30078
  • Lammer
    #26591
    csak azert irom mennyire gaz az online poker... mert szoktam neha eloben kis versenyekre jarni... mondjuk ott is inkabb szitukbol (draw bloff, semi bloffok, szepen csapdazas stb) hizok fel es a vegen fizetos korul, vagy lowITM-ben vegzek... de legalabb 5 allinbol azert nyerek 2-ot... :(
  • Lammer
    #26590
    sziasztok!

    Megosztanam a "szokasos" storymat... magyar 300-as freeroll

    (teh_lolguy vagyok jokestarson)

    mivel a hand history magyar nyelvu ezert nem smakkol az importalasnal valami gondolom a replaysen...

    roviden copy/paste:

    Kapott Teh_lolguy [Ah As]
    BAKTER706: dob
    zoviga: emelennyit: 50 eddig: 100
    Fashioncop: megad 100
    Topika46: dob
    nyulio: megad 100
    PoisonFace: dob
    pidu1: dob
    Teh_lolguy: emelennyit: 350 eddig: 450
    Apa35: dob
    zoviga: megad 305 és allin van
    Fashioncop: dob
    nyulio: megad 350
    *** FLOP *** [7d 4d Tc]
    Teh_lolguy: nyit 685 és allin van
    nyulio: megad 685
    *** TURN *** [7d 4d Tc] [6d]
    *** RIVER *** [7d 4d Tc 6d] [Qd]
    *** MUTATÁS ***
    Teh_lolguy: mutat [Ah As] (ász pár)
    nyulio: mutat [Qh 4h] (dáma és négyes két pár)


    namost... ez ugye szituacios szanalmas makolas az ellenfel reszerol... ezeddig az utobbi idoben kb 3-4 alkalommal zsinorban tuti makoltak...
    az eddigi rekordom 14 alkalombol TIZENNEGY alkalommal makoltak le... most jovok sundaywr2 qualiferrol (gondoltam kitrukkozom a rendszert... Edesanyam is szokta tolni... nagy omaha/razz fan es mivel lefekudt beultem helyette->)... szokasos KK vs AJ allin... persze, hogy jon KETTO Jack!!! of course!!! ez assszondja >>>ZSINORBAN<<< a 16-ik eset (flop utani es preflop allinokat figyelembeveve)!!!

    gyerekek ez normalis???
    Ha kezparral allinelek, akkor az ellenfel gyengebb lapja leszettesedik... ha nem, akkor EGY SZINRE jon a flush... ha nem, akkor meg EGY LAPRA jon a sor (kb 16-> 3/8/5 aranyban)!!!! ez mar komolyan mondom kiserteties... ennyire szerencsetlen tenyleg nem lehetek :DDD
  • xxxpaulxxx
    #26589
    No... eddig tetszik ez az "egyetem mellett csak heti 1 sessiont játszok" dolog... ma játszottam egy 5 órát és majdnem 100$ +ban zártam... Bwin én így szeretlek!:D
  • Palinko
    #26588
    uhh én most szaladtam bele egy csúnya sessionba, ha valakinek van kedve hm adat alapján átbeszélni velem skypon, msn en vagy valahol hogy milyen hülye vagyok annak megköszönném
  • sandor8206
    #26587
    az az igazság, hogy az ember panaszkodik itt, de még így is plusszos lett a session + holdem managerben visszanézva (jó dolog) 3-4 partyt én basztam el, ami kb. 1 beülőnyi pénz volt :-)
    amúgy jó ez a fix limit, no lomit CG-vel ki lehet kergetni a világból, de ezt bepróbálom csak hát mindent elölről kezdeni, cikkek , videók
    DE full tilt újranyításáig bele kell húzni, hogy ki tudjam pörgetni a 200% újrabefizetési bónuszt hamar :-D
  • ntex
    #26586
    Megint mocskos nagy lapütközés volt... :D 40/80 vakszint

    kisvakban T7s -el kiegészítek 4 limper után. Flop TTQ

    Nyitok fél potot, egy megad többi fold
    Turn A
    Megint fél potot nyitok, megad.
    River 7

    Tehát a final board: T T Q A 7

    Betolom a maradékot. Ellenfél call.

