30078
  • xxxpaulxxx
    #26391
    Hogy baszná meg egy talicska aprómajom!:D

  • precision
    #26390
    előbbivel nem élek, utóbbi valóban jól esne most :)

    nincs most vhol ingyenes pókertőke? a hozzám hasonló csóróknak... :)
  • sz4bolcs
    #26389
    neked is kell a kokóra, meg a kurvákra, mi? :D
  • xxxpaulxxx
    #26388
    Hát igen:))
  • precision
    #26387
    nincs most feles pénzem ilyenre
    válság van :D
  • xxxpaulxxx
    #26386
    Miről beszélsz? Én is már NL400on nyomom... igaz 1 beülővel, de az senkit nem zavar!
  • sz4bolcs
    #26385
    bankroll management pont azért van, hogy ne kerülj 0-ba.
  • xxxpaulxxx
    #26384
    Hát akkor töltsd fel valamennyit (mondjuk 10K-t), ha van "felesleges" pénzed... bár előbb inkább tanulj, ha ilyen gyorsan szálingóznak elfelé a függőleges vonallal áthúzott S betűk:)
  • precision
    #26383
    hát ja, de 0ból már nehéz akármennyit is csinálni
    most egy másik teremben van 8 dollárom, 4 -et nyertem freerollon, azt dupláztam meg eddig... de elég szar terem (pokerloco)
  • sz4bolcs
    #26382
    "PT lincenszet és security tokent" -ezek mik, és mire jók?

    #26381 - 20 dollár az 80 beülő 0,25-ös sng-re. Ha nem is azzal kezdesz, 10 vagy 5 dollárnál visszaváltasz 0,25-ösre, és még mindig nem nagy cucc onnan újra 20 dollárt csinálni.
  • precision
    #26381
    ja tudom, de ha többet buksz mint amennyit nyersz akkor az ellen a BM sem véd :)
  • ba32107
    #26380
    MB teljesen biztonságos, szerintem nyugodtan hagyhatod ott a pénzt. Erről jut eszembe, én vettem PT lincenszet és security tokent is moneybookersre, csak hogy 2 hónap múlva abbahagyjam a játékot :D
  • Rash87
    #26379
    4 hónapja nem pokereztem online.
    S most megjött a kedvem(igaz már el is ment).
    Regeltem 3 versenyre is.

    - Első kiesésem A párral. :)

    - Második kiesésem 77-el, flopon már settem volt, valamint kint volt 9 10, turn Q, river J.

    - Harmadik AK vs AQ.
    AQ win.

    Nincs több kérdésem :D
  • sz4bolcs
    #26378
    Bankrollmanagement a titok. :)
  • precision
    #26377
    az szép!

    én 20at raktam be pár hónapja pokerstarsra, de elfogyott :)
  • xxxpaulxxx
    #26376
    Nem hiszem, mert nem te voltál:D
  • sz4bolcs
    #26375
    összejáccott? :D
  • xxxpaulxxx
    #26374
    Hmm... jogos:D Mondjuk én már hallottam pl Neteller zárolásról is:D
  • sz4bolcs
    #26373
    hogyhogy hogy? Ha mondjuk van 100 beülőm, akkor 30at tartok poker site-on a többit meg ott, ahonnan költség nélkül tudok befizetni akármikor, és nem tudják fagyasztani, nem száll rá az FBI, nem tör ki rajta a fekete péntek..
  • xxxpaulxxx
    #26372
    Hát... én tőlük tanultam mindent... iszonyat hasznos tananyagok vannak ott... cikkek, videók, edzések... és a haladóbbakat (amire mondjuk egyelőre nincs szükségem) csak bizonyos "szint" felett lehet elérni... ahogy termeled a rake-t, úgy kapsz "strategy pontokat", amiből ha sokat összeszedsz, akkor magasabb státuszt érsz el... az a baj, hogy ez csak 1 hónapig érvényes:/

