BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AntiHero
#3390
Kész a FAQ. (vagyis félig)

Ötleteket várok mi kerüljön még bele.
FAQ

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

hen-tes
#3389
Fú de .. 😄
Majd mesélj, de csak spoiler nélkül! 😛

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

hen-tes
#3388
Uhh.. ennél elõbb kijön egy normális banda crack-kel, meg mindennel. 😊

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

robotnyk
#3387


yeah, két órával a tervezett után.

a 100% után ms visual c++ akármit telepít, ha utána errort ír ki indításnál, no para, restart steam.
#3386
Nekem nagyon bejött a DEMO!!!
1024-ben minden MAX-on ugy hasitott mint forró kés a vajban 😊
Gépem:
AMD X2 5600+
7900GS 256 MB
1GB DDR2 800
kuci06
#3385
itt lehet követni, hogy mennyi ment fel 😄
http://www.binsearch.info/?b=BioShock&g=alt.binaries.games&p=Yenc%40power-post.org+%28spectrum%29&max=250link

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

GregSB
#3384
Hmm, végigmentem a te kariddal, de ott egy agusztus 8.-ai drivert lehet letölteni. Nekem Nvidiám van nem nagyon foglalkoztam ezzel eddig, van Atis aki tudja honnan lehet letölteni a Beta drivert?

#3383
hiába tökölsz nem fog menni.. nekem is ez a driver + a hotfix van..

#3382
ahham,eddig nekem is világos volt, de itt melyiket kell?

GregSB
#3381
Itt kiválasztod a megfelelõ oprendszert meg karit és már töltheted is!

#3380
itten belinkeltek a kedves embörök egy linket,ahonnan drivert lehetett letölteni.
ott hogyan köll letölteni,ugyanis én egy kukkot sem értök abból a szövegbõl:/
(ati 9600 sima)
kösz a segítséget elõre is

bertino
#3379
csak egy kicsit használd azt a csepp agyad, amirõl most tanubizonyságot tettél
tény válaszom pedig megtalálod robotnyk utánad levõ hozzászólásában

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Cucmey
#3378
p4 2.6, gforce fx5200, 512 mega ram. nem????

GregSB
#3377
Pár éven belül tuti megvalósul hogy streamelni fogjuk a játékot a netrõl, majd ha jobban elterjednek 10+ megabites vonalak...

robotnyk
#3376
akkor mindenki másnál rossz a net, és azért fut náluk a demo, ooops.
#3375
Azt furcsálnám mert eddí] nem volt gond semmivel. Sem filmekkel sem pedig gémekkel. ÉS Furcsamód a NET is uagyanaz, illetve a downloader is.......

Oppss...

\" örökké nem eshet.... \"

robotnyk
#3374
ez nagyon gáz megoldás mindenesetre. nem értem, miért nem lenne elég csak az indítófilet ilyenkor letölteni, ha már mindenképpen töltetni akarnak.
grebber
#3373
Na jó éjt all és jó FULL gameezést!

Next PC upgrade: 2022

GregSB
#3372
Nekem 10 óra elõtt már 500K/seccel preloadolt. Most hogy rácuppant mindenki csak 122-vel jön...

robotnyk
#3371
közben meggyógyították az authentication szervert, ezzel együtt nekem gyorsabb is lett a letöltés.
hen-tes
#3370
Ok.

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

GregSB
#3369
És milyen igazad van 😄 Itthagytam a gépet és azt hittem lejött már a preload, de csak 67%-on áll. Így még pár óra...

grebber
#3368
Én sajnos a fórumfüggöségem miatt percet is alig birok kihagyni!<#idiota>

Next PC upgrade: 2022

Shep
#3367
Azt hiszem én hanyagolom ezt a topicot legalább 2 napig, mert a fene se kiváncsi a nekem már x% lejött, én már játszok, miért nem indul tipusú hozzászólásokra.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

robotnyk
#3366
steameseknek:

Failed to Contact key server
We are working on this issue. BioShock should be playable within the next hour.

Sorry for the inconvenience.

szal ezekszerint a letöltéstõl függetlenül már játszható lenne. akkor csak gg steam 😄 \o/
#3365
bertino
#3364
a NETed szar vagy a letöltésvezérlõd, de látom még mindig nem tûnt fel

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#3363
Sajna ez a verzió is szar. 97%-nál ez is kiakad és CRC-t kiabál. 😞(

\" örökké nem eshet.... \"

grebber
#3362
Mi az az USENET?

Next PC upgrade: 2022

#3361
megoldás: ne kelj fel <#idiota>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#3360
Hát gyerekek most töltenek fel az USENET-re egy release-t.
CLONE verzió, csak telepíteni kell és elindítani, eddig nem fake, teljesen megbízható.
7GB körüli a mérete. De még csak 200MB-ot toltak fel a USENET-re, így sokáig fog tartani, az éjszakai órákban fent lesz a legtöbb torrent oldalon sztem. 😊
grebber
#3359
Á bele se merek gondolni reggel mikor felkelek hány hozzászolást kell elolvasnom!Apám!

Next PC upgrade: 2022

dienesoft
#3358
Nah, srácok, szerintem itt egy pár óra múlva lesz csak valami. Reggel megnézem, most már álmos vagyok. Holnap remélem már tolhatjuk mint csepelbringát. Sziasztok, jó éjszakát mindenkinek! (Már ha alszotok 😄)

robotnyk
#3357
aha, hát ha még meglátod, hogy 20%nyi adatot le sem töltött a preload 😄
#3356
Annyi bájt. Közel 7 giga. 😊 Vazze, ezt is ketté kell nyisszantani, mint a Lost Planetet.<#idiota>

PLackó
#3355
gyengusz a vga, medium. de majd kipróbálod 😊

Promi
#3354
Aljas😊
AntiHero
#3353
Elindul rajta😊 Asszem csinálok egy FAQ-t😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

GregSB
#3352


Percek kérdése és indul az install <#hehe>

hen-tes
#3351
Maxon, de ne kérdezz ilyen marhaságokat, próbáld ki, menni fog, az a lényeg, nem? :S

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Promi
#3350
Atya eg mi van (lesz) itt<#zavart1>
AntiHero
#3349
amúgy leghamarabb holnap délelõt lesz "kint" szerintem.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dienesoft
#3348
Hát, reméljük hogy ez a kép már nem fake volt 😊

hen-tes
#3347
Ez pont a fake, nem? 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Hixer
#3346
Hmm, nemtom egy

AMD Athlon 64 3200+ 2.01 GHz
2GB RAM
ATi Radeon 1600X Pro 256MB

gép kb milyen beállításra futja a BioShock-ügyileg szerintetek?

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

AntiHero
#3345
számok😄 és?<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Kandurex
#3344
javítva gec, :p

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

dienesoft
#3343
Kandurex
#3342
Nem, mert akkor nem értik a mirrort és az lesz a baj :pp

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#3341
miaz az ua.? <#idiota>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;