30078
  • Palinko
    #26431
    végülis Q4 et kizárhatta mert azzal talán nem adnak meg emelést, csak QQ tól meg A4 től kellett fosni.
  • sz4bolcs
    #26430
    Igen.. paul nagyon nagy calling station tud lenni Király-párral ilyen flopon :D:D
  • Palinko
    #26429
    végülis alkalmas volt blöffre a flop, csak azt felejtette el hogy kis tétnél mindent megadnak :D
  • precision
    #26428
    túl sok pénzed van szerintem... :)
  • precision
    #26427
    de ilyen szakasztott barmokat honnan lehet kifogni? :)
    betolja az egész pénzét a semmire, az nem gyenge :DDD
  • sz4bolcs
    #26426
    egyre jobban tetszik a grafikonom :D

  • sz4bolcs
    #26425
    hmm

  • sz4bolcs
    #26424
    Ti is puhán szoktatok játszani? :D
  • xxxpaulxxx
    #26423
    "A Hold'em Manager 2 segítségével a játékosok feltölthetik leosztástörténetüket iPhone-ra, iPadre, iTouchra és hamarosan Androidos készülékekre is."

    yeeee! Már megijedtem, hogy csak iOS lesz... mert eddig Androidot nem írtak! Így tutira vásárlós lesz a cuccos!:))
  • xxxpaulxxx
    #26422
    Szeretem a tökös legényeket:))
  • xxxpaulxxx
    #26421
    Nah végre újra egy nem túl agyalós stackelés és egy VÁDÁFÁK mutatás:D
  • sandor8206
    #26420
    PS kabaré, ultra shorti vagyok kb. 3-4 BB
    J5s push, 44 callolja, jött az 5
    következő lap 1010, push, 22 callolja, flop 233, megint 3-4 BB stackam van
    következő kör 97 push, 33 callolja, flopon ott a 9, megint duplázok
    következő lap AKs push. K10o callolja, flop K10, turn 10
    :-)
  • xxxpaulxxx
    #26419
    Mint magdinéni:D
  • sz4bolcs
    #26418
    persze... én söprögetem össze a vakokat :D::D
  • xxxpaulxxx
    #26417
    2-3 emberke között ott volt Szabi barátunk is, aki persze aztán nem érti miért vádolja a Pokerstars őtet!
  • sz4bolcs
    #26416
    tapasztaltam.... DE.. 3 éve játszom ps-en és ez volt kb. a 2. ilyen eset, pedig én kockulok rajta elég sokat.
  • sandor8206
    #26415
    haverommal történt tegnap hajnalban Pokerstarson, nagyban megy a verseny rebuyos turbo tournamnet, egyszer csak szerver hiba vagy mi, újraindítja a gépét. Asztalhoz beül a játékosok 99 % sit outon (ő is) 2, 3 ember meg vígan játszik tovább lopkodja a vakokat
    20 perc után, kiírás, hogy 5 perc múlva indul a játék
    mire indult az a 2,3 emberke szuper chipleaderek a többi 99 %, meg 2,3 vaknyi stack maradt
    írt a supportnak, eddig semmi válasz
    szar ez a Pokerstars, kétlem hogy ne lépnének DE nevetséges akkor is, legnagyobb pokersite!

    Már csak az a fura az a 2,3 emberke meg, hogy francba tudott tovább játszani?
  • xxxpaulxxx
    #26414
    Ilyet se sokat láttam még:DD
  • xxxpaulxxx
    #26413
    Megvan a banki esély? PUSHOLJUNK:DD




    komment nélküli csodás mutatás



  • sz4bolcs
    #26412
    nyehehe.... :D cashgame vs. tornapoker :D:D:D
  • xxxpaulxxx
    #26411
    Grat!

    Én is dicsekedek: Ma még nem vagyok mínuszban
  • sz4bolcs
    #26410
    hagy dicsekedjek :D

    Ma kettő ilyet nyertem:

    Hold'em $6.39+$0.61 12/1 $38.35
  • sz4bolcs
    #26409
    az összejátszás és az évek azért meghozza a skillt :D:D

  • xxxpaulxxx
    #26408
    Összerakják szépen-lassan:D

    #26407: Érdemes, de vissza nem fog kerülni!!!:D
  • sz4bolcs
    #26407
    ja.. kérdés..: Ha moneybookersen Huf számlám van, starson viszont dollár, akkor mégsem annyira érdemes kiutalom a bankrollom jó részét moneybookersre?
  • sz4bolcs
    #26406
    Én is gyönyörű zsírpárnákat növesztenék havi 800 k-ér. :D

    Váá, milyen fasza lenne, fél év alatt lenne egy mercim. Gondolom apeh-ot nem zavarná.... :D Az ilyen nagy poker játékosok, mint bélabá, luigi, iteo meg ezek vajon hogy oldják meg ezt? Nem vesznek mercit? :D
  • xxxpaulxxx
    #26405
    Eladó egy Holdem Manager Small Stakes Version 6000 Ft-ért! (10ért vettem)
  • xxxpaulxxx
    #26404
    ÓE (ex-BMF) infóra:P

    #26403: Hmmm... hát én majd megelégszek egy szép napon fix 200k-val is pókerből... ehhez jön majd a min. 500as fizetésem és akkor már jó is vagyok!
  • ba32107
    #26403
    Pokertracker licensz és moneybookershez security token (minden belépésnél kell egy kódot megadni, biztonságot fokozza).

    Amúgy mostanában én is kedvet kaptam újra a játékhoz :) Csak most nekem sincs fölös pénzem. Egyik ismerősöm haverja szintén pókerezik.......... a csávó bevétele fixen havi 800k felett van, viszont állítólag az utóbbi időben olyanokat csinált, hogy 2 hónapig szinte ki se jött a lakásából, és annyira elhízott, hogy rá se lehet nézni. Szóval pénze most van, de élete nincs :D
  • sz4bolcs
    #26402
    Milyen tré egyetemre jársz te, ahol készülni kell? :D:D
  • xxxpaulxxx
    #26401
    Ezt a hetet én pedig arra szentelem, hogy ráhangoljam magam a "limitált" játékidőre... azaz ha játszok, akkor tényleg csak max napi 1 session és az is max 1-1,5 óra... illetve emellett videózás amennyi jól esik...

    Készülök az egyetemre, ahol szerintem 1 nap játék 1 nap videózás lesz... az se mindig sajnos ='(
    :D
  • xxxpaulxxx
    #26400
  • sz4bolcs
    #26399
    nos, akkor mostantól egybe veszem a 3,5 és 7 dolláros 6maxos 12 palyeres sngket a szent bankrollmanagement nevében :D
  • xxxpaulxxx
    #26398
    Tök jó ez a PTR:DD
    Játszottam most egy sráccal párat, aki felbosszantott picit, hogy nem volt ellene FE-m... utánanéztem és jé... 4000$ bukóban van... NL10en!!!!:DDDD Nahezanemmindegy!
  • xxxpaulxxx
    #26397
    Hát még szegény lelkivilágunk!:D
  • Palinko
    #26396
    lehet nem tűrné a nyomdafesték :D
  • sandor8206
    #26395
    teljesen igazad van amúgy, csak akkor szted mi lehet a véleményem a PS-ről, ha ezek után is vissza akarok menni a Full tiltre :-)
  • xxxpaulxxx
    #26394
    Túl széles volt ahhoz a kézskálája, de amúgy jah... így is fel lehet fogni:D
  • precision
    #26393
    örülj neki, hogy nem AA vagy KK vagy QQ volt nála :)
  • sz4bolcs
    #26392
    muhahahhaha