97

White Noise-kritika


2 ígéretes paráztatós film

  • winnie
    #17
    többek között, hogy eldugták januárba, plusz a marketing sem megggyőző. de remélem tévedek
  • winnie
    #16
    az anyagi vonzat persze, hogy nem érdekel, csak a kérdés onnan indult ki, hogy itthon be lesz e mutatva a white noise.
  • Sadun Tryst
    #15
    az anyagi vonzata sztem senkit nem érdekel. legyen jó a film, a többi meg a rendezők baja :)
  • CSOCSO
    #14
    s miert??
    (ne spoilerkodj pls)
  • CSOCSO
    #13
    aaevp.com?
  • winnie
    #12
    a white noise, sajnos. szerintem összesen fog annyit hozni, mint a saw most hétvégén. (18M)
  • Seth
    #11
    régebben találtam egy ilyen oldalt ami az E.V.P.-kel foglakozott. rengeteget lehett meghalgatni, hát mitne mondjak este a sötétben kicsit se volt sokkoló egy -kettő
  • CSOCSO
    #10
    melyik van bukasra itelve?
  • CSOCSO
    #9
    vajt nojsztol mai napig kiraz a hideg!! uberbrutal!

    grudge trailerjet meg latom minden nap... hja meg a saw et is.. majd meglassuk melyik milyen
  • winnie
    #8
    a grudge, ami amerikaiara, nem kör-szintűre, de absz nem rosszra sikeredett az lesz, a white noise meg valszeg nem. (csak akkor lesz, ha jó pénzt szed össze, de a film bukásra van ítélve) - ha horror, akkor talán az ugyancsak múlt héten bemutatott saw mellett tenném le a voksom. csöppet sem eredeti, de baromi stílusos:)

  • Punkerwork
    #7
    itthon lesznek ezek moziban?
  • LezLee
    #6
    Talán azért mert az eredeti kör is japán, meg az eredeti Grudge (Ju-on The Grudge) is japán. A japcsik nagyon értik a módját, hogyan lehet befosatni a nézőt :)))) Sok jó ötletük van az biztos, ráadásul az amcsi Grudge-t is az a japán direktor rendezi, aki a Ju-on-t is csinálta.
  • Sadun Tryst
    #5
    jah nekem is az ugrott be, főleg a háttér miatt (ha valaki nagy haraggal hal meg...). de szerintem ez is jó film lesz :)
  • Garfield
    #4
    A Grudge meg kissé Kör-utánérzésnek tűnik.
  • Sadun Tryst
    #3
    jah. én már nagyon várom... :)
  • Garfield
    #2
    A White noise trailerjét már láttam néhány hete, nagyon para filmre lehet számítani.
  • Sadun Tryst
    #1
    White Noise Trailer
    The Grudge High Tariler (közvetlen link)

    tessék írni a vélemények a trailerek után.