227
Donnie Darko film, filmzene
  • sirdond
    #107
    azt már láttam, ezenkívül egyéb? de azért kösz
  • OPM
    #106
    hasonló: the butterfly effect
    csak kicsit bugyutább, könnyebben emészthető csomagolásban :)
  • sirdond
    #105
    mi az hogy nincs??? ezt nem értem. nem alkotottak ilyen téren más filmet???
  • _Vegeta_
    #104
    Nincs ilyen, Szivesen. :>
  • sirdond
    #103
    hali
    most töltöm a rendezői változatot, de érdekelne még pár ilyen filmnek a címe. mondanátok nekem?
    előre is kösz.
  • _Vegeta_
    #102
    jokerdes
  • Maco13
    #101
    Cső!
    Az álmos kép sztem az alternatív világot akarja szimbolizálni. De lehet nem. Viszont valamit nm teljesen értek : Miért ébred Donnie a legelején ott, ahol később látja az időalagutat? Valamiféle körkörösségre utalna? Nem vágom, pedig qrva sokat törtem a fejem . Ha van 5let lécci írjatok
  • Jano
    #100
    Ték, szerintem megveszem dvd-n.
  • _Vegeta_
    #99
    #79
  • OPM
    #98
    már elég rég láttam sajnos a normált, de úgyemléxem volt már szó itt a topicban a különbségekről
  • fifi
    #97
    majd írd már le mi a különbség a normál és a rendezői változat között...
  • OPM
    #96
    no mind1, elkezdem szedni a rendezői változatot dc-ről
  • OPM
    #95
    az endless torrents-en ígérte valaki hogy felteszi a DVD verziót, de napok óta nem müxik a lap...
  • _Vegeta_
    #94
    Ilyenekkel nem kell foglalkozni. Latszik h csak a szereplesi vagy hajtja, minden alkalmat kihasznal h szerepelhessen. Valoszinuleg nem is latta a filmet, csak bele-belenezett vagy esetleg tenyleg megnezte, de ebben az esetben az ertelmi szinvonala nem tul nagy.

    Aki az eye es a dd-t is szar filmkent emlegeti azzal nagyon nagy baj van.

    Javasolt a legkozelebbi pszichiater mihamarabbi felkerese. Gyors gyogyulast kivanunk!
  • fifi
    #93
    Ha értenéd nem mondanád hogy gagyi...
  • fifi
    #92
    hogy a te értelmi szinteden nincs jelentése ezeknek a filmeknek az csak te szegénységi bizonyítványod, -ha egy kukkot sem értesz belőle-
  • Jano
    #91
    Gratz!
  • flashX
    #90
    Akkor nem érted.
  • ALCATELGOD
    #89
    ÉBREDJ!!!

    Hát ilyen egy szar filmet is régen láttam (ja pont tegnap The Eye - A szem)....

    Őcsém az a nyúl :-))...... én értem a filmet, de nagyon gagyi....
  • flashX
    #88
    Egyébként nem is emlékeztem erre a képre.
  • _Vegeta_
    #87
    Aha, erdekes erdekes.
  • flashX
    #86
    Hááát....
    Lehet egy szimpla álom is, a jövőre nézve is(elárasztja az iskolát).
    A felhők meg majd esetleg jelenthetik lelkének akkori felszabadulását...
    Csak tudnám hova vezetnek az ajtók a kép jobboldalán....
  • _Vegeta_
    #85
    Pfuu. a pontos idot mar elfelejtettem es most lusta vagyok mekkeresni. Kb a film kozepenek a kozepenel, amikor donnie alszik es ezt almodja. :)

    fifi: En ugylatom ez a suli folyosoja akar lenni, de tul nagy es az ocean kozepen van. Hmmm, de a filmben a vilagvege csak donnienak az, nem ? Nah mindegy még gondolkodok rajta. :)
  • fifi
    #84
    világvégét... /?/
  • flashX
    #83
    Ez hol van?
  • _Vegeta_
    #82
    Azt mondjatok mar meg mi a rákot akar ez jelenteni...

