BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5496
Az lehet, nekem a régebbi nvidia driverrel "jobban fut" a demó mint azzal amit kiadtak hozzá, mert az újjal megmeg akad egy másodpercre, de a régivel meg vaj......na mondjuk nem panaszkodom csak megemlitettem,,,,

#5495
help me! nogrp-s verzsönt szedtem, mindik szeretne találni egy s00 fájlt a végén... de kijelölöm neki az r00-át, akkor rendben megy minden viszont megint kéri, vmi nem stimmel, priviben is megfelel ha vki tud segitsen!

#5494
e most meg elküldte😊....pedig duplikáltban írta a másikat,na mind1,jó a devil,írtam pm-ben róla is.

PLackó
#5493
Hmm.. Szerintem sz@r driverrel próbálták a 2900XT-t.
Nem létezik hogy ennyire le legyen maradva.
szerk:most látom hogy bioshock driver..

#5492
mitõl nem küldte el az üzenetem?

Ev1L
#5491
Hát ha ugyanazokat a grafikákat kellene directx10-ben futtatni, sokkal gyorsabb lenne, de néhány új effektel együtt ugyanolyan gyors... Amúgy várom már nagyon, demó is szépen rohant 8600GT-vel, ami ugyebár nem csúcs dx10...

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Kandurex
#5490
lehet,-

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Ev1L
#5489
És ezzel el tudják érni azt, hogy ugyanazon sebességen egy picit szebbítsenek mindenen. Fõleg a shadereken.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

SpiritFire
#5488
jah, 0,2 Frame-el <#idiota>

Voltam nyitás után!

chalezlopez
#5487
Nah ha a teszt igaznak bizonyul, én tuti dx10 alatt nyomom. Érdekes, a 320MB-os GTS veri a 2900XT-t...(kasza!)

Vamos Argentina!

Kandurex
#5486
a dx10 -ben nem szebb, hanem inkább gyorsabb a grafikai elemek megjelenítése,

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Ev1L
#5485
Mondjuk ez meg a nagy lövöldözésben észrevehetetlen. 😊

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

#5484
Hát nem kicsit...

bertino
#5483
jaja, itt mondjuk látszik különbség


Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#5482
Csö tom jó a devil???<#confused><#worship>

wedge31
#5481
Ezért nem vettem még dx10-es kártyát egyszerüen még nincs értelme.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#5480
1,2 effekt van átalakítva benne,pl víz meg árnyékok.

#5479
12 szám,de nem igazán jók,csak a main theme és a welcome to Rapture.

Ev1L
#5478
Hát furcsa, hogy alig van különbség a kettõ között, egy picivel szebb és egy picivel gyorsabb a dx10, habár ezt eddig is mindenki tudta. Legalábbis én. 😊

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

#5477
Bioshock teszt:
------------->

#5476
5404# addig Soundtrack,amíg nem jön vmi😊

#5475
Na má az Nforce-on is megunták :

Attention: Posts with off-topic content, torrent links or requests, "I'm downloading", "where's the game", "where/when's the scene release", "I wanna play it" or anything against forum rules will result in bans. Talk about the game and ONLY about the game!!!

kovecses
#5474
Igazatok van téma lezárva, ez most Bioshock topic.

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

Ev1L
#5473
LOOOL!!! Amúgy az összes NFS-t végigtoltam, de közben lehet csalódni nem? 😊

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

kovecses
#5472
LOL

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

wedge31
#5471
Ha a hetediken te benézel az ablakomon te vagy a magyar pókember.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

DarkSector
#5470
privit nékem....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#5469
Na má csak e kellett!!<#hehe>

kovecses
#5468
Ti tudjátok nekem tök8, engem nem húztok ezzel fel, de ha véletlen benézek a szobátokba az ablakon és NFS fut rajta...akkor ne keljen azt mondanom hogy na megmondtam!

Mindenki fikázza és igaza van részben de nicns jobb. Én személy szerint a TOCA sorozatot szeretem nagyon.

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

Ev1L
#5467
LoL Need for Speed...

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

zeli
#5466

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Ev1L
#5465
A Need for Street sorozat már rég elásta magát nálam, szóval miattam lehet ott Káosz. 😊

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

kovecses
#5464
Nem értem mit aggódtok ezen a házigazdaságon.

Aki járt már NFS topikban az tudja hogy ott tényleg ki szokott törni a káosz!

Ez itt ahhoz képes unalmas sivatag.

Elõre sajnálom azokat akik majd moderálják a pro street topicot!

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

#5463
Nekem azt hoz létre amit csak akar, csak már jácchatnék......<#falbav>

gduck
#5462
OK! De ez a TOPIC egy VICC!!! Nincs itt moderátor?

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

AntiHero
#5461
Nem f*szt nem lesz. Pont akkor indulnak be.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

wedge31
#5460
Hát ezzel most nagyon egyetértek.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

MerlinW
#5459
Hát a régi törések lehetnek alapok az SR új fícsöreihez, az online dologhoz két variáció van:

- Ki kell bányászniuk, hogy milyen adatcsere van a szerver és kliens között, ki mit kap és hogyan lehet ezt offline helyettesíteni, elhitetve az SR driver-rel, hogy márpedig online kapta az adatokat, ráadásul a helyeseket (bár hogy mi a helyes adat azt már a cracker is megmondhatja). Mondom ezt így hogy csak a régebbi SR technologiákban mélyedtem el anno. A 7-es verziókban nem tudom mik változtak

- A másik megoldás, ha kompletten átugorják ezt a vizsgálatot, de ez nehéz, nagyon bele kell túrni a programba, ami általában hibás crack-eket eredményezett mindig.

[merlinw.org]

Ev1L
#5458
Oksa, akkor megnyugodtam! Halálsikoly? xD Hát sok sikert hozzá! Remélem pont akkor leszel házigazda, amikor kijött a tört változat, és nem lesz semmi dolgod. 😊

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

kovecses
#5457
Igen

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

MerlinW
#5456
Nincs NET, nincs játék, errõl szólt tegnap az elmélkedés. Technikailag okés, de pl az én elveimmel ütközik.

[merlinw.org]

Kandurex
#5455
folyamatosan itt vagyok, és moderálhatnák, de nem igazán van értelme, az SG -n hype szokott lenni a játékok alatt,...nem is járnának, ha nem ez menne, szóval bizonyos fokú spam megengedett...igazság szerint nem is nagyon találkoztam annyira elvadult userekkel akiket dobni kellett volna, szal, egyelõre még jó folyik a topik a medrében...meg rákérdeztem, akartok szigorú moderálást, a válasz nem volt. ennyi a történet

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

AntiHero
#5454
MA még csak 5x😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#5453
Én is... Mi ebbe a nagy szám?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

gduck
#5452
BioShock - ZAJOS NYITÁS

Ezt olvastátok már?

"De van egy komolyabb dolog is, méghozzá a rootkit, amit létrehoz a registry-ben. A rootkit veszélyes, mert megkönnyítheti a hackerek és a spyware programok dolgát, hogy betörjenek a rendszerünkbe. Ezt a védelmet pedig már a demó is feltelepítette, így akinek ez nem tetszik, az szerezzen be valami programot, amivel le lehet szedni a géprõl."

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

AntiHero
#5451
😄 nyugi még most spamelhettek ezeket már nem fogom törölni.
Majd miután házi gazda leszek. NA akkor lesz itt halálsikoly és szenvedés<#gonosz1><#eplus2>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#5450
Amugy keygent tudok szerezni gamevel együtt<#mf1>
Ev1L
#5449
Szerintem marad az eddig beküldött 3 kép, oszt csá.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Casper007
#5448
Igaz. Ez szép emlék, ne töröld ki. Csak ezután legyen rend és fegyelem.

Hello World!

kill3r21
#5447
hát akkopr lesz meló 😊 szinte semmi nem marad....😄