BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Demó exe 1000000% hogy nem lesz jó max tolhatód azt a részt amit a demóban.Yasu meg szart se ér ha aktiválni kell.
Next PC upgrade: 2022
Francba itt nem szálítanak külföldre😞
Valaki aki jártas a "külföldi" játékok rendelésében adjon már egy oldalt ahol a Bioshock: Special Edition meglehet rendelni és ki is küldik MO.-ra.
Valaki aki jártas a "külföldi" játékok rendelésében adjon már egy oldalt ahol a Bioshock: Special Edition meglehet rendelni és ki is küldik MO.-ra.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Igen, ebben egyetértek. Kicsit borzongtam volna úgy istenigazából, FEAR-be már minden saroknál tudtam, ahol nem lesz katona, ott lesz egy Alma 😊
Mint írtam, a demó nagyon bejött, fõleg a graf és a hangulat. De egyetértek az elõttem szólókkal is, egy kicsit tényleg "durrbele" az eleje. Az embernek nincs nagyon ideje átérezni a szitut, borzongani rajta, mert rögtön jönnek az enemyk (jó, egy kcsit túloztam). A System Shock-os parázós "úristen, mi lesz itt a sarkon túl??" feeling nincs meg nagyon. Mindegy, attól még nagyon hangulatos.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
még egy pályát akarok !! 😊
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
Ajánlom a demo crackját, YASU-t, avval kelene majd próbálkozni. Én hajnalban lejöttem megnézni, mi a szitu, de csak a demonoid volt, aztán olyan csipás volt a szemem, hogy nem láttam rendesen 😄
NA szerintem én innen meg is rendelem.
Csak azt nem tudom akkor mennyit számolnak fel posta költségnek:S Ezt nem tudja valaki?
Csak azt nem tudom akkor mennyit számolnak fel posta költségnek:S Ezt nem tudja valaki?
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Nem túl jól. 20-25 fps , 1024x768-ba, low-medium között .Néhol olyan szinten lassul, hogy ha ránézek a tûzre, -7fps, ha sötétbe megyek, akkor legalább +30 😄. Szóval valami beállítás nagyon lehúz, majd a teljes verziónál csinálok vele valamit, a demoval nem sokat szórakoztam.
#3482
Aki korán kell aranyat lel , igy akik hajnalban ébredeztek azok már akkor nekiláttak a letöltésnek , mint Én , pár óra és lentvan a játék!! ( átlag 200k/sec-el jön , legkisebb: 130k/sec - legnagyobb: 460k/sec ) Aztán valahogy megoldom ohgy induljon.
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
MO.-on lehet kapni a BID DADDYs figurás posteres extra változatot?
Mert ha nem és valaki akarna még külföldrõl rendelni én benne vagyok. Csak hát én ahoz meg nem értek😞
Mert ha nem és valaki akarna még külföldrõl rendelni én benne vagyok. Csak hát én ahoz meg nem értek😞
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
#3478
Na Elkezdtem mégis letölteni a demót😊,a kérdésem,hogy a teljesbõl milyen változatok lesznek?(úgy tudom,h van egy limitált kiadás és egy normál,de hallottam speciálisról is,ami sztem ugyanaz,mint a limitált)és hogy azokban van-e más a Big Daddy figurán és a poszteren kívül?És ezt a limitált vagy speciális kiadást le lehet-e már vhonnan szedni ISO-ban?
Utánanéztem, tudtommal nem fake-ek a torrentek, a lényeg, hogy borzalmasan lassú és nincs hozzá crack, mert ilyen aktiválós cuccot kér hozzá. Anélkül el se akar indulni.
csak azzal meg az baj hogy 1 db seeder sincs:S
Úgylátom a másiknál sincs seeder:S
Elég FAKE szagú. Na meg az nforce-on sincs semmi infó eddig hogy feltörték.:S
Várunk várunk....
Úgylátom a másiknál sincs seeder:S
Elég FAKE szagú. Na meg az nforce-on sincs semmi infó eddig hogy feltörték.:S
Várunk várunk....
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Addig szerintem nem is érdeme leszedni, míg úgy elterjed majd errefelé is. Törésként: meg kéne próbálni demo exejével kicserélni, hátha.
Jah, felkerült pár darab a külföldi torrentekre, de egyikhez sincs törés!<#szomoru1>#szomoru1>
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
Na jó reggelt! Sajnos úgy látom magyar oldalakon még nem terjedt el a játék. Hát, továbbra is várunk 😊
#3468
Hú ez beindult , maxxal szedem , délelõttre hátha lejön 😊
#3467
új Bioshock torrent a Demonoidon , Bioshock Windows Full DVD (2nd run) 😊 , ez már Alcohol Clone-os törés
#3466
énis azthittem, aztán rákattintottam a torrent fülre, és már kereshettem is ... 😊
#3465
úgy tudtam hogy zárt oldal 😊 a lényeg hogy szedi
#3464
nem kell reg, énse vagyok regisztrálva
#3463
aham , én is ezt töltöm 😊
#3462
meg aki betud persze regisztrálni , mert a demonoid sem nyitott torrent oldal... 😊
#3461
http://www.demonoid.com/files/details/1312646/4651332/
nembaj ha kibasznak, ugyse járok olyan sokat erre a fórumra, és így legalább mindneki látja akit érdekel 😄
nembaj ha kibasznak, ugyse járok olyan sokat erre a fórumra, és így legalább mindneki látja akit érdekel 😄
#3460
melyik torrentet töltöd mond már!!!!! 😊 Privátba nekem! köszi
#3459
nekem 9k lefelé...1600 helyett...na mind1,nem panaszkodom,csak 1,5 hét
#3458
nekem most beált atomstabil 400-ra, és akirõl szedem pont ugy tölti le hogy én meg töltöm le tõlle 😄 énis nyomom maxxal az uppot
#3457
szerintem délelõttre leér 😊
#3456
ha valamelyik csapat megtudja majd crackelni 😊 De baromi lassú a sebesség sajnos...
#3455
én azt szedem...de gondolom ez még nincs crack-elve, hanem az eredeti dvd másolata, tehát sokat még nem érünk vele a steam miatt.de ha jön crack legalább egybõl kitudjuk próbálni 😊
#3454
Demonoidra azóta kitettek egy normális dvd iso változatot is
#3453
demonoidról jön nekem fullal, de csak 1.6%ig fog 😞
mindenki tegye maxra az uppot is, annál elõbb lesz meg mindnekinek 😊
mindenki tegye maxra az uppot is, annál elõbb lesz meg mindnekinek 😊
#3452
Ez méglassabb 😊
#3451
legalábbis nekem nem sikerült 😞
#3450
oda se tudsz 😄
#3449
Köszi a privit,de nem lehet bekerülni, akkor irány a demonoid.
#3448
Tölthetõ már Demonoidról is!
#3447
Engem is érdekelne, segítenék seedelni😊
#3446
ment a privát
#3445
megadod a fekete macska torrent oldal címét?
#3444
Elkezdtem most ezt leszedni , láthatóen EZ a normális változat , Fekete MAcska torrent oldalról tölthetõ max sebességgel!!!!!
#3443
már le is törölték piratebayról...
bioshock-WINNIN-USA PCDVD ??????
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
#3441
Én is azt töltöm , de baromi lassú , mindenki 0,5 körül jár