BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Eagle16
#4042
Jó nekik.

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

DarkSector
#4041
<#rinya>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Casper007
#4040
Igen, LOL. Én még megvárom azért a bolti megjelenést. De már nagyon izzad a tenyerem. Játszani akarok!

Hello World!

AntiHero
#4039
aha

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

DarkSector
#4038
LoL XD

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#4037
XD

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#4036
Ezek má a full-t nyomják?<#ijedt><#csodalk>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Casper007
#4035
Ismét LOL.

Hello World!

Eagle16
#4034
Én már reggel megmondtam, hogy mi lesz itt...akkor még "csak" 3000 leech volt .)

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

Frank99
#4033
egy kicsit késõbb több is lehet...
nekem már 4 van fenn egyszerre

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

DarkSector
#4032
Bioshock full-nál
Torrenten a Seed/Peer arány 514/14983 !!!!!!!!!!!!!!!!
Ilyet bég nem ba..ott a világ....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#4031
Asszittem bakker, hogy csak a steam-re vonatkozik!
Ez gáz!

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Casper007
#4030
Szerintem csak késõbb. De überkonzolon már meg lehet venni, 15000 Ft. Mármint a sima.

Hello World!

GregSB
#4029
Mármint egy hamardik gépre.

Eagle16
#4028
Intem az 😊

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

#4027
bocs ez az
GregSB
#4026
Pontosan. De ha írsz nekik egy értelmes emailt értelmes indokkal akkor tuti megengedik hogy telepítsd (pl ha pár év múlva nosztalgiázni akarsz és újra felrakni harmadszorra)

#4025
intetek ez fake:


http://thepiratebay.org/tor/3780576/Bioshock
mikisanzi
#4024
díszdoboz elérhetõ lesz-e 24 én nálunk, vagy csak a sima?

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

Eagle16
#4023
A youtube-on, mindösszesen csak 4692 demo végigjátszást találtam<#idiota>

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

Casper007
#4022
Most ezt úgy érzik, hogy az számít kettõnek, hogy két különbözõ gép? Ugyanarra a gépre bármennyiszer feltelepítheted?

Hello World!

#4021
Nem a Demo-é, mert más a mérete.
AntiHero
#4020
Az lényeg hogy friss😊 még nem romlott meg<#idiota><#banplz>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Rage47
#4019
talán csak arra
DarkSector
#4018
Bazzeg ez a boltira is igaz?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Evogordon
#4017
Az a demó exe-je 😄DD

#4016
má vót

Rage47
#4015
kb. harmadjára írtad be 😊
#4014
A jelek szerint akármennyire is jó játék a BioShock, a Take Two mesterien szúrja el a körítést. Elõször is az elfuserált 16:9-es megjelenítõk kapcsán már értekezett Flatline, külön ajándék az, hogy nem csak a PC, hanem az Xbox 360 változatot is érinti a probléma (éljenek a 4:3-as HD projectorok és TV-k!). Most újabb szeretetcsomag borzolja a játékosok idegeit, mégpedig a legálisan megvásárolt PC-s változat maximum két gépre telepíthetõ fel. Így aztán legfeljebb egy gépfejlesztése lehet az egyszeri játékosnak, mert utána búcsút mondhat a további BioShock élménynek. A Take Two egyelõre nem kommentálta a helyzetet (thx Dr Metyifisztó).

FRISS! - Akinek nem lenne elég a maximum két különbözõ gépre történõ telepítés, az a hivatalos 2K tech support írhat, és igényelhet újabbat.

Forrás a Hardwired.hu -ról

Casper007
#4013
Na, csak azért is. Hogy lehet ilyet feltenni, LOL.

Hello World!

Eagle16
#4012
Na mit találtál? Csak nem az Airborne full volt benne crackel együtt?<#zavart2><#nyes>

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

kill3r21
#4011
nya megyek vissza..gamélni..egyre parább lesz a gééém 😄
#4010
Jah egy leírás hogyan crackeld. Sztem nem érdemes ezzel foglalkozni. De lefogadom hogy az elkövetkezõ 50 hozzászólás errõl fog most szólni....

PS4 ID: Vordengo

kill3r21
#4009
jesszusssss
<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#banplz>
kill3r21
#4008
egy Bioshock.exe kicsmizva kb 16MB...de nem csomiztam csak belelestem...para...😄😄😄
DarkSector
#4007
Érdekes, hogy még ki sem került a full verzió, de chrack az már van hozzá...

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Eagle16
#4006
El sem merem képzelni, hogy mivan benne...😄

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

kill3r21
#4005
LOLLOLLOLLOLLOL
http://rs215.rapidshare.com/files/50474221/CRACK-bioshock.rar i
<#idiota><#idiota><#idiota>
DarkSector
#4004
Eredeti fullos verzió van?
A hülyék kíméljenek....!

