BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kandurex
#4192
Próbálkozás? Olvasd a bannert!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

robotnyk
#4191
akkor nem szóltam <#zavart1>
k3nGu
#4190
nem mertem végignézni😄

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

Dante73
#4189
Ezeknek a marhaságoknak mi értelme?
Ha nem tudsz érdemben hozzászolni, minek irogatsz? Zavar mások próbálkozása? Tényleg nem értelek...

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

#4188
Itt a crack is: Nesze

dienesoft
#4187
😄DDDDDDDD Ez jó volt. 😄

#4186
Igen ez eddig megvan tény, csak az ilyen Microfaszok miatt van tele az net fake cucokal.

#4185
Itt is van serial: Itt

Dante73
#4184
demonoid.com ról le lehet szedni egy verziót. a lentebb belinkelt oldalról egy krekket. Telepíted a játékot, mikor a securom feljön a telepítés végén, nyomsz egy reset-et a gépnek, bemásolod a crak-et, aztán megadod a serial-t (az még nincs) és elvileg megy a dolog.
Gyakorlatilag viszont addig tuti nem fog menni, míg valaki nem talál egy serial, és utána is necces a dolog, hiszen a telepítés nem fejezõdött be, így a registry bejegyzések, biztos hiányoznak, és ki tudja, lehet 1-2 fájl is hiányozhat a telepített mappából. Majd kiderül, ha lessz serial.

http://www.freetvmaci.info/

#4183
Bocsi elírtam. sokökörbirkamarhafaszeztgépeldbe

#4182
Kösz. Mûködik, te kis vicces Pista.<#mf1>

#4181
Itt van: jdsiuaegfiseafhieugdfisacgiusuadfhiewudhsiadhui

Solid Snake
#4180
Jó lett a bannerõ <#nezze>
#4179
A próbálkozóknak ezt tudom írni ami nagy betükkel is ki van írva: NINCS MÉG WAREZ, SE MÛKÖDÕ VERZIÓ!
(Hádde, hádde, itt írták, mondják...NEM, NINCS!)

PS4 ID: Vordengo

#4178
Bocs neked szólt az elõbbi.

#4177
VAn akkor cd kulcs?

#4176
akkor lécci add meg nekem azt a linket ahonnan a teljes game-t szedted le.. és a game fut neked rendesen? vagy szerezni kell hozzá serialt?e-mailem ha nem akarod kiírni a honlap címét. [email protected]
#4175
Demonoidról szedtem le , arról az oldalról csak a cracket , avgyis az exet szedtem le , az mûködik rendesen.

#4174
csak simán másold be a crack exe-t , nem baj ha nincs ott a bioshock.exe telepítés után , de serialt megkell adni utána és játszhatsz 😄

spidey91
#4173
DE Ha veszek egy orig PC s Bioshockot akkor ugye csak hardveresen függ a kt gép ugye? tehát nem csak két oprendszer hanem csak két gép ugye? nem oprendszer függö ue?

Gépem ati X1900 4200

#4172
de te honnan szedted le a játékot?errõl az oldalról amit adtál? és nem fake?
Dante73
#4171
Tehát. Telepítem a játékot, majd a Bioshock.exe-t átnevezem, bemásolom a belinkelt crack-et, megadom a kód-ot, és megy.
Ezzel 2 gondom van. Hogy telepítsem, mikor törli magát? Ha resetelek, nincs Bishok.exe, akkor mit nevezzek át?
Másik, nincs kódom.
Szóval mi a megoldás? Ha valakinek sikerül, jó volna egy részletes, Magyar leírás, mit-hogyan!
Elõre is THX!

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

#4170
ugyan az mint a többi! serial nélkül nem fog menni

#4169
na akkor müxik ez a crack-es dolog? vagy szereztetek már hozzá cd kulcsot? meg a kérdésem az h vki errõl az oldalról töltötte-e már le ezt a verziót--->BIOSHOCK=scene-inspired== FULL RELEASE....not the demo!! nemtom mennyire fake 6,04 gb
#4168
Egészen pontosan Activate manually.

#4167
Én nem engedélyeztem neki, hogy aktiválásnál fellépjen a program az internetre olyankor ad egy kézi installálás lehetõséget, na, egy olyan kód kellene.

spidey91
#4166
Ugye ez nem azt jelenti hogy oprendsretöl is függ tehát csak gép függõ hardveresen ue??

tehát ha 30szor felrakm a vistat vagy xpt akkor is felrakhato az erediti?

Gépem ati X1900 4200

Frank99
#4165
az hol volt?
A legelején kimentettem, az Arcadia elején....

