30078
  • sz4bolcs
    #26310
    Az a mutatás.. :D
  • sz4bolcs
    #26309
    "Oh, what a circus!" :D
  • xxxpaulxxx
    #26308
    Ez nekem túl magas volt:D

  • xxxpaulxxx
    #26307
    A farok jó oldala...

  • xxxpaulxxx
    #26306
    Lájk! Micsoda színjáték X'D

  • xxxpaulxxx
    #26305
    Ez így szokott lenni:))
  • Palinko
    #26304
    ezt nem értem. voltak olyan jó kis póker reklámok, magyarul stb, most meg 1 et sem találok :D
  • precision
    #26303
    általában nyerek az AA -val, csak ha belefutok egy ilyen idiótába akkor veszítek vele :)
  • #26302
    Everesten játszik valaki?
    Nem látom a szokásos pot limit Omaha versenyeket.
    Béna vagyok, vagy tényleg eltüntek?
  • Palinko
    #26301
    inkább az vele a baj, hogy chipben mérve keveset nyerni sokat bukni.
  • xxxpaulxxx
    #26300
    Következő theory: AAval lehet a legtöbbet bukni?:DDD
  • precision
    #26299
    10 fős SNG, AA -m van, középen
    picit emelek csak, 3 BB -t
    mindenki dob, kivéve a dealert, allint mond, eldobhatatlan az AA, callozom

    10J -je volt, nem is egy színből, flopra lejön neki a sor :)

    imádom az ilyeneket :) mééééég! :)
  • Rash87
    #26298
    Kössz,remélem még az évre lesz vmi :)
  • Palinko
    #26297
    de akkor meg elméletileg azért nem lehet mert a mákosok összeszedték magukat mi? :D sztem a freeroll elég jó a fele után mikor az allin party lefolyt.
  • Csacsi
    #26296
    Jah..és alacsony téten nem lehet nyerni...mert mindenki rosszul játszik esete :))
  • precision
    #26295
    de szoktam, ha egyetértek vele :)
  • xxxpaulxxx
    #26294
    Precision, te az a típusú ember vagy, aki véletlenül se adna a másiknak igazat?:)
  • precision
    #26293
    igazából egy freeroll az más, itt nem nagyon számít a tudás, max az utolsó 10% -ban csak
  • Csacsi
    #26292
    Mármint nem az, hogy hívtál, hanem, hogy ekkorát.

    És valóban...lehet ugyanez lett volna a végeredmény, de azért, mert más rosszul játszik....neked még nem kell :)

    Sőt, ha jobban játszol az ellenfeleidnél, akkor nyerni fogsz.

    Lehet, hogy ehhez kell vagy 10.000 verseny..hogy kijöjjön a hosszútáv..de ki fog jönni.
  • precision
    #26291
    ok.
  • Csacsi
    #26290
    Asszony mai BADbeatje :)
  • Csacsi
    #26289
    Itt nem az ALLIN megadással van a gond, hanem a a preflop emelésed volt a hibás.

    A Q8s-el all-int tolni az is hibás.
  • xxxpaulxxx
    #26288
    Fizessenek ki mindenkit, de ne legyen újra FT... mi lesz akkor a PP játékosállományával?:D
  • ntex
    #26287
    Tárgyalások folynak új befektetőkkel hogy folytatni tudják az oldal működtetését és kifizethessék a tartozásokat. Meg valami engedély miatt is.
  • Rash87
    #26286
    Nem nagyon volt időm pokerezni,s figyelni az eseményeket, de FullTilt-nek végleg annyi?? Vagy most h lesz?
    A bent maradt pénzeket benyúlták? :\
  • ntex
    #26285
    Ez ám a lapütközés, néztem is először hogy mi az hogy ő nyert...

  • ntex
    #26284
    Néha én is meg szoktam olyat játszani hogy ha huzamosabb ideig csak dobálom a lapokat hogy egy közepes lappal (volt hogy any2vel) emelek preflop és cbetelem a flopot csak hogy ne tűnjek annyira feszesnek. És volt hogy flopon adtak, ment a blöff 2nd barrel és arra már dobott az ellenfél. Nem feltétlen van minden körben egy jó kezdőkéz kiosztva az ellenfeleknél.