    Jah és vannak rajta pókeres hírek, meg egy hatalmas fórum, ahol handet lehet elemeztetni, meg stratégia megbeszéléseket tartani... akármi:D
    Szeressem:)
  • xxxpaulxxx
    #26371
    Hát de akkor hogy épít ez ember bankrollt?:D

    Amúgy én sajna elkúrtam a Moneybookerst is, ott, hogy HUF alapút csináltam:DD

    A NETELLERel pedig most szenvedek... a személyimet elfogadták, de a bankszámla kivonatom nem... pedig azt is el kéne fogadják:S Fasz kivan velük:D
  • sz4bolcs
    #26370
    Miért olyan fontos a ps? Én jól megvagyok nélküle, még anno partypokerre köttettem be, de gyorsan elment a kezdőtőke mert nem értek, meg nem is akartam érteni a cashgamehez, és ott azon érdemes..
  • sz4bolcs
    #26369
    de am jó hogy szólsz, már majdnem elfelejtettem, hogy megfogadtam, hogy soha többet ne tartsak bent poker teremben nagy összeget, csak ami a játékomhoz kell.
    Az a baj, hogy szar az USD-HUF árfolyam, és nem tudom, hogy moneybookers biztonságosabb egyáltalán mint a pokerterem. Ti hol tárolnátok nagyobb bankrollt?
  • xxxpaulxxx
    #26368
    Az a baj, hogy jelenleg tényleg ők a legjobb terem... én is mennék hozzájuk, de nem tudom bekötni sajnos Pokerstrategyhez az accomat:/
  • sz4bolcs
    #26367
    megtanultam a leckét...
  • xxxpaulxxx
    #26366
    Csak az a baj, hogy amikor "lekötik" a pénzed, akkor nem kapsz rá kamatot:DD
  • sz4bolcs
    #26365
    már csak az a kérdés... összejátszás nélkül hogy lesz ilyen gyönyörű grafikonom? :D

  • sz4bolcs
    #26364
    Nem fogok azon a szaron játszani. Pokerstars forever!! :D
  • xxxpaulxxx
    #26363
    Nah az már több, mint 1 BI NL10en:DDD
    Nah de sok sikert! Csak találsz valami kedvednek valót:)
  • sz4bolcs
    #26362
    Persze. Megnéztem PKR-t, partypokert, bwint... Annyira szánalmas az sng és verseny felhozatal mindenhol, végül bwinen telepedtem le pár napra, de ott meg olyan gáz a vakstruktúra, hogy inkább csak cashgamen szórtam a pénzem. Legnagyobb nyereményem bwinen, amikor 500 Ft-ot tettem a magyar-svéd meccsen a magyarokra (4,6-os szorzó) :D:D:D
  • xxxpaulxxx
    #26361
    Ha jobb lett volna nálam, akkor rirézel:)

    Sz4bolcs! Gratulálok! De most már azért ne csalj többet!:DD Amúgy mi a terv? Maradsz a Pókercsillagoknál?:D
  • sz4bolcs
    #26360
    Benne volt a másik játékos felhasználóneve, akivel "összejátszottam" (:)) és nem szerette volna itt olvasni.
  • ntex
    #26359
    Milyen hsz lett törölve?
  • sz4bolcs
    #26358
    én is 10 dodoból csináltam :D
  • Pillecukor
    #26357
    PS rulez!
  • precision
    #26356
    ehhh... adhatnál egy keveset :DDD le vagyok égve teljesen
  • sz4bolcs
    #26355
    Hát... volt ott ilyen preflop KK fold missclick, meg full dobás missclick.. amik miatt aggódtam :/ de az máshol is megesik ha ilyen sok asztalon játszik az ember...
  • precision
    #26354
    ennél idiótább indoklást még nem hallottam :D
  • sz4bolcs
    #26353
    1500 dodo megmenekült :ASD
  • Palinko
    #26352
    grat :D

    puhán játszatok, szóval ha nem emelgetsz mindenkire akkor zárolhatnak simán :D