BioShock
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem létezik hogy ennyire le legyen maradva.
szerk:most látom hogy bioshock driver..
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Vamos Argentina!
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
------------->
Attention: Posts with off-topic content, torrent links or requests, "I'm downloading", "where's the game", "where/when's the scene release", "I wanna play it" or anything against forum rules will result in bans. Talk about the game and ONLY about the game!!!
Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Mindenki fikázza és igaza van részben de nicns jobb. Én személy szerint a TOCA sorozatot szeretem nagyon.
Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Aki járt már NFS topikban az tudja hogy ott tényleg ki szokott törni a káosz!
Ez itt ahhoz képes unalmas sivatag.
Elõre sajnálom azokat akik majd moderálják a pro street topicot!
Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
- Ki kell bányászniuk, hogy milyen adatcsere van a szerver és kliens között, ki mit kap és hogyan lehet ezt offline helyettesíteni, elhitetve az SR driver-rel, hogy márpedig online kapta az adatokat, ráadásul a helyeseket (bár hogy mi a helyes adat azt már a cracker is megmondhatja). Mondom ezt így hogy csak a régebbi SR technologiákban mélyedtem el anno. A 7-es verziókban nem tudom mik változtak
- A másik megoldás, ha kompletten átugorják ezt a vizsgálatot, de ez nehéz, nagyon bele kell túrni a programba, ami általában hibás crack-eket eredményezett mindig.
[merlinw.org]
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
[merlinw.org]
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Ezt olvastátok már?
"De van egy komolyabb dolog is, méghozzá a rootkit, amit létrehoz a registry-ben. A rootkit veszélyes, mert megkönnyítheti a hackerek és a spyware programok dolgát, hogy betörjenek a rendszerünkbe. Ezt a védelmet pedig már a demó is feltelepítette, így akinek ez nem tetszik, az szerezzen be valami programot, amivel le lehet szedni a géprõl."
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Majd miután házi gazda leszek. NA akkor lesz itt halálsikoly és szenvedés<#gonosz1>#gonosz1><#eplus2>#eplus2>
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.