3734
Adobe After Effects
  • Sonajk @:o)
    #88
    "Amúgy átadhatnánk egymásnak a tudásunkat ha már tudun egy s mást"
    Hát ebben gondoltam, hogy osztom (tehát megegyezik a tieddel) a véleményedet.
  • xelag
    #87
    Osztom a véleményed
  • Sonajk @:o)
    #86
    mit?
  • xelag
    #85
    nem értem
  • Sonajk @:o)
    #84
    Osztom a véleményed
  • xelag
    #83
    igen
    kössz mindent
    Amúgy átadhatnánk egymásnak a tudásunkat ha már tudun egy s mást
  • Sonajk @:o)
    #82
    Ment a válasz :)
  • xelag
    #81
    én is letöltöttem már ezt az oldalt
    mit csináljak a cuccokkal,
  • Sonajk @:o)
    #80
    Ha valakit érdekel, töltse le ezt a videót és nézze meg. Nem semmi. Ügyesek a srácok.
  • xelag
    #79
    de nem tudom hogy mit kell velük csinálni?
  • xelag
    #78
    kössz
  • Sonajk @:o)
    #77
    Válasz ment vissza ;)
  • xelag
    #76
    küldtem egy emailt
  • Sonajk @:o)
    #75
    Ha dobsz egy e-mailt, választ kapsz a kérdésre.
  • Gladiator
    #74
    akkor ez most kimarad az életemből.
  • Sonajk @:o)
    #73
    De bizony annyi.
  • Gladiator
    #72
    hány giga? ugye nem 14 * 4.7?
  • xelag
    #71
    hol lehet ezeket letölteni?
  • Sonajk @:o)
    #70
    Nem. Még nem próbáltam egyiket sem. (Most éppen a 9600pro helyére bekerült 9800pro kártyámmal vagyok kicsit elfoglalva ). Különben az After Effects-et sem sokat próbálgattam, illetve eléggé zavarosnak tűnt az egész. Pontosan ezért töltöm most hozzá, az előzőekben már említett 14 DVD-ből álló TUTORILAT.
  • xelag
    #69
    ok
    na szóval hova rakjam fel a filmeket?
  • Gladiator
    #68
    már a vége felé, de ez nem HL2 topik, úgyhogy ne offoljunk.
  • xelag
    #67
    magyarul nyomod a half life 2-t (magyarosítással)
    hol tartasz?
    Szerintem kurva jó játék
    Nekem az a legfélelmetesebb amikor ilyen futó zombikkal kel harcolni egy városba (este) FELFUTNAK A HÁZTETŐRE ÉS ÖSSZE VISSZA UGRÁLNAK
  • xelag
    #66
    Én is csak véletlenül találtam rá,ez egy próba verzió de ha a cracket leszeded hozzá akkor teljes lessz.
  • Gladiator
    #65
    melyik tárhelyért?

    egyenlőre nem töltöttem le, mert a half life 2-t holnapig ki kell játszanom, úgyhogy majd este szedem le.
  • xelag
    #64
    ezért a tárhelyért fizetni kell?
  • xelag
    #63
    én csak pár nappal ezelőtt kezdtem vele baszakodni,úgyhogy nemhiszem hogy megtudnám csinálni valamelyiket.

    amúgy letöltötted az aftert és a crack-et hozzá?
  • Gladiator
    #62
    azt a fekete részt a blend mode változtatásával tudod eltüntetni. legalábbis photoshopban úgy lehet. ez meg végülis majdnem ugyanaz. hogy hol kell állítani azt ne kérdezd
  • Gladiator
    #61
    akkor kérdezek:

    Te ezek közül meg tudod csinálni vmelyiket, mert én mindig csak fekete videót kapok.
    leginkább a 4es érdekelne. kell hozzá vmi final effects complete, azt honnan lehet leszedni?
  • xelag
    #60
    na eddig tudom:megnyitom a video fájlt csinálok egy comp 1-et utána egy solid layert fehér színnel lessz egy solid 1 utána elveszem a szemet a solid 1 mellől de az van kijelölve kiválasztom a tollat,körberajzolom a fénykardot utána kiválasztom a toll melletti egéralakú formát és visszajelölöm a szemet a solid 1 mellett és akkor betöltődik a kilyelölt terület fehérrel,utána lenyitom azt a kis háromszöget a solid 1 mellett masks/mask 1/mask shape mellett van egy kis óra azt megnyomom,utána egy kicsit arrébb viszem a videót és utána baloldalon a kis kockát kipipálom (abba a sorba ahol az órát belyelöltem)azután az egérrel oda húzom a kijelölt területet ahová arrébb mentél a filmben,rákattintok a video fájlra és edit/copy
    utána csinálok egy új comp-ot és edit/paste visszamegyek a comp 1-re,onnan kitörlöm a videófájlt de csinálok egy új solid layert feketén,ezt a fekete solidot a fehér alá húzom és a layer módot átálítom screenre,duplicálom a fehér solidot 3 szor az elsőnél lenyitod a háromszöget/-masks/mask 1/és a mask feather nál álítsd át 1-re,a második solidnál 10-re,a harmadiknál 20-ra és a negyediknél 30-ra.
    Átmész a comp 2-re és a comp1-et áthúzod a comp 2 képére,utána layer mód screen és innen az a bajom hogy amikor le akarom játszani a filmet akkor a fénykardos jelenetnél az egész kép fekete lessz és rajta a fénykard látszi,nekem az kéne hogy a fekete ne látszódjon csak a fény.Ja és színt effect/adjust /color ballance/ben adod neki.

    Elnézést a nagyon sok helyesírási problémáért,nagyon siettem.
  • xelag
    #59
    valaki eltudná mondani hogy hogyan készítsek egy filmbe fénykardot afterre?

    megköszönném.
    (lehetőleg részletesen nagyon részletesen)
  • Sonajk @:o)
    #58
    Ahelyett, hogy káromkodtok és mérgelődtök, inkább néznétek kicsit körül. A segítségről annyít, hogy ha érdekel valakit dobjon + egy e-maillal és mondom a címet, hogy honnan tudja letölteni az After Effects 14 db DVD-ből álló tutorial-ját. Persze csak ha érdekel valakit. Természetesen azt azért osztom, hogy nem baj, ha az itt lévők programmal kapcsolatos tudásanyaga fejet cserél. Viszont akkor kérdezni kéne, hogy mi nem világos és érthető, mert e nélkül, aki ismeri a programot, írhatna ide egy felhasználói kézikönyvet. Ezt azért mégsem, kéne.
  • xelag
    #57
    még most se?
  • xelag
    #56
    nincs senki?
  • xelag
    #55
    a tudásunkat
  • xelag
    #54
    Segíthetnénk egymásnak az Afterrel kapcsolatban amikre rájövünk megoszthatnánk egymással.
  • xelag
    #53
    ja nem is nekem írtad?Amúgy letöltötted már az aftert?
  • Gladiator
    #50
    baszd meg te, balfasz...
  • xelag
    #49
    miért nem írtok?
  • xelag
    #48
    a yahooval találtam ezt az oldalt
  • xelag
    #47
    kb 170 mb
    én is leszedtem