3734
Adobe After Effects
  • xelag
    #46
    http://a2clan.com/forum/showthread.php?t=219&goto=nextnewest


    szépen tölthetitek az aftert teljesen ingyen (teljes verzió)
    van hozzá egy crack és ha azt bemásolod az adobe/aftereffects/support mappába akkor lessz teljes
  • xelag
    #45
    micsoda?
  • nemcsakfeel
    #44
    URL gomb basszameg!
  • xelag
    #43
    hy mindenkinek remélem örültök majd neki tudom hogy honnan lehet az aftert ingyen letölteni a teljes verziót
  • Gladiator
    #42
    nem tudja vki mért nem tudom letölteni az adoberól az after effectset, meg mondjuk úgy semmit sem? beírom az adobe id-met, meg kódomat, azt cask tölt, nem megy tovább a letöltéshez.
  • besenyő
    #41
    sziasztok!

    Tud nekem valaki segíteni, merre találok magyar nyelvű leírást, az Adobe After Effects sorozathoz?

    Köszi!
  • Pakosz
    #40
    HI all! lenne 1 kerdesem: az effekteket lehet idorendileg szabajozni 1 filmen belul hogy meddig tartsanak? Ha igen akkor hogyan? Thx
  • Atika :o)
    #39
    Hat en sem ertek hozza tulsagossan sajnos amugy szivessen segitenek.Ezert keresek en is olyan oldalakat ahol jo kis tutorialok vannak mert meg szeretnem tanulni kezelni a progit
  • Gladiator
    #38
    utómunkálatokra. menj el a www.adobe.com-ra, aztán meglátod mire jó.
  • Z
    #37
    hé srácok! regeljetek már egyet az atw-n, aztán mutassatok valamit, hogy mire jó ez a progi. Vagy mit tudtok. Vagy mit tudom én! :DDDD
  • Gladiator
    #36
    amúgy te mennyire értessz az AE-hez? mert én egyáltalán nem, csak tetszenek ezek az izék amiket lehet velük csinálni. szal fordulhatok hozzád szakmai tanácsadásért?
  • Gladiator
    #35
    ja. ezek király plug-inek az ayatowebes cuccokhoz is kell ez a trapcode plug-in.
  • Atika :o)
    #34
    Nemtudom hogy ezt az oldalt ismered e de van rajta egy ket plugin es egyket lehuzhato tutorial is

    http://www.trapcode.com/
  • Gladiator
    #33
    tutorialok:

    http://www.toolfarm.com/tutorials/TPSCS-organicpaper.html
    http://ryanw.washingtoncs.com/ryan-w/tutorials.html
    http://www.creativecow.net/articles/aftereffects.html

    de keress rá googleval, azt kapsz egy csomót. ha találsz vmi jót linkeld be. engem főleg a szöveg effektek érdekelnének.
  • Atika :o)
    #32
    jonak nez ki nem probaltad a demot?? Esetleg egesz valakinek nincs meg?? :)
  • Atika :o)
    #31
    hat kar hogy nem ugy van az oldal mint tutorialos mert nagyon jo kis dolgok vannak ott.Nem tudtok valami jo kis oldalat esetleg ahol meg vannak valami jo kis tutorialok???
  • Z
    #30
    ja, jó fejnek tűnik!
  • Gladiator
    #29
    rendi.
  • Gladiator
    #28
    visszaírt a japán srác, az ayatowebes:

    My Website is Not TUTORIAL but TIPS.
    I can only do giving a hint.
    I think that "trial and error" are the most important.
    It is the most pleasant.

    But
    If you send your AEP file to me.
    I can analyze it.

    Thanks.
  • Gladiator
    #27
    na, ez még egy brutális program leet, a képeket elnézve. marha jó tüzet csinál.

    Curious
  • Gladiator
    #26
    a kb. 100 tutorialból van 3 egész jó itt:

    tutorialok

    és jól is van leírva
  • Gladiator
    #25
    az
  • Z
    #24
    After effects önálló progi?
  • Z
    #23
    LOL! Nagyon...
  • Gladiator
    #22
    aha:)

    -Héj srácok! Láttam a Terence és Philipet. Ki akar megérinteni?
    -.....
    -KÉRDEZTEM VALAMIT BASSZAMEG!
    -....Húúúú...
  • Z
    #21
    Cartman? :))
  • Gladiator
    #20
    írtam neki. remélem megérti, mert nem vagyok vmi penge angolból. japánul is csak pár szót tudok.
  • Gladiator
    #19
    ja, amúgy ezt csak poénból kérdeztem emg így, nehogy vki komolyan vegye (South Parkban volt)
  • Atika :o)
    #18
    Ja irj neki mailt aztan tudasd velunk is hogy hogy kell megcsinalni mert eleg jo kis tutorialok vannak ott csak tenyleg nagyon gyeren vannak leirva :)
  • Z
    #17
    Mostanában nem érek rá videozni, mert elég sok egyéb elfoglaltságom van. :\

    Amúgy miért nem írsz egy e-mail a honlap tulajának, hogy hogyan is kell csinálni?
  • Gladiator
    #16
    khmmm... tényleg nem kell renderelni. hülye voltam. na, mind1, de akkor is magyarázza már el vki, hogy hogy lehet megcsinálni az ayatoweben lévő cuccokat, mert nekem csak feketeség látszik.
  • Gladiator
    #15
    nem, a preview-t is renderelni kell. ez tuti. szal te hogy szoktad? vagy nem tudsz vmi tutorialt a neten?
  • Z
    #14
    Nem hinném, hogy renderelni kéne, mert arra van a preview, hogy renderelés nélkül is megnézhessük amit csináltunk.
  • Gladiator
    #13
    te tudod használni? én akármilyen effektet rakok rá, mindig a sima videót játsza le. tom, renderelni kéne, de hiába nyomo azt a render quee-t, vagy mit, nem tom, hogy azután mit kell csinálni, mert suta vagyok. help!
  • CodeRed
    #12
    Valaki mondja már meg hogyan kell feltörni mert már csak 28 napot tudom használni pedig qrva jó!
  • Z
    #11
    az hoty működik? bármilyen videot lehet vele effektezni? vagy csak adobe premiere-rel készülteket?
  • Z
    #10
    áfter effekcet még nem is láttam harc közben! :D
  • Gladiator
    #9
    vazze, roszz a spacem
  • Gladiator
    #8
    hát énezeket nem tudom megcsinálni. megcsnálom amile vanírva,aztán csak egy nagy fekete képernyőt látok, mikor lejátszom. az after effectsben jártasabbak meg tudják csinálni?
  • Z
    #7
    Nyugi! Türelem rózsát...