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

mikisanzi
#4003
bocs, megyek nézem a meccset.

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

robotnyk
#4002
securomos még mindig.
#4001
fake

kuci06
#4000
fake, nforce-n már ki lett tárgyalva

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

mikisanzi
#3999
ollé?

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

Casper007
#3998
Az emok világuralomra törnek a játékkal. Aki játszik, emos lesz. XD

Hello World!

mikisanzi
#3997
ßÜÜ ß
ÜÜÜÜÜÜ²Ý ÞÛÛÜ ²ÛÜ ßÜ
°²²ÛÛÛÛÛÛÛß ÜÛÛÛÛÝÞÛÛÝ Þ²
ÜÜÜÜÜÜ Ü ÛßÛÛÛÛÛÛ²°Ü²ÛÛÛÛÛÜÛÛÛ² °ÛÝÜÜÜ Ü ÜÜÜÜÜÜ
Û ÞÝÞÝÞÛÛÛÛÛÛÝÞÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÝ ÛÝ ÞÝ Û
Û ² ²ÛÛÛÛÛÛÛÜÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÝÞÛÛ ² Û
Û Ü ÞÝ Þ²ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÜÛÛÛ ÞÝ Ü Û
Û ÞÝÞÛ ßßßßß²²ÛÛÛÛÛÛÛÛÛßßß ²²° ÛÝÞÝ Û
Û Û°²Ý Ü²Ü ÛÛÛÛÛ° °ÛÝ Þ²°Û Û
ÝÜ ÞÝ ÞÛ ß ²²ÜÜÜܲ² ÛÜÜÛÛÛÛÛÛÝ ß ÛÝ ÞÝ ÜÞ
ÞÝ ²Ü ß²Ü ÛÛÛÛÛÛÛ ÛÛÛÛÛÛÛ²² Ü²ß Ü² ÞÝ
ÝßÜ ßßÜܰßÜ ßß²²ÛÛÛÝ ÞÛ°ÜÜÜÜ ßß Üß°ÜÜßß ÜßÞ
Ü Û ßßÜÜ ßßÜßÜ ÛÛÛßßßßßß ²ÛÛÛ° ÜßÜßß ÜÜßß Û
ÞÝ Û ß²²Ü ÞÝÞÝ ÜÜÜ ÞÛÛÛÝ ÞÛÛ²ÝÞÝÞÝ Ü²ß Û Ü Ü
Üß Û Ü ÞÛÛݰ۲ ÞÛ²Ý °²ÛÛ² ²Û°ÞÛÜ Û ÞÝ ÞÝ
ÜßÜÜß Û ÞÝ ÛÛÞ²Üß ÜÜßßßÛÛÜÜ ßܲÝÞÝ ßÜÜÛ° Üß
ÞݲÛÝ ß ÜÜÛ°ÞÛ²ß ÜÛÛÛ ÛÛ²² ²ß ܲÛÛß ÜßÜÜß
²ÛÛÛ² ܲÛÛß ÛÛÝ ²²ÛÛÝ ÞÛÛÛÛÝ ÜßÜÜß ÞÛÛÛÝ ÞݲÛÝ
ÞÛÛÛÛÝ ÞÛÛÛÝ Þ²² ÞÛÛÛÛ ÛÛÛÛÛ ÞݲÛÝ °²ÛÛÛ ²ÛÛÛ²
ÛÛÛÛÛ °²ÛÛÛ °ÛÛÝ ÜÜÜÜÛÛÛÛÛÛÛÛ ÞÛÛÛÛÝ ²ÛÛÛ² ÜÜÛÛÛ²° ÞÛÛÛÛÝ
°ÛÛÛÛÛ ÜÜÛÛÛ²ÞÛÛÝ °ÛÛÛ²²ß ßÛÛÛÛÝ ÛÛÛÛÛ ÞÛÛÛÛݰÛÛÛÛÛÛß ÞÛÛÛÛÛÛÛ²
²²ÛÝ ÞÛÛÛÛݲ²ÛÛÛß ÛÛÛ ²²ÛÛÛ ÜÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ²²ÛÛÛÛÛÛ²ÞÛÛÛÛÛÝ ÞÛÛÛ°ÛÛÛÛÛ
ÛÛÛÛ ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÝ °ÛÛÛ ÞÛÛÛÛÝ ²²ÛÛÛÛÝ ÞÛÛÛÛÛÛÛÛ°ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ ÞÛ²² ÞÛÛÛÛ²
ÛÛÛÛ ÞÛÛÛÛÛÛÛÛ ÞÛÛÛ°ÞÛÛÛÛÝ ÞÛÛÛÛÛÛÛ ²ÛÛÛÛÛÛÛ ÞÛÛÛÛÛÛÛÛÛÝ ÛÛÛÝ ÛÛÛÛÛÝ
ÛÛÛÛÝÜÛÛÛÛÛÛÛÛÛÝ ÞÛÛÛݲ²ÛÛÛ ÛÛÛÛÛÛ²² ßß²²ÛÛÝ ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÜÜÛÛÛÝ ÞÛÛÛÛ²
ÞÛÛÛÛÛÛÛ²²ß²ÛÛÛÛܲ²ÛÛÛÛÛÛÛÛ ÛÛÛÛÛÝ °ÛÛÛÝ ÞÛÛÛÛ² ßßß²²ÛÛÛÝ ÜÛÛÛÛÛÝ
ÞÛÛÛ²²ÛÛÛÜÜܰ°ßßßÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÜÜÜÛÛÛ²²ß ÞÛÛÛÝ ÜÛÛÛÛÛÝ Û ÞÛÛÛÛÛÛÛÛ²²ß
ÛÛÛÛ ßßßÛÛÛÛÜÜÜÜܰ° ßßßßß nERv ÞÛÛÛÛÛÛÛÛ²²ß Û Þ²²ÛÛÛÛßßß
ßßßß ÜßßßÛÛÛÛÛÛ Þ²²ÛÛÛÛßßß Û
Û ²²ÛÛ Û
Û Û
Û ÜßßÛ Üßß ² ÜßßÜ ÜßßÜ ÜßÜ Üßß ÜßÜ Û
ÛÜÜÜ Ûß² ²ß Ü Û Û ² Ûßß² ² Û ²ß Ü Û ² ÜÜÜÛ
Û ßßßß ßßß ßß ß ßßß ßßßß ßßß

