BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Nahh Off-nak vége... 😄
Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
Barátságos meccsé kapnak fellépti díjat is! Nem? Akkor meg belefér 😄
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Why so serious?
jaja, és csak barátságos :/
jól van hazai pálya azért más, az Olaszok valszeg 0 percnyi edzéssel jöttek,..
meg amúgy is, inkább jó színészek, mint focisták a digók,..
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Hello World!
V9ykn8_TZL0
Why so serious?
Hello World!
2-1-re vezetünk xD
http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...
ami szoftver, feltörhetõ
csak idõ kérdése és jön a warez
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
viszont!
nforce infók:
|IcedFreon| - Maddox says hes done it.
ilovebooze - Who's this guy?
FISKER_Q - steam "hacker"
Bart1983 - He always mess with steam games
hmmm 😄
http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...
"hey guys,
first, let me say this. you DO NOT NEED TO USE THE INTERNET EVERY TIME YOU PLAY THIS GAME. it is only the first time.
second, you can uninstall and reinstall this game, and if, by chance, you have 2 computers you want to simultaneously play this game on, you also can do that.
if by some chance you are reinstalling this game without uninstalling it first, a lot, there is a chance you may have to call securom and get a key, or deactivate some older installations.
but if you upgrade your hardware next week, you'll still be able to play the game. if you revamp your system and need to reinstall bioshock, just uninstall it before you go through the overhaul, and then do your reinstall.
calling it "hardware fingerprinting" is a bit alarmist. we do not transmit any of your data to any companies.
really, the only people who will be concerned about any of these security measures are those who are rapidly putting bioshock on many pcs... if you use the game as you normally do, you won't notice this at all."
Magyarul:
-Internet csak a legelsõ indításnál kell, utánna lehet offline is indítani a játékot bármennyiszer.
-A játék EGYSZERRE két gépre lehet felinstallálva. Ez nem azt jelenti, hogy felrakod két különbözõ gépre és csókolom, hanem hogy egy idõben egyszerre csak két gépen lehet fent a játék. Ha tegyük fel 5x cserélsz gépet egy évben, csak uninstallálnod kell a régirõl a játékot és már rakhatod is fel az õjra, amennyiszer akarod.
http://torrents.thepiratebay.org/3781461/Bioshock_Crack.3781461.TPB.torrent
<#idiota>#idiota><#hehe>#hehe><#taps>#taps>
De jogos.
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
Ezt elvileg eddig sem tehetted meg(legálisan). Egy program, egy felhasználó. Így van a törvény.
Ha öcsinek is kell, akkor vegye meg.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
http://torrents.thepiratebay.org/3781451/Bioshock_Crack.3781451.TPB.torrent
1. Telepítés utáni elsõ inditásnál kell Internetkapcsolat.
Dobozos verzió esetén is kell net, így rögzítik a hardveradatokat a telepítések számolásához.
Kérdem én, és ha nincs netem? Veszek 15k-ért egy dobozt egy DVD-vel és
- nem játszhatok vele röjtökmuzsajon a gabonakörök közepén?
- nem dobhatom fel esetleges testvér gépére, hogy õ is játszon vele? Két játék egy családban?
2. 2 gépre lehet telepíteni a játékot. 3. alkalomhoz telefon/mail. Uninstall nélküli reinstall esetén Securom kódot kell kérni SR-tõl.
Ismét a kérdés. Veszek valamit akkor azt szeretném hogy az az enyém legyen, úgy rendelkezzem vele ahogy akarok. (Online cucc esetén lehetnek megszorítások, de egy offline játéknál ne legyenek)
Tehát. 3. telepítéshez keressen a nyelvet nem beszélõ valakit, aki megfogalmazza neki a levelet stb. Kezdõdik a felesleges hajcihõ. Várunk a válaszra, õk kitörlik az adatbázisból a vasunk adatait, visszaigazolnak, 1 nap.
Sok a laikus, akik azt sem tudják mi az az uninstall. 2K azt állítja, ha reinstallt nyomunk uninstall nélkül akkor sír a Securom, és kérni kell tõlük új serialt. Fasza, lásd elõzõ bekezdés.
Sosem fogom ezt megérteni. Õk döntöttek úgy hogy online terjesztik, bele tudták kalkulálni a védelem hiányát. DVD-n még mindig ott vannak a védelmek, mégha nem is tart sokáig, de a laikusok nem tudnak velük játszani. Kérdés melyik a nagyobb bevételkiesés, ezt õk kiszámolták biztos.
Hamár védelem, akkor csináljanak egy többnyelvû telefonközpontot mint a Microsoft, és azonosítócserével aktiválják. De a mai világban sokkal egyszerûbb lenne az SMS-es visszaigazolás. Elküldöd SMS-ben a sorozatszámot, majd visszadobja az aktiváló kódot.
[merlinw.org]
Elsõk között kezdtem tölteni még hajnali 4-kor a game-et,így nekem már rég lennt van.Szal. Az a baj,hogy valószínûleg kuka az anyag, és NE VÁRJATOK HOZZÁ crack-et,mivel nem indítófájlt kell lecserélni. Már maga a telepítõ végén azzal fogad a game,hogy nem tudta patch-elni magát,így leáll a telepítõ)miután már felrakta..és mindent visszatöröl), a securom meg feldob egy albakot,hogy helyezzem be az eredeti lemezt. Ráadásul a legleslegújabb yasu-ra olyan hibakódot dob, mely szerint fut a yasu, szal patthelyzet. Már eleve tört fájlokkal kell megcsinálni az iso-t és úgy telepíteni.
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
És akkor holnapután reggel már játszhatok is.
"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius
😄
De attól függetlenül valós játék és nem fake....
Mert 514-en már leszedték...
XD
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"