BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#3490
Demó exe 1000000% hogy nem lesz jó max tolhatód azt a részt amit a demóban.Yasu meg szart se ér ha aktiválni kell.

Next PC upgrade: 2022

AntiHero
#3489
Francba itt nem szálítanak külföldre😞

Valaki aki jártas a "külföldi" játékok rendelésében adjon már egy oldalt ahol a Bioshock: Special Edition meglehet rendelni és ki is küldik MO.-ra.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dienesoft
#3488
Igen, ebben egyetértek. Kicsit borzongtam volna úgy istenigazából, FEAR-be már minden saroknál tudtam, ahol nem lesz katona, ott lesz egy Alma 😊

Voltan
#3487
Mint írtam, a demó nagyon bejött, fõleg a graf és a hangulat. De egyetértek az elõttem szólókkal is, egy kicsit tényleg "durrbele" az eleje. Az embernek nincs nagyon ideje átérezni a szitut, borzongani rajta, mert rögtön jönnek az enemyk (jó, egy kcsit túloztam). A System Shock-os parázós "úristen, mi lesz itt a sarkon túl??" feeling nincs meg nagyon. Mindegy, attól még nagyon hangulatos.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Doomista
#3486
még egy pályát akarok !! 😊

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

dienesoft
#3485
Ajánlom a demo crackját, YASU-t, avval kelene majd próbálkozni. Én hajnalban lejöttem megnézni, mi a szitu, de csak a demonoid volt, aztán olyan csipás volt a szemem, hogy nem láttam rendesen 😄

AntiHero
#3484
NA szerintem én innen meg is rendelem.
Csak azt nem tudom akkor mennyit számolnak fel posta költségnek:S Ezt nem tudja valaki?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dienesoft
#3483
Nem túl jól. 20-25 fps , 1024x768-ba, low-medium között .Néhol olyan szinten lassul, hogy ha ránézek a tûzre, -7fps, ha sötétbe megyek, akkor legalább +30 😄. Szóval valami beállítás nagyon lehúz, majd a teljes verziónál csinálok vele valamit, a demoval nem sokat szórakoztam.

#3482
Aki korán kell aranyat lel , igy akik hajnalban ébredeztek azok már akkor nekiláttak a letöltésnek , mint Én , pár óra és lentvan a játék!! ( átlag 200k/sec-el jön , legkisebb: 130k/sec - legnagyobb: 460k/sec ) Aztán valahogy megoldom ohgy induljon.

AntiHero
#3481

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Kandurex
#3480
A te konfigodon, hogy fut?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

AntiHero
#3479
MO.-on lehet kapni a BID DADDYs figurás posteres extra változatot?
Mert ha nem és valaki akarna még külföldrõl rendelni én benne vagyok. Csak hát én ahoz meg nem értek😞

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#3478
Na Elkezdtem mégis letölteni a demót😊,a kérdésem,hogy a teljesbõl milyen változatok lesznek?(úgy tudom,h van egy limitált kiadás és egy normál,de hallottam speciálisról is,ami sztem ugyanaz,mint a limitált)és hogy azokban van-e más a Big Daddy figurán és a poszteren kívül?És ezt a limitált vagy speciális kiadást le lehet-e már vhonnan szedni ISO-ban?

dienesoft
#3477
Utánanéztem, tudtommal nem fake-ek a torrentek, a lényeg, hogy borzalmasan lassú és nincs hozzá crack, mert ilyen aktiválós cuccot kér hozzá. Anélkül el se akar indulni.

dienesoft
#3476
Hát ha nem is fake, de sokat még egyelõre nem lehet vele kezdeni. :S

wesker24
#3475
Ja Big THX ! <#eljen><#vigyor0>
AntiHero
#3474
csak azzal meg az baj hogy 1 db seeder sincs:S
Úgylátom a másiknál sincs seeder:S

Elég FAKE szagú. Na meg az nforce-on sincs semmi infó eddig hogy feltörték.:S

Várunk várunk....

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dienesoft
#3473
köszönjük! 😊

AntiHero
#3472
Reggelt.

A FAQ újra üzemel!

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dienesoft
#3471
Addig szerintem nem is érdeme leszedni, míg úgy elterjed majd errefelé is. Törésként: meg kéne próbálni demo exejével kicserélni, hátha.

dante3
#3470
Jah, felkerült pár darab a külföldi torrentekre, de egyikhez sincs törés!<#szomoru1>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

dienesoft
#3469
Na jó reggelt! Sajnos úgy látom magyar oldalakon még nem terjedt el a játék. Hát, továbbra is várunk 😊

#3468
Hú ez beindult , maxxal szedem , délelõttre hátha lejön 😊

#3467
új Bioshock torrent a Demonoidon , Bioshock Windows Full DVD (2nd run) 😊 , ez már Alcohol Clone-os törés

#3466
énis azthittem, aztán rákattintottam a torrent fülre, és már kereshettem is ... 😊

#3465
úgy tudtam hogy zárt oldal 😊 a lényeg hogy szedi

#3464
nem kell reg, énse vagyok regisztrálva

#3463
aham , én is ezt töltöm 😊

#3462
meg aki betud persze regisztrálni , mert a demonoid sem nyitott torrent oldal... 😊

#3461
http://www.demonoid.com/files/details/1312646/4651332/

nembaj ha kibasznak, ugyse járok olyan sokat erre a fórumra, és így legalább mindneki látja akit érdekel 😄

#3460
melyik torrentet töltöd mond már!!!!! 😊 Privátba nekem! köszi

#3459
nekem 9k lefelé...1600 helyett...na mind1,nem panaszkodom,csak 1,5 hét
#3458
nekem most beált atomstabil 400-ra, és akirõl szedem pont ugy tölti le hogy én meg töltöm le tõlle 😄 énis nyomom maxxal az uppot

#3457
szerintem délelõttre leér 😊

#3456
ha valamelyik csapat megtudja majd crackelni 😊 De baromi lassú a sebesség sajnos...

#3455
én azt szedem...de gondolom ez még nincs crack-elve, hanem az eredeti dvd másolata, tehát sokat még nem érünk vele a steam miatt.de ha jön crack legalább egybõl kitudjuk próbálni 😊

#3454
Demonoidra azóta kitettek egy normális dvd iso változatot is

#3453
demonoidról jön nekem fullal, de csak 1.6%ig fog 😞
mindenki tegye maxra az uppot is, annál elõbb lesz meg mindnekinek 😊

#3452
Ez méglassabb 😊
#3451
legalábbis nekem nem sikerült 😞

#3450
oda se tudsz 😄

#3449
Köszi a privit,de nem lehet bekerülni, akkor irány a demonoid.
#3448
Tölthetõ már Demonoidról is!

#3447
Engem is érdekelne, segítenék seedelni😊
#3446
ment a privát

#3445
megadod a fekete macska torrent oldal címét?

#3444
Elkezdtem most ezt leszedni , láthatóen EZ a normális változat , Fekete MAcska torrent oldalról tölthetõ max sebességgel!!!!!

#3443
már le is törölték piratebayról...

Sephi
#3442
bioshock-WINNIN-USA PCDVD ??????

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#3441
Én is azt töltöm , de baromi lassú , mindenki 0,5 körül jár