    Ellenfél mutat: ATo...
  • sz4bolcs
    #26585
  • sandor8206
    #26584
    haverom rábeszélt, hogy nézzek be fix limit CG-re. most mit mondjak nagy pénz lehúzás ez is mint a no limit, vagy én vagyok balszerencsés
    de tökre nevetséges, 2 bukó fullal meg nut flush-el
    mi a fasszal ne fékezzek? Royal flushel?
  • sz4bolcs
    #26583
    Lehet, hogy lenullázta a rollját, és mostanában ezzel keresi a kenyerét :D:D
  • Palinko
    #26582
    lol írtam valahol egy supportnak és Scott Nguyen válaszolt, ez nem lehet véletlen

    lehet áttért a pdf ek világába :D
  • sz4bolcs
    #26581
    Ezt micro limiten te soha nem fogod bedobni... :D
  • Palinko
    #26580
    ez itt nem igazán dobható, AA , A10, K10, q10, J10 vernek, ami azért nem túl nagy range.

    microlimiten a minibet általában lopási kísérlet, mert nem mernek naggyal lopni és gondolják kicsit sem adod meg :D vagy csak nekem vannak ilyen példáim?
  • ddt500
    #26579
    Persze dobható. De ha eldobsz egy drill-t akkor mit fogsz megjátszani?
  • ba32107
    #26578
    Én is erre gondoltam, és pont ezért nem dobtam el, gondoltam az túl gyenge lett volna.

    (amúgy szerintem eddig jól játszom, itt mondjuk QQ-val estem ki AT ellen buborékon)
  • Csacsi
    #26577
    A minraise szinte tuti nuts microlimiten...de sosem dobnám el. Mert lehet ez akár AK is.
  • ba32107
    #26576
    Ez dobható? Sejtettem hogy 10-ese van...
  • Palinko
    #26575
    köszi!
  • sandor8206
    #26574
    semmi extra beimportálod a mappákat és a player change-nél azt választod ki ami érdekel PS vagy Full tilt stb.
  • Palinko
    #26573
    hát végülis ebben is van logika, magam ellenőrizni tudom úgyis a session után.


    ami még érdekel egy részletes leírás, hogy ha több terem van hogyan kezelem?
    nem akarok új adatbázist, aztán váltogatni mindég az autó import filokat. de 1 zagyvát sem akarok.
  • sandor8206
    #26572
    talán be lehet állítani, de nem sok értelme van, pont az a lényeg, hogy lásd a saját statjaidon, hogy milyen imaged az adott asztalon
  • Palinko
    #26571
    miért van az hogy a holdem manager, mindég 0 ról nézi a saját statjaimat? másnál még nem figyeltem meg mert ugye nem jegyzem meg az ellenfelek neveit mindét aki be van logolva
  • ba32107
    #26570
    Koszi mindkettotoknek
  • sandor8206
    #26569
    Full tilten az előző
    Jokerstarson KK és AKo is "veri" az AA-t :-)
  • sandor8206
    #26568
    kösz megvan
    na szóval 10ezer hand után, első 10
    magasan az AA, továbbiak KK, AKo, JJ, AQo, QQ, 1010, AQs, KQo,88

    kicsit fura, hogy AKs 20. még az AJs is "veri" :-)
  • Palinko
    #26567
    report, holecards
    nekem a legjobb a 87 aztán AT AQ, mivel csak 70 hand ezért ezek.
  • sandor8206
    #26566
    holdem managerben, hol lehet, kell megnézni, hogy pl: AA hogy teljesített?
  • sandor8206
    #26565
    ha ilyen nagyokat emelgetnek micron preflop az esetek igen nagy % pár lesz, szóval flipeket ne vállalj be sztem ilyen szituban (AK)
    99 sima re-raise, rangebe gondolkozz ne lapokban + nagyon de nagyon sokszor UTG push shortstacknél fogsz hurka lapokat látni, mert nem szeretné ha vak átmenne rajta és még esetleg azt hiszi van fold equityje és bevállalja ilyen 64s-el is, meg Q4s-ekkel is
  • Csacsi
    #26564
    AK szerintem dobó. KQ szerintem check/fold végig. Azért nem tolnám be, mert nincs semmi fold Equitym.

    A 99-el, meg szerintem reraise all in vagyok. Bár függ a játékostól is. Ha "jó" játékos, akkor nagyon tág rangel kell betolnia UTG A 6,5BB stackjét, ami ellen nagyon jól teljesít a 99.

