BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4142
az nforceon találtak valamit

http://img170.imageshack.us/img170/5632/bioshock2kj4.jpg


Lehet hogy fake de még nem biztosak benne.
#4141
Mekkora gáz lenne már ha nem tudnák feltörni a játékot! A jövõben meg a többi kiadó is erre a védelemre szavazna és többet nem tudunk majd játszani ingyen MINÕSÉGI játékokkal!😊 ( Kukába a securommal és a starforceal ) Má kezdek féélretenni egy konzolra... XD

ragobynara
#4140
Egyébként itt a szomszédoknál, Bécsben már kapható volt tegnap is! Csak sajnos nem maradt nálam annyi zs, h meg tudjam venni 😞

#4139
hm... úgylátszik,hogy csak 8 trójai pacim van... most csalódtam,én 12 számítottam(tegnap 12 oldalon néztem meg😄)

#4138
Nekem hiba nélkül ment. Tedd fel a legujabb nvidia béta drivert. http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_rel70betadriver.html

Synit HUN
#4137
Lesz díszdobozos kb 16k-ért. Asszem pontosan annyiért.
Gyuri : Jáááj! 😄

Okos ember hülyéskedik, hülye ember okoskodik. Ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz a szintjükre ott meg legyőznek a rutinjukkal. Szükséges, általános jelenség.

#4136
tegnap kerestem bioshockot a neten, a vírusírtó eddig 8 trójait talált...:/
és még nem végzett:/

#4135
Hi,valaki probálta dx10-be a demot? mert nekem kifagy vista alatt....

#4134
fakefakefake-jóreggelt

#4133
Spec. nem erre gondoltam! Milyen mocskos a fantáziája egyeseknek... <#mf2> Arra gondoltam, hogy a részeges és/vagy fertõzött apja/mostohája verte/kínozta a kislányt és egy karbanartó (búvárruhás szimpatikus egyén) védte rendszeresen meg. Vagy ilyesmi.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Dante73
#4132
Jaja, jöhet <#violent>Uwe Boll...<#boxer>
(remélem jól írtam a nevét)

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

DummyBoy
#4131
Ehh ... lehet hogy ezt a gyökérbontogatós filmet nem dijazná az ORTT ... de valszeg a hatóságok sem ... <#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Dante73
#4130
Én is lekaptam, de hiába próbálkoztam, nem jött össze. Megkiséreltem még azt is, (bár nem sok reményt füztem hozzá, és sajna igazam lett.) hogy telepítés végén, mikor feldobja a securom ablakot, egyszerüen lemásoltam a telepített fájlokat, leokéztam a securomot, kilépett a telepítõböl, miután kiírta, hogy nem települt, visszaneveztem a másolatot, de .exe sehol. Beleraktam a demóét, semmi.
Remélem, jön egy jó yasu-crack páros, amivel lehet telepíteni majd ezt a verziót, (bár gondolom, securom hiába lessz átverve, online kéri majd a serialt) és nem kell megint leszednem...
Egyébként, ha nem 10-20, hanem mondjuk 50 óra lenne a játékidõ, vagy nem 10, hanem 4-5 ezerbe kerülne, mennék is megvenni, de így, legyen akármilyen jó is a játék, az ár érték aránya nekem nem elég jó...
Ottvan a TDU, igaz, kissé bugos, de aki szereti az autós gamákat, az fél éve egyfolytában játszik vele, napi szinten. A játékideje, nem 10-20, mégcsak nem is 50 óra, sokkal több. Na az megérte a 10 ropit.
Persze ez szubjektív, úgyhogy nem is vitaindítónak szánom. Csak at ÉN véleményem.

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

#4129
Szerintem lesz ebbõl simán mozi film is. A történet adott egy jó A kat. filmhez, normális szereplõkkel.
Ki lehetne bontani a kislány és a búvárruhás figura kapcsolatának gyökereit is stb... Szvsz. jól meg lehetne csinálni.
Más. Én úgy hallottam, hogy amikor a kislány dúdol vmi gyerekdalt(?) akkor hallatszik, hogy nem kislány adja a hangot de még csak nemis nõ?! Ez elég igénytelenség lenne a fejlesztõktõl...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

grayfox
#4128
gyûjtõi változat lesz valahol mo.-on?

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

Frank99
#4127
ott vagyok én is, tegnap este itt mentettem ki.

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Eagle16
#4126
Jó reggelt!
Még sehol semmi...

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

tugyiti
#4125
fake jó reggelt mindenkinek XD aasdasd
dienesoft
#4124
Zörögjünk emesenen, ha van rilíz? 😊

dante3
#4123
Na nye má!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

grebber
#4122
Na éjszakásból jövet 155 új üzi.Gondoltam nincs full mert ahhoz kevés ez a kommentszám és igazam is lett! Csak a flém ment végig.
Na lépek aludni mire felkelek legyen tört mert széjjelcsapok valaki csavarkulccsal!

Next PC upgrade: 2022

dante3
#4121
Nem vagy egyedül! 😄
Amúgy neked is szép jó reggelt kívánok!

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

dienesoft
#4120
Na reggelt! Még mindig nincs semmi újdonság, de szerintem már bármikor kijöhet egy verzió, ami mûködik.Nforce-ra is rácuppantam.

Casper007
#4119
Ha valaki tudja, hogy Miskolcon kapható-e az X360-as változat, az megosztaná velem? 😄 Most olvastam, hogy a CE-ben hiba merült fel, mert a figurának letört a jobb karja (szinte kivétel nélkül), igaz, a kiadó már orvosolta a problémát, és még nyomtatott artbook-ot is kapunk. Mondjuk a kartörés állítólag csak az USA-ra és Kanadára terjed ki.

Hello World!

#4118
AKI leszedte már és tudta telepíteni az kérem segítsen!!!!!!!!!!!!!!!! A telepítés befejeztével kiírja a telepítõ: tegyem be az eredeti lemezd!! utánna le okézom és letöröli azt amit feltelepített!!! HELP!

Casper007
#4117
Fejenként egyet. 😄

Hello World!

#4116
és el is indult? nem hinném hogy átjutottál az aktiváláson
#4115
A Demonoidról letöltött Bioshock PC DVD verzió SIKERESEN felteletpült a gépemre!!! Szóval az tuti nem fake!!!

Ev1L
#4114
Pontosan, inkább lessétek meg folyamatosan NFOrce-ot, ott úgyis kiteszik egybõl!

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

#4113
Bármi ami bárhol fent van fake. Amíg Nforce-on nincs felesleges akármit is letölteni. Szerintem mostmár leeshetne mindenkinek a tantusz aki tölti ezeket.

PS4 ID: Vordengo

#4112
akkor amit most töltök bioshock pc dvd iso az jó valamire? lehet már játszani ezzel vagy kell még crack hozzá hogy elindujon?😊

PhantomAss
#4111
másvélemény:
asszem nem ez az a játék amire vágyom
kb az alice és a painkiller keveréke-és nekem egyik sem jött be
a grafika jó de nem kiemelkedõ-szal nem ájultam el tõle
(ezzel persze nem leszólni akarom)
úgyhogy ezt most kihagyom
a többieknek jó játékot

GOOBY, pls

#4110
OFF
Engem is hívtak de mondom azért nem utazok 160 kilométert hogy nézzem ahogy szopatnak az olaszok. Na mindegy tévében is szép volt. 😊

Why so serious?

AntiHero
#4109
Nem vagyunk mi szada-mazók😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

dienesoft
#4108
Srácok, ne haragudjatok, de életembe elõször vagyok kint magyar válogatott meccsen és nyertünk!!!!! Annyira örülök hogy nemigaz.Büntessetek meg, de ezt le kellett írnom.Látom, semmi újság nem jött ki! 😊

#4107
Na persze Xbox-ra kijött egy újab release közbe Bioshock Uncut PAL XBOX360-SWAG

PS4 ID: Vordengo

#4106
"Azért hajtanak, mert kapnak egy Bioshockot ha nyernek. 😄"

Egy Bioshockkal pedig nem megy sokra a csapat, hiszen csak két gépre lehet egyidejûleg telepíteni 😊)
robotnyk
#4105
Arcadia, nagyon komoly helyszín. csak linkelem, hátha valaki nem akarja megnézni (bár videókból ismerõs lesz úgyis).
gduck
#4104
Oksi, akko má tötöl is DVD formátumban a meccset torrentre BIOSHOCK néven 😄

Biztos sokan megnéznék 😄

<#banplz>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#4103
No sajna az alaplapi hangom miatt csak eax nélkül hajlandó nem recsegõ hangot produkálni vista alatt de azért baba😊
a64 3500+ (nem x2,nem húzott), 1gb ram, gef7900gs, mindez vista alatt és frankón fut 1280*1024en mindent alapból fullratolva (magától ezt adta...)

Viszont elõjött egy baki amit tegnap nem észleltem még fél óra nézgelõdés után sem...A játék összevissza kilépeget (a Bioshock leállt blabla)...5let?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

zeli
#4102
Hát örülnék, ha minden reggel nem 300 új üzenet jönne 😄
Én már így is lemaradtam..😛
Demót 60-nal szedi, 85% nemsokára kész van, azt végre megnézhetem ezt a Hájpot <#zavart2><#smile>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

kill3r21
#4101
nah má huztam a cipöm indultam a tescoba...😄 vagy ennyire hihetö volt bh-s téma? ..😄 nemraktam elég ezt--->>> 😄
kill3r21
#4100
azé meg ne lincseljetek...
Casper007
#4099
Lol, itt már kapahtó a kis ABC-ben! Tesco gazdaságos kiszerelésben.

Hello World!

kill3r21
#4098
<#idiota><#idiota>
Elöbb irtátok inkább fake téma meg miegymás mint foci..én csak megfogadtam....
😄
Casper007
#4097
Jó éjszakát. Már így bele ne fogj. Szentségtörés lenne.

Hello World!

Promi
#4096
Te beszelni magyarszki?😊)
bertino
#4095
tudnám hol lakik, hidd el, hogy az összes ilyen barmot arcon taposnám a fene nagy arcukért

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Casper007
#4094
Akaszzátok fel. Bár lehet, hogy tényleg azt hitte.

Hello World!

#4093
azért is megyek feküdni , MA reggel hajnali 4kor kezdtem el letölteni és most végeztem , az ilyen marhák meg agyilag kikészítenek , holnap reggel kelés és játék , jó töltögetést mindenkinek