  • _Vegeta_
    #81
    Sztem ha lattad az elozo verziot, akko mar felfogtad. :P
  • Debi
    #80
    Az úgy qva szar, sztem jobb ha mindenki maga fogja fel a lényeget, és annál jobb ha maradnak sötét részek, mert akkor meglehet nézni még1× :P
  • _Vegeta_
    #79
    Szoval a rendezoi:
    Zeneket kicsit felcserelte (sztem igen elonytelenul, mert ugy volt jo), aztan kicsit maskepp lett megvagva h erthetobb legyen az amcsiknak is. :P
    Rengeteg + kisebb jelenetet rakott bele a leg figyelemre meltobb a "A philosophy of time travel" konyvbol a reszletek. Ettol egyszeruen teljesen ertheto lesz a sztory a hulyenek is. :P
    Viszont meg mindig maradtak nallam sotet reszek:
    Pl, Meg mindig nemtudom miert nevet Donnie azon h sikerult neki, megmentette a vilagot, de meghal. En speciel nem nevetnek. :) Utalast se tesz arra h miutan meghal mi lesz vele, vagy lesz-e egyaltalan.
  • Panzermeyer
    #78
    Jah... azt hittem azon kívül még van más is...
  • _Vegeta_
    #77
    Lasd->#71-es hozzaszolas. + Van benne nehany kihagyott jelenet. De NEM MIND!
  • Panzermeyer
    #76
    Látta már vki a rendezői változatot? Miben más, mint az eredeti?
  • Blasta
    #75
    Rééééndzsör!!!!! Gyere vissza és elemezz tovább, ez valami frenetikus!!!!!!!!! :-DDDD
  • Blasta
    #74
    LOOOOOOOOOOL
  • _Vegeta_
    #73
    Keres Donnie Darko->(kiad)kivalaszt->kattint. persze ez csak vicc vot.
    Keress ra es ottlesz. 3verzio van. ;)
  • OPM
    #72
    hol van hozzá? én ott csak 1 cd-s verzióhoz láttam
  • _Vegeta_
    #71
    a feliratok.hu n elirtak a linket a felirathoz. Egyebkent van hozza. De a D.C. tok vacak lett. A zeneket ilyen szarra cserelte le a rendezo.
  • OPM
    #70
    ehhez a 2 cd-s verzióhoz nem tudja vki, hol találok feliratot?

    Donnie.Darko.Directors.Cut.DVDRip.2004.XVID.AC3.CD1.AmbientMike.[VeryCD.com].avi
  • cherockee
    #69
    DD rajongók kis help kéne ide....

    1. megvettem DVD-n ezt a masterpiece-t, bareomi nagy kedvenc, matrix és fightclub-al 1ütt, és ezért szeretnék mindent látni belőle....dvd-n a mokép által 2es régiós kiadású vna meg, amelyik elején cska a kék nyúlkopcsifej van... van egy másik, ami elején a koponya + 6 arc van, az az amerikai, de sajna az régió1es, és magyarhonban nem kap6ó...namost engem az érdekelne hogy nicns e + valakinek mégis, vagy hasonlók, esetleg leszedte e netről, másolta-e valahonnan azt ami ezen nicns rajta... (pontosan a mienken nincs rajta angolul: • Art gallery, production stills, theatrical trailers and TV spots
    • "Mad World" music clip • Easter eggs) egy másik forrásból: Rounding out the disc are five TV spots, the smashing, if bean-spilling, theatrical trailer, Kelly's beautiful video for Gary Jules' cover of Tears for Fears' "Mad World" (in crisp stereo), eleven cast filmographies, nine crew biographies, the Donnie Darko website (a rather muted experience this way, flipping through it like a book), Kelly's liner notes for the upcoming soundtrack CD of Michael Andrews' score, the complete "Cunning Visions" infomercials, galleries of convincing faux book covers, the cue cards telling the parable "His Name is Frank," production stills, and conceptual art..
    egy harmadik forrásból: ° Interviews With 20 Principal Cast And Crew Members
    ° B Roll Footage
    ° The Philosophy Of Time Travel
    ° Website Gallery
    ° Artwork Gallery
    ° They Made Me Do It Art Exhibition
    ° They Made Me Do It Making Of UK Art Gallery
    ° Cunning Visions Gallery And Infomercials
    ° Theatrical Trailer
    ° TV Spots
    ° Extensive Cast And Crew Filmographies
    ° Easter Eggs



    2. directors cut, ami 2 dvds lesz, és ugye tavasszal remélhetőleg lesz itthon is, az teljesen ujra lett vágva? Mert nem találom az extrái listáján semmit, ami a jelenetekre vonatkozik.....valami infó erről? amcsi változata már van, és ahogy nézem a listát gyakorlatilag az amcsi első kiadásos dvdk extrái full rajta vannak ujra, meg 1-2 kis aproság, meg az ujravágás...:D

    3. valaki akinek megvan a dvd megvan a fordítása az időutazás filozófiájának? elméletileg ahogy a boriton irva vagyon benne kéne lennie a füzetnek, magyarrra fordítva....benne is van a helye, de nekem csak korong volt a dobozban, semmi más....hmmm?
  • flashX
    #68
    Naon csönd van.