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#4164
nem ártana <#vigyor>

spidey91
#4163
Kisebb pletykaáradat vette körül ma az éppen megjelenését ünneplõ BioShock-ot. Felmerült ugyanis, hogy nem lehet ám akárhányszor felrakni egy gépre a megvásárolt példányt, végül aztán tisztázódott, hogy egyszerre nem lehet két gépnél többön. A tesztelés eredménye az, hogy installálásnál szükség van a netes aktiválásra, és ez az elsõ két gépnél mûködik is, azonban a harmadiknál már jelzi, hogy a nagybácsi nem fog játszani. Viszont téves az-az információ, hogy ezek után gondok lehetnek, ha pl. új gépet vásárolunk. Az uninstall után ugyanis ismét lehetségessé válik a telepítés.

Gépem ati X1900 4200

#4162
A CDGalaxisban van az Xbox360as változat (fémdobozos változat). Szállíthatóság: azonnal

ha valakit érdekel 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#4161
Dicsak nem lehet letölteni a torentet még meg nem köszönöd vagy valami. Ezt az magyar torrent oldalakon is be lehetne vezetni.

#4160
ejj ez regisztrálós,én ide nem regisztrálok... ma már volt elég trójaim:/

#4159
http://scene-inspired.com

robotnyk
#4158
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
houdinik már megvoltak? paráztam egy kicsit az este 😊
#4157
hm..honnan lehet letölteni?😊

#4156
Egy lépés elõre! 😊

A Scene-Inspirated torrent oldalon lévõ CRACK exe-vel már el lehet indítani a játékot. Viszont bekell irni egy serialt és müxik! Van egy cd kulcsom hozzá , meglátjuk mi sül ki belõle

#4155
Ez kíváncsian várom. Ha mûködik, írd már le pontosan, hogy is csináltad. KÖSZI.

dienesoft
#4154
Na szólj mi a szitu! 😊

#4153
LEtöltöd a Scene-Inspirated torrentet , BENNE VAN AZ INDÍTÓ EXE!!!!!!!! majd megcsinálod igy és játszhatsz , pár perc megnézem müxik-e

ok as far as i know this does work, in xp 64bit...
install the game....
go into
C:\Program Files (x86)\2K Games\BioShock\Builds\Release
or
C:\Program Files\2K Games\BioShock\Builds\Release

Rename the Bioshock.exe"to Bioshock_BK.exe or bioshockbk.exe or bioshock.bak "does not matter this is for backup purposes only"
Copy the BioShock.exe that is included in this crack folder into your

C:\Program Files (x86)\2K Games\BioShock\Builds\Release
or
C:\Program Files\2K Games\BioShock\Builds\Release

Run the EXE and your set to go have fun if this does not work just wait for a nocd crack from
www.gamecopyworld.com
or
www.megagames.com under the game fixes selection.
Enjoy

dienesoft
#4152
Persze, semmivel nem lennénk elõrébb, ha nem próbálkoznánk.

#4151
Én eddig jutottam el azt nem mondom, hogy így mûködik, de már próbálkozni szabad nem?

#4150
Elvileg kijött egy NORMÁLIS crack , a Scene-Inspirated zárt torrent oldalról lehet letölteni , hamarosan irom hogy müxik-e

#4149
A telepítés végén mikor rinyál a secu nyomsz egy okét, de nem nyomsz rá a finisre hanem reset. Gép újraindul és ott is a gépen a játék csak nincs indító exe, de azt leszedtem torrentról. Berakod a megadott helyre és kész indult is csak kéri az aktiváló kódot.

dienesoft
#4148
Fake, a ViTALITY tényleg nem így jelenne meg.

#4147
Nem? Mert épp hogy fake, ugyanis a Vitality nem fogja így publikálni az anyagot, az fent lesz rögtön mindenhol kb...
#4146
Azt irták hogy ez már más fájlokal van megcsinálva ahogy értelmeztem kéri a serial amilyet adnak beirod majd cracekls és ennyi. Viszont arról hogy hogy oldották meg a serial kérdést nem beszélnek.

Viszont azt mondják hogy ez valószinüleg nem FAKE:Bioshock-Vitality PCDVD + crack <040/146>
#4145
Ird már le hogy sikerült feltelepíteni , cserébe kapsz cd kulcsot!!

#4144
De figyelj már ?? HOGYAN crackeljük ha még feltelepíteni se engedi ???? Ha nem tudod feltelepiteni akkor crackelni se tudod!!!

#4143
Valaki tud ehhez cd kulcsot? Addig sikerült eljutnom, hogy már csak azt kéri, ha lenne egy kitudnám próbálni tényleg mûködik –e utána leírnám, hogy csináltam.