    Nem véletlen írják a szabályok is hogy néha nem baj ha eltérsz a leírtaktól és beleviszel egy kis saját játékstílust hogy kiismerhetetlen legyél
  • Palinko
    #26283
    de az az érdekes még a 10 es 3 as preflop raise, flop folytatólagos nyitás sem feltétlen rossz játék a könyv szerint! mivel látják szeméttel is nagyon hívogatsz meg emelgetsz, később szörny kezeidet jobban kifizetik, a profik ezt is számításba veszik hogy a jövőbeni várható hozam miatt "hülyeségeket" csinálnak....

    persze nyilván nem minden esetben! de néha megengedhető.
  • precision
    #26282
    "sokan megmagyarázzák, hogy J7-el be kell menni, mert a profi is azért megy be, mert nem a könyv szerint kell játszani"

    egy szóval nem mondtam ilyet, de nem baj :) csupán arra céloztam, hogy a profik rohadtul nem a könyv szerint játszanak, és néha-néha még egy bubihéttel is calloznak (vagy preflop raise, olyat is láttam már)... persze nem mindig nyernek vele, de előfordul, hogy igen
    de nem vagyok idióta, ez nem azt jelenti, hogy amint kapok egy J7 -et, egyből call/raise/allin :DDD


    nem azt mondom hogy én jó játékos vagyok... sőt :)

    amit ki akartam fejezni, de már leírtam kb 5x, nem baj, leírom még egyszer... hogy a póker nem egy begyepesedett játék amit programok ellen játszol, így a könyv nem ér túl sokat, max az alapok elsajátításához elég

    visszatérve a handemre, ha máshogy jött volna ki a dolog, akkor egyből nem játszottam volna rosszul, hanem "mit akart az a fish a Q8 -al, lol" típusú megjegyzések lennének... nem fogod fel az a baj, hogy:

    1. ez egy freeroll volt, a könyv szart sem ér itt
    2. akárhogy játszom (akár sima call preflop) az Q8 -as gyerek allint tol mindenképp (néztem még a játékát utána, sokkal szarabb lapokra rakott allint preflop, volt hogy megadták neki és nyert, vagy körfold esetén kimutatta, hogy 10-3 -asa van pl.), ergo a könyv ugyanúgy szart sem ér :) és ja, nem fogok eldobni egy egyszínű AK -t, igen, berakom rá az egész pénzem, pláne egy freerollon pláne egy ilyen játékos ellen
    nyilván te eldobtad volna, ismerve az asztalt, a játékost...stb. :)

    de fejezzük is be szerintem, kár vitázni...
  • ba32107
    #26281
    Srácok, ismételten felajánlom a házigazdaság lehetőségét. Nekem rengeteg dolgom volt eddig, ezután is több lesz, már a topikot se nagyon olvasom. Úgy meg nem akarok -favolni, hogy én vagyok a HG :) Szóval aki szeretné, az szóljon, és átadom szívesen.
  • sandor8206
    #26280
    az a nevetséges, hogy ha van lehetőséged megnézni egy "profi" oktató videóját, nekem haveromnál sikerült aki be van fizetve valami oldalra
    és kb. ilyen kommenteket fűzött a handekhez, hogy pl: AK-nál flop KKx
    "az ellenfél jó regulár, ezért hogy játsszuk meg a kezünket, ha emelem tudni fogja , hogy én tudom hogy ő regulár és ő ezt tudja, de én is tudom, hogy ezt tudja és stb. stb. én meg lestem, hogy miről pofázik ez :-)
    kb. lófaszok vagyunk egy profihoz és sokan megmagyarázzák, hogy J7-el be kell menni, mert a profi is azért megy be, mert nem a könyv szerint kell játszani :-)

