BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
6,03Gb, ami megegyezik a lemezmérettel, amit az nforce fórumában linkeltek...már szedem is.
Ha tényleg az, akkor ha valaki ad megívót egy normális magyar torrentoldalra,fel is töltöm oda😄
A demo kipróbálása után elég vegyesek az érzelmeim. Mostanában semmi új játék nem érdekelt igazán, X360-at is eladtam már rég bejövõs játékok hiányában... PC-n meg már vagy 2 éve nem játszottam.
De a Bioschock demoját kipróbáltam...
Sajna hiába szép játék, a System Shock 2-tõl fényévekre van. Látszik rajta, hogy sok kompromisszum van benne, hogy minél szélesebb kör játszhasson vele. Nulla parafaktor. Túl gyorsan bedob a közepébe a játék, nem hagyja igazán átélni a helyzetet a sok akció miatt. X360 újravásárlás elhalasztva.
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
Gépigény ua. bár gondolom ez egyértelmû. Feliratok ugyanúgy elcsúsznak, ez már peccsel lesz orvosolva. Ahogz Robotnyk is írta sokkal lassabban kapjuk meg a dolgokat mint a demóban, de ez nem is baj. Ezen kívül sok újat nem tudok mondani, addig vittem el ameddig a demó tartott, mostmeg húzok aludni 😊
Feltettem a legujabb Ati Drivert.
A gépem: Amd athlon 64 3000+, X800 vidkari, 1 gig ram..... mit lehet evvel tenni?
www.gamestore.hu MSN: [email protected] twitter.com/gamestorehu
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
Mindenesetre annak örülök, hogy végre nem az van, hogy aki megveszi eredetiben, az csak késõbb juthat a játékhoz, hanem kifejezetten hamarabb. Ez így lenne jól.
(reggel frissítem a FAQ-t mert most az istenért nem akar mûködni)
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Hmm.. szerver gond lehet mert hiába töltök fel akármit az 0bite lesz:S
remélem reggelig megoldódik. HA nem akkor megy másik szerverre.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Az elsõnél már decrypt, a másodiknál meg még csak download? <#idiota>#idiota>
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
86 %, 50-150 k, ingadozik.
majd holnap este, valamikor aludni, és holnap dógozni' is kõ'
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Esetleg memóriacsere min 1 GB és egy jó Vga kari kellene hozzá !!
ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ
amugytök jo hogy elsö kép egy nem warezbol jön..fejlödünk ...:d
Pá Pá BioShock :'(
nektek meg jó szórakozást
Voltam nyitás után!
Vamos Argentina!
UI: Tudom elkéstem, de tegnap óta nem volt idõm leülni a demó elé 😞
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN