3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • 4850 hd
    #3095
    hello all remélem valaki tud segíteni na history volt egy kiss net szakadás utána az istenért nem akart újra indulni a tunngle 4-103 hibát dob állandóan felraktam már vagy 100 X kitakarítottam a regeditet eltartott egy darabig mert jó sokk helyre be ette magát semmi nem maradt újra felraktam és még mindig ugyan úgy 4-103 hibát dob töröltem a tűzfalat nehogy már bekavarjon de eddig vele is ment na mindegy tőrőltem mert erre utaltak a forumon semmi tűzfal win tűzfal alabol nincs modos win 7-tel dolgozok ki van belőle szedve minden ami nem kell vagy gagyi, de eddig simmán műkődőt de most az istenértse akkar beindulni ellől van a hálozati kapcsolatoknál de semmi cmd is ellőlvan valakinek valami őttlet modemet már kihuztam egy jo párszor de net jo és stabil minden megy bc2 tolom baromi érzékeny a netre jol megy semmi ping marhaság stabil pls valaki segitsen ha tud előre is kőszőnőm
  • Ironman2
    #3094
    Akkor minek kérdezted?
  • galik
    #3093
    ennyire én is értek hozzá. köszönöm a válaszokat.
  • Dj Faustus #3092
    PCI:
     * mint előttem is mondták, nem foglal USB csatlakozót, de be kell építeni a gépbe - ez némileg nehézséget jelenthet
     * az alkatrészek nincsenek összezsúfolva, így nem melegszik túl
     * mindenképpen külső antenna kell hozzá (bár szoktak adni kis körsugárzót hozzá)

    USB:
     * van beépített antennás változata is - ami azért jó, mert nem kell külön antennát rakni rá, így kis helyen elfér
     * nem kell hozzá megbontani az asztali gépet, laptopra is csatlakoztatható
  • galik
    #3091
    Köszi. Ezt gondoltam. Vmi más? Szóval tök mindegy, egyik se rosszabb a másiknál?
  • Pharaoh
    #3090
    PCI, nem foglal USB-t, meg nagyobb rajta az antenna.
  • galik
    #3089
    Hello!
    Mi a jobb usb wifi, vagy pci wifi? Mik az előnyök hátrányok?
  • FlyHigh
    #3088
    Oké! MAC filtert is megcsináltam már, csak a ps-t engedi be wireless. Aránylag most akkor biztonságos.
  • Pharaoh
    #3087
    A manual tuti leírja.

    Wifi részen belül van olyan, hogy security, ezt enable, kiválasztod a WPA2-t megadsz egy kódot és kész.
  • FlyHigh
    #3086
    Hello!
    Vettem egy tp-link routert, pc és ps3 között szeretném megosztani a netet, ami megy is, csak nem tudom, hogy hogyan tudnám titkosítani a ps3 felé eső wifi részt. Valaki esetleg tudja, hogy hogy kell wifit titkosítani?
  • Ironman2
    #3085
    Szerinted ez a konig router szar? UPC Fiberpower60 netem van.Milyen router lenne szerinted a legjobb? Vezetékes.
  • Ironman2
    #3084
    192.168.0.7-et irtam be,az az én gépem.A másiké 0.4,itt van az is a szobában.Jó igy nem?
  • Pharaoh
    #3083
    Ide annak a gépnek kell az IP címe amelyiken nem akarsz tűzfalat
  • Ironman2
    #3082
    Ha itt belövöm a dmz-t enabledre,és beirom az átjáró cimét:192.168.0.7,akkor kikapcsolja a tüzfalat nem?

  • Pharaoh
    #3081
    Ha giga/mega van rajta előbb tedd fel rá a minit és utána próbálj mást. Nem tuti egy egy próbát megér.
  • Rotyoka
    #3080
    DD WRT-t hogy lehet letörölni? :O Nem jövök rá és firmware upgradenél sem enged csak DD WRT firmwarekat felrakni
  • Pharaoh
    #3079
    Van a routernek ilyen funkciója? Ha van be van kapcsolva?
  • vitez30
    #3078
    Sziasztok!
    Egy SMCWBR14-G2 routert szeretnék távolról elérni. Csak a routert, nem a gépet. Dyndns-t már regisztráltam, pingre válaszol. Tudna valaki segíteni a beállításokban? Egy Tp-linkes ruteren sikerült már beállítanom, de ezen valahogyan nem megy.
    Ha priviben könnyebb akkor adok msn vagy mail címet.
  • Rotyoka
    #3077
    Na én átáltam OpenWRT ről DD wrt-re, és mit ne mondjak megérte.. Sokkal de sokkal több dolgot lehet állítani DD be mint Open be :O
  • MerlinW
    #3076
    Bármelyik normálisabb N szériás router+vevővel. Nekem D-link DIR-635-öm van, az is jó.
  • NecroJoe
    #3075
    Helló!

    15 Megás nethez tudnátok egy olyan wifi routert ajánlani (egy falon keresztül), amivel ki is tudom használni? Jelenleg egy d-link DL-524-em van, ezzel kb. 6 megabites sebességem van.

    Köszi
  • Pharaoh
    #3074
    Ha állítottál be titkosítást akkor azt.
    Ha a router tudja a Wi-Fi Protected Setup-ot (WPS), és be van kapcsolva akkor a router ajlán, vagy a menüjében is kell lennie egy számnak vhol a titkosításnál és azt kell megadni.magyar leírás
  • eZo
    #3073
    sziasztok ! adva van egy speedtouch t-home router, amiről idáig csak 1 db asztali pc ment vezetékes internet kapcsolattal, most már van egy laptop is, és vezeték nélküli internet kapcsolatot szeretnénk létrehozni a laptopra ! be is állítottam a router konfigjában a wlant, működik is elvileg ( világít a routeren a hozzá tartozó led ), de a notebookról ha csatlakozni akarok, kér egy biztonsági kulcsot ! Honnan szedjem ezt a kulcsot, hol találom, mert sehol nem találtam ilyet... előre is köszönöm a segítséget! Sajnos a hálózati dolgokhoz nem értek, szóval szájbarágósan kérném a választ :)
    előre is köszönöm !
  • 012ert
    #3072
    titkosítás nélkül is ugyanez a végeredmény, csatornaváltás sem segít...
  • Rotyoka
    #3071
    Na a Backfire 10.03 (stable) firmware volt a WIFI részben a hibás. A 10.03.1 (Rc1) már látja rendesen a WIFI-t (wr941nd routernál).
  • Pharaoh
    #3070
    Milyen titkosítás van beállítva? Legyen WPA2 és AES. Csatornát is válthatsz lehet összeakad valamivel.
  • 012ert
    #3069
    Halihó,
    egy kis segítségre van szükségem! A problémám röviden:
    Van egy TP-LINK TL-WN821N usb adapterem (legfrissebb gyári meghajtóprogram) és egy TP-LINK WR1043ND routerem (legfrissebb gyári firmware-vel) nem sikerül rávennem őket, h 54 Mbps-nél többel csatlakozzanak egymáshoz.

    kb. 2 m-re vannak egymástól, fal nincs köztük, a csatornán csak ez a két eszköz van.
    acer 5920G laptopon vistán futnak, aminek a beépített wifi-je (ami max. g-s) az eszközkezelőben le van tiltva.

    most a router bgn mix-re van beáálítva, de volt "n only"-ra is, de ugyanaz az eredmény.

    a fentiek miatt digi 80/25-ből 20/15 van...

  • duwy
    #3068
    Hosszadalmas szarakodás után végül sikerült megoldanom. Ha valakinek hasonló gondja van, írjon privát mail-t és szívesen segítek.
  • duwy
    #3067
    A PPPoE van kiválasztva, felhasználónév, jelszó megadva, ilyen "connect automatically" viszont nincs. Ami van: Authentication method - ez AUTO-ra van állítva, valamint a Dial on Demand van még kipipálva.
  • tomi223
    #3066
    Lépj be routerbe a 192.168.1.1-el híod be elvileg ! felhsz:admin pass:admin

    azon belül Wan ! kiválsztod h PPPoE ott megadod a felhasználónevet a jelszót ügy kétszer utána pipáld ki a connect automaticalt ! mentsd el és elileg márm egy is !
  • duwy
    #3065
    Ezt hol tudom megcsinálni?
  • duwy
    #3064
    Úgy értem, hogy a router-t érzékelik a gépek, csatlakoznak rá, de a net mégsem ad be semmilyen oldalt.
  • tomi223
    #3063
    Vki segítsen pls nekem is fontos lenne !
    Net sebbeséget szeretnék korlátozni több gépen is ! sajnos a routeron nem tudja !
    Vagy adjatok linket ahol ezzela témával foglakoznak !
  • Rotyoka
    #3062
    WAN résznél töltsed ki az adatokat, állítsad PPPoE ra (szerintem ez van neked is) majd Connect Automatically részt válaszd ki
  • tomi223
    #3061
    Pharaon !

    Net sebeség korlátozásal kapcsolatban tudsz nekem segíteni ?
  • Pharaoh
    #3060
    A netre a gépekkel csatlakozol fel? Mert a routerrel kell csatlakozni a nethez.
  • tomi223
    #3059
    Duwy !

    A neten nem jön be semmi vagy a routert nem látod ??
  • duwy
    #3058
    Sziasztok!

    A régi routerem felmondta a szolgálatot, ezért vettem egy TP-LINK TD-W8910GB típusú új routert. A használati utasítás szerint összedugtam és beállítottam, minden led világít, csatlakozni is tudok a nethez az asztali gépen és a laptopon is, viszont mégsem működik, nem ad be semmilyen oldalt.
    Valami ötlet, hogy mi lehet a gond?
  • tomi223
    #3057
    Sziasztok !
    Van több gépem amin az internetet szeretném le korlátozni !
    Sajnos a Routerem nem támogatja ezt a féle szolgáltatás !
    Net limiterel probálkoztam külön az összes gépen de nem sikerült :S
    Esetleg van valaki tudna segíteni ?
  • Rotyoka
    #3056
    Ha olcsót és jót akarsz akkor Tp-link. Ezen belül meg már válogathatsz