    azt nem értik meg sokan, hogy még úgy is nagyon nehéz plusszosra kihozni a pókert, hogy jó játszik az ember (vagy próbál), mert egy bizonyos része "szerencse"
    na ha meg még hülyeségek is rögzülnek, akkor meg ne csodálkozzon senki, ha nem nyerő
  • xxxpaulxxx
    #26279
    Jááj... és a legrosszabb, hogy van egy olyan haverom, aki full hobbista és mindenkit lehülyéz:DD Szerinte még sok profi is hülye, meg szarul játszik... de ő a király... én meg csak röhögök, amikor próbálja nekem elmagyarázni, hogy mit látott/olvasott és ő hogy alkalmazza ROSSZUL:DD
  • Palinko
    #26278
    jah ezzel csak egyetérteni lehet
  • sandor8206
    #26277
    úgy hülyítik be az embereket, hogy ők tudják mit csinálnak, a sima hobbi lófaszok meg nem, csak azt látják, hogy bemennek J7-el, ahogy precizion barátunk is, de azt nem látják át mit miért csinálnak
  • sandor8206
    #26276
    "...középről kapsz egy AQ push-t.."
    valószínű nem fog callozni egy all-int Q8s-el, úgy hogy előtte már emeltek is
    + persze, hogy hibáznak meg szarul játszanak
    De itt ezt azért játszottad meg így, hogy "..tuti lesz egy hülye aki berakja szarabb lappal"???
    Arról meg már nem is beszélek, hogy csak egy call-t kapsz tőle, flopon meg bepushol
    1. vagy callolsz A magassal?
    a; Ami vagy blöfföt fogsz és van 70%-od, ami közel sem a tuti
    b; megadod A magassal a kb. potnyi hívást erősen hátulról van 20 %-od
    c, vagy éppenséggel nézzünk mindent és akkor éppen csak jó vagy
    2. vagy dobod és elpazaroltál a stackedből, ami csak 15 BB 5 BB-t, a stacked 30%-át

    amit írok nem genyóságból írom, hanem hibaként látom, de a legrosszabb hogy be se látod, maradjunk annyibban, hogy maradj hobbijátékosként, hisz ugysem a könyv szerint kell játszani szted.
  • precision
    #26275
    "A maradék 99%-ban meg kapsz egy körfoldot vagy megadnak KK+."

    Nyilván így is lenne, ha mindenki ugyanazon szabályok alapján játszana. Vagy mindenki egy gép lenne. De emberek ülnek a másik oldalon. Nem is kicsit hülyék általában.

    "erre Q8s barátunk már sima fold"

    igen, ez is teljesen egyértelmű... ha valaki előtte calloz egy 2,5 BB -s raise -t akkor eldobja, ha nem, akkor még az 5 BB -re is reraise allin -t mond... nem igazán tudlak követni :DDD nem túl logikus amit írsz :)
  • Palinko
    #26274
    a profis részt nem nagyon értem. miért hülyítenék be az embereket? ők is nyerni akarnak ott :D
  • sandor8206
    #26273
    hiába magyarázod a bizonyítványt (+ tőlem azt csinálsz amit akarsz), de amit csináltál az szar volt, nem rossz. Csak finoman fogalmaztam. Szitut veszed alapul, hogy úgy is mindegy volt. Csak éppen arra nem gondolsz, hogy emelsz 2,5 BB-t, középről kapsz egy AQ push-t, aki az 5BB emelésedre dobott, mert "értelmes" játékos, erre Q8s barátunk már sima fold, te call és duplázol.
    És lefishezed az idiótát, mit foglalkozol vele? Örülj, hogy ilyenek ellen játszol.
    Csak döntsd el mi akarsz lenni, mit akarsz csinálni?
    Hobbi játékos? Semmi gond, csak akkor meg mit érdekel, hogy bemákolnak?!

    Mi a logika a játékodban? Mi volt a terv?
    Az, hogy egy idióta berakja neked Q8s-el?
    A maradék 99%-ban meg kapsz egy körfoldot vagy megadnak KK+.

    "...nem minden a szabály meg a könyvek, amik kimondják hogy milyen pozícióban milyen lappal mennyit kell hívni :).." na ez meg pont hülyeség, mert senki nem mondta, hogy a szabály szerint onnan 2,5 BB emelés a AKs, ha Q10s emeltél volna arra is azt mondanám, hogy szar

    Profikkal meg ne foglalkozz már, az hogy deepen, hogy játszanak
    Az hogy őket nézed, nézik csak behülyítik az embereket és mindenki azt hiszi, hogy pokerstar. Az egy más szint!

    Szinte röhögök micron, hogy squezelnek a fishek első vaktéten 67s-el, utána meg nagy gondolkodás után callozniuk kell a re-raise pusht KK ellen.
  • Palinko
    #26272
    nem volt semmi baj a játékoddal, freeroll volt, bevállalós volt most szerencséje is volt, ennyi.
  • precision
    #26271
    akkor nem megérzés hanem változatos játék a kiismerhetőség ellen
    de a mondandóm lényege ugyanaz :)

    mivel nem 2-3 BB -t hívtam hanem 5 -öt, ezért rossz volt a játékom :D ugyanmár :)