    Jah, és ha alacsony a bankrollod, és inkább építkeznél, akkor inkább játsz normált több asztalon, mert magasabb ROI-t lehet elérni, és kisebbek benne a swingek is.
  • ba32107
    #26563
    Elsőnél sejtettem hogy jó lapja van, de úgy godnoltam AK-t nem szabad dobni, másodiknál nem akartam kockáztatni egy fél stacket egy középső párra, az utolsónál meg a csávó nagyon passzívan játszott, nem gondoltam hogy calloz ha pusholok. Ezzel estem ki amúgy.
  • ba32107
    #26562
    Nah lejátszottam az első sit and go-t, 9 fős turbo. 3. lettem, szóval itm lettem. Van pár kérdéses hand, amit nem tudom jól játszottam-e meg:




    Szerintem fogok még sokat linkelgetni :D
  • xxxpaulxxx
    #26561
    Aztán holnap majd tőled kér megint kölcsön, mert elbukja mind:)
  • sandor8206
    #26560
    beült 10 db 1,5$ 90 fős SnG-re, ott felvitte valami 80 $, 5 fizetős hely (1. ,3. stb.) utána valami 3$ Knock otura, ott is nyert valamit lett valami 150$, ma meg beült egy éles váltással :-) FL100 CG-re, ott felment az említett 450$, 250 leutalt, most meg látom keresőbe FL200 tolja :-)
    sztem ma meglesz az 1000$-ja :-D
  • Palinko
    #26559
    hát kábé ilyen szerencse huszár lehet mint én :D

    gondolom bankroll vigyázgatás nem igen volt.

    sb azért jó mert általában jó pot oddsot kapsz, preflop jó pozícióban vagy, cserébe postflop te vagy a legrosszabb helyen, blöffölni nem érdemes róla, kábé flop dobás a legsűrűbb. Button a legjobb sztem.
  • sandor8206
    #26558
    azért az tökre nevetséges már, hogy haverom aki szerint a legjobb pozíció az SB pénteken adtam neki 15$, ma leutalt 250$ és maradt egy 200$ bankrollja :-)
  • Palinko
    #26557
    nem tudom ezt mennyire játszottam meg jól vagy rosszul. sejtettem hogy lesz q, de annyira agresszívak voltak gondoltam jó ötlet volt a ráemelés. de aztán hülyeség volt az all injét elfogadni. ultra nagy mákom volt.

    ealer: utub7
    Small Blind: Viarax (0.02)
    Big Blind: Palinko (0.04)

    Palinko was dealt: 7h - 8s

    AlrxGeniuz Fold
    Mikarason Fold
    utub7 Call (0.04)
    Viarax Call (0.02)
    Palinko Check

    Flop 4h - Qc - 8d

    Viarax Bet (0.12)
    Palinko Raise (0.48)
    utub7 All-In (1.02)
    Viarax Call (0.90)
    Palinko Call (0.54)

    Turn 4h - Qc - 8d - 7c

    Viarax All-In (2.07)
    Palinko All-In (0.81)
    Viarax Payback (1.26)

    River 4h - Qc - 8d - 7c - Ad

    Viarax shows: Qd - Tc (a pair of Queens)
    Palinko shows: 7h - 8s (two pairs, Eights and Sevens)

    Palinko wins: EUR 1.53 side pot (with two pairs, Eights and Sevens)

    utub7 shows: 9d - Qs (a pair of Queens)

    Palinko wins: EUR 3.03 main pot (with two pairs, Eights and Sevens)
    Rake: EUR 0.24
  • sandor8206
    #26556
    te vagy a short stack nincs mire várni (Q5)
    de mindegy amúgy csak azt mondom, hogy ne azzal kezdjen már aminél tökre belefér, ha buksz 50-60 beülőt, neki meg van 30$
  • Gaba94
    #26555
    Üdv!
    Valahonnan letudnám szedni Hellmuth Basch Cash Gameet? (Poker After Dark 2009 se05e37-e48)
    Köszi :)
  • Csacsi
    #26554
    Jah, és ha tudod, hogy Q5-o val callol buborékban, akkor nem szabad rátolnod. Hanem várni, míg kiesik.
  • Csacsi
    #26553
    Jah, és napi 2,5-3 óra játékkal simán le lehet tolni 30 darabot. Ami havi szinten 900 darab.
  • Csacsi
    #26552
    Akkor biztos velem van a baj, hogy tudtam nyerni micro limiten turbó 6max SNG-én.

    És valószínűleg szerencsés is vagyok.

    És ez tényleg micró, mert 3,5-esről beszélünk.