BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dienesoft
#3290
Ejha 😊 Éppen neked dekódol ezekszerint? 😊

robotnyk
#3289
dekódolja a preloadolt fileokat, ergo ha végez, indulhat a móka ^^
dienesoft
#3288
Ez tudom, hgoy steam-el kapcsolatos de pontosan mit jelent? 😊

robotnyk
#3287
decrypting... \o/
#3286
Biztos vagyok benne hogy nem véletlenül kapott annyi pontot a játék. Meg van itt oldva minden félelemérzet 😄

PS4 ID: Vordengo

dienesoft
#3285
Én nemtudom, de hangeffektektõl, meg csomó-csomó dologtól beparáztam, persze egyedül, jó minõségû fejhallgatóval 😊

AntiHero
#3284
Na igérem több javítás tényleg nem lesz<#vigyor3>Mostmár semmi hibát nem látok😄


Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

wedge31
#3283
Egyetértek ennél még a fear is hororosabb a film noir hangulat az ami a hátán viszi a játékot a grafika nálam sokadlagos szempont.
Bár a demobol még nem lehet teljes képet kapni de erös a gyanum hogy még a szokásos fps hentelésnél is többet kell gyakni ami ugye ugyszintén hazavégja a félelemérzetet mert egyszerüen nincs idöd megijedni az álando akciozás közben.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#3282
egyébként a bátyám szíve talán megenyhül... talán:C

és akkor én is full lowon írthatom a jó népet HAHAHAHA XD

dienesoft
#3281
Ollé elmúlt 10 óra 😊 Hajrá rosszbácsik 😄

#3280
Sajnos az alaplapi hangkártyák támogatása nagyon tré Vistára (igazából szerintem egyenlõre az összesé tré bár az enyém remekül szól szerencsére). Szal ha Vistád marad érdemes beszerezni egy jó hangkártyát is.

PS4 ID: Vordengo

#3279
Tudom miért a rohadékok frissítették a steam-et a bioshock miatt SZEMETEK
#3278
és mindenki örül!

#3277
Nekem baxik aktiválódni! azt írja Unreleased
kuci06
#3276
sry a minõségért:


http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

#3275
holnapra mire megjövök legyen ám kinnt a kalozverzio!😄

#3273
Kisssé vegyes érzelmekkel nyomtam fel a demot a gépemre,mivel az eddigi képekbõl videókból már lejött nekem hogy ennek hangulatilag gõzeköze nem lesz a system shock-okhoz...Így lett...Nem azt mondom hogy ez a játék nem jó,mert jó,nekem is bejön..Hangulatos látványos joféleee.😊
Túlélõhorror? Inkább Fantázia akció...Thriller mese...😊
Jobban örültem volna egy system shock 2 szintû horrorjátéknak azzal a hangulattal,de most hogy kipróbáltam már ez is tetszik,bár számomra azért nincs benne a horror top5ben..😊

Más...Fullos grafra rakta magát hibátlanul fut is még robbanások közepette is viszont a hang már a fõmenüben darál...Valakinél volt még hasonló jelenség? Vista alól tolom,hangkártyafrissítés (alaplapi) a közeljövõben sztem nemvárható....5let?

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

buldozer99
#3272
király a banner!

Forca Barca

AntiHero
#3271
javítva😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

bertino
#3270
<#banplz><#banplz> csíter

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

SNAKE01
#3269
hm,szép banner!<#eljen>

#3268
mindjá 22:00 😮

kuci06
#3267
ezt spoilerben kellett volna, most lelõted a poént!!4<#idiota>

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

AntiHero
#3266
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
22:00 óra lesz<#vigyor3><#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

kuci06
#3265
Wow, jól néz ki <#eljen><#vigyor3>

amúgy már csak 10 perc kell az aktiválásig 😄
kiváncsi vagyok, hogy nálunk mi lesz 😛

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

AntiHero
#3264
bocsi töröltem mert hibát találtam rajta😊
VAgy ha ti nem láttok rajta hibát akkor nem javítom😄 Nem láttok semmi hibát?

A másik!!!!:

A kislánynal nem BID DADDY van! Hanem Mr. Bubbles. teljesen más a két dolog!

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

bertino
#3263
király a banner

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Kandurex
#3262
hát..berakni, beraktam,..

aki akkor az még dobhatna be bannert!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#3261
húú ez tök jó!
#3259
Már tûkön ülök mikor jön ki. A demo nagyon szépen ment a 7600GT-n vistában(nekem nem fagyott ki) az új videokártyán 8800-on meg egyértelmü hogy simán fut. 😊

PS4 ID: Vordengo

Senkkik
#3258
próbáld meg lejjebb venni a grafot ugy szerintem be fog tölteni :-P

kill3r21
#3257
ezeket a dolgokat de nem hiányolom komolyan..😊
PLackó
#3256
nekem is 7600GT-m van,és nekem is ugyan ott volt problémám,csakhogy nekem ujraindult is a gép mikor odaért 😞
Grafika levétele (mediumra) megoldotta.
Bár így a víz nem olyan szép 😞

Soldiers
#3255
honnan tudjam mikor adják ki nem vagyok vmi nagy Bioshock buzi

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

#3254
Ok köszi. 😊

hen-tes
#3253
:-D

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

hen-tes
#3252
Nálam valami codek hiányozhat, csak gõzöm sincs melyik. :S

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

bertino
#3251
neked aztán semmi se kerüli el a figyelmed...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grayfox
#3250
hát öö. steamet inkább nem telepíteném a gépre, és én még azon hülyék közé tartozom, akik szeretik ha ott csücsül a doboz az asztalon 😊
és ha lenne 24.-én a boltok polcain, már most meg lenne hirdetve az 57* meg a c**alaxis oldalán, ennek ellenére se híre se hamva. így sajna megint jön a szokásos türelmetlenkedésem és letöltöm torrenten, végigjátszom 2x aztán valamikor amikor 2k lesz megveszem.
olyan nagy kérés ez? 😄

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

Soldiers
#3249
ma adták ki teljesbe

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

#3248
Én media player classiccal néztem
#3247
Azt írták az értékelésben plussz pontként hogy hosszú a játék, szerintem sem igaz ez.
hen-tes
#3246
Ezt már írták mások is, csak nem árulták el mivel lehet lejátszani azokat a videokat. 😊
Te megtehetnéd. 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#3245
Egyébként ti néztétek a content/binkmovies mappába azt az attract moviet? Lesz 1-2 elborult plasmid, a karjábol kikelnek a bogarak😄 remélem ezek egy idõ után heget hagynak és ha nem vigyázol akkor belõled is splicer lesz elöbb utobb.
Casper007
#3244
És akkor tartogathatnád a merevlemezen. Kiírni ugye nem szabad, legalábbis úgy tudom.

Hello World!

kuci06
#3243
még fél óra az aktiválásig 😉

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

hen-tes
#3242
Én 20-at olvastam.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

#3241
Honnan tudod, hogy 24-én nem lesz a magyar boltokban sehol? Egyébként szépn meg lehet venni Steamen, ha jól tudom most volt aktiválás fél órája.

#3240
majd menézem,de úgy vettem észre sokáig....😄

Casper007
#3239
Khm, biztos félreolvastam. Az nem lehet. 😞

Hello World!