
  • Dimitri
    #489
    tényleg innentől rohadt izgalmaas a game. (nem mintha eddig unalmas lett volna:D)

    sagjoz ha még mindig nem tudtad megcsinálni akkor a 2 számítógép közül a z egyikről át kell vinni lemezen (udvmi a neve a lemznek aszt hiszem) a másik gépre és ott el kell indítani a videót.
    Majd telekinézissel megbibrálod a fémdetektort és be a nagy terembe ahol megy a film.
    ezutáán aszt hiszem van még 2 pálya és kész.