BioShock (c) 2K Games

08/2007 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Tages
1 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Shooter

Üßß ÜßßÜ ÜßÜßÜ Üßß ß ÜßßÜ ÜßßÜ ÜßßÜ Üß
ßßßßßßßßßßßßßßßß Û ß² Ûßß² Û ² ²ß Ü Û Û ² ²ß Û ² ßßßÛ ßßßßßßßßßßßßßßßß
ßß ß ß ß ßßßß ß ß ß ßß ßß

BioShock is a unique game that mixes a spine-chilling setting illustrated with art
deco art and architecture, sci-fi themes of bio-genetic mutation and self-modification,
a deep storyline with open-choice freedom to interact with the world as you choose,
and first-person action that requires you to think every time you pull the trigger.
After your plane crashes into icy uncharted waters, you discover a rusted bathysphere
and descend into Rapture, a city hidden beneath the sea. Constructed as an idealistic
society for a hand picked group of scientists, artists and industrialists, the idealism
is no more. Now the city is littered with corpses, wildly powerful guardians roam
the corridors as little girls loot the dead, and genetically mutated citizens ambush
you at every turn.


ß ÜßßÜ Üß ²ÜÜ ÜßßÜ ² ² ÜßßÜ ÜßßÜ ²ÜÜ Üßß Üß
ßßßßßßßßßß Û Û ² ßßßÛ Û Ü Ûßß² Û Û Û ² Û ² Û Ü ²ß Ü ßßßÛ ßßßßßßßßßß
ß ß ßß ßßß ß ßßß ßßß ß ßß ßßß ßßßß ßß

1. Unrar.
2. Burn or mount with daemon tools.
3. Install the game.
4. Copy the cracked executable from the /crack directory on the DVD to your
installation directory.
5. Play the game.

Üßß ÜßßÛ ÜßßÜ ² Ü ÜßßÛ ÜßßÜ ÜßßÜ ²ÜÜ Üßß Üß
ßßßßßßßßßßßß Û ß² Ûß² Û ² Û ² Ûßß Û ² Û ² Û Ü ²ß Ü ßßßÛ ßßßßßßßßßßßßß
ßß Û ßß ßß ß ß ßß ßßß ßßßß ßß

" Now hiring Talented Crackers and system coders: [email protected] "

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

#3996
amugy skacok, boltokban is megjelent a gamé? mert gondolom azon sima védelem van nem internetes szarakodos activation😄

Rage47
#3995
Nagyon találóak a magyarázatok, lehet hogy a készítõk is erre gondoltak xDD
Eagle16
#3994
Sõt, kipótolja a demót egy 2. pályával is XD

"No Sacrifice, No Victory" World of Warships játékosnév: Esovius

#3993
huhh ha emo lennék és ide kerülnék az még jo is lenne rájöttem! a bioshock divatos emo játék!XD