97

White Noise-kritika


2 ígéretes paráztatós film

  • #97
    The grudge 3
  • momit
    #96
    honnan lehet letölteni a fehér zajt torrent file-ben,
  • Jano
    #95
    Úgy van.
  • bigfoot
    #94
    és az élő muki meg segített nekik?
    és akkor a videó hogy volt?hogy mutatta meg a jövőt?
  • grebber
    #93
    Tehát akkor itt is van Grudge 1-2 japán és van Grudge 1 amcsi és lesz 2.is?
  • Jano
    #92
    Lesz, 2006-ban - az amerikai verziónak.
    Az eredeti japán verziónak már van.
  • grebber
    #91
    The Grudge-nak van 2.-része?
  • PLackó
    #90
    amúgy szerintem a grudge sem volt rossz,a kör 2-nél mindenképpen jobb ami számomra hatalmas csalódás,ritka szar film.
  • PLackó
    #89
    amúgy egyet mondjatok meg. atrailerben a jelenségről van szó.honnan tudják hogy az kinek a hangja?:P
  • Duddits
    #88
    Ha nem a filmre figyelnek, biztos...
  • PLackó
    #87
    Jelek,az is tényleg jó.
  • CSOCSO
    #86
    grudgeon az egesz csalad bealudt:) ennyit errol
  • KeKKSZike
    #85
    Mindkettő filmet megnéztem, de nekem egyik se tetszett! A White Noise egy fokkal jobb volt!
  • CSOCSO
    #84
    hat at railertol engem kirazott a hideg.. akarhanyszor neztem meg:))))))))0
    sztan a film..hat nem lett olyan jo.. kb ketszer ilyedtem meg.. es nem az tortent amit vartam.. en ertettem a filmet de mast vartam...

    egyik nagy kedvencem a Jelek. azt vegigizgultam es sehol nem volt gyilkolaszas meg ilyenek!
  • PLackó
    #83
    ezt én sem értettem.
    amúgy szerintem egész jó kis film lett,és akármilyen gyilkolászás nélkül is lehet hátborzongató egy film.megmondom őszintén hogy én a trainertől paráztam be nagyon,amikor a bizonyítékokat mutatják..
  • Iori
    #82
    a 3 faszi azok rossz szellemek voltak, akiknek lelkek kelletek és ebben a főhös megakadályozta(beavatkozott) őket. Ők voltak a rossz fiúk, és igen ők ölték meg végén MKt.
  • mikike
    #81
    ma néztük meg a white noise-t

    tudja valaki mi volt a lényege, mert én nem
    most akkor ki ölte meg a főhöst egy szellem?
    és miért gyilkolt a munkása?
    és miért 3 faszi volt a képeken?
    ???

  • Marko002
    #80
    Már nem igazán tudnám jól elmesélni, kb. 2 hónapja láttam utoljára, azóta átestem jó pár film nézésen. :) (a Fűrészt sajna nem láttam)
  • ugot2know
    #79
    Akkor biztos bennem van a hiba,mert a Fűrészt felfogtam,de ha tudsz segiteni,akkor meséled el a filmet!
  • Iori
    #78
    nana, a Freddy vs Jason az egyik legjobb horrorkomédia az utobbi években, veri az összes szar horrora akadva filmet
  • Marko002
    #77
    Szerintem aki szarnak titulálja ezt a filmet, az csak egyszerűen nem érti a történetét.Ha a cselekmény össze-vissza ugrálásától kiakadsz, akkor te sok jó filmről lecsúszol asszem. Valószínűleg nem szeretsz gondolkodni filmnézés közben. Akkor tényleg neked való a vértől csöpögős, értelmetlen hentelős Freddy vs Jason.
  • ugot2know
    #76
    No,tegnap este megnéztem ezt a ragyogó filmet!Nem tudom ki irta,de egy összecsapott szar forgatókönyv a történet összevisszaugrálása arra késztetett,hogy baltát vegyek a kezembe,de eljött a vége,ami azt sejteti,hogy ennek a "semmiértelmemaszatolás"nak lesz folytatása!Hát köszönöm,de azt hiszem ebből nem kérek!Egy Freddy vs. Jason 100szor jobb,még ha nem is vagyok rajongója a páros valamelyikének...
  • BADE
    #75
    Ha úgy állok hozzá,hogy szar nem fizetem ki a drága pénzt a moziban.
  • Sadun Tryst
    #74
    én így szoktam azokkal a filmekkel lenni, amihez úgy is állok hozá, h ez szar.
    és akkor már nem is tudom komolyan venni.
    pl. szánom bánom de moziban már nagyon untam a LOTR3 végét, és haverokkal az utolsó 20 percet végigröhögtük. :D
    szal hozzáállás kérdése az egész.
  • Duddits
    #73
    Otthon nézd meg és este 8-9 felé sötétbe! És csak akkor fogsz röhögni rajta ha az a szándékod... Mi csak egyszer-kétszer röhögtünk rajta....
  • bigfoot
    #72
    fehér zaj
  • BADE
    #71
    Huhh,ettől a Grudge-tól annyira beszartam,hogy még most is mosom a pelust!:)
    Egyáltalán nem ijedtem meg,sőt inkább röhögtünk rajta,pedig nem itthon néztem,hanem moziban!
  • Duddits
    #70
    Mi a magyar címe?
  • bigfoot
    #69
    megvan a white noise!!
  • Tatyla
    #68
    jajj dehogy...
  • Duddits
    #67
    Az biztos!
  • Iori
    #66
    mondasz valamit :)
  • Loál János #65
    Meg előre se. :O)))
  • Iori
    #64
    pedig a neved azt sugalja :)
  • NiGhTM4R3
    #63
    Nekem most az lesz, igaz nem 11kor, hanem csak 10kor.
    Engem talán nem fognak Rémálmok gyötörni :)
  • Iori
    #62
    nézd meg éjjel 11kor fülhallgatóval egyedül a szobádban, garantálom hogy hátra se mersz nézni
  • Tatyla
    #61
    hát a gyerekek félnek is az ilyen filmektöl:P...
  • Duddits
    #60
  • Loál János #59
    Ha Sarah Michelle Gellar-t látod benne, akkor igen. :)
  • NiGhTM4R3
    #58
    Tehát nekem nem az amcsi átok van meg...grr