30078
  • Palinko
    #26350
    azért ezt nem mondtam. holdem managert meg hogy kell beállítani? :D mert nem nagyon tudom használni láttam valami póker akadémiás videót de kábé szart sem ért.

    én tuti turnnél nem nyitottam volna.
  • xxxpaulxxx
    #26349
    Ennyi erővel fossuk össze magunkat az összes kártyától setgyanú miatt és ne játszunk többet pókert, a Holdem managert meg dobjuk ki a kukába:DD

    #26347: Köszi:) Hát igen, PS fórumon próbáltam is, de egy nagyon humoros felhasználótól kaptam egy "vicces" választ, amit köszöntem is neki szépen... lehet a supportot kéne kérdeznem:D Jó lenne, ha újra kéne regisztrálni és ezzel beköthető lenne, mert akkor majd húzok is oda játszani:)
    Amúgy szerintem ettől az egész hajcihőtől csak még jobb lesz és még jobban meg fog erősödni az egész terem:)
  • Palinko
    #26348
    de 9 drill, full house J vel stb, nem tudom hogy merted ezt így :D
  • ntex
    #26347
    FT nyitásról még mindig nincs konkrét dátum, viszont a számlabekötést illetően meg a pokerstrategyvel kéne beszélned szerintem :)
  • ntex
    #26346
    Nagy ritka ha valakinek már flopon flösse van, kész színsornak meg nem sokkal van több esélye flopra feljönni mint egy kész royalnak :D
  • Palinko
    #26345
    azért hogy ha lefloppolják a színsort...
  • xxxpaulxxx
    #26344
    Minek nekünk banki potodds?:D
  • Palinko
    #26343
    egy érdekes poker after dark jelenet. hellmuth és sheikham között. h volt kisvak megadja csak 77 el s q 9 ei 10k ra emel, h allin hívja 32 ezerre emel. a nyílt lapok AKAKJ jöhetne ide is trollface :D
  • Palinko
    #26342
    jah egy könyveléssel meg még franc tudja mivel csaló cég sokkal jobb mi? :D hát nem vagyok pokerstaros, de most akik bajba kerültek messze ők kezelték legjobban sztem.
  • sandor8206
    #26341
    nem tudom mikor, de indulhatna már mennék vissza, mert meglátszik, hogy a pokerstars zsidóké, eléggé megy a lehúzás
  • xxxpaulxxx
    #26340
    Lehet már tudni valamit FTről a nyitási dátumot illetően?:D
    Illetve szerintetek majd lehet hozzájuk újra regisztrálni, hogy végre be tudjam kötni a Strategyhez az accountomat? Mert az nem lenne rossz... csak emiatt hagynám ott a Partyt szerintem:D
  • xxxpaulxxx
    #26339
    Tudod, mondtam már... legalább miattam ne menjen el másoknak a kedve a játéktól;):)
  • ddt500
    #26338
    Így.
  • Palinko
    #26337
    ezt hogy szeretem 3 óra játék után 1607 ből 4 lenni freerollon... mikor a 3 adik fizet fúúúúúúúúúúúú
  • sz4bolcs
    #26336
    Másrészt, ha ilyen A10s-sekkel mész allin verseny elején azért mert lazán játszanak a többiek, akkor ugyanúgy a kiesést kockáztatod, mint bármelyik más versenyen.
  • sz4bolcs
    #26335
    Ha egy asztalon sokan játszanak lazán és ebből az okból te is lazán kezdesz játszani az rossz. Pont az ellenkezője a nyereséges, mint amit a legtöbben csinálnak egy asztalnál. Ha feszes az asztal, lazulni kell, ha laza, akkor feszülni.
  • Palinko
    #26334
    minden extra jól jön :D majd sokat tolom hátha belejövök :D
  • sz4bolcs
    #26333
    Na, hát értesz te hozzá :D Nem is tudom, miért kértél tanácsot. :D
  • Palinko
    #26332
    hát sztem nem. elején nem árt kimaradni az allinezésből, meg emígy is sokkal lazábban kezelik sztem.
  • sz4bolcs
    #26331
    úgy, ahogy minden más versenyen..
  • Palinko
    #26330
    valaki mesélje el hogy lehet freerollon fizetős helyre érni? mert valakiknek úgy gyűlik a zseton hogy hihetetlen.
  • sz4bolcs
    #26329
    ehhez képest milyen szép handeket vágtál be :D:D:D
  • xxxpaulxxx
    #26328
    Picit fantáziálgattam... mi lenne ha abbahagynám a játékot 1 hónapig és csak a tanulásra koncentrálnék? Múlt éjszaka volt egy 70$-os "downswingem" és előtte se voltam az elmúlt 1 hétben plusszos és aztán így visszanéztem a leosztásaimat + statokat nézegettem és szerintem vannak elég rossz berögződéseim... valahogy ki kéne őket iktatni, hogy ne legyek ilyen pénzégető:D
  • sz4bolcs
    #26327
    nem is rossz ötlet :D
  • xxxpaulxxx
    #26326
    Hmm... most elkezdtem 3,5 bb-s nyitásokkal operálni... és picit jobban adja:D Kár mondjuk, hogy PP-n nincs pot gomb:D
  • xxxpaulxxx
    #26325
    Mentség, ha azt mondom, hogy félrevezettek a statok=(:DD
  • ntex
    #26324
    Amikor az Odds-ok azt mondják CALL :P

  • sz4bolcs
    #26323
    ja igen, az meg a másik. Turnön magic ráérzés, hogy lejött a sora, nem is emelsz, erre riveren meg betolsz mindent. :D
  • xxxpaulxxx
    #26322
    Látod ezt nem tudom... szar move volt:S Valszeg féltem, hogy dobni fog/ sokat floatolt előtte... mind1, szarul játszottam meg:D
  • ntex
    #26321
    De turnon miért adtál ingyen lapot neki? check/raiselni akartál?
  • xxxpaulxxx
    #26320
    Az a baj velem... hogy nagyon ritkán tudok setet dobni=/
  • sz4bolcs
    #26319
    (am rivert el lehetett volna check-foldolni)
  • sz4bolcs
    #26318
    loool. Amikor flopon callolt, annyira benne volt a fejemben hogy ebből piros J10 mutatás lesz.

    #26316 - semmi :// Pedig már nagyon szeretnénk újra csalni.
  • xxxpaulxxx
    #26317
    Hmm.... most a fasz rosszabbik oldalán voltam...ráadásul itt is QQ és itt is szett:DD

  • xxxpaulxxx
    #26316
    Jáááj:DDD
    Amúgy... még mindig nincs fejlemény?:/
  • #26315
  • sz4bolcs
    #26314
    De van, csak kapsz aranyos levelet, hogy elkezdték elemezni a számlád és a szokatlan játékmintáidat.
  • xxxpaulxxx
    #26313
    Sajnos a pókerben nincs szimpátia:))

    #26311: Köszi:D
  • precision
    #26312
    uhhh... szegyén QQ, picit sajnálom azért
  • precision
    #26311
    lol.... :DDDDD
    well played!