BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01
Okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik. Ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz a szintjükre ott meg legyőznek a rutinjukkal. Szükséges, általános jelenség.
Hello World!
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Visszaolvastam már pár oldalt, de nem volt senkinek ugyanolyan problémája, mint nekem. Tegnap letöltöttem a demót, sempron 3000+, 1gb ram, 7600gt-vel gyönyörûvel fut minden high-on, de amikor végiglebegtem a városon és a kabin bevitt egy épületbe, ott elkezdi tölteni a második pályát. Loading kép meg minden, de egy perc után a hang megakad és hibaüzenettel kidob a ringyózra.. Sajna még tegnap este töröltem a játékot mérgemben, harmadik újrakezdés után, ezért már csak a fullra várok. Mi lehetett a baj hogy töltés közben visszadobott winre?
A kedvencem:
Itt meg Big Daddy levert egyet 😄

Okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik. Ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz a szintjükre ott meg legyőznek a rutinjukkal. Szükséges, általános jelenség.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik. Ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz a szintjükre ott meg legyőznek a rutinjukkal. Szükséges, általános jelenség.

Okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik. Ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz a szintjükre ott meg legyőznek a rutinjukkal. Szükséges, általános jelenség.
Hello World!
A horror tekintetében: nem olyan parázós, mint pl. a Condemned, de van benne valami, ami mégis paráztat. Olyan lightos para. Ha belegondolunk, hogy Rapture az 50-es évekre épít, már ott van az az érzés, hogy ez nyomasztó. Ezt megtoldják olyan jelenetekkel, mikor a nõ a babakocsi felé hajol, és magában motyog... ez igen! És azok a hangeffektek, pl. a demo végén, mikor megpróbálják betörni az üveget, és elsötétül a képernyõ! Kérem szépen, ez a nagybetûs HANGULAT.
Errõl a játékról csak jót tudok mondani. Ugye a demoban láthattuk kedvencünket, Big Daddyt, és amikor kiment a szobából, az járt a fejemben, hogy úristen, nekem meg kell küzdenem ezzel a gyilokgéppel. Az is tetszett, amikor a Little Sister fölénk hajolt, és angyalnak nevezett. Vagy amikor megérkezünk Rapture-ba... rengeteg a filmes hatás.
A grafika már mindenkibõl heves orgazmust váltott ki, fõleg a víz, naná! Csodaszép! És a gépigény sem rettenetes (igaz, én majd boxon nyomom). Azért sajnálom, hogy a videókártyám nem elégíti ki a játékot.
Már említettem, hogy nálam kötelezõ vétell lesz, mégpedig a CE, azt sajnos nem tudom, hogy arra mennyit várhatok, de biztos vagyok benne, hogy a Rapture poszter és a Big Daddy figura jól fog mutatni a szobámban. 😄
Hello World!
^^
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
FEAR és DOOM3-ba volt! Condemnedet meg még nem toltam abba mondják hogy van!
Next PC upgrade: 2022
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Én teljesen sötét szobában nagy hangerõ mellett toltam, és már az eleje is bõven fosatós volt, amikor megérkezel a gömbbel és a csaj slicer megpróbál behatolni a kabinodba :S
"Dunno if this has been posted already, but to the people with the "no sound" problem, reinstall OpenAL librarys.
Did the trick for me at least.
http://developer.creative.com/articles/article.asp?cat=1&sbcat=31&top=38&aid=46"
Hátha segít valakinek..
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Next PC upgrade: 2022
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
De a legjobb a 114-bõ az az hogy : "szar a demo mentési rendszere mert meghaltam és ezért nemfogom újból kezdeni"
Hát ezen jót röhögtem még jó hoyg elején kiirja a game hogy MENTÉS NINCS a demóban.
Meg kéremszépen ebbe meghalni? Semmi erõ nincs az ellenfelekbe lehet hardon lesz majd közepesen toltam mind az 5x.
Next PC